• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahojky,
jak se máte? Kde vůbec jste? Pavly chápu,už je lépe? Je ta bolest snesitelnější? Já vím,až čas přebolí ...

Já píšu,protože je mi smutno hrozně moc,nemám to kam napsat,jsem sama Dom spí tak píšu tady. U nás v srpnu se totiž slaví první narozeniny,už to začalo děti začínají vykukovat na svět a blíží se i Domínkův den D! Já to nedám asi,8-10.7 budu na Slovensku u babičky a vím,že jak přijedu večer domů tak budu v dupce :sweat_smile: Všechno se mi vrací už teď a co teprve až to fakt přijde. Nejsem střelená,ani mimo prostě mě to hrozně dojímá ten uběhnutý rok,tím čím prošel Domi na začátku,asi vás moje pocity nezajímají já se omlouvám,ale musím to někde dostat ven.
Prostě 2 týdny a kousek o rok zpět se mi změnil život. Stal se strašně krásným,mám chuť žít a mám pro koho žít. Vím,že tu po mě zůstane můj syn,má moji krev,je prostě můj. No a já si to tak nějak uvědomuji všechno,že jsem dala (samozřejmě se svým manželem) život dalšímu človíčku tohoto světa.
Plácám páté přes deváté
Vzpomínky mě teď drtí,už jsem to tu psala,vybaví se mi porod a cítím vůni desinfekce,cítím gel Lactacyd,cítím svůj pot (děsně jsem se potila)a cítím hlavně ty proklaté kapesníčky NIvea.
Vidím Domínka jak jsem ho vytlačila,neukázali mi ho ani na minutu,sběhli se kolem někoho všichni kdo tam byli(bylo jich tam strašně moc) stoupli si tak,abych na ně neviděla,neplakal,nedýchal ... až po nekonečných minutách jsem slyšela jak se zakuckává a nabírá dech a pak jemně plakal a usnul :sweat_smile: Spinkal,zabalili ho,ukázhali mi ho na vteřinku,viděla jsem jen hlavičku a spoustu vlásků a utíkali s ním pryč.
No a ten pohled v inkubátoru a tak nebude psát,to mě bolí hodně.
Prostě se mi to vrací,já jsem tak šťastná,že to všechno dobře dopadlo,ale asi se s tím fakt nedokážu smířit,budu umět s tím žít,že je brzy,ale nesmířím se s tím a stále si to budu klást za vinu.Já ho nedonosila ....
MOje dítě bude slavit rok!!!!!!!!! A jeho máma je s toho na měkko :grinning: promiňte za moje story
27. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
ahojky holky,zkusim rychle neco malo,mala mi spi na zadech,ja uklizim
s babi je to tezke,ale neni to nejak prevratne,mela vek,byla nemocna,vedeli jsme ze konec je blizko-neni to sok,smutno je,to kazdopadne,prijemne to taky neni, stale brecim jen kdyz si vzpomenu,jak,kdy a ze uplne opustena umrela (nemuzu tu psat verejne o rodine,proto vic nemuzu vysvetlit)...to jedine me fakt trapi,ze jsem na ne spolehala,v tu stredu tam nejela a ona byla cely den sama,strasne si to vycitam......ale jak jsem napsala,jinak ji to "preju",ikdyz ani sama to takhle nechtela........
-aby toho ale nebylo malo,tak nas v utery ockovali a my zase mame doted 38, uz jsem nervozni, 4 dny jsem byla klidna,dneska me chyta strach.nastesti je jinak docela v pohode,obcas si i hraje a smeje se,ale pak najednou polehava,tuli,hori a je smutna....uz me nebavi do ni rvat leky......no snad uz to fakt prejde (proto jsem se neozvala uz driv,jsem ted u ni, a dal se staram o prarode,mamky byt a kocku,atd.atd.....)

-no a pak se pripravuju na vyklizeni bytu,zacnem po pohrbu....

