• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Teda Luci, tak teď nevím proč, ale najednou mám pocit, že to je taky chlap...:grinning:
Taky tě napíná potvůrka vi´d? Tak se budeme těšit na za 4 dní no :dizzy_face: já jdu za 4 týdny na ten poslední velkej utz...
3. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
:grinning: :grinning: no Vráťa mi taky furt vomílá, že je to jasnej kluk... já teda vidím holku... :grinning:

Niky, aha, promiň, to mi nedošlo.... :frowning2:
3. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
já tam vidím miminko,nevím jak vy :grinning:
3. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Kat, já nevím... Niky, taky vidím mimi, jen pocitově je to prostě furt holka... se pak asi budu divit, co to mám za pocity :grinning: jinak teda musím říct, že Vráťovo předpovědi vycházej... tvrdil, že jsem těhu, když já myslela, že ne a byla jsem... dnes mi furt tvrdil, že stejně nic neuvidíme... a neviděli jsme... no a jak tvrdí toho kluka.... mu snad začnu věřit :grinning:
3. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
je to kluk je ti podobný a má tvůj nos :wink: Kluci jsou na maminku,teda ti první :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Maru, děláš Vráťovi radost :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
NO ho přejde až se pravda ukáže :grinning: Jako myslím si,že to je kluk,ale taky si myslím,že mi tip nevyjde neboť ani u Kat a Pavly mi nevyšel,jen u Haničky.
3. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
To je stejně prča, jak každej chlap je ješitnej a chce prvního kluka:grinning: Já byla v servisu na auto a pan opravář mi říká, co čekám a já, že kluka a on úplně plnej závisti prý "jé, vy se máte, to musí mít manžel radost, to já jsem dvakrát střelil vedle a mám dvě holky":grinning:
:grinning: Martin chtěl holku tak střelil vedle a má kluka :grinning: :grinning:
autor
ahojky holky
lucie!!!!!!jak jsi toho kluka premluvila,aby se schoval??? on nevi,ze uz to chcem vedet??? :angry: :angry: :angry: , ja myslela, ze uz jsi vykoupila prahu,ze tak dlouho nejdes!!!!
no jinak ja se zatim taky trefila s hadanim jen jednou-ja proste s tou maruskou musim mit vse stejny!!!!!!ach joooo
:grinning:

a s tim klukem to tak fakt je, pritom vetsinou pak ti tatuldove vic zerou ty holky a podruhy uz je chtej rovnou.....u nas se to tez tak deje (a ac do posledni chvile taky videl pindika apod.,tak pri ceste do porodnice rikal,ze doufa v holku a o jeho reakci pak uz povidat nemusim.......)ale jesitnost chlapu asi zustane navzdy zakodovana

hani-kdepak jsi? se uzivate,cooo,chapu,ale podel se taky s nama!!!!
3. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
jj, jsou to ješitové... prej teda že jako by měl doma harém - já, dvě psí holky a ještě mimi s frndou, to že by už bylo moc :grinning: ale to je zastírací věta, je to ješita jako každej chlap :grinning:

Maru, to bych brala takovéhle tvoje tipy :grinning: ne, mě je to jedno, ale asi bych měla radost, že já jsem měla pravdu :grinning:
3. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
hele, kdo si tady vlastně myslí, že to bude holka? Teda kromě mě :grinning: koukám, že jste všechny pro toho chlapa... :sweat_smile: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
já říkala holkuuuu

A Tom chtěl taky holku :grinning:
3. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
holky, tušíte, co jsou zkratky BPD, HC, AC FL a HC/AC? Něco tam měřil, já tu mám čísla, ale nevím jaký... myslím, že to první je hlavička, ale nevím přesně jak...
3. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
jo, tak Niky si stále myslí holku... Niky, jsme tu asi jen my dvě :grinning:
3. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
luci-ja ty zkratky mam napsany-jsem si vse zjistovala,ale mam to u male-rano jo :wink:
3. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Pavlí, jj, však to nespěchá :wink: děkuju a dobrou všem :wink: :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Luci, já se přiznám, že fakt nevím! Já jak jsem to viděla u sebe, na prvním utz, že asi kluk, pak pořád, že asi holka a nakonec kluk jako buk:grinning: takže já fakt nevím... ale dost věřím na ty vnitřní pocity a ty máš, že holku viď? :wink:
3. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Luci... pekna fotecka...
ja teda taky tipuju holcicku... jak jinak :wink:
4. čer 2009 v 06:50  • Odpověz
Katí, no aby mě můj vnitřní pocit ještě nepřekvapil :grinning: ale co, mě spíš jde o to vybojovat si doma jiný klčičí jméno :wink:

Sat, tě Vráťa nebude mít rád :grinning: :wink:
4. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Luci, jak nebude??? ja tipuju holcicku... a jestli to fakt holka bude, tak je to jen a jen jeho "vina" ... co si tam šplouchnul to ma :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Luci, krásná fotečka mimíska! :wink: :dizzy_face:

Nechci tě naštvat, ale já jsem teda taky pro to, že to bude kluk. :wink: :grinning:
4. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Kris no nebude, když on chce kluka a ty mu prorokuješ holku :wink: :slight_smile:

Anoli, ale vždyť mě to nenaštve, mě je to fakt jedno... já jen řeším vnitřní pocit na holku... ale fakt je mi jedno, co to bude, prostě hlavně ať vše dopadne dobře... miluju ho už teď (zrovna se tu nad tou fotkou rozplývám :grinning: ) nezávisle na pohlaví. Je naše a to je důležitý :wink:

a co vy, jak se snažíte?
4. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
luci, přesně tak, je vaše a to je důležitý! A je jedno co to bude. :wink:
No, už se nemůžeme snažilování dočkat. :grinning: Teď jsem měla první "přírodní" ms po práškách - sice trošku opožděnou, ale přišla a to je důležitý, že aspoň vím, že moje tělo funguje. :slight_smile: No a teď už se začneme snažilkovat, tak se těším a doufám, že se zadaří co nejdříve. :dizzy_face: Tak uvidíme... :wink:
Sat a co vy? Už stavíte? :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
jůůůůůůů, to je super, třeba rychle doplníš naše řady :wink: :slight_smile:

Sat zatím staví na papíře a vyběhává co je třeba :wink:
4. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Anoli, Lucka ma pravdu, vybehavam co se da... mam z toho hlavu jak balon a budu rada, kdyz o prazdninach zacneme :P

pekne se snazte... dokud to funguje... protoze ja mam po vysazeni HA teda s MS pekne blby zkusenosti... prvni tri mesice v pohode... potom skoro pul roku nic... potom tak jednou za dva mesice a jeste s pomoci prasku... a ted po roce a dvou mesicich to vypada, ze snad uz konecne zacne pravidleny cyklus (tuk tuk)
4. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
luci, v to tajně doufám :wink:

saty, tak to je super, že začnete už o prázdninách :dizzy_face: Věřím ti, že to běhání po úřadech je únavný a zdá se nekonečný... holt ať žije byrokracie :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No právě jsem to tu hodně četla, že s tím jsou pak problémy, takže ačkoliv jsme se chtěli začít snažit až od podzima, začneme hned. :wink: HA je prostě svinstvo!!! :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky, jaký máte víkend??
My jsme už u tchánů a leje a leje :frowning2:

A už máme špičku zubu venku, jupíííí :slight_smile: Jen teda dvě noci byli "zajímavé", ale přestáli jsme to...tak příště nanovo :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
ahojky luci-ja zapomnela!!!
hned napravuju
VP-voda plodova
BPD-prumer hlavy
AC-obvod briska
HC-obvod hlavy
FL- delka stehenni kosti
PnaPS-placenta na predni stene

tak tohle jsem mela ja,jestli mas neco jineho navic,tak to uz vedet nebudu
6. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky, jsem TUUUU!!!! Moc moc vas zdravime s Tomaskem, mame se jak jinak nez krasne.¨
Omlouvam se za absenci, ale na vikend jsme byli u kamosky, pak jsme ji vzali i s malou do Brna a vegetovali jsme u nas cely tyden, vcera vecer si pro ni manzel prijel a rano jeli domu, bylo to paradni, tak na net nebyl cas.
Luci, jdu mrknout na fotecku, skoda, ze se mimi neukazalo, tak priste :slight_smile: Nebo bude prekvapeni :wink:
Katy, budes kupovat extendor na bodycka? Ja ho mam a super, hodne to ty body prodlouzi...
Pavli, krasne fotecky ve sportaku, my budeme mit sportak velmi brzy, tipuju tak za mesic,maly je velky...Uz si mala zvykla?
Maru, super, ze nemoc za vami, sikulky, krasne fotecky Dominka.
Maru, Niky, co srazik?
Soni, gratuluju k zoubku, my zatim nic :wink:
6. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.