• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Luci, krasna fotecka, taky vidim podobu na tebe, takze tipuju klucika, jak rika Maruska, prvni chlapecci jsou na maminky, u nas to teda platilo...ale tedka jde maly uz hodne do Davci, mimiku ma porad moji, tak jsem zvedava, ale chtelo by to tady holcicku :wink:
Jinak my mame za sebou prvni pretoceni ze zadicek na brisko, tak parada,maly je uzasny, rehta se, vyklada...fakt super...
Katy, neboj, ze nebudes zvladat, 6N bylo narocnejsi, ale moc moc krasne...cim je mimi vetsi, tim vic mu rozumis a ono tobe...mas se na co tesit,je to opravdu moc krasne! :dizzy_face: A chapu tvoje obavy z pribirani, ja pribrala na posledni kontrole plus 17 kg, a pak uz jsem se nevazila,protoze jsem zacala opuchat a byla to sama voda....a tedka mam porad plus 7 kg, pri kojeni hubnu pomalicku, ale nevadi, pribirala jsem 9 mesicu a nemuze to mit za mesic dole...navic si nechci ohrozit mlicko...a fakt si dopravam...tak si taky dopravej, hlavni je, ze miminko krasne prospiva. A jak to pokracuje s tou kamaradkou, ktera si musi nechat mimi vzit? :frowning2: Uz se citis trosku lip?
6. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky tak už mám konečně vybrané odstrkovadlo pro malou, nakonec to s tou tyčí a ohrádkou to nebude, páč gojgy je lenoch tak ji chci motivovat ať drandí sama, výsledek je v albu :wink:
Segra je těhule tak to počitadlo mám za ní..abyste si nemyslely....jenže se prej o budoucnosti s přítelem pobaví až to bude mít od dr. potvrzené, jinak má kolejnice jako hrom
7. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Peknou nedeli vsem. Luci, ja uz ti chtela gratulovat k // :grinning: Tak gratulace segre aspon. Odstrkovadlo je krasne, tak at se gojgy libi :wink:
7. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Haničko, moc děkuju za útěchu... doktor mi taky říkal, ať to neřeším, že s enemám přežírat, ale že prostě někdo přibere 30 a někdo 8 a je to tak daný... Tak doufám, že ano... a že to prostě pak i půjde zase dolů nějak... Ale děkuju, je hrozně příjemné to slyšet :dizzy_face:

Jinak s tím extendorem, zatím ho nemám, říkáš, že je dobré ho mít? Tak to já ho ještě asi koupím :dizzy_face:

jinak ta sousedka nevím, vídám ji tu, špatně chodí, nevím, zda bolestí nebo proč, ale takovým přísunem, jak po porodu, tak nevím no... Ale mimi nemá už... Se mnou se nebaví, ani s ejí teda nedivím, moc nevylézá z domu, vídám jen manžela jejího... asi to není jednoduché holt... Ale já jsem ok, prostě člověk musí myslet na sebe, leč to je sobecký :pensive:
7. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
7. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Katy, myslim si taky,ze je to dano geneticky, kamoska se hodne hlidala, posledni jidlo jedla v 17:00 a to treba jenom celozrnny rohlik a pribrala temer 30 kg, na druhou stranu jedna kamoska se hodne omezovala, chtela male miminko a pribrala jenom 10 kg (a to nemela zadne potize) a mala mela pouze 47 cm a 2600 gramu, i kdyz kamoska neni zadne tintitko, ale to je podle me extrem. Moc dobre si pamatuju na ty pocity, kdy jsem se trochu vic napila, vlezla na vahu a mela o kilo vic, to teda bylo...Ale opravdu jsem si dala cokoli, na co jsem mela chut, v rozumnem mnozstvi, pozde vecer uz jsem moc nejedla, ale kdyz me v noci pri curani chytil hlad, klidne jsem se najedla...hlavni bylo miminko. A vaha pujde dolu urcite,to se neboj, nekdo zhubne hned a rychle,nekdo pomaleji, jako treba ja, ale nic si z toho nedelam, pry normalni je ubytek -0.5 az 1 kg za mesic, tak to mam jeste hafo casu...hlavni je, ze mlicko je kvalitni, maly krasne prospiva a ja se citim dobre...az skoncime s kojenim, upravim jidelnicek a pujde to dolu, i ted si davam vse,na co mam chut, ale v rozumnem mnozstvi...Takze se raduj z rostouciho briska a taky z rostoucich zasob tuku na kojeni, budou hodne potreba :dizzy_face: Formovat postavu muzeme az do duchodu :grinning: , tehu jsme jenom jednou, dvakrat, xkrat za zivot,tak je treba si to radne uzit :dizzy_face:
Jinak extendor urcite doporucuju, ja ho vyuzivam hodne, zivotnost bodycek to prodlouzi fakt o tydny, protoze Tomasek roste hodne do delky a nevadi, kdyz ma treba rukavek o cm kratsi, takze je super, ze to delku hodne prodlouzi.
S tou kamoskou vubec nejsi sobecka, to je proste zivot, nemuzes na sebe brat nestesti a trapeni druhych, uvidis, ze cas vsechno zahoji a drive ci pozdeji to bude dobre nebo aspon trosku lepsi. A jak budou cekat dalsi mimi, a jak se narodi, bolest v srdicku sice zustane, ale zivot pujde krasne dal i jim a zase se budete kamosit i s detickama..ale chapu, ze je to tezke pro vsechny...