-a marusko-co dodat,nemusis psat,ja vim,co citis,mela jsem to a mam stejne........ale muzu te uklidnit,fakt se to do narozenin strasne zhorsovalo....ale opravdu den po narozeninach se mi ulevovalo a fakt je to nejhorsi do toho dne...snad to budes mit taky tak....
a k tomu-me porad vsichni rikaji,jako se jsem blba,ze smutnim,ale to neni smutek,jako ze lituju,ale dojeti v dobrem smyslu,nejde to popsat,kdyz to nekdo tak nema...
-a vinu si klades zbytecne...myslim,ze priroda dobre vedela,proc chce uz ven,treba by naopak bylo horsi,kdyby zustal v brisku dyl,je zdravackej,byl hned sikovnej a je i ted sikovnejsi nez ostatni deti-neni co resit!,ale taky te chapu.....

uz vstala, musim
27. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Maruško, proč se omlouváš za to, že nám sem píšeš svoje pocity??? Od toho tu přece jsme, když se nemůžeme vidět, aspoň si to napíšeme :wink: :slight_smile: a myslím, že je to pochopitelné, co prožíváš.... jednak je krásné to, co tě čeká s Domínkem dál, stejně tak je ale krásné i to, co jsi za ten rok prožila a je to prostě plné nostalgie... a bohužel začátek života s Domínkem je i plný těch nehezkých vzpomínek... Maru, jen si to prosím tě nedávej za vinu... jak píše Pavlí, třeba to fakt tak bylo lepší... mysli na to, že máš krásně prospívajícího chlapečka, který od začátku naopak všechny vrstevníky předhání... nic mu nechybí ani mu nechybělo, nemáš důvod si to vyčítat.... nehledě na to, že jsi ani nedělala něco, čím by sis předčasný porod vyvolala.... ty za to opravdu nemůžeš!!!!!!!!!!!! :wink: doufám, že následující dny pro tebe nebudou jen těžké, ale i naplněné hezkými okamžiky :wink: :slight_smile: MTR :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Pavlínko, omlouvám se, četla jsem vše až teď.... upřímnou soustrast... :frowning2: vím moc dobře, jak se cítíš.... člověk si vždy najde něco, co si pak vyčítá.... snažila ses být u babičky často, jen máš i spoustu jiných povinností.... drž se.... zjistila jsem, že jak se říká, že čas zahojí, vše přebolí, že to tak není... jen ti čas pomůže naučit se s tím nějak žít (jak s výčitkama, tak se ztrátou), ale asi už navždy budeme cítit tam někde v srdíčku kus prázdna... přeju ti, aby ses s tímhle pocitem co nejrychleji vyrovnala... jen tak se to dá zvládnout.... víš a já fakt věřím, že babička je tu se mnou nějakým způsobem pořád, určitě bude i ta tvoje... :wink:
29. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
jinak my se s mimískem máme fajn, jen mě děsí, že za poslední týden opět kilo navíc.... kam takhle dojdu??? :sweat_smile:

a včera jsme objednali kočárek.... teutonka vyhrála na plné čáře :slight_smile: sporťák tmavě hnědý, uvnitř bílý s takovýma těma moderníma kytkama v hnědé barvě, totéž autosedačka, korbička červená se světle šedým sametovým vnitřkem. Vráťa byl unešený, jak snadno se s ním jezdí a jak úžasně se skládá... takže opravdu i u něho kvalita převážila nad cenou a na kočárek se těší i on (paní nám nabízela, že do porodu tam může zůstat a on že ne, že si to hned pak musí zase vyzkoušet :slight_smile: )

a ještě jsme mimísovi koupili obrovského plyšového krokodýla :grinning:
29. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
a ještě vlastně něco, řešíme jména... vypadá to, že já se vzdala Valentýnky a Vráťa Patrika... pro holčičku se nám líbí Patricie, ale ještě s jedním jménem, tak buď Patricie Ella nebo Patricie Nicol, ještě nevíme... a taky zvažujeme podobu ne Patricie, ale Patricia... a pro chlapečka Sebastian nebo Dominik... tak co??? Který??? :grinning:
29. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Luci no je to těžké,ale fakt krásné,předtím jsem měla takovou melancholickou náladu a koukám co jsem vyplodila :sweat_smile: Začátek byl těžký,ale tisickrát převažuje to štěstí co tisíckrát nespočetkrát :slight_smile:
NO ty jména tak já jsem jednoznačně pro Patricie Ella to zní hrozně krásně a klučičí tak hádej co bych si vybrala,že by Dominik? :grinning: Sebastian se mi taky líbí,ale doma neprošel možná projde vám?? :dizzy_face:
29. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
ještě k těm jménům,známá má Victorie Ella,tak proto jsem pro tu Patricii Ellu,to spojení se mi líbí :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Maru, u mě taky vede ta Ella :wink: a asi projde spíš Sebastian, uvidíme...

