• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
ahojky holky
hani-super,ze si tak uzivate,mam za vas radost :wink:
-uz mate fakt 74! tyyyjooo, mame fakt prcka-teda spis drobka,ono velikost by sla,ale plave v tom,je drobounka... :dizzy_face:
-no a co male je-nevim,spis nic a jen si chce dyl uzivat dne,nas,cucat,hrat si a proste ji to bavi.....ja jen doufam,ze ji to brzy prejde,jinak to budu muset nejak utnout-a to bych fatk moc moc nerada (efekt nejisty a jeji plac me ubiji a vycerpava....).....uvidime

-oslava se dneska povedla,bylo fakt krasne,ale sileny vitr,takze jsem ji ani nemohla dat kloboucek-bala jsem se o ouska...
-snedlo se a vypilo vic,nez jsem cekala,takze jsem poucena na dalsi oslavy -hani budou jeste dve,jedna s detma a jejich maminkama a jedna s druhou casti rodiny (dohnaly me k tomu okolnosti,ale ted muzu rict,ze to asi je tak mnohem lepsi-ikdyz teda se cely pristi tyden nezastavim....)
-a jinak byla mala zlata,ale klasika-nechape dort,svicku a darky jsou sice prima,ale travicka a to,co se nesmi ji stejnak bavi vic :grinning:
-ale problem teda je,kdo to natoci,nafoti,nikdo u nas z rodiny se k tomu nema a tak jsem fakt nestihala-plus malou drzet, behat pro sirky,atd atd
13. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
chcipa mi notas,rychle jsem to odeslala,krasny vecer a pusinku detem
13. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
chcipa mi notas,rychle jsem to odeslala,krasny vecer a pusinku detem
13. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jaký jste měly víkend? Bylo konečně zase krásně :dizzy_face:

U Pavly se slaví a slaví, a nebude brát konce, že? To se Terezka bude mít, kolik bude mít dárečků :slight_smile: Jen, aby je všechny užila :slight_smile: A ona už strhává papíry z dárků? Já nevím, od kdy to začínají děti dělat :grinning: :grinning:

Hani, taky jste pěkně návštěvovali, tak hlavně, že malý to zvládl a byl hodný :slight_smile:

My teď budem taky pěkně rozlítaný, ještě, že má Martin teď týden volno :slight_smile: V úterý pojedeme na kyčle a mám sraz s holkama z Nymburska. Ve středu zase do Nymburka něco vyřídit. Ve čtvrtek do Prahy do práce - asi se hádat :grinning: :grinning: A jestli nám to vyjde, tak ještě z Prahy odjedeme k Martinovo rodičům na víkend a v sobotu bude sraz s holkama v Klášterci :dizzy_face: :dizzy_face: A poslední červnový víkend jedeme k babičce a dědovi k Táboru, budou slavit 60 let od svatby, tak bude asi i nějaký jako znovuobřad a prostě sláááva..těším se i netěším...Aspoň ale konečně uvidím sestřenky synka Filípka, který se narodil tak nějak jako Tomík od Haničky, já si ty datumy pořád pletu...a on už teď má 8,5 kg, tak ho chci teda vidět "live" :grinning: :grinning: :grinning: A od babičky pojedu zase na týden k našim, abych si tam ještě užila štěňátka, než půjdou do nových domovů.
Jinak zoubky rostou oba, je to mazec jako....když mu v puse přejedu, tak má dáseň jak struhadlo :sweat_smile: :sweat_smile: Občas pěkně brečí, až řve, tak mu to mažu a zklidní se, chytá se ručkou za dáseň...no, a to je teprve začátek...těch zubů ještě bude....
14. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
šááááááu :grinning:
shrnutí
máme 5 zubůgojgy děsně řve kamkoli ji položím
imrvere tlačí hlínu a smetíčka takže objednána ohrádka (měla jsem štígro 1,5m x 1,5m za 2000 vč. pošty) :grinning:
objednány golfinky a dárečkky na rok....
Pavli teda to je co....už dítka mají rok...letí jako blázen, někdy bych si přála zastavit čas a kochat se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Luci, my přemýšlíme, že pořídíme malému do obýváku buď ještě postýlku nebo ohrádku, zatím nevíme...

A hodila jsem do alba fotku zubů, můžete juknout :grinning: Nevím, kam to naše dítko tak spěchá...ségry dětem rostly zuby až po osmém měsíci :sweat_smile: :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
ahojmky holky,jsem mrtva,ted jsem ji konecne polozila,nehodla vubec spat!!!!!! nevim,co se stalo,asi si prohodila hodiny,chce ted spat az v pul 11 a vstava v pul 10-jsem mrtva,nestiham nic doma :angry:
pres den je ale zlaticko,dneska byla milionova-jenze to jsme venku a tak domacnost stoji..... :frowning2: ,je mi zase lito se zavrit doma jen kvuli uklidu, to me sice stve,ale vim,ze to neutece...jen se to hromadi a obcas chytam nerva

jinak luci super prehled :wink:
ohradku uz mame-tutez doma,jsem teda zklamana,neni v takovem dobrem stavu,jak pani psala-ale chtela jsem ji jen na zahradu-takze nevadi (ikdyz ted jsem nastvana spis proto,ze jsem ji vyuzila uz 2x doma a je to super,takze lituju,ze jsem nekoupila novou-premyslim,ze po lete tuhle zase prodam a na zimu na doma novou preci jen poridim :dizzy_face: ,uvidime)........no a mj. jsem ji koupila ze stejneho duvodu, uz jsem taky lovila z pusinky hlinu od kyticek :sweat_smile:
-jake darecky jste vybrali vy???

soni-koukam,ze taky mate veselo,no ja se asi od zitra nezastavim,babi v nemocnici je na tom jeste hur a vse se tim dal a vic komplikuje
-soni,budes tu v sobotu jeste nejak dopoledne???
-fotky snad pak jeste stihnu....

-jo a darecku nebude moc,nejsem toho zastance,takze spis jsou to drobnosti,jen abych mela co zabalit..plus houpacka
a ostatnim jsem vse nakoupila sama-taky nic draheho,ale to,co by se mi libilo,takze co se me tyka,darky jsou a budou super :grinning: (a terince to nejspis bude stejnak fuk)
-jo a papiry nam soni trhala uz na vanoce-pul roku, to jsem schvalne balila do tech drahych-sustivych,celofanovych...ted davam klasicke papirove-trhani uz ji jde mooooc dobre-jak i o vikendu predvedla :grinning:

chtela jsem toho spoustu-zeptat se vas kazde na neco-napada me to vzdy behem dne, co tamto,co tamto-ale ted zase hlava prazdna a jen myslim na to,jak to udelat,at se zase vrati do normalu :frowning2:
mejte se vsechny moc krasne a opatrujte nase poklady,papa
15. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
ahojky... zdravim vas...
chvalim ditka... mate doma sikulky :slight_smile:)

Soni... v pohode... ja mela prvni zub, kdyz mi byly 4,5 mesice.... :wink:
a Vojtechovi je pristi tyden 11 mesicu a zubu ma uz asi osm :fearful: duverne mu rikam krokodyl :grinning:
16. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
Pavly, v sobotu nebo neděli dopoledne?? My se pojedem podívat na holky v sobotu odpoledne, jen nachvilku, a v neděli tam už nebudem :cry:
16. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
ahoj holky, delší dobu jsem tu nebyla, ale o víkendu jsme byli pryč, v pondělí mi kůň nešel, včera zase pryč... tak jen hlásím, že pohlaví stále nevíme, na velký utz jdu 7.7., s Vráťou hned 8.7., tak to už věřím, že už to fakt uvidíme... triple testy nám vyšly ok, žádná další vyšetření nás tím pádem nečekají... no a asi to nejdůležitější, od čtvrtka cítím pohyby :dizzy_face: :dizzy_face: nejdřív jsem moc nevěděla, jestli je to ono, teď už to bezpečně poznám :grinning: někdy jen tak šimrá, někdy je to malinkatý kopaneček jako když na mě ťuká :grinning: užívám si to teda maximálně, Vráťa když je doma, tak mu to hned hlásím a on mi hned dává ruku na bříško, jestli to taky neucítí, až je mi ho líto, že to tak prožívá a zatím nemůže cítit nic :confounded: :frowning2:

včera jsem byla na kontrole, vše v pořádku, vypadá to, že konečně po fázi hubnutí začínám přibírat (upřímně jsem ráda že až teď a klidně by tomohlo ještě počkat :grinning: ), takže mám první kilo nahoře. Jsem zvědavá, kdy tedy dolezu na původní váhu... no a dělala mi takový ten utz na srdíčko, tak jsem nejdřív slyšela pořádný kopance a pak srdíčko - jako když jede vláček, to bylo krásnýýýý :grinning: :dizzy_face: i říkala, že kolikrát v mém tt nebývá až tak slyšet, takže asi prospíváme opravdu dobře :dizzy_face: :dizzy_face:

no a jinak týdny utíkají že to ani nestíhám... v neděli jsem začala pátý měsíc.... a je to jak včera, co jsem ráno volala Pavlínce, že mám asi // :grinning: :grinning: :grinning: chápu vaší nostalgii nad uteklým rokem....

jo a zůstávám doma, do práce se už nevrátím... si to užívám :dizzy_face: popravdě se mi tam už ani trochu nechtělo....

Pavlí, s babičkou to není lepší? To mě moc mrzí.... a zvlášť to, že ti to přidělává další starosti v těchto chvílích... :frowning2: no jak čtu, Terezka je už fakt slečna... při představě že ti říka mama brečím pomalu i já :grinning: :wink: :slight_smile:

Hani, to je fajn, že se poslední dobou hodně vídáš se ségrou, bude se opravdu vdávat do zahraničí???
17. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas s Tomaskem zdravime. Dneska jsme si den fakt uzili, dopoledne jsme byli na cviceni pro miminka od 3 do 6 mesicu, pak jsme dali menucko s kamoskou a jeji holcickou, pak dali jeste velkou prochajdu, jeste zakusecek v kavarne, kojenicko a domu..prisli jsme az po 16.hod, ale moc krasny den...
Soni, zoubky mate krasny! Ja se desim, az porostou nam, snad to nebude moc velky boj...Koukam malemu furt do pusinky, jestli se mu tam neco neklube, kdyz je treba protivnejsi...a zatim nic nevidim, vsak casu ma dost :dizzy_face: A co kojenicko? Nekouse te zatim? :wink:
Luci, no super, ze tak krasne prospivate...mam radost. A ty pohyby - Davca citil prvni pohyby az hodne hodne dlouho po me, snad 2-3 tydny...taky me to mrzelo, ale vzdycky, kdyz dal ruku na brisko tatinek, Tomasek se vzdy uklidnil...vzdy jsme rikali, ze je to proste autorita, tak si miminko hraje na hodnouse :dizzy_face: Ale nebojky, brzo prijde i ten den D, kdy to uciti i Vrata a bude to nadherny! Vsak se tes na posledni mesic, to budou mega boule na brise, ze je uvidi i kolemjdouci :grinning: A jinak s pribiranim zavidim, ja pribirala dost, zvlast ke konci, ale verila jsem, ze je to proste priroda. Byla jsem stastna,ze mimi je zdrave a prospiva,to bylo nejdulezitejsi. Tak aspon pak nebudes muset tolik shazovat. Jinak segra zatim nevim nevim...od cervence se stehuje k tomu priteli, pak by chteli odjed do U.K., ale na svatbu to zatim nevypada, i kdyz segra si to maluje ruzove...tak uvidime. Moc bych ji to prala, je fakt krasne zamilovana, ale uvidime...vsak vite, jak to je...dokud si nereknou ano, nic neni jiste :wink:
Saty, krasny zoubky taky, krokodyl ma tezkeho konkurenta :wink:
Pavli, to verim,ze te "bordel v byte" stve..ja vzdycky, kdyz rano nekam vypadavam, tak si rikam, jezis, ja zase lezu ven na cely den a pritom bych potrebovala udelat to a to...ale snazim se to hodit za hlavu, bugr tu nemame a je dulezitejsi,ze Tomasek se citi dobre nez mit byt cisty jak klicku. A navic Davca i ja jsme docela na poradek,tak my tu mame porad uklizeno pro ostatni, pro nas uz je to treba bordel...A ja mam fakt stigro, ze mi Davca pomaha, vysava, utira prah, uplne automaticky, takze ve 2 to jde mnohem lip...Uz se tesim na fotecky z oslav :dizzy_face: A hlavni darecek je teda houpacka?
Maru, Katy, kdepak se toulate? Taky uzivate slunickove dny? To je super, o vikendu ma byt zase hnusne...

Normalne Tomasek uz zacina podsouvat nozicky pod zadecek a jakoby se odrazi nozickama a posouva se dopredu, myslite, ze je to ok? Mi to prijde takovy divny pohyb.... :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jen na skok,házím odkaz jestli chcete mrknout na fotečky malého,fotila sestra má nový foťák fakt dělo fotí krásně,umírám únavou zítra ráno dojdu a napíšu román :wink: páčko a dobrou noc

http://katdol.rajce.idnes.cz/Synovec_Dominik/#album
17. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Maru, fotky jsou paradni... sestra je sikulka.... a ma dost dobry fotak :slight_smile:
a moc vam to s Dominkem slusi... jak do casopisu :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Maru, moc krásné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
Prosim tě, jaký máš ty golfky, značku?
17. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak hlasim,ze uz jsem v totalni nostalgii, uz jsem dneska 2x uplne brecela, zitra to bude den pekne pro me hustej, snad nebudu rvat cely den....

tohle jsem vam psala loni touto dobou:
pavly • 1d • 17. červen 2008 ve 20:53

ahojky holky,tak se hlasim stale 2v1
-venku bylo dneska pekne,takze jsem dorazila domu az ted,byla jsem u doktora,pak jsem tu mela kamosku a courali jsme,pak jsem jela k milackovi na zahradu a ted jsme byli na zahradce na jidle...no tak to mam rada...
-jinak jsem vcera zvladal jeste kadernici a drzte palce,abych jeste zitra zvladla nehty-mam je uz hnusny

-no a u doktora dobry,mela jsem jen monitor,mimi se vzorne hybalo, deloha klidna, nevysetroval me,jen malicke premeroval-stale mensi,vaha vyssi-uz mame odhadem 2800g,takze parada,zatim stale vaha stoupa....
-jsem obrovska,kazdy den se rano seznamuju s tou pani v zrcadle a rikam ji,ze zatim dobry, do velryby ji stale chybi ploutev ¨

tak zatim pa

lucenek • 1d • 17. červen 2008 ve 21:14
pavly já myslela že už rodíš? já už bych rodit šla......klidně mě to už nebá

pavly • 1d • 17. červen 2008 ve 21:16
jee a to ja vubec,ja si to uzivam a spis se bojim,ze o to prijdu.....proto zatim rodit nechci!!!!
a jestli budu rodit se dozvite,nebojte mi musite drzet palce,ne, sazim na vas!!!!
.........................................................
a tohle jsem pak psala o par hodin dyl,vim,ze jsem bolesti vubec necitila,jen jsem si je jakoby vymyslela,abych se necitila trapne,ze jedem do porodky se prekontrolovat....ve snu me tenkrat nenapadlo,ze ten den porodim (ostatne odborniky to nenapadlo jeste 4 hodiny pred tim,nez se mala nadechla poprve)
.........................................................
pavly • 1d • 18. červen 2008 v 05:38
ahojky holky,hlasim,ze asi tu nejakou dobu nebudu
-od dvou hodin jsem zacala krvacet,neni to az tak moc,ale je to dost na to,abych radeji pakovala veci (mudr mi rikal,ze s jakymkoliv krvacenim mam radeji jet - mozna ten muj cipek.nevim,navic je to jasna krev,zadny hlen,jako pri zatce...),nejdriv jsem chtela delat hrdinku,ze dokud nebudu mit bolesti,tak nejedu-nechci treba lezet 5 dni v nemocnici jen tak...., ale nejak se mi rozlezelo v hlavne,bojim se o mimi a tam mi ho preci jen budou kdyztak hlidat,takze jdu dat sprchu,pomalu dobalim veci a vyrazime-teda asi,jeste se ozvu nez definitivne odjedu,jen hlasim.....
-bolesti teda nemam,coz me stve, jen citim tlak v podbrisku-ale uz asi tyden a obcas citim tlak v krizi,ale fakt jen proste nic moc.... ,no a cele utery mi tvrdlo bricho,tak jsem fakt zvedava

maruska39 • 1d • 18. červen 2008 v 06:20
Pavly
Holka držím ti palečky,aby to bylo v pořádku,ale určitě ano,myslím,že to bude opravdu ten čípek a děláš moc dobře,že raději jedeš do porodky,máš pravdu,že ti tam miminko pohlídají a budeš mít jistotu.Hlavně se nám ozvi ať víme co je s tebou,já budu dneska pořád doma jak to tak vypadá,tak klidně pisni,nechám tu vzkazík.
Myslím na tebe a opatruj se

pavly • 1d • 18. červen 2008 v 06:47
ahojky holky,cau marusko,tak brzo!!! to koukam

no tak jsem uz vzbudila milacka,pomalu se obleka, zadna zmena,obcas me trosicku zaboli v podbrisku jako pru MS,ale nic moc a to je vse....
jsem vykoupana,zabalena,v byte poklizeno, dojizdi mi mycka,tak muzeme vyrazit.
marusko,cislo mam urcite dam vedet,co se deje,tipuju,ze si me tam proste jen nechaji - coz jsem fakt desne nechtela,ale neudelam nic, jak jsem psala, moje stesti v brisku ma prednost,to radeji byt v nemocnici,nez mu ublizit.....

tak drzte palce,at se brzy dozvime hadanku-kluk/holka.....

tak paaaa,myslim na vas

..........................................................
a ted soucasnost

litala jsem dneska cely den,byli jsme se fotit pod vodou,pak za jednema prarodicema-mamak se louci nez odjede na dovcu-docela dojak,pac jsou na tom fakt mizerne....a pak za babi do nemocnice-jeste horsi,vypada to stale hur a hur,dal ani nechci radeji psat.........
no a pak nakup,domu zabalit co je treba na zitra,odvezt to na zahradu,vylozit,poskladat a zas domu,vykoupat malou,nalozit maso,atd atd atd
ted konecne na chvili sedim a chci se jit dneska vyspat,protoze me z toho chaosu dost brala dneska migrena a zitra ji faaaaaaakt nechci

myslete na me, uz zase jsem mekon a asi fakt prorvu i celou noc...... :frowning2:
proc to tak letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :frowning2: :cry: :cry: :cry:

a ja ji taaaaaaaaak,ale taaaaaaaak desne miluju,fakt to proste az boli........
17. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
musela jsem to odeslat,protoze jsem odbihala ke zlaticku