Maru, krasne fotecky, tak napiste, jaky byl srazik, co jste delali a tak
7. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Holky, máte pěkné fotečky, tak jste si to určitě všichni krásně užili, což? :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky
Soni: jj užili a Vám gratuluju k zoubku,teprve te´d jsem si to přečetla :wink:

Ještě musím dočíst ostatní!

Jinak máme 1.hexu za sebou,večer měl teplotu,dostal čípek a pohoda..takže reakce super!
mme 63.5cm a 6600g :grinning: můžem pomalu začít příkrmy,pač nabírá kilo za měsíc :grinning:
9. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
Hani: srazík super........... no byli jsme na procházce,na obídku a večer chlapi jeli grilovat z našemu známému a my s Maru byli spoluuuuuuu a jen spolu...uspali jsme dítka,objednali si pizzu (taky dobrá story) a pak jsme si dali kapku vínka a kecali a kecali.Ráno kluci dorazili,Maru udělala výýbornejjj obídek a pak jsme museli domu,přece jen to máme 5 hodin cesty :frowning2: moc rychle to uteklo,ale bylo to skvělí...u Maru jak doma,je prostě pohodička.Vůbec mi nepřišlo,že tam jsem poprvé a Maru vidím prvně :dizzy_face:
9. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Tak to je super, ze jste si to uzili! Je to fakt paradni...je skoda, ze vas deli takova dalka :frowning2: ale jesteze je ten internet...nebyt netu,tak se vlastne ani nezname..je to fakt paradni...na druhou stranu by me to nelakala a mela zvladnutou domacnost na 100%, tedka jenom na 99,9% :grinning: :grinning:
A maly zvladl cestu v pohode? 5 hodin je fakt dost...
Niky, tak to uz nas pomalu dohanite, s tema mirama, je super, ze malemu smakuje :wink:
9. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Hani zvládl skvěle...cestou tam hlavně spal...jeli jsme ráno a zpět spal a pak od 17 byl vzhuru,ale jukal kolem sebe a dojeli jsme domu v 18,30 tak to krásně vyšlo,že on doma od 17-19 nespí a jde se koupat.tak už je asi navyklí :wink: ale neplakal.za jízdy nakrmen,tak supr
9. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
holky, hlásím, že jsem od včera Mgr.!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jdu vás dočíst :wink:
9. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Maru, fotečky krásný, teda vlastně i Niky :wink: tiše závidím.... ale muž souhlasil s výletem po rozhlednách okolo Karviné a mě by vysadil u Marušky, takže se třeba dočkám i já :slight_smile:

Hani, jen si užívejte společnosti, když máte příležitost :wink: :slight_smile: tak taky tip na kluka jo? hmmmm.... jsem zvědavá :slight_smile:

jsem o víkendu říkala, že bychom z vybraných jmen mohli udělat pracovní a vybrat jiný, který se obě budou líbit oběma.... tak uvidíme... nakonec že bych se třeba Váji vzdala a mohl by to být Sebastian nebo Amélie (Melinka) :slight_smile: jsem sama zvědavá, co nakonec vybereme :grinning: i když teda vzdát se Valentýnky mi rve srdce :grinning:
9. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Luci gratuluju :dizzy_face:
no až budeš u Marušky,budu jako fakt asi žárlit :sweat_smile:
9. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
Lucinko, moooooooooooooooooc gratuluju k titulu a teď už si můžeš užívat bříška a volníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
ahojky holky
jdu rychle pozdravit,ctu vas,ale psat namam kdy...mala je ted desny sidlo,miluje pocitac a i to cteni mi ted zneprijemnuje,ze fakt to nejde....a vecer mi ted tyden ne a ne spat,vcera jsem musela v pul 11 to vzdat a jit k ni,jecela jak viktorka a neslo udelat naprosto nic :unamused: ,vypada to na zoubky,ale zaroven jsem ji zacala davat docela dost ty jogurtove prikrmy a i si uvedomuje,jak delat to,co zrovna chce-takze vsechno dohromady....
-kazdopadne mi ty vecery klidu chybi-na zehleni,na uklid,na koupani,na psani vam...snad bude brzy lip-dneska uz snad je lepsi,uvidime,letim zehlit

ale hlavne! luci-vcera jsem na vas myslela,ze se ti to asi blizi a ono prd,ono uz to bylo!!!! :fearful: ,takze vitej v klubu a moooc blahoprejeme!!!!!!
-maru,niky-srazik zavidiiiiiiiiiiiiiiiim :frowning2: ,taky vas chcu videt
-hani-krasny cteni,jsem rada,ze se mate dobre
-soni-nechapu,ze maly uz je tak velky!!!!!! fakt to leti u jinych snad jeste rychleji :angry:
-luci-segre preju jen to nej nej nej a darek je fakt moooc peknej,jsem teda okukovala!!

my nakonec koupime tu houpacku,pak mam knizky,hracky a jeste nejake oblecky dokoupim....skoda,ze ji nemuzu dat vse,co jsem nakoupila a ze jsem to rozdala po rodine,mela by darku vic jak na vanoce (takhle je bude dostavat postupne,ale nevadi,halvne,ze budou a snad se budou libit)

no nic,letim holky fakt na to pradlo,nic neschne a neni co nosit
pusinky vsem detickam
9. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky,
já ty zuby vůbec nechápu...čtvrteční, páteční a sobotní noc byla naprosto příšerná, vždy hodinu v noci vyloženě prořval a nešlo s ním vůbec nic...v neděli ráno jsem si všimla, že má takový bílý výstupek na dásni. Když jsem přejela, tak to fakt jak zub vypadalo, jenže...odpolko najednou se "to" protrhlo, tak to byla asi dáseň, co se prořízla, protože mu tekla docela dost i krev a pod tou kůží měl díru, jako že by snad už ten zub mohl vylézt...teď, když mu tam přejedu, tak je cítit hrbolek...Tak aspoň už vím, jak teda zuby rostou...já si to u sebe už nepamatuju...takže tři noci byli brutál a teď už je zase relativně klídek...vlastně od té doby, co se mu to prořízlo, tak dvě noci zase byli ok :slight_smile: Tak snad bude teď nachvilku dobře, než poroste další...

Já jsem u Ordinace taky žehlila, ale jen půlku, víc jsem nevydržela :unamused: Hrozná představa, že to zítra budu muset dodělat, ale jsem už nemohla ani stát a zas mi chytá rameno...

Pavli, tak ať je malá zase brzy ok :slight_smile:

Niky, Maru - to jste měly krásný srazík :sunglasses: :sunglasses: Hezky jste si to užily, to je moc dobře :slight_smile:

Pavli, jj, letí to strašně moc...dneska jsem tu prohlížela fotky, když byl Tomíšek malý a to je rozdíl, to je děs...

A včera jsem si šla zažádat o RD, tak od 24.6. na ní nastupuju a dala jsem si dvouletou.
9. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dobré ranko,
tak Domi řádí v pokojíku a já rychle píšu než mě bude potřebovat,už nestihnu to co dřív,většinou mu stojím za zadkem a dělám mu záchranu,on se totiž staví o co nejméně vhodné věci např. židle na kolečkách,chodítko na kolečkách,houpací lehátko atd. To miluje jak se to čím více třepe tak to se hned staví,nebo jsem zjistila,že v obýváku na stole nemůžu nic mít,jako kafe nebo cokoli horkého absolutně vůbec,on jak se postaví o ten stůl tak jak je velký tak dosáhne až doprostřed stolu :fearful: No příště raději malé dítě :sweat_smile:

Pavly ještě 2 týdny a je to tu :zipper_mouth: Jaké knížky jsi koupila Terezce?? Já nevím jaké mu koupit,když ho knížky trhá a rve a cucá,ho to nějak nebere,asi nebude čtenář po mamince,ale nečtenář po tatínkovi :pensive: I obrázkové knížky kouše :confounded: Jako u nás nefrčí ani knížky do vody ty omyvatelné kde jsou jenom obrázky ho to prostě nebere,až dojde výplata tka pojedeme do Polska a tam se mrknu malému na pár dárečků,chci hlavně ty kostičky umělohmotné nějak je tu u nás nemůžu sehnat. Oblečení mu na narozeniny kupovat nebudu to mu kupuji každý měsíc :grinning: On stále roste 2 cm za měsíc,to jsou pořád nové oblečky,jako já úplně vynechala 74 a rovnou kupovala 86,ty nosí už asi 2 měsíce,ale začínám se poohlížet i po 92 :zipper_mouth: Po kom ten kluk je to nechápu.

Soni zuby bych mohla psát romány,to jsou takové hnusy ty zubiska,chudáci děti fakt a můžu říct,že my jsme si je super užili :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad bude mít teď Tomášek klid,ale to jak píšeš,že prořval 3 noci tak zatím teda jdete v našich šlépějích,ale on v noci nepláče,on se akorát budí a já vstávám a vstávám a vstávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucíííííííííí,gratuluji paní Mgr. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No to je nádhera fakt,můžu jenom závidět a přát a přát :dizzy_face: :dizzy_face: Krása tak teď už si můžeš užívat těhulkování :dizzy_face: A to,že Vráťa souhlasil s výletem tak to jsem nadšená :dizzy_face: Super,těším se :sunglasses:

No a náš srazík tak ten byl boží prostě,měl jedinou vadu a to,že to tak rychle uteklo :frowning2: Veru je skvělá,přesvědčila jsem se už u Pavly že net nelže a tak jak se člověk projevuje přes písmenka tak takový je ve skutečnosti,Kubíček je takový koblížek malinký a tak krásný a hodný až se mi postesklo a těšínkuji se na druhé miminko :dizzy_face: Jako to malinké miminečko spinkalo celou noc naprosto celou bez jediného probuzení,to je něco co jsem za celou dobu nezažila u malého,to jsem fakt koukala :sweat_smile:

No a Domi už huláká,chce spinkat tak ho jdu uložit,tak zatím papa :dizzy_face:
10. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
ahojky :slight_smile: všem moc moc děkuji za gratulace, je to úžasný pocit :dizzy_face: 19 let ve škole... no fuuuuj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pavlínko, já si teď natrénuju cestu autem do Klášterce za Mišandou a pak tam pojedu i za tebou, až se domluvíme :wink: tak aspoň mě uvidíš... :wink: :slight_smile:

o žehlení mi ani nemluvte... co jsem těhu, mám stáe něco v koši na žehlení... nejdřív mi bylo špatně, pak jsem dodělávala diplomku, pak zase špatně, pak jsem se začínala učit... takže teď mám ooobr koš, takových min. 20 Vráťovo košil :stuck_out_tongue_closed_eyes: , moje kostýmky,.... no samý lepší věci na žehlení... plus koš na prádlo přetíká, takže ještě peru, peru, peru a pak se z toho žehlení asi po.... myslím, že mám tak na týden práci... dýl jako hodinu a půl to nevydržím, děsně mě to neba....

jinak jsem si v pondělí zase koupila v CaA dupajdy s tričkem a dvě bodýčka, aby si mimíš nemyslel, že jsem zapomněla... a byla jsem v pokušení ty dupačky koupit ve světle modré, jsou prožkovaný vzadu a vepředu béžový, tak jsem si i říkala, že když by to byla holčička, šlo by to... ale nakonec jsem je zas koupila oranžový... :grinning: už by se opravdu v úterý mohlo ukázat, mi to komlikuje nákupy :grinning:

Pavlí, Terezka začíná mít svoji hlavičku co? :slight_smile: :wink:
10. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Luci, taky ti moc moc gratuluju k Mgr. a tiše závidím... :wink: Jsem zvědavá, jestli já se někdy dopracuju zatím aspoň k Bc. :grinning: Jako snaha je, ale aby přálo i štěstí. :slight_smile:

Jinak sleduju přibývající fotečky v albíčkách a móc se kochám dětičkama - fakt nádhera! :dizzy_face:
11. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
řuíá
11. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky, ještě jednou gratuluju Lucince i tady :dizzy_face: úplně vím, jak ti je krásně :dizzy_face:

Jinak my rosteme, břicho začíná nějak zákeřně vadit, třeba vařím a bojím se, že mi u plotny shoří, je přesně v tom místě u hořáku:grinning: Pak vylézt z postele už není sranda, jak se to břicho už nepokrčí, tak musím přes bok jak velryba:grinning: O vaně a holení ani nemlvím :grinning: jen čekám, kdy mi nepůjde se na záchodě otřít :grinning: Ale je to super, pohyby si strašně užívám, spolu tak laškujeme :wink:
Navíc jsem si koupila v akci za stovku fonendoskop - to je to, co mají doktoři na krku a poslouchají srdce, plíce... takže poslouchám břicho, to je krása, slyším srdíčko, pak zvuky vody, jak se tam hýbe, samozřejmě slyším i svoje zvuky, ale to neva :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Kat: super,že si to užíváš...a ten fonendoskop je super co?Slyšet prcka jak si plave :wink: no užívej..uteče to a máš prcka doma
11. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
bože, ta moje neteř je dílo, jdu hledat, kde všude napáchala škody - tak sorry :grinning:
11. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Kat, pro mě byl horor chytat moč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

urbi :grinning: :grinning: :grinning:

Tak my byli na prohlídce a druhé hexe. Tak malý má 6820g a 66cm, tak za měsíc nabral 800g, to je víc než minulý měsíc :slight_smile: Takže OK. Příště jdeme až na konci července na kontrolu, to je tak za dlouho, to už mu bude půl roku a budem začínat s příkrmem, pokud vydrží kojo :slight_smile:
11. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
Soni tak snad nebude tentokrát teplotka.taky jsme jí na 1 měli :frowning2: ale čípek hned zabral a spal jak nemluvně..ani neplakal
11. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Soni už druhej zub jo?? pěkné..my nic ještě.Už se přetáčí te?
11. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
no, já jsem si ho nějak nevšimla, ale když jsem řekla dr., že máme jeden zub, tak mu koukala do pusinky a prej, že už se začíná klubat i ten vedle :grinning: :grinning:
No, přetáčíme...když ho šťouchnu do prdky, tak se otočí, ale jen z jedné strany....z břicha na záda se otočí občas, ale to je spíš asi náhoda, páč se to zase dlouho nestalo...nebo musí mít jednu ruku nějak křivěji a stočí se hnedka :grinning:
11. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
ahojky holky,jdu vas pozdravit,vic nejak ted nestiham......
musim vam napsat,ze mala mi ted najednou neskutecne vyrostla a proste neumim to vyjadrit,nejak se zmenila v dite-slecnu,uz na me nekouka mimi,ale clovek,co si je vedom sveho ja,sve moci,sve vule.....atd.takze ja jen litam a hlidam, vecer nema vubec zadny rad,nekdy usne sice po 8,ale v 10 je vzhuru a ma poledne,jindy nehodla spat driv,jak v pul 10,atd.atd.,nestiham proste nic-zvlast tim,ze ted toho mam hodne (takze spis stiham to ostatni,ale neni cas na net,protoze kdyz uz je mala uspana,tak se myju,uklizim,vymyslim co dal...kdyz je vzhuru-nejde se k pocitaci priblizit aniz by nenahodila svuj zarny usmev a jde po nem...nebo jsme na cestach pryc z bytu....)

jinak zitra mame prvni oslavu narozenin,tak drzte palce,at neprsi a at to preziju,nesu to tezce,uz jsem se tento tyden jednou dost rozervala,ze nejhezci rok meho zivota mi utekl a ja ho nechytim :frowning2:

jinak poctive ctu pokroky miminek,zoubky a jine starosti :wink:
luci-jsem rada,ze prijedes-snad to vyjde,uz ted se tesim!!
soni-obdiv k dvoulete materske!!!!!! smekam
maru-knizky kupuju klidne i pro sestilete, to co vim,ze se treba hodi pro predskolaka,prvnaka,vetsinou knizky,kde je obrazek-peknej,zakladni zviratka a u toho napsano neco o nich-napred muzu cist ja,pak mala,...nebo jsem koupila knihu-zpevnik s CDckama-nejprve nazpivane pisnicky,druhe jako karaoke...a pochopitelne taky kupuju leporela a gumove knizky, ty co nechci,aby znicila,tak ty schovavam a prohlizime si je spolu (cteme tim stylem,ze ja na kazde strasne kokrham,mecim,stekam-dle zviratek...) a pak mam leporela a jine knizky pro nejmensi,ktere ji nechavam at je trha, cuca apod-protoze i u nas je to ted jedine,co s nima dovede delat-ale nejak se zacit musi (a mj.ja taky nebyla zadny ctenar,takze u nas bude urcite po jednom z nas :grinning:)
-a oblecky 92!!!!!!! :fearful:,my stale mame 74-v pohode,ikdyz je teda uz akorat a teprve pozvolna obcas nosime mensi 80 :slight_smile:, dominek bude poradnej chlapak!!!! ostatne jako tady kazdej,co :grinning:
kat-fonendoskop zavidim!!!! ja ho mela pujcovany jen na vikendy,ty to mas teda vychytane!! a zavidim i brisko!!!ja bych to tak vratila,porad vzpominam,jak loni touhle dobou to bylo krasny :pensive:,me je taaaaaaaaaak smutnoooo :pensive:

no nic,jdu na postu..
jo holky a mala jak me porad stopuju,tak me i vola mama a kdyz se treba probudi a uvidi me,tak taky vola mama,nebo kdyz kolem ni projdu-na cizi to nedela,ona to fakt pouziva ve spojeni se mnou-to by clovek brecel........
a taky uz umi vylezt na schod! jsem byla u toho,jak se to ucila a najednou ji to vyslo a zase se rezala-ona se sama sobe smeje a je ne sebe pokazde pysna,kdyz ji neco jde-ja ji proste zboznuju......

preju vsem dobrou a klidnou noc,papa
12. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj holky, ja tu pro zmenu mela segru a zvladli jsme i vylet vsichni do Hodonina, meho rodneho mesta, 6 navstev behem 2 dnu, mazec...ale maly byl uzasny, rval jenom u babicky, jinak se ukazal v nejlepsim svetle...ale net teda vubec nestiham...tak jenom v rychlosti:
Luci, gratuluju moc k Mgr. Zehleni nezavidim, ale v nejblizsich mesicich/letech to asi moc lepsi nebude...ja se snazim zehlit po castech, abych toho nemela moc, protoze kdyz je toho hromada, tak se toho desim...tak hodne sil, pak zase zacne postupne a bude to v pohode. Nebo si zavolej nejakou babu, co ti to za par kacek vyzehli..jako za odmenu k titulu, co ty na to? :sweat_smile: A budes mit aspon klidek :grinning:
Katy, tva prihoda s horakem me teda pobavila...fakt sranda...ale chapu obtize s velkym brichem...ale nebojky, brzo bude vsechno jinak a miminecko bude "zlobit" v postylce, ne v brichu :grinning: A fonendoskop paradni..nemas nejake nove foto pupiku? Bych te chtela videt, jak rostete :dizzy_face: At zavzpominam...
Dneska jsem si sahala na pupik kamosce, co ma termin v srpnu a prijde mi, ze jsem snad ani nebyla tehotna, uplne jsem cumela, jak je to brisko tvrde...no mazec :grinning: A asi jsem ji zlakala na latkovky, tak mam radost :dizzy_face:
Pavli, tak jak jdou pripravy na oslavy, kolik jich teda budete mit, nebo jak to mate? A co vas trapi, ze ma mala takovy rozhozeny rezim? :frowning2: Tomasek nosi 74 uz tedka v 3 a pul mesicich :grinning: Ale neco mame teda jeste 68 :sweat_smile:
A nadhera, ze Terinka rika mama, to musi byt fakt dojak..Si nedokazu predstavit, ze Tomasek bude nekdy mluvit....
Maru, no myslim, ze u nas to bude neco podobneho s tema vecickama, "maly" je taky velky :grinning:
Soni, teda zoubky vas trapi, ach jo...taky se toho desim...kdyz maly rve, tak se mu taky koukam na dasnicka, jestli se mu tam neco neklube, ale nic nevidim...no je to hruza...tak at je brzo dobre...kdyz bude nejhur, da se na to dat i nejaka medicinky na boleni,ne? A gratuluju ke krasnym vysledkum na kontrole.
Niky, Anoli, taky ahojky :slight_smile:
Jinak u nas noveho nic, mame se furt stejne krasne, maly je zlatickovy, ale kdyz ma hlad, je unaveny, nebo se mu neco nelibi, tak se velice rychle hlasi o sva prava, vsak si to umite predstavit, ale ten jeho bezzuby usmev je proste ten nejkrasnejsi usmev, pro me urcite :dizzy_face: :pensive: :dizzy_face:
Tak se opatrujte, posilame pusinky.
13. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.