melancholie taky občas není špatná, člověk si to tak nějak srovná... :wink:
29. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Jako,ale Nicol taky není špatné :grinning:
Tak u kluka jsem zvědavá teda :sweat_smile:
29. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Tak a mám padla,Domi už spí,dneska spal málo přes den tak mi padal únavou už od 17h :sunglasses:
29. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
teda ty máš ale hodné děťátko :wink: :slight_smile:
29. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Nestěžuji si :wink: Spinká hodně to je pravda,dopoledne 1,5h a odpoledne doma 2,5h a venku jenom 40-60minut,takže jak jsme venku tak to je pak v 17h unavený a padá o půl sedmé,když spí odpoledne déle tak padá o hodinu později,ale od 19h je v postýlce,od 6.týdnů má večerku v 19h a funguje to :dizzy_face:
29. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
ahojky,docitala jsem postupne,snad si pamatuju,jen jsem se vbehla,jestli mala chvili vydrzi

maru-ja ti zavidim spinkaci miminko!!! my nemame ani pulku toho spanku,pres den max. hodinka a to je fakt uspech!
a ted usina zase az kolem devate-ikdyz si za to asi muzem i my,pac ja litam k te mamce a vubec po byte a neni moc cas dat ji driv spat- a uz se o to hlavne nepokusime,pac to nema uspechy a pak nespi a stoji i prace v byte-takhle se snazim alespon vyprat,vykoupat se a tak,nez ji jdu ulozit

luci-tesim se na foto kocarku :wink:
-a jmena? no ja taky mam nekdy rada dve jmena,ale proste k patricii bych nic nedala,sedi mi tak nejak sama o sobe,...jinak ja krome terezky bych jasne prosazovala Ellu-moc se mi to libilo,chtela jsem male rikat proste El....ale to by u nas neproslo....
kazdopadne jak rikam,me se proste patricie libi bez dalsiho jmena a tim myslim tu formu Patricia :dizzy_face: (i s prihlednutim k prijmeni)

no a jinak do soboty mela male horecky k te hexe, od vcera vecera pro zmenu ma rymu a silenej kasel,takze jsme zase klusali k doktorce,zatim nastesti poslechove dobra,pockame do stredy,jestli se to neupravi,jinak kontrola-snad je jen nachlazen,nastesti ma jen kolem 38,snad se brzy zase uzdravi,jsem ale zvedava na noc,dusi se chudak-zlatej muj milovanej monitor dechu,bych asi jinak neodesla z pokojicku....

a dal nevim co psat,je toho tolik,stale litam a jsem diky tem spatnym teplotovym nocem nevyspala,zacinam potrebovat nutne orazit.nastesti se mamka uz zitra vraci a prevezme zase peci o starecky a ja budu zase jen pomahat.....

no nic,letim zehlit,prat,poklizet,dokud skvrne moje milovane dovoli
jo a basti mi docela dobre ty kasicky!!!!!!!!!!!! huraaaaaaaaaa!!!!!! snad ji to vydrzi a zase i neco postupne pridame :sweat_smile:

a maru-co vubec vymyslite pro dominka za darek,ze bych se poucila,aby nase o nece neprisla :grinning: , spis ze kazda mama ma jine napady a ja rada neco pozjistim :slight_smile:

zatim papa a pusinky detem
29. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky

teda Pavly,ty už potřebuješ si vydechnout jak sůl co? :frowning2: Tak držím palečky,aby to bylo co nejdříve!
A super,že malá baští kašičky :wink: :wink: :wink: šikulka

Luci mě se taky líbí Patricie samotná jako Pavly...ale pokud chceš dvě jména,tak Ella... :wink: to mi přijde hezčí

Maru: Nicol je krásný....my chtěi nejdřív Nikolu...ale pak to měla být Adélka a je Kubík :grinning:
30. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky,tak jen rychle vas zdravim.Jsme akorat na ceste domu,jsme s malym spali,je dusno.
V patek jsme odjeli k prarodicum,v sobotu oslava jejich diamantove svatby-pekne to bylo,od uradu meli i obrad,deda nechal babicce udelat svatebni kyticku,podobnou te,co mela pred 60ti lety.Tomik to vse zvladnul na jednicku.A videli jsme konecne syna od sestrenky (nar.27.2.letos a ma 9kg,je kojeny)a jako teda nic moc,takovy otesanek.
V nedeli jsme pak odjeli k nasim,tam jsme si uzivali hlavne stenatek,maliny,tresne,boruvky.Jen to pocasi je naprd.
Vecer budu mit plno kramu k vybalovani,to nesnasim.
Pak vas doctu,papa.
30. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile: Neupekly jste se v tom horku?? Tady bylo šílené dusno, odpolko ani moc slunko nesvítilo, ale bylo na chcípnutí...když jsme přišli domů, tak jsem si hnedka musela dát spršku...

Maru, pořád tu pokoukávám po těch golfkách, co máš ty a líbí se mi taky...tak teď teda vůbec nevím jako...mně by taky stačili, nepotřebuju nic extra...Jen pár dotazů, jo? Ta opěrka jde do lehu?? A slunečník sis dokupovala zvlášť? A nánožník k tomu taky je?? Ty jo, no možná bych do něj šla...Mám dva favority, tak babo raď :grinning: :grinning: :grinning:

Malému už jsem vyndala tu vložnou tašku, jak jezdí jakoby ve sporťáku, však to má úplně do lehu, tak je to super :slight_smile: Má tam aspoň více prostoru :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
ahojky,teda kdepak vsechny jste?
a vedra-tak u nas nic,ted spis bourkove mraky porad kolem dokola,prsi v usecich i po nekolika metrech-neskutecne to pocasi,neda se predvidat,co delat a kdyz vysvitne slunicko,je na chcipnuti-nejen vedrem,ale silenym vzduchem.tak tohle fakt nemusim :angry: :angry: :angry:
ale jsem nadsena z toho,jak dlouho je svetlo-to miluju :dizzy_face:

no a jinak uz je po tom nejhorsim a mam z toho teda hrozny pocit, az jsem dostala z toho migrenu,ale uz je to za mnou,bude zase lip....
a babi a deda se uspesne stehuji,uz maji pulku u nas,to bude tak dobre,az tu budou bydlet,melo by to byt oficialne od pondeli :dizzy_face:

terinka ma stale rymu a kasel,ale teploty presly-huraaaaa
a mam 7 zub a desne ted napodobuje,je tim primo posedla :grinning:

niky-uz mam volnejsi dny,takze uz se mi ulevuje,jen se jeste vyspat-zatim bud byla spatna mala nebo nedaly myslenky....
soni-jsem rada,ze si to maly uzil,i to,ze se mu libi ve sportacku :wink:
a s balenim te naprosto chapu,to me na tom vecnem cestovani taky jedne fakt desne stve :angry:

tak zatim vsem ahojky
1. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
Ahojky,
jen rychle na skok,vařím a Domi spí a Martina jsem poslala do obchodu (je před barákem) pro vajíčka,tak na ně čekám a rychle píšu.
Soni golfky jsou super jsem spkojená,ale do úplného lehu vážně nejdou,je tam mírný sklon,Domi v nich byl od 8m a myslím,že od toho 6m už není co řešit a ten mírný sklon tomu nevadí.Dítě stejně nechce ležet,ale koukat a jak je tam ten sklon tak vidí hezky :wink: Slunečník jsem dokupovala zvlášť i pláštěnku,je k tomu nánožník,který vůbec,ale vůbec nevyužívám jelikož mám letní fusák,takže když prší nebo je chladněji tak dám raději ten fusák jak nánožník,mám ho tam pořád rozepnutý a ten díl kterým se přikrývá mám smotaný pod kočárkem v košíku. Když je třeba rychle zakrýt stačí jen vytáhnout z košíku,zapnout a je to :slight_smile: Vlastně ten spodní díl toho fusáku využívám jako vložku do kočárku,jelikož golfky nemají vložku do kočárku . Do terénu někde nejsou určitě jelikož mají plastové kolečka. Jo a ten nánožník mi přijde celkem hodně debilní tak ho fakt nevyužívám,ale jak jsem psala,i kdyby byl super tak ho nepoužívám vzhledem k tomu fusáku. Nejsou nijak velké,ale Domi tam má dost prostoru,je velký a i tak se tam vleze a má dost místa. Lehce se složí a jsou lehké a o to mi šlo nejvíc,při mých 48 kg :grinning: Pokud nemáš nějaké bůhvíjaké požadavky a nejsi náročná tak ti budou vyhovovat stejně jako mě :wink:

NO a přesně před rokem jsem byla na těrlicku,bylo vedro k padnutí a mě zbývalo 10 dní do porodu,ve snu by mě to nenapadlo :zipper_mouth:

Pavly jsem ráda,že už je lépe a budeš mít i více volna :wink: Gratuluji k zoubku a brzké uzdravení pro maličkou :dizzy_face:
Letím vajíčka už přišli :grinning:
2. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím...
jako upřímně, jestli jim vyjde předpověď, že tohle počasí má být celý červenec, tak asi chcípnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem totálně mimo, furt jsme unavená, potím se jak kráva :stuck_out_tongue_closed_eyes: špatně s emi dýchá, otékám :stuck_out_tongue_closed_eyes: lahůdka to je :grinning:
A včera porodila kamarádka, která měla termín za víc než tři týdny a prý má porodnice stopstav, prý se maminky v tomhle počasí houfně rozrodily, a to i ty před termíny... Uff...takže nic nedělám, nohy nahoře a doufám, že přežiju :grinning:
2. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Kuk :dizzy_face:
Domi stále spí :sweat_smile:
Kat no chápu tě naprosto,pamatuji si to taky,pro mě to,ale brzy skončilo tak koukej se trápit a potit až do toho září :wink: A nejlépe třetího :dizzy_face: :dizzy_face: nebo prvního :sweat_smile:
Je hnusně fakt,že jo,dusno jak v prádelně a vedro k padnutí,teď bych fakt nechtěla být těhule :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Mě napadlo Soni pokud můžeš kup si opravdu raději se spojenou rukojetí,mě to přijde docela důležité,třeba prší a jednou rukou držíš deštník a s jednou rukou na té holi kočíruješ kočár a to je naprd,to samé lížeš zmrzlinu atd. tak je to lepší ta spojená rukojeť,aspoň pro mě :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojky

Soni malej už je ve sporťáku? A co ten leh? máš úplnej?Já už uvažuju,že ho dám taky do sporťáku...v hlubokém se paří a ječí,nevidí...poslední dobou kočárek totálně odmítá..usne na chvilku a pak ječí a ječí a nespí!!!Vyfotíš Tomíka?????

Pavly: super,že si trošku dáváš pohov.Myšlenky tě určo budou provázet ještě dlouho,ale čas rány trošku zahojí a bude líp :wink:
2. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojky,
Katuš, jen pěkně doma odpočívej, je fakt na padnutí a nedovedu si představit mít v tomhle panděro...

Maru, díky za popis :slight_smile: Já je ukazovala manžovi a jemu se stejně líbí tyhle:
http://www.kocarek.cz/kocarky-Baby%20Design-KO%C4%8C%C3%81RKY%20Baby%20Design%20Travel%20Nov%C3%A1%20Kolekce%202009%20-%20barva%2004%20zelen%C3%A1-1468.html

Ale když jsi řikala o spojené rukojeti, tak ještě koukám na tenhle:
http://www.kocarek.cz/kocarky-Baby%20Design-KO%C4%8C%C3%81RKY%20BABY%20DESIGN%20WALKER%20Nov%C3%A1%20Kolekce%202009%20-%20barva%2002%20%C4%8Derven%C3%A1%20-%20super%20cena-423.html

Tak do lehu stejně asi žádné nejdou, tak je to jedno a stejně zachvíli bude sedět...Já je chci hlavně na převážení, abychom nemuseli vozit tu krávu kočár, co máme teď :slight_smile: Na chození tady mi to stačí, ale do kufru je to fakt obr.

Niky, ve sporťáku je, protože nám jde úplně do lehu, tak si myslím, že jestli má ležet tam nebo v tašce, tak může být rovnou ve sporťáku. On je celkem zvyklej na prochajdy a pokud ho nebolí břicho, tak vydrží ležet a čučí ven, pokud teda nespí :grinning:

Fotky jsou v albu.
2. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
ale teď koukám, že ty druhý golfky mají takovej tácek místo rukojeti, jako u mimi, když sedí...tak to nevim teda :grinning:
2. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
ahojík, vám to sem taky musím dát:
http://www.youtube.com/watch?v=53fnpgio5uc
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
3. črc 2009 ve 20:38 • ideuga6
Soni video naprosto boží...jak málo stačí ke štěstí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bych poslala do Neváhej a toč nebo něco podobného :grinning:
3. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
http://pavlys.rajce.idnes.cz/TEREZKA_SLAVI_PRVNI_NAROZENINY/#album

ahojky, vcera jsem psala,ze letim pozdravit,ze mi chcipa uz zase notas a nez jsem vse napsala,tak fakt chcipnul,takze dneska se hlasim zas :sweat_smile:
nestiham nejak notas dobijet,zapomenu ho v loznicic a pak se divim (kabel je v pokojicku)
vcera jsem hlavne chtela alespon vlozit konecne odkaz na album z narozenin-zatim nic moc udelane,chybi spousta fotek,ale alespon trochu

jinak snad se mate dobre,soni video uuuuzasny!!!!!!
kocarek jsem ted nekompromisne pro spojenou rukojet!!!!!!! presne jak psala maruska.....a najde se dalsich hodne duvodu...
kat-vydrz,ikdyz tohle pocasi fakt hnus, musi to byt dost narocne! ale co bychom pro stesti v brisku neudelaly,ze? :dizzy_face:

no a pak jsem chtela vcera napsat jeste neco,a samo,zase nevim co

-takze alespon hlasim,ze se mame dobre, jsme uplne cele dny venku,jezdime konecne i na zahradu a protoze mala proste kvuli svetlu driv neusne nez po 9,tak jezdime pozdeji domu a uzivame si leta - ikdyz teda fakt hnusneho, nevim jak u vas,ale u nas je to v dubnu snazsi se obleknout a pocitat s pocasim.neco pripravim za veci a rano to vse zase prekopavam,nebo se oblekame a jdu nas zase prevleknout.ted to resim tak,ze na cele ty dny taham neustale tasky s vecma,protoze neco jineho davam do mesta a neco jineho pak na zahradu(na zniceni),tak abych nemusela domu jsem porad nalozena jak pri stehovani :grinning: ,jeste ze mame to auto tak velke-takova moje mala satna a pokojik to ted je...
ale jinak me to pocasi fakt stve,spis proto,ze se neda nic naplanovat,chcem delat vylet-leje,chcem jet druhy den do kryteho bazenu-je konecne slunicko-a cekat vzdycky na rano je fakt sileny :angry: :angry: :angry:

-prikrmy taky stale nic moc, nastesti kase uz docela bere na vedomi,ikdyz jen jediny druh,ostatni jsem nakoupila zbytecne,ty nepolkne......nicmene me to uz snad ani nevadi,byla jsem docela vydesena tim,ze kdyz nechce jist a jidlo i vydavi,mohla by mit tu cystickou fibrozu,takze se mi v patek pri cekani na vysledky docela klepala prdel,ale je zdravoucka!!!!!,takze se opet potvrdilo moje tvrzeni,ktere se mi sice nelibi,ale je pravdive-at je kliiido rozmazlena a vybirava,hlavne,at je je zdrava!!!!

a jeste perlicka-mala se zacala legalne rozcilovat,a doslova "stekat hubou!!! kdyz se ji neco nelibi,tak proste fakt steka a nezastavi-po kom to dite je :fearful: :fearful: :fearful: :confused: -jsem fakt v soku!

a uz me asi nic nenapada,pac usinam......takze vsechny zdravim a posilam pusinky.....

maru-uz jen tyden!!!!!!!!!!!!! jak je?????????
5. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.