• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Luci, tak super, že pejsek má nový domov :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Holky, nojono, vy jste pražačky:slight_smile: já holt ráda jezdím cestami, kde si trochu zařídím, jet na pětku dvě hodiny a koukat na svodidla není pro mě:wink: a co se té rychlosti týče, ta první trasa byla rychlejsí! O 12 minut, ale byla! A nehádejte se :grinning:
22. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Holky, tak příští srazík se bude muset udělat někde blíž k Moravě, aby mohly i Moravandy :slight_smile:

Maru, ty pojedeš k Veru? To bych se mohla na vás obě přijet podívat, co? :wink:

Jsem chtěla něco napsat a nevím už zase co...Tu koukám po golfkách, jaké vůbec jsou a nepřemýšlím...
22. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky, jako jestli bude srazik v Praze, a budu mit segru v CR,tak s nami urcite pocitejte :dizzy_face: Pokud zdravicko dovoli a bude vse ok, tak bychom s Tomikem dojeli. Uz ted se tesime :dizzy_face:
Jinak u nas noveho to, ze se Tomaskovi pres vikend dost zhorsila ta seborea hlavne ve tvarickach, tak nevim zase, zda jit na kozni nebo co s tim...zitra jdeme do poradny na 4mesicni, tak se zeptam...a necham ho zitra zaockovat s 2.hexou i tim Synflorixem, tak zitra bude asi krusne odpoledne, jsem "zvedava" na reakci...
Soni, super fotecka, nas maly taky zveda a podsouva zadecek, kdyz lezi me na brisku, tak sleze a skonci hlavou az na koberci, fakt sranda :grinning:
22. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Tomíkovi vše nej k dnešnímu výročí :o))))
23. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Luci, děkujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
jůů vše nej k 5 měsíci..to to letííííííííííííííííííííííííííí :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
nik, vy mate pet m. taky zachvilku...

a my si uzivame petimesicni revem....nechce byt vubec sam...obedvala jsem s revem...ted ho mam na sobe a je klid...polosedi, nebo spis sedi a je ve svym zivlu....potvurka...dostane bastu a jdem ven...
23. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
tady leje a leje,ven nemůžem a spát nechce :frowning2:
23. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
tak jsem ho uspala v košíku, teda uvozila...začlo zase lejt :frowning2:
23. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky, zdravime vas s Tomaskem. Dneska jsme byli na 4.mesicni kontrole a mame 7740 gramu a 72 cm, maly byl moc pochvaleny, vsechno pani doktorce povykladal a dokonce predvedl otocku ze zad na brisko, takze super. Jenom nas nenaockovala 2.hexou, protoze se mu dost zhorsila ta seborea ve tvarickach, takze jdeme zitra na kozni a pristi ctvrtek nas snad naockuje.
Nam prijede v sobotu moje mamka asi na 10 dni, tak se moc tesime, tak si budeme uzivat babicky. Jinak pocasi hruza des, ze?
Soni, taky vse nej k takovym malym narozeninkam :wink:
23. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky Hani, téda to máte krásné míry :slight_smile: Asi začnu mít depku...sestřenky syn je stejně starej jak tvůj Tomášek a má tak 8,5 kg a je taky jenom kojenej...a jestli náš má 7 kg, tak budem rádi :sweat_smile: Ale což, spokojenej je, hlady nebrečí (aspoň mi to tak nepřijde), tak uvidíme, jak to půjde až bude příkrm.

Počasí je fakt hrozný. Už jsem si myslela, že dnes ven nepůjdeme, ale nakonec jsme ještě šli ve čtyři hodiny a bylo hezky, i sluníčko vylezlo. Ale než jsme pak došli domů, tak jsme zmokli...ale mně to nevadilo, hlavně, že jsme byli na čerstvém vzduchu..
23. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Soni, prosim te...nic si z toho nedelej, nas malej roste hodne do delky, a my jsme meli velkou porodni vahu, kazde miminko je individualni! Vas Tomasek je moc krasny a na fotkach vypada suprove, stastne a spokojene miminko, tak to ma byt. Mlicko mas urcite vyborne. Nektere deti holt proste pribiraji min, nektere vic, tak si z toho nedelej hlavu! :wink: My budeme mit z prechodem na pevnou stravu problem, malej je hroznej sosacek, prso miluje a jen tak se ho nevzda...uz jsem pomalu zacala premyslet do budoucna, jak ho budu odstavovat, jak dlouho bych ho chtela kojit a tak...nejak jsem o tom nepremyslela, vzdy spis, abych mela mliko, aby nam to slo...tak nevim...Co vy ostatni kojandy? Jak to mate vy? Jako predstava ditete, jak si ke me prijde a zacne me vyslikat na verejnosti, ze chce prso, to teda ne...ale nas Tomik takovy asi bude, takze to budu muset nejak stopnout...jako kdyby nam zustalo ranni a vecerni kojeni, tak se nebranim klidne co nejdyl..no uvidime...

Super, ze jste zvladli prochajdu, cestvy vzduch je potreba, my to dneska odflakli, byli jsme jenom u doktorky, ale nevadi, ja to napravim jindy mega dlouhou prochajdou :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Hani, já si z toho takovou hlavu nedělám..i dr. nám prve říkala, že přibírá na spodní hranici...a neteř to tak taky měla...Hlavně, že je spokojenej :slight_smile: Tak vy se přetáčíte, sestřenky syn taky, ale zase nemáte zuby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já nad tím kojením přemýšlím a já bych to nejradši utnula tak někdy v osmém, devátém měsíci...myslím si, že jsem pro malýho udělala už teď maximum a ráda bych ho odstavila v době, kdy to ještě nebude tak moc chápat...Nevim, ale odstavit dítě v roce a půl, nebo ve dvou letech, to musí být děs...
23. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
ahojky,se hlasim ,ale mam toho hodne
1)sraz v praze neni problem,pokud to nebude v terminu dovolene
2)jsem divna,ale me dest ke kocarkovani nevadi,ikdyz to neni ono,me to nevadi :sweat_smile:
3)dnesni rocni prohlidka-no na nas nemate,7700g a 72cm......rikala,ze vse v pohode,ze po kom by mela byt velka...a ze kojeni ok,to jsem se ale nedala,ze mi fakt neprijde ok,ze nechce moc jist,tak pak si dala rict a zacala poslouchat asi lip a ze teda fakt divny,ze se klidne az davi kdyz nechce jist a ze toho teda fakt sni malo,ze je divne,ze vic nechce,tak ze radeji udelame rozbor moce a nejaky potni test-jestli ji to dobre travi...(pac ac skoro vyhradne kojena ma i strasne tuhou stolici)-jen me stve,ze jsem to rikala uz na 10ti mesicich a to tam byl nahradni doktor-no uvidime.........
jiank se ale zda byt pry dobra a prospivajici, vyvojem uplne krane v lati,dokonce si tam sestricka luskla jazykem a terinka ji hned napodobila-tak cuceli... :grinning:

a ke kojeni,ja jsem mela v planu odstavit v roce, driv jsem za me rozhodne proti.ale ze se to tak zkomplikuje jsem necekala,ted mam v planu odstavovat a tvrde po dovolene-je to jinak,nez jsem cekala,ale tam chci z mnoha duvodu jeste urcite kojit.jak to pak zvladneme se proste uvidi,kazdopadne ji nehodlam uz pomalu davat kdekoliv,budu muset vydrzet domu (nemam nic proti,ale nechtela bych to)
kdyby mi mala jedla,ted bych uz kojla jen rano a vecer,bohuzel........... :frowning2:

a jinak nestiham,mam toho hodne
mamka odjela na dovcu,prevzala jsem jeji povinnosti-hlidam ji byt,kocku a prarodice (a s tema se to zkomplikovalo,jak to nejvic slo,babi v nemocnici je v podstate kriticka,doktori dneska rekli otazka hodin,mozna dnu :frowning2: , druha babi s dedou dostali necekane duchodak a musi se to kamzite resit,do pristiho tydne musi byt nastehovani,tak s nima obiham,vyrizuju co muzem a az mamka dorazi pomuze mi je prestehovat,veci se proberou potom (maji mega barak,plnej kramu :rolling_eyes: )
-je to s nima fakt tezky,je to pro ne zvrat a tak resi kdejako vec-asi si to umite predstavit-milion otazek,odpovedi

a do toho terezku
23. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
dneska ockovali-prevenar a hexa-tkaze je protivnejsi,nez byla,chudina,teplota zatim jen pres 37,snad uz vetsi reakce nebude...............

takze toho mam holky fakt plny brejle

mejte se krasne,hani jsem rada za mamku a pusinky detickam
23. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ahojky holky,
Pavly, tak co malá, byla v pohodě po očkování?

Já pořád pokukuju po golfkách a pořád nevím nevím :grinning: :grinning:
Hodím nějaké odkazy, tak mi řekněte :grinning:
Tohle je asi zatím největší favorit: http://www.kocarek.cz/kocarky-BabyDesign-KO%C4%8C%C3%81RKY%20BabyDesign%20Travel%20Nov%C3%A1%20Kolekce%202009%20-%20barva%2004%20zelen%C3%A1-1472.html

tyhle jsou taky hezký a jsou vyšší: http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100796.html

Nevim, ale těch by bylo....

Jinak dneska konečně se malej začal pořádně a sám přetáčet :slight_smile: Dám ho na záda a on je hned na břiše, ale jen přes levý bok :grinning: No sranda s ním...nejvíc ho to baví pod hrazdičkou :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=LggdDtoATAw
24. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
ahojky,zdravim,chtela jsem vas dneska pozdravit,ale pred hodinou mi volali z nemocnice........... :frowning2: :cry:

ozvu se az bude lip,pa
24. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
pavli upřimnou soustrast :pensive:
24. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Pavli,je mi to moc lito...Drz se.
24. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme dneska byli na koznim a maly dostal na tu seboreu lehkou hormonalni masticku, potirat tyden jeden krat denne (vecer), tak nejsem moc nadsena, ale zase si rikam, ze kdyz mu to pomuze, ma to fakt skaredy :frowning2: Jsem rada, ze to neni ekzem, ale "jenom" seborea. Tak snad uz se toho zbavime a bude mit tvaricky zase jako jablicka.

Pavli, moc me to mrzi, uprimnou soustrast :pensive: Posilam hodne sily na zvladnuti techto narocnych okamziku :pensive: Jsme s tebou.

Soni, goflky neporadim, ja o tom nevim vubec nic :unamused: Ale jako jsou pekny, co jsi poslala :slight_smile: A gratuluju k pretaceni, mrknu na video. Nas Tomik se taky pretaci jenom na jednu stranu, ale moc se mu nechce, ma jeste cas, a zatim teda musi byt nahulaty, protoze ty latkovy plinky ho docela brzdi v pohybu...Ale na pretaceni mame jeste casek :wink:

Mejte se, jak nejlip to pujde. :pensive:
24. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Soni, video uzasny, jde videt, ze mu nic nebrani v ceste, vsechny prekazky odstrani :grinning: . Nadhera, jak se krasne rozhlizi. A moc hezky otevira dlane :wink: A je super, jak kopkaji tema nozkama, ze? Hotovy aerobick :slight_smile:
24. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Soni..video super,úplnej Jakub hele :grinning: dělá přesně to samé :grinning:

Pavly: to mě mrzí...drž se..upřímnou soustrast :pensive:

golfy fajný..taky jsem na ně koukala,ale mám jiné...takové větší na ten náš terén tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani: mě se začal přetáčet když byl nahatej..to nacvičil a te´d pohoda :wink: ale vy máte čas

Soni: taky jedem jen na levou stranu..na pravo je na boku a neví co dál a zásadně musí mít něco v puse při přetáčení :wink: :grinning: a pod hrazdou jedině...pak mu mlátěj hračky do kebule :grinning:
24. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
Nakukuji,

především Pavly hrozně mě to mrzí,úpřimnou soustrast,drž se holka ... :frowning2:

Soni video super,zatím to je pohodička a Tomík se přetáčí pomaličku polehoučku,ale počkej za chvíli jak to natrénuje,nebudeš stíhat zírat jaká to bude vrtule :wink:
25. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
Niky, a co máte vy za golfáče?
25. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
solar
25. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
http://www.babymax.cz/babypoint-solar-detske-zbozi-2805.html ale už skoro nikde nemaj,už je jen kolekce 2008 a hnus
25. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
achjo... :cry: pavly, já ti tak moc přeju, aby už bylo lépe, ve všem... je mi to moc líto :pensive:
25. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
bré ránko..
niky golfinky super
27. čer 2009 v 06:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.