• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Milá Terezko,
k Tvému prvnímu ročku života mezi námi,
Ti přejeme ze srdíčka zdravíčko, ze čtyřlístků štestíčko a z největších pokladů světa tu nejlepší maminu pod sluncem, 9 měsíců tě nosila pod srdíčkem a miluje Tě nejvíc na světě...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pavlinko naprosto Tě chápou, já rodím každý měsíc 26- a rok ořvu totálně.....už ted jak to pášu tak se mi derou slzy do očí

takže ještě jendou vše nej nej nej nej a posíláme pusítka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás:slight_smile:
terezce i ode mě letí vše nej nej :dizzy_face:

Já si užívám teď manžílka a výletů a tak... je to fajn. A zítra vyjíždíme s Lucinkou a dalšíma holkama kousek od Pavly do Klášterce:wink: Se těším!
Maru, máš recht, přijde mi, že to je ještě daleko, ale když tady vidím ten týden, tak mě to vždycky zaskočí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
ahojky holky
tak se zatim jen rychle hlasim, ze ziju a prezila jsem i rok mojeho stesti........ale teda pobrecela jsem si
musim rict,ze v mem podani je nejhorsi to pred,ted uz to nesu lip a vzpominam trochu lip na to,co bylo v porodnici,v kolik male odrizli pupik, v kolik nas pustili domu a tak.....ale ty dny do porodu a vcerejsek byly opravdu dost nostalgicke-uplakane....
(kazdopadne pozvat si lidi a usporadat oslavu je ten nejlepsi zpusob,jak rvat co nejmin,pac neustale jsem mela zamestnany mozek i ruce-parada.....)

-no a k oslave-myslim,ze se povedla,mam dobry pocit,ikdyz nebylo vse tak,jak jsem chtela a planovala,neslo to proste stihat.....nastesti jsem o tom dopredu nemela velke iluze,takze mi to naladu nezkazilo :grinning:
-pocasi nam vyslo,neprselo,ikdyz se postupne behem dne misto oteplovani ochlazovalo,takze bazenek nebyl potreba,ale na zacatku alespon vetsi deti stihli velky bazen....
-maminy byly uzasne, fakt podpora, bulely se mnou,kdyz jsme necekane dostaly kytku od marcela obe dve :dizzy_face:
-no a deticky bozi,i kdyz neuhlidatelne :sweat_smile: -zvlast ty vetsi :confused:
-no a taky jsme meli maler,mala upadla na hlavu-pekne zezadu-nejak ji kdosi zapomnel zajisti :angry: :frowning2: , fakt jsem byla vydesena,ale byla hned v pohode, dokonce i boule co rostla to pres noc vzdala-tak se mi fakt hodne ulevilo

a pak toho jeste mam spousty co rict,ale proste nejak to neumim podat pres ta pismenka-to by bylo lepsi spis osobne....

a hlavne vsem moc dekujeme za prani a gratulace
(marusko,dneska doslo i prani od dominka, taktez mooooc moooc dekujeme :dizzy_face: )

Kat- a ze jedete kousek od nas,jedete primo k nam,do vedlejsiho panelaku :angry: :cry:
proto me tak mrzi,ze jste nenasly vhodnejsi den :frowning2:

no nic,uzijte si to zitra,nas ceka dalsi oslava,jsem uz fakt vycerpana (ale ne oslavama ale tim vsim,co se bohuzel ted seslo....),takze uz to tolik neprozivam (taky to bude s druhou casti rodiny,....) a hlavne tam uz nebudou zadne deti,takze to bude rozhodne klidnejsi-vcetne priprav

takze mejte se krasne,dobrou noc a ja zase doctu poctive a snad dopisu i vic,jestli najdu slova na to,co citim
19. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak hned tu musím nahlásit, že odpoledne u Míši bylo fajn a byla tam i Pavlínka s Terezkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže fááákt parádní odpoledne, bylo to super a jsem ráda, že jsem mohla vás všechny poznat (i když jsem většinu znala). Tak dík za hezké odpolko :sunglasses:
20. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
ahojky holky
ahojky soni!!

jojo, nakonec to bylo vse uplne jinak, oslava zrusena (je nemocna i dalsi babi,takze se to presunulo asi o 3 tydny a oslavi se to i s marcelovo narozkama) no a tak jsem hned padila k mise taky (ve snu me to teda jeste rano ani nenapadlo :fearful:)

jsem rada,ze jsem poznala sonu-tu jsem asi jedinou neznala osobne (myslim z nas,co chodime na MK) a jsem rada,ze opet pismenka nekecaji!!! prislo mi,jak kdyz jsem ji uz videla-fotky uplne sedi! a tez presne sedi to,ze na fotkach se zbytecne tvari vazne,takova fakt neni :dizzy_face:

taky hlasim,ze se mi odpoledne libilo,ikdyz mala teda byla uknourana (preslo to fakt hned doma, asi ma uz dost toho chaosu a chce si v klidu hrat,blbnout se mnou a ne,ze porad nekde litam,vyrizuju a ted jeste vykecavam....od zitra ji to vynahrazuju,nastesti uz jen hlidam mamce kocku a ty prababicky a pradedecky,snad uz toho bude min!)

jo a luci zatim vubec na tehu nevypada (i kdyz brisko uz je krasne,ale je maskovane!), a kat ma brisko uz opravdu krasne kulatoucke-jsem si i mimiska osahala,holky ja taaaak zavidim!!!!)

no to je snad vse,letim uklizet,veset pradlo a zehlit,dokud chvili kotatko spi
mejte se vsechny mooc krasne,pekny vecer
20. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
tady zatím jedna fotka: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2919277&vReferer=
něco jsem dala i na facebook, ale je to tu pomalé, tak až budu doma, nahraju všechny fotky na picasu a pak pošlu odkaz :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Holky moc Vám to sluší :dizzy_face:

Pavly: mě si taky neviděla :grinning: teda pokud mě vůbec počítáš do MK :pensive: asi moc ne což?
21. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
týjo z fotke jsem poznala jen pavču..... :astonished:
21. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
Luci a co my :grinning:
21. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
soni tebe fakt nee :sweat_smile: :zipper_mouth:
21. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak fotky super....já bych vás poznala teda :sweat_smile:

mám new fotky a videooo
http://www.youtube.com/watch?v=87newcmaIbs
fotky tady a albumu
21. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
ahojky,jdu pozdravit,mala mela zase svuj den a sla spat az ted :angry: :fearful: a opet cely den knuci-tak nevim,jestli dalsi zoubky,protoze uz je protivna zase treti den....

niky-to jsi jen spatne pochopila enbo ja spatne napsala-myslela jsem tim,ze jsem neznala sonika z lidi,co byli na zahrade-ne z tech,co chodime sem, tady vas stale bohuzel neznam vic! :angry: a jak te vubec napadlo,ze bych te nepocitala!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused:

luci-diky,ze ja jsem poznat,ja teda zrovna u sonky bych rekla,ze je krasne poznatelna a me prave naopak prislo,ze ji snad i osobne znam,prisla mi poznatelna hodne :slight_smile:

jo niky a malej je uzasnej!!!!!!!! krasny video :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Holky, co to jako ma byt???!!! :confused: :angry: :sweat_smile: Ja chci taky SRAZIK!!!! :frowning2: :confounded: :cry: Tohle mi nedelejte :pensive: Ach jo...No kazdopadne vam to tam vsem moc moc slusi, tehulky jsou uzasne! Katy, krasne brisko, moc ti to slusi, krasna nastavajici maminka a jsi pekne vyladena :slight_smile: Luci, tobe to taky moc slusi, ale kde je brisko?Poradne papej, at krasne roste :wink: Ja jsem poznala jeste Sonku, Saty a Misandu, snad jsem na nikoho nezapomnela!
Tak je super, ze jste si to uzily, fakt parada. A i pocasi vam pralo :dizzy_face:
Posilame pusinky.

PS: Jeste jsem nestihla pochvalit Marusce fotecky Dominka, jsou jednim slovem kouzelne. Hrozne se mi maly libi v tom zelenem tricku :dizzy_face: Ale Maru neprijde ti, ze maly tak jakoby "dospel"? Prijde mi, ze uz ztraci ten miminkovsky kukuc a stava se z neho skutecny lovec salonu :grinning: Co myslis? Pavli tady psala, ze ji to taky takhle prislo u Terezky, tak ja jenom tak, ze me to napadlo, jinak vsechno moc krasny :dizzy_face:
Niky, na vas mrknu pozdeji. :slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
teda co to placam - lev salonu... :sweat_smile: I kdyz lovec bude urcite :dizzy_face: Uz ted ma urcite zastup nevest prede dvermi, tak muze vybirat :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky, to je super, že jste se takhle krásně sešli :wink: :slight_smile:. Já jsem poznala Pavlu, Soňu, Lucku, Kristýnku a asi Kat, ale to jen podle bříška. :slight_smile: Moc vám to všem sluší, dětičky jsou nádherný! I počasí vám vyšlo - prostě paráda!!! :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahojky.
Jdu vám taky pochválit fotečky,tak musím říct,že jsou parádní a já poznala Pavly,Soniska (je fakt hodně poznatelná,přijde mi,že ji znám taky osobně,ale vím,že to asi nikdy nebude :pensive: )Lucika,Kat a to je tak všechno :sweat_smile: A to jako byli všechny koníkovky? A se všemi si píšete? NO možná ještě bych poznala Saty,ale to hádám :sweat_smile:

Hani je to tak,máš super postřeh,ono ti to nepřijde,ono to tak opravdu je.Už nemám miminko,ale batole a je tak už asi měsíc,i když ještě ten roček neměl,tak fakt hodně se změnil v opravdového ročního chlapečka. Má svoji povahu,svoji osobnost a své gesta,která už s ním půjdou celý život,už mi bude jenom růst,ale základy byli položeny a ty se nemění. Začíná mi taky více rozumět,řeknu Domi zamávej sluníčku ( lustr v pokojíčku ) a on mává,řeknu dej mi pusinku a dá,nebo řeknu hledej tatínka a leze a hledá,nebo mu povím Domi podej mi kostičku a podává mi ji,prostě už mi rozumí,ví co po něm chci a den ode dne je více chápavější,asi to neumím dost dobře vysvětlit,ale myslím,že mi rozumíte.On prostě ví co po něm chci i co se zákazů týče. Umí se zlobit,umí se urazit,umí se smát a být štastný,když fakt šťastný je,umí dát najevo,že se mu něco nelíbí,prostě je to komplet hotový malý človíček. A ty vlásky tak ty má už mega dlouhé,po narozeninách jde ke kadeřníkovi :grinning: A to jako fakt ...... ! :wink:

Pavly tvůj pas mě úplně fascinuje pořád tam koukám ..... 1 rok a 0 měsíců :confused: Je to mrazivě krásné,ten rok fakt utekl.no mě to čeká,nedávno jsem se koukala na fotečky Domínka mám jich tisíce a všechny jsem si pěkně prošla a schválně jsem koukala i na JIpku a inkubátor a hadičky a nemůžu pořád ..

Verunko fotečky jsou tááák sladké,pusinka je kouzelná vidím ho před sebou,těším se až přijedu :dizzy_face: :dizzy_face: Video jsem komentovala na srpnu.
Mimoto v září jedu do Prahy za Veru,můžeme spáchat menší srazík spíše jen pár hodin až pojedu zpět pokud máte zájem pavly,Luci .. atd.??

NO bych mohla ještě plácat nesmysly dál,ale mám práci,tento měsíc opět šiju,pokouším se udat něco dál,aby měl Domi lepší narozeniny :dizzy_face: Tak páčko
22. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Haničko, já bříško mám, až si občas přijdu už jak minimálně velrybí mládě :o))) já se vám vyfotím z profilu :o)) a papám papám, naštěstí přibírám pomalu a mám fakt zatím jen to 1kg... a ten sraz - jeli jsme až do Klášterce, takže proto o tom asi ani nevíš...

Maru, holky jsou dřívější koníkovky a teď drbeme na facebooku :wink: tady je to moc veřejný :wink:

No a sraz byl úžasnej, jako tradičně až moc rychle utekl a my jely domů... a muím vám napsat, co se nám stalo - cestou domů na výpadovce z Chomutova na Prahu někdo vyhodil z auta malou čivavu :frowning2: možná jsme toho hajzla i viděly... rvalo mi to srdce, tak jsem pejska naložila a odvezla, ale dali jsme ho do útulku... paní říkala, že o tyhle malý plemena je veliký zájem, že si určitě rychle najde nového páníčka... nechtělo se mi, srdíčkem jsem si ho chtěla nechat (doma byl fakt hned jak doma, celkem i s našima holkama... ), ale říkala jsem si, že tři pejskové a miminko by bylo už fakt moc, že to nemůžeme... a když jsme jeli z útulku, tak se mi Vr´áťa ptal, jestli se pro něj nevrátíme... on si ho chtěl moc moc nechat a jen kvůli tomu, že já jsem tvrdila, že nemůžeme, ho tam se mnou odvezl... ale moc ho chtěl... :frowning2: :unamused: jsem z toho nějaká hotová ještě dneska... říkám si, že jsem mu zachránila život, na druhou stranu mi přijde, že jsem udělala málo když nakonec skončil v útulku... :cry: no nic...

Maru, když tu budu, určitě tě moooc ráda uvidím!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale teda doufám, že třeba vyjde, že dřív se já podívám za tebou :wink: :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla - prcek už opravdu kope :grinning: v sobotu skoro pořád, se mu s holkama taky líbilo :grinning:
22. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
holky, srazik byl paradni... tak jeste nejaky fotky jsou tady:
http://kikina1980.rajce.idnes.cz/Sraz_u_Misandy/
22. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Pavly: špatně jsem pochopila :sweat_smile:

tak mám zažádáno o nový pas a OP..mazec ty úřady..na pase nám už brali otisky prstů a jako pas stojí 600kč..ty kráso kradu? :sweat_smile: :frowning2:
22. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
pejsek má novou paničku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u tety byla na kosmetice jedna paní, která když to slyšela, tak že si ho vezme, že do útulku ne :o))) tak jsem hupla do auta a jela (se sraženým zadkem, protože jsem musela do Modřan, kde to vůbec neznám a ze včera jsem si tu cestu napamatovala, ale navigace - ta moje, ne ňáká Eliška :o) - nezklamala a navedla mě dobře :o) byl tam i veterinář, tak odhadl že je mu tak 5 let a je v pořádku, jen má ten zubní kámen a asi nějaký zoubky na vytrhnutí, ale jinak je to zdravý pejsek :o))) mě se táááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááák ulevilo :o)))
22. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Luci, tak to je parada, ze to takhle dobre dopadlo :slight_smile:)
22. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
jen na vysvětlení - Eliška je navigace Kat, která než aby nás navedla do Klášterce tou nejkratší a nejrychlejší cestou, jeli jsme vesničkama ležícíma trošku jiným směrem :o))
22. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
jako Luci, to musím nesouhlasit :wink: Kris je svědek, že ta první cesta dle Elišky byla opravdu kratší! Ona opravdu našla nejrychlejší cestu :wink: Ta zpět nám trvala déle. Ono se to nezdá, pač jedeš furt rovně, ale mě taková cesta nebaví, koukáš akorát tak na svodidla, furt na 5ku...to je přece nuda :wink: U té první jsi viděla přírodu, cikány:grinning: a trošku sis zařídila :grinning:
22. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Jinak byl sraz super a Pavly, jsme moc ráda, že jsi nakonec dorazila, bylo to fajn překvapení! :dizzy_face:
22. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
teda ja bych rekla, ze obe cesty trvaly stejne dlouho.... dve hodiny.... ale volila bych kompromis mezi obema...
Elisky trasa byla fajn, jen by mohla pouzivat trochu vic hlavni silnice ... polni cesty a jim podobne by do vypoctu trasy zahrnovat nemusela :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Kris, to by právě nebylo ono! :grinning: vy jste prd turisti, jet po dálnici a jim podobným umí každý trouba :grinning: Ale jet kolem krásných přírodních scenérií... :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
to myslis ty vybydleny bytovky????

no, tak ja mam takovy jezdeni rada, kdyz jakoby nikam moc nejedu a chci se kochat.... ale pokud nekam jedu, tak to neresim a chci tam byt brzo... mam to tak z prace, nekam musim dojet, tak jedu... jinak bych nic nezmerila, kdyz bych jela po polnich cestach a kochala se ...
22. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
já teda nevím, ale já mám nejradši nerychlejší silnice, tzn. tam, kde vede dálnice, jedu po ní. Jinak hledám aspoň ty rychlostní... takže trasa Elišky pro mě fakt není :o))) na kochání se jsou procházky a ne sezení za volantem :o)))
22. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.