• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahojky,
jen na skok,uspávám.
Soni video bezkonkurečně nejlepší,super nasmála jsem se!! :wink: Tomík je kouzelný smíšek :dizzy_face:
pavlýýýýýýý to mi nedělej,koukala jsem na fotky a hádej? Nezůstalo oko suché,mě to táák dojalo tak strašně,poprvé když tatínek předával kytičky a i maminka dostala a podruhé jak jsem viděla transparent terezka a pod tím fotky a 18.6 .08 tak jsem byla někdě a slzela jsem,co slzela já řvala :sweat_smile:
Jak mi je nemusím popisovat teď fakt všechno dojímá stále vzpomínám co před rokem touto dobou a tak .... nemám moc času,jen jsem musela reagovat na fotečky parádní,dárečků fůra to můj šmoula nebude mít ani polovinu z toho ... zítra jedeme pryč tak nebudu,vracíme se ve čtvrtek odpoledne nebo pátek dopoledne,pak sobota - neděle oslava tak až v pondělí se asi normálně dostanu,už jako maminka batolátka :pensive:
Tak páčko zatím jdu houpat koblížka :slight_smile:
6. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
6. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahojky holky,
Pavly, právě jsem zkoukla fotečky a jsou krásné :slight_smile: Je vidět, že jste si narozeniny krásně užili :dizzy_face: :dizzy_face: A těch dárečků, kytek, dortů - kdo to všechno jedl? :grinning: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
Počasí je takové nijaké, dopoledne hezky, po obědě se to kazí, mračí se to, přijdou bouřky, lijáky...Mi přijde, že poslední dobou už normálně neprší, vždycky přijde takovej liják, co jsem snad v životě nezažila....Snad to teď trochu přestane. I to vedro je taky na palici...malý má doma i venku jen bodýčko s krátkým rukávem a ponožky...dneska teda jsem mu na doma dala tepláčky, dneska mi přijde, že není takový hic (doma), ale asi mu je pak odpolko zase sundám.
Odpolko půjdem na prochajdu a jestli usne, tak skončím tady v parku, sednu na lavičku a budu si číst :slight_smile:

Maru, teď jsem prohlídla tvoje fotečky a boží :slight_smile: Domínek je takovej fešák vlasatej, to je prostě supr :slight_smile: Moc vám to spolu sluší :slight_smile:

Mimochodem, všímám si, že malýmu začínaj růst nové vlásky, už to nemá takové holé :grinning: :grinning:

A včera jsem mu zkusila dát mrkev, po domácku uvařenou a docela mu to jelo, jen koukal, co mu to strkám do pusinky :grinning: :grinning: Ale za to dneska, co bylo v tý pleně :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsem ho komplet přebalila, převlíkla a za čtvrt hodiny jsme museli jít zase přebalit a převlíct :grinning: :grinning: I kousíčky mrkve tam byli :grinning: :grinning: :grinning: Tak to se máme na co těšit :slight_smile: A já si pořád řiakal, proč tu tak pobrekává dopoledne a tak, a asi ho tlačilo bříšeno.
6. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Niky, dobrý fotky, ale Martin by mi zabil, kdybych sem dala jeho fotky ve vaně s malým :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak vas po delsi pauze zase zdravime z Brna :dizzy_face: Meli jsme tu mamku skoro na 10 dni a bylo to UZASNE!!! Je mi moc smutno, ze uz zase odfrcela...ach jo, fakt to bylo fajn, uzili jsme si to maximalne. Zvykla bych si mit ji tady casteji.
U nas noveho ani nic, maly se otaci krasne ze zadicek na brisko behem vterinky, podsouva nozicky pod zadek a odrazi se, je to nas velky sikulak.
Soni, uzasne video, nas maly se takto nahlas nerehta, ale uz se tesim, az bude, protoze je to fakt super. Vas Tomink vypada uzasne spokojene a vesele, tak to ma byt :wink:
Pavli, krasne fotecky z oslavy. Mela jsi to fakt nachystano paradne a pocasi vam taky pralo, tak je to super. Jde videt, ze si to mala uzila. Diky moc za inspiraci, ta nastenka z fotecek byla paradni...!!!!A ty dortiky, nadhera!!! Proste nezapomenutelny den pro vsechny :dizzy_face:
Maru, taky krasne fotecky Dominka, je to krasny chlapik, uzijte si vylet.
Niky, maly je taky nadherny, vypada uzasne dospele, Tomasek mi proti nemu prijde takovy mimino jeste.
Mejte se krasne.
PS: SOni, tak jake gofky vyhraly? :wink:
6. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky,
Hani, je dobře, že jste si to s mamkou zase pěkně užily :slight_smile: A kdy přijede zase?
A budou zase nějaké nové fotky??

Tak náš Tomík má asi problém s bříškem, zase mi tu dopoledne dost vyvádí :frowning2: Tak jestli to má fakt z té mrkve, tak radši ještě počkám. Jsem jen chtěla zkusit, jak bude reagovat. Dneska ještě nekadil, ale počítám, že bude :slight_smile: Teď spinká v postýlce. Občas zkouším ho přes den dát do postýlky, aby tam spinkal a abych ho nemusela pořád vozit v košíku, tak to docela zabírá :slight_smile: Naštěstí ho položím, on si trošku kníkne a usne :slight_smile:

Hani, golfky pořád nevím, zatím se nám nejvíc ty líbí ty Travel, myslím...jen pořád uvažuju, jestli koupit radši jiný se spojenou rukojetí, fakt nevím a hlavně který...
7. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
ahoj holky... zdravim vas zase po nejake dobe.... :slight_smile:

u nas teda miminko jeste stale nic, ale nijak to zatim neresime, tzn. ani se vyrazne nesnazime a ani se vyrazne nechranime... takze kdo vi, co se muze stat....

