• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jj mám
7. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Soni, tyhle golfky jsou fakt moooc krásný :slight_smile: :wink: hele, to je divný ne, že to tam není proti tomu propadnutí... :sweat_smile:

se asi taky zeptám, jestli bych takovou fotku mohla dát na net... :grinning:
7. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
no, zase když to má pásy, tak malýho přikurtuju a je to :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
aha, já myslela, že tam není nic, že tam je jen taková tak opěrka nebo jak to nazvat...

tak jsem fotku ukázala mužovi se slovy, jestli bych takovou jeho fotku mohla dát na net - reakce - ty kráso, ukaž mi to blíž :grinning: a prej neví... :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
:grinning: vsak kdyby měl plavky,je to to samé... :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
no, jako já už fakt snad po jinejch golfáčích koukat nebudu...prostě žádný nebudou dokonalý :grinning: A pětku za ně dávat teda rozhodně nebudu :grinning:
7. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
nebudeš? jsi divná :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
co nebudu? že nebudu po nich koukat nebo za ně dávat tolik? :grinning: :grinning: Sice dostanu odstupný, ale kočár za to kupovat nebudu :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
ježiši, já našla ještě jedny a ty jsou taky dobrý, ale to mi u manži asi už neprojde, cenově hlavně :frowning2:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6966-baby-design-sprint-2009
7. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak my nakonec vyroci oslavili tak, ze jsme sli velkou prochazkou do jedne super cukrarny tady v Brne, dali si spoustu dobrutek a vecer jsem uvarila veceri, kterou jsme slavnostne sporadali. A dostala jsem krasnou orchidej v kvetinaci, tak snad nezdechne :grinning: Moc krasny den. Presne pred rokem jsme meli prodlouzeny vikend v Adrspachu a zrovna dnes byli v ZOO ve Dvore Kralove, a zitra presne pred rokem jsem nastupovala do nemocnice s rizikovym tehu - krvaceni... :frowning2: No jesteze to vsechno tak krasne dopadlo :dizzy_face: :sweat_smile: :pensive:
Luci, diky moc za pranicko. Tak jsem zvedava teda moc, co to bude. Ale at je to, co je to, hlavne at je to zdravucke!!! Holky i kluci jsou super,je to fakt uplne JEDNO! :wink: :dizzy_face: Tvoje laska bude maximalni, at je to kluk, ci holka. Tak dej hned vedet! :dizzy_face:

Soni, golfky jsou krasny, do tech bych sla i ja. Tak jsem zvedava, jak se rozhodnes :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Soni, ty jsou fakt krasny :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
ahojky
taky letim poprat hanicce,stejnak je to krasny datum,co! :wink:
a koukam,ze jste to i krasne oslavili,takze uplne skvele!
my byli loni i s malou na obede v miste hostiny,tak jsem zvedava,co bude letos-je to pondeli,takze asi nic :cry: ,max. ta domaci vecer myslim.uvidime

soni-ty kocarky jsou oba moc krasny,asi se mi vic libi 09,ale jinak je to asi jedno
moc chvalim jen jednoducha zadni kola-mam to tak a je to super na jezdeni
pak taky chvalim odjimatelne madlo-super,kdyz malou prebaluju v kocarku
o rukojenti uz ani nemluvim,fakt moc krasny kocare :dizzy_face:

luci-a to jako mame vydrzet do zitra i my!!!!!!!!!! no ty nam teda davas!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :wink:
jsem faaakt teda zvedava

saty-ze by to byl taky za chvili tygl??? no to jsem na to zvedava :confused: :sweat_smile:

niky se musim podivat na tu fotku-ja ji jeste nevidela!!! :fearful:
7. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
jejda, že já jsem ostuda a nepopřála jsem Haničce k výročí svatby?? :confused: :pensive:
Tak přeji dodatečně vše nej nej a jen tak dál :dizzy_face: :dizzy_face:
Krásně jste si to užili, do cukrárny bych taky šla :slight_smile:

My budeme mít příští úterý výročí :slight_smile: A slavit asi nijak nebudeme...jen teda 13. jdu ke kadeřnici :sunglasses: A jak to tak vypadá, tak 30.7. pojedeme na 3 dny do Krkonoš na menší dovču, tak se těším :dizzy_face: :dizzy_face: Nakonec jsme se rozhodli a asi teda že pojedeme :slight_smile:

Mně ty golfky padly do oka pěkně teda...ten poslední odkaz myslím...jen teda je to spíš sportovní kočárek, ale co se týče skladnosti a váhy, je určo lepší než ten, co máme teďka :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
jo a jeste jsem chtela
hani-asi jsem ti ani nepodekovala za krasne prani,nejak to bylo uz v tom chaosu,ale je moc moc krasne,diky

a soni,k tomu mezi nozickama u kocarku,napsala jsi to pak dobrre,my to taky nemame a jen ji poutam pasem a nemuze propadnout :wink: ,dokonce u nas by to asi ani nebylo co k cemu,pac nohy miva na jednu nebo druhou stranu a madlo ma nekde az pod kolenama-to by se stejnak vymotala,takze to bych neresila :slight_smile: ,pasy jsou dulezitejsi a ty ma dobre

a dovca super!!!!!!!! vzdyt cestujete porad,neni se ceho bat :grinning:
7. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
Soni: myslela jsem cenu :grinning: teda ty druhý jsou božíííí :grinning:..teď koukám,že mám hnusný asi....házíš samé krásné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani: já ti taky nepopřála,tak dodatečně vše nej k výročí :dizzy_face:

My měli výročí v červnu..dostala jsem kytku...jinak to neslavíme nějak..dřív jo,šli jsme na véču vždycky a teď ne,nechtěla jsem Kubíka někam dát na hlídání :pensive:

Dneska jsme byli na 2.hexe..plakal,byl totiž dost unavenej.....vážila jsem ho a má 7,30kg.....dala jsem mu hned čípek na radu DR pač minule měl horečku......snad bude OK...odpo jdu ke kadeřnici,chci nějakej novej účes,padaj mi šíleně vlasy a chci změnu..tak jsem zvědavá...no a snad nebude MM malej plakat
8. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Niky, teším se na fotku nového účesu :slight_smile:
A snad bude Kubík v pohodě a teplotu mít nebude.
My jdeme k dr. až 28.7., na šestiměsíční prohlídku, zároveň i na třetí na hexu, tak jsem zvědavá kolik malej bude mít. Naposled jsme byli 11.6.

A dala jsem manžovi super přednášku ohledně kočárků, takže jsem si prosadila tak nějak svou a bude to tento:
http://www.detatko.eu/zbozi/5001/Sportovni-kocarek-Babydesign-Sprint-2009-c--05.htm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
tak ještě i sem - čekáme holčičku :slight_smile: jsem tam i uronila slzičku :o))) úplně mě to dojalo, že jsem to cítila správně :o)))

jinak teda naše princezna je naopak asi o týden mladší, než dle MS, takže jsme si jí asi přivezli z Rakouska... jinak jsme viděli, jak zívá a opět se pořád mrskala, i doktorka říkala, že je neskutečně živá... no mám se asi na co těšit :o))) a opět měla nohy u uší :o), žádná fetální poloha.... a ráno jsem normálně nejen cítila, jak kope, já to i viděla!!!!!!!!!! Jako fakt hustý, hejbe se mi břicho :o)))))))))
8. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
Soni, je fajn, že si pojedete rodinně odpočinout :slight_smile: :wink: a v Krkonoších je krásně... aspoň mi pak můžeš dát tip na ubytko, my se tam asi příští rok vydáme taky... říkali jsme si, že spácháme nějaké to moře a protože v zimě nepojedeme do Alp, jeli bychom ještě v létě do Krkonoš :slight_smile:

Pavlí, tak jsi to vydržela ne? :grinning: :slight_smile: :wink: ale kdybys věděla, jak jsem trpěla já... odpoledne mě to úplně hlodalo, celou noc se mi o tom zdálo.... :grinning:

Hani, jj, máš pravdu, je fakt důležitý, aby bylo zdravý a já se opravdu těšila jak na holku, tak na kluka... jen jsem si říkala, že sem by se do party hodila holčička, pak se přiznám, že i kvůli oblečení jsem se těšila na holčičku (to holčičí je prostě roztomilejší... :sweat_smile: ) a pak posledním důvodem proč jsem to furt řešila byla ta moje intuice, která pořád napovídala tu holčičku :dizzy_face: a jinak hezky jste oslavili :slight_smile: do cukrárny bych šla hned taky :slight_smile: :wink:

Soni, kočárek je super a ani není o tolik dražší než jsi měla vybráno předtím... to je fajn :wink: hele ale ty ten, co máš, tak z něj sporťák uděláš ne???
8. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
Maru, kdepak jsi??? Chystáš oslavy??? :wink:
8. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
hlásím přidané fotky bříška a z utz :wink:
8. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Luci, tak i sem Ti mooc gratuluju k holčičce, super :slight_smile: Že by potencionální nevěsta?? :grinning: :grinning:

Jinak napíšu víc večer, dnešek byl opět zajímavý :grinning: Fakt na zabití :grinning:
8. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Soni, kuju :slight_smile: :wink:

jejej, copak? Neříkej, že tvůk úžasně hodný Tomík umí taky zlobit? :sweat_smile: :wink:
8. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
holky, znáte zkratku, abych měla text v albu na středu a barvu písma růžovou? aby to bylo tučně, to jsem vymyslela, ale ta barva (i když do té závorky píšu pink) mi nejde...
8. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
Luci, taky ti moc moc gratuluju k tvé vysněné holčičce!!! :slight_smile: Je to krásný!!! :dizzy_face: :wink:
8. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
Luci, o TOmíka ani nešlo... i sem to teda zkopčím:

Tak my se dneska vydali do lesa na kešku, no masakr, poprchávalo, hrozná cesta, samý kořeny a nevím co všecko...keška nakonec nalezena, ale ten terén :slight_smile:)) Martin čekal dole a já "šplhala" :slight_smile:))) A zítra se chystáme taky zase...Fotky dodám :grinning: :grinning: :grinning:
A my si teda nemůžem koupit nějakej obyč. kočárek, protože by ten "náš" terén nerozdýchal a jestli to vydrží Sprint, budem rádi :grinning: :grinning:
Pak jsme se ještě stavěli v Penny pro pití a něco k snědku a Martin platil kartou a ono to nešlo!! Prej karta zamítnuta...tak to zkoušela paní znova a to samý...tak jestli si to tu může Martin jako nechat, že si dojde vyzvednout prachy...měli jsme platit přes čtyři kilča a my měli jen dohromady u sebe tři kila :slight_smile:)) Nakonec teda jsem tam s nákupem a Tomčou počkala, a Martin šel vyzvednout prachy do bankomatu, ale peníze mu to opět nedalo...měl u sebe ještě jiný karty, jenže nezná piny...takže jel domů najít pin, pak vyzvednout prachy a pak přišel a musel se nákup celej namarkovat :slight_smile:)) No děs..jsem teda byla nejdřív naštvaná, že nás neodvezl domů, nákup tam nenechal a pak tam pro něj prostě dojel...ale to nic, TOmča byl hodnej a tak jsme čekali :slight_smile:)

Luci, z našeho kočárku sporťák udělám, malý v něm už jezdí v lehu, ale je těžký a moc velký, a když takhle někam jezdíme, nebo i do těch Krkonoš, když pojedem, tak bude lepší něco skladnějšího :slight_smile: I když budem jezdit k našim a tak.
8. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Luci, a to jméno už je teda jisté?? To já kvááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Tak nejdřív Lucince velké gratulace k holčičce...superrrrrrrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face:

Potom ohledