• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
kat :dizzy_face:
úplně ti to závidím to třídění, vybírání a těšení a praní a taaaak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Kat, jen hezky papkej a přibírej, však teď se nabírá nejvíc :wink: já zase pomalu začínám plašit, že nic nepřibírám.... zhubla jsem a teď se mi to furt drží na té zhublé váze a nic.... břicho leze ven, váha stojí.... na druhou stranu si říkám, že je to jedno, hlavně že je prcek zdravej a že ještě není nutné nabírat.... no jsem zvědavá, jestli náš společný tip vyjde :wink: a jen co se dozvím, co to bude, rozjíždím nákupy :grinning: hele, mi pak stejně budeš muset napsat, kolikery máš dupačky a tak, já vůbec netuším, kolik čeho v jaké velikosti mít.... chtěla bych nakoupit 56, 62 a 68, ale kolik čeho.... :sweat_smile: :grinning:

Luci, penízky se jen kutálejí co?.... jj, to znám...

Maru, tak joooooooooo :grinning: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
ahojky letim rychle pozdravit
a napred moc dekuju za pochvalu, udelalo mi to radost,priznavam :sweat_smile:

maru-doufam,ze dominkovi uz bude lip, uklid mam takto bohuzel casto-hruuuza a niky ti teda taky zavidim,taky bych ji rada poznala osobne!!!
-a kozinka to byla,no jasny-ja ji prece "znala" z tech breznaku!!!! uz viiiim, jsany,skoda,ze jsem to vcera nestihala sledovat!

luci-zitra jsem zvedava,jak to dopadne,snad se prdolka ukaze!!!! to bude prekvaaaapko!!! :fearful: priste hodlam jit taky na dva UZT, ten v tom 28tt je fakt uz bozi,ale prave je mi lito,ze jsem nevidela i ufounka :grinning: , a ja davala 1200 za to,plus fotky,takze nas to vyslo na 1500 plus cesta-ale dala bych to zas a vic a rada!!!!!!!!! :wink:

kat-super ze jdou kila nahoru,me to pak taky najednou takhle skakallo, i dve kila za tyden jsem dala!!!!!!!! bud rada!!! a nic neres!!!!!!!!! je to supeeeeeer!!!!!!! a taky jsem kazdy den rano videla bricho vetsi a vetsi a uplne jsem se bala vstat a jit se myt... :grinning: a ted bych se taaaaaaaak rada zase chvili bala se jit podivat-ted se bojim toho,co vidim bez tehotenstvi :angry:
a presne jak psala luci-zaaaaavidim to prerovavani,to planovani v hlave,co asi jak bude,to je taaaaaaak kjaaaaaasnyyyy

soni-kdepak jste-litate venku,vid,no to fakt chapu...

a my-mame tu navstevu-kamosku z liberce-u rodicu,do toho jsem dneska musela litat s mamkou za babi apod. zitra asi jedem na otocku do ikei (musim si v hlave urovnat,co vse tam chci,nebyla jsem tam rok,takze asi vsechno!!!) a do toho chcem byt porad venku,je to fakt zase uhonene,ale mam to rada,lepsi nez zima,kdy byl den za dnem skoro stejny!

jo a kocarek-no moc nadsena teda terezka ani ja nejsme,nemuze tam sedet jakoby dopredu-jak ma nozicky mirne nahoru,takze je tam porad zapadla a dneska davala najevo,ze tohle ji nebavi,tak snad si zvykneme (ale prostoru tam je,ze muze byt ctyrnasobna, to jooo, je fakt uzasne prostornej
(jinak po funkci strance me opet nezklamal a zase ho miluju)

jdu vymyslet,co v te ikee,krasny vecer
2. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Holky, děkuju, no snad to nějak dopadne a nebudu úplnej vorvaň... :astonished: :grinning: a že to pak prostě sundám ty kila...

Pavly, užij si ikeu, já tam frčím v neděli pro to vybavení skříně a taky se moc těším! :dizzy_face: koupím tam žínky a přebalovací podložku - ta bude v obýváku, abych nemusela lítat furt nahoru :dizzy_face:

a máte recht, tohle přerovnávání, uspořádávání mě taky moc baví :dizzy_face:
A Lucinko, tak s těma velikostma nevím, zda můžu radit, každopádně beru zatím tak nějak něco 56 a víc 62, 68 zatím nekupuju...

Jo a dneska se mě doktor ptal, zda už přemýšlím o porodnici :astonished: asi to fakt letí!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
ahojky holky
pisu to i sem,psala mi misa
holky,ja vas toho 20. nemuzu videt :frowning2:
skoda,ze to neslo posunout dal,ale terezciny prvni narozeniny proste maji prednost,no :frowning2:
jestli budete mit v nedeli chvili,zkusim se utrhnout,ale fakt zatim nevim,co bude :unamused:
3. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Pavlínko, to je pochopitelný, že Terezčiny narozeniny jsou nejdůležitější... příště to vymyslíme llépe :wink:

hele Káťo, myslím, že ve finále si obě budeme připadat jako vorvaň nazávisle na tom, kolik přibereme :grinning: já už občas teď si říkám, že je to děsný, jaký mám břicho, že mi ze všeho leze, nejde zastrčit, že na takový teda zvyklá nejsem :grinning: ale pak jsem šťastná, že ho mám :grinning: :wink:
3. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky holky....

Maru ty vole,neblbni s úklidem :grinning: to je to poslední,co mě zajímá...hlavně se umyj ty,at tě můžu oslintat :grinning:

luci: s hadříkama jo pokud můžu poradit,tu 52 neber moc,62 už jo...hlavně nevíš jak velké mimi bude a ono pak když tak dokoupíš..taky jsem to tak dělala.oblečení by stačilo ten trošek co jsem měla 52,ale my zvraceli,tak sem i 5x denně převlékala
a už se těším až zjistíš co máš v bříšku :wink:

Pavly: už rok jo?? no mazec jako :sweat_smile: :pensive: utíká to šíleně :frowning2:

Kat: kilča sundáš neboj :wink: já už mám o 2 kila méně než před těhu a to nekojim :sweat_smile:

My dnes byli na kalmetizaci,minulý týden mu to museli píchnout,máme hodně protilátek a dnes KO v pohodě,už nemusíme.tak v pátek poradna,budou nám 4 měsíce a 1.hexa..to jsem na to zvědavá..bojím se toho,hlavně kvůli reakci aby nebyl i v sobotu na ránu a já si Maru neužiju :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Kat???????????????,už 27t???????????????? si to připisuješ ne? :grinning:
3. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
52? To je taky? Já mám teda nejmenší 56...

hlavně, že už to máte v pohodě :wink:

Niky, ty týdny utíkají zběsile samy, já to taky nechápu... :sweat_smile: :grinning:
3. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Luci promiň myslela jsem 56 a napsala 52 :grinning:
3. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
hojec tak holky já měla jednu soupravu i 50 :grinning:
ale gojgy měla 51cm tak smůlina noooooo
3. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Kuba měl taky 51cm......a teda 56 měl celkem dlouho si myslím...i pleny new born měl 2 měsíce :grinning: on je malej ale tlustej :grinning:
3. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
3. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
jů, to jsou fakt i menší velikosti než 56 jo? :sweat_smile: no myslím, že 56 bude stačit, menší kupovat nebudu... jé, už abych věděla, co to bude a vrhla se na nákupy... :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
jj je i menší pro malé či nedonošené miminka
3. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
hlásím hlasy :wink: :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
moc děkujeme Luci :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
není zač :wink:
3. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
co je vlastně cenou???
3. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak já musela nutně dokoupit velikosti 52,ještě jak přijela Pavlínka za mnou v srpnu tak nosil Domi velikost 52,do teď vím jaké měl dupačky jak přijela :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky,jen zdravim.Jsem na zahrade,mobiluju a houpu maleho.Zitra nam dojede tatka,ale domu jedem v pondeli.Jeste vikend u tchyne.
My meli nejmensi vel.56 a ted nosi bodycka uz 74,hihi.
Niky,drzim palce na hexu.My jdem pristi ctvrtek na druhou.
Pavly,krasne fotky,male to ve sportaku slusi.
Ha,ted na me sajni slunko,tak si jdu cist Betynku,Miminko v zapadakove bylo vyprodano.
3. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
My nosíme 86 a už asi 2 měsíce :zipper_mouth:
Tak Luci už to ví a já jsem netrpělivá jak babka na důchod,tak cooooooo??
3. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Tak jsem našla malému 8 zoubek,zrovna takový hodný,nic ho netrápí,nebolí a zoubek je na světě :dizzy_face:
3. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
Lucinko, v \cacku maji vsude i jeden vesacek pro nedosonce atam jsou velikosti 46 treba:grinning:
Já mám teda od 56ti, nějak to na něj snad zamotám, já jak budu mít ty plíny, tak by se mi do uzonkých věcí bobek nevešel :grinning:
3. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Maru, gratulace k bezbolestnému zoubku, kéž by takové byly všechny že:slight_smile:

Luci, taky jsem zvědavá, koukej sem naskočit! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
tak my máme 62 :grinning:

Luciiii kde jsi sakraaaaaa

děkuju za hlasy
3. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Kat díky,já stejně myslím,že si ten zoubek už protrpěl s tou nemocí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no si myslím,že Luci už slaví,určo šli na nějakou véču,dobrou mňamku ... jsem nebyla už ani nepamatuji .... :sweat_smile:
3. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
hmm taky bych šla na věču :dizzy_face:

Kat jak vy to máte s jménem?
3. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
Soni díky..snad nebude reakce :frowning2:
už jsi dala prevenar nebo něco?
3. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
luciiiiiii kde jsi???
3. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
tyjo, já bych taky šla na véču... ale já ještě můžu, já půjdu:grinning:

Niky, my se rozhodli, že jména nebudeme říkat, aby rodina měla aspoň nějaké překvápko, když už jsme nevydrželi pohlaví :wink: Ale každopádně máme jasno, že to bude typické české jméno a spíš tuctové než originální (i když dnes se originální stávají spíš tuctovými a naopak že):slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.