chodim vam sem pravidelne okukovat detatka..... rostou jako z vody :dizzy_face:

pokud se nepletu, tak ma dneska Hanicka vyroci svatby, tak preju dalsi stastne roky a pekne to doma oslavte :wink:
7. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky, Kristi, dekuju, je to mile, ze sis vzpomnela. Prave premyslime, jak to oslavit, s malym to na zadnou vetsi akci nevypada...ale nevadi :wink:
Premyslim, jestli jit s malym na koupak nebo ne, venku je tak nejak vselijak, tak nevim, moc se mi nechce do MHD v tomhle pocasi, je docela dusno a pritom pod mrakem...aspon bych se s malym vyvalila na travu, on by si tam schrupl, Davca by po praci za nama prijel...no uvidime...
Soni, fotecky budou, jenom je musime stahnout. To mas stesti, ze ti maly usne sam, to ja pres den vzdy uspavam, vecer usina sam (teda vetsinou), ale i tak dobry, nestezuju si... :slight_smile: Ono se rika, ze s prechodem na pevnou stravu muzou byt trosku problemy s briskem, tak snad to bude brzo dobry, maly se poradne vykadi a zase bude smisek :dizzy_face: Urcite si kup ty s tou spojenou rukojeti, kdyz to holky doporucuji, ony maji praxi :wink:
7. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahojky, taky jdu Haničce popřát hezké výročí a stejně tak spokojený a šŤATSTNÝ NEJEN DALŠÍ ROK :wink: :slight_smile:

Pavlí, Maru, fotky máte nádherný, jak jinak že :o))))))) Terezka je vážně jak princezna a Domínek.... pořádnech kus chlapa :o))) a ty vlásky.... aaaaaaaaach :dizzy_face:

jinak byla jsem dnes na utz, pohlaví bylo vidět, paní doktorka si ho zapamatovala a řekne zítra, až tam bude i hrdý otec :o))) mám i fotku, že můžeme do zítřka hádat... no nevím... našla bych tam pindíka i frndu :o))) a jinak váží už 403g, tak je mi hned lépe z těch mých kilo navíc :o))) taky mi ukazovala srdíčko, komory oddělené přepážkou, játra mu našla - ty jsem teda fakt nepoznala :grinning: , no a pusinku, nosánek, všechno :slight_smile: jen jí chvíli trvalo, než naměřila to srdíčko, prý nosím pořádnýho aktivistu :grinning: pořád se mrskalo :grinning: a jednu nohu mělo až u ucha :grinning: :grinning: :grinning:

Soni, mě nešlo to video spustit :frowning2:

Niky, fotky jsem ti projela už i na facu a taky teda nevím, jestli bych mohla dát takové fotky tatínk ana web... :grinning: :wink:
7. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Holky, tak novej favorit: http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1168469
a prej jdou záha do lehu :sunglasses:
7. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahojky

jen v rychlosti.... fotky prošli cenzurou...ptala jsem se ho nejdřív a nevadí mu to,tak proč ne :wink: nic vidět neni ne???

zas letím
7. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
ještě: soni golfky super...na ně jsem taky koukala,ale leh nejde...ty chceš 100% leh? to ale skoro žádné golfky nemaj....mě ten pololeh nevadí,je mírnej fakt....
7. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
tak MM Vám vzkazuje,že prej by tam šel i nahatej,že mu to nevadí,že se prej nestydí za svoje tělo,že je prej blázen :sweat_smile:
7. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Niky, já jsem tu fotku ukazovala manžovi a řekl mi, že kdybych to tam dala, tak jsem mrtvá :grinning: :grinning:
Tak to je dobrý, ten tvůj muž :grinning: :grinning: Ale jako fešáckej je :grinning: :grinning:

U těch golfek se mi líbí, že maj vzadu po jednom kolečku a vepředu po dvou, a že maj teda tu spojenou rukojeť :grinning: :grinning: Tak leh nebude, to je holt jedno :slight_smile:
7. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
:grinning: :grinning: jsem mu tořekla a málem se udusil rohlíkem :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
prej má 73 kilo...kdyby to bylo v zimě,kde měl o pár kil víc,tak by to sem taky nehodil :grinning: :grinning: prej máš počkat po dovče,se ti vyfotí :grinning: :grinning: :grinning: prasák co?
7. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
jééééžiši :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
to už je sodoma gomora velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
tak se otočíš hubou ke zdi :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
MM má asi 87kg :grinning: A ten když se fotí, tak vždycky na tu stranu, kde má větší sval na ruce, blb :grinning: :grinning: Prej, aby bylo vidět :grinning: Ale břicho si nenechá vyfotit :grinning:
7. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
abych vás ňák netento.... :grinning:
7. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
tak Tom se tady směje jak magor.prej no tak má břicho nooo já ho mám taky a nestydím se za to :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
mě ne,ale sebe..aby tě to nepoznamenalo :grinning:
a umí ho taky nafouknout?? Ten můj je pak jak těhotnej :grinning:
a co nafouknout? :grinning: :zipper_mouth:
7. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
on s ním umí hýbat :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
hele, ještě mi napadlo, jsem si u těch golfek všimla, že u toho madla nemaj takový to, co se strká mezi nohy malýho :grinning: Víš, co myslím?? My třeba u sporťáku u toho oranžovýho to máme, že se to jako zapne kolem té rukojeti a nohy má dolu, a nemůže jakoby propadnout :grinning: Víš, co myslím?? :grinning:
7. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
jj vím co myslíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
no, a máte to tam??
7. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
jsem si teda všimla, že u golfek jsem to nějak neviděla
7. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.