-chtela jsem jeste,ze fotky dominka jsou naprosto bozi,hned jsem samo ukazovala i marcelovi :dizzy_face:
-a lucce moc dekujeme za postovni prekvapeni,kraaasne napsane,pochopitelne jsem u toho taky rvala,to mi snad ani radeji nedelej
-soni, jedine sobotni odpoledne fakt nemuzu :frowning2: ,moooc me to mrzi,ach joooooo :frowning2:

tak vsem dobrou noc,krasny sny a snad zitra nebude prset
(jo a ja nevim,co ji mam dat na sebe?????????? nic se mi nezda dost pekny!!!!!!! navic na zahradu-fakt magorim!!!!! :grinning: :angry: :grinning: )

mam vas rada,pa
17. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Pavly, drž se dneska :wink:
Přeju Terezce vsechno nejlepsi k narozeninam..... vím, žes ji pripravila tu nejkrasnejsi oslavu kterous mohla :dizzy_face:
18. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
Dobré slavnostní ráno,
od té chvíle co jsem vstala tak myslím na to,že je to tady,naše Terezka slaví rok :dizzy_face: :dizzy_face:Terezko hodně štěstíčka,zdravíčka,úsměvu na tváři,ať nezlobíš své rodiče a hlavně svou hodnou maminku a děláš ji jen samou radost a prostě vše co jen může přát ti z celého srdíčka přejí rodiče Domínka :dizzy_face: :dizzy_face:

A teď k vzpomínkám,no há tě Pavly chápu,chápu a prostě úplně nejvíc chápu :sunglasses: Od rána jsou fakt moje myšlenky jen porod a to,že Terezka slaví a nás to už brzy čeká a stále tomu nevěřím,jak to může být rok??? mě to přijde jako včera a to co jsi okopírovala mám v paměti,pamatuji si přesně jak jsem tu seděla a větrák na mě foukal už tak brzy ráno,nemohla jsem spát vedrem a tak jsem zapla koně a nevěřila jsem svým očím. Pak si vzpomínám na tu šťastnou zprávu,že je tady Terezka a prostě je to jako včera.Tak moc rychle to uteklo no mazec :pensive:
Taky jsem ti musela kouknout do pasu,jelikož mě to rozum nebere,pořád ji vidím před sebou ,když jste přijeli,tu princeznu dvouměsíční v riflových šatičkách a růžových ponožkách. NO prostě dneska je ten den jenom Terezky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A teď ostatní,předem děkuji za chválu foteček,Domi je můj poklad,moje vše a znáte to :wink:

Soni kočárek mám od Baby desingu Mini stojí okolo dvojky,jsem s ním fakt nadmíru spokojená,bohatě mi stačí a hlavně malému taky vyhovuje a to je fakt dlouhán a pohoda :wink:Hlavně je lehký a to jsem potřebovala nejvíc.

Luci jaktože ještě miminko neukázala pohlaví?? To je tajnůstkář teda to ti řeknu a víš co? Musím tě potěšit,jelikož co jsem se setkala tak vždykcy když to nešlo poznat tak to byla holka,holky se stydí a neukážou co skrývají mezi nožičkami a chlapi jsou vždycky rozčapení a vidět to jde hned :wink:Tak si počáma ne toho 7.7 už se fakt těším moc a řeknu vám tajemství jelikož to tajemství vůbec není,že já to bříško po Lucince velmi ráda převezmu :dizzy_face: Budeme se snažit od prosince to je definitivně už rozhodnuto :slight_smile:
A moc gratuluji ke kopanečkům,juchůůů to je krása,co? Cítím ještě teď ty boule na břiše jen jsem se už nedočkala poslendího měsíce a těch pravých boulí ..... to se napraví u druhého :dizzy_face: Vráťa se dočká,taky Martin neměl dlouho štěstí až ho Domi kopl rovnou do ucha,jak poslouchal jeslti něco neuslyší :sunglasses:

Hani tak ty si to taky krásně užíváš jak čtu tvé příspěvky :dizzy_face: To je moc dobře :slight_smile:

Jo a Soni gratulace k zoubkům :dizzy_face: Kat se to krátí,určo si říká to je ještě daleko,ale Kat není,bude to tu cobydup :wink:
Jdu za tím svým raráškem,škube tam peřinu a děsně u toho piští :confused:
Pavly neplakej a užívej si dnešní den,přijde zase až za rok :wink:
18. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
Pavli, Terezce přejeme vše nejlepší k prvním narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Terezce všechno nejlepší k 1.ročku :dizzy_face:
18. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Všechno nej nej nej Terince!!!!!!!!!!!!!! Chtěla jsem psát už o půlnoci, ale vytuhla jsem :frowning2: :grinning:
18. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Holky, ona mi pořádně utz nedělala, proto vím kulový... jen se rychle koukla jak se mrská a pakmi dělala ten na to srdíčko.... takže proto jsem nic neviděla...

Hani, tak opravdu mám první kilo navíc... jsem se dnes zase vážila a je tam... a byla jsem z toho najednou nějaká nešťastná :grinning: Vráťa tam stál a uklidňoval, že to je přece dobře, že se mu líbí že přibírám a já z toho byla hotová :grinning: :grinning: hormony řádily jak blázen :grinning: :grinning: :grinning: asi to těžce ponesu.... jsem si hned říkala, že to mám za to, že jsem včera snědla celou gejšu :grinning: :grinning:

Maru, Domínek.... no co ti budu psát........ :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :wink: jen klidně dál nos nosánek nahoru :grinning: :wink:

Pavlínko, brouku muj.... to kdybych věděla, tak radši nic nepošlu.... :frowning2: :unamused: měla si to přečíst Terezka sama, když to bylo pro ní :wink: :slight_smile: Krásně si dnešek užij, třeba i se slzičkama, ale nesmutni tolik :wink: je to krásný, všechno... co jsi prožila, co prožíváš, i to, co tě čeká... a je úžasný jak se z Terezky začíná už stávat človíček s vlastní osobností... musí to být těžké, chápu, ale zkus se spíš radovat a ne se trápit vzpomínkama :wink: :slight_smile: však si ještě to voňavé miminko užiješ s dalším prckem :wink: :wink: :slight_smile: MTR :dizzy_face:
18. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
jé to je škoda,že nedělala pořádně UTZ,já být tebou tak umřu zvědavostí :sweat_smile: J8 už věděla v 18tt,že to je Domi :dizzy_face: Teď plánuji překvápko,ale už teď vím,že mě to bude stát hooooooooooodně moc úsilí a pokud to nevydržím tak to překvápko budou mít ostatní,nepovím a nepovím :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Luci první kilo jo? Hm já měla už 10 :pensive:
Luci šoupu tak,že už je celý sedřený :grinning:
18. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Taky přeju Terezce VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :wink: :slight_smile:

Luci, napsala jsi 4. odstavec moc krásně :dizzy_face: :wink:
18. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Maru........ mě ale povíš viď? :wink: :slight_smile:

už deset??? To ale ty jsi taky měla mega bříško... ale díky, uklidnilo mě to :wink: :slight_smile:

anoli :wink:
18. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
NO uvidím kdo bude hodný a bude držet jazyk za zuby tak povím tajně :sunglasses:
jj bříško bylo mega,Domi je taky teď mega :grinning: A těch 10kg no byla jsem ráda,že jen 10kg ono to lezlo šíleně rychle nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jsem si připálila ramínka venku :sweat_smile:
18. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
no zda to povíš mě,na to se ani neptám,pač to ti strach nedovolí mi to neříct :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
joo a musím se pochlubit..Kubík už 2 dny se přetáčí na bříško..... :dizzy_face: zlatý když ležel jako...teď to je mazec..a naučil se jaké si skákání..leží na břiše,odstrčí se a skáče :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Pavli, tak jeste tady, doufam, ze jste si ten narozeninovy den poradne uzili, taky jsem na vas myslela od rana!
Prejeme Terince jen to nej, nej, nej, at je porad tak zdrava, krasna a vesela holcicka, at dela rodicum jen samou radost, at ji mamimka s tatinkem porad miluji tak silene jako dotedka :dizzy_face: , kolem sebe same dobre a vesele lidi, at potka na piskovisti hodne fajn malinkatych kamaradu a at je proste vsechno krasne, fajn a v pohode :dizzy_face: Posilame pusinky.
18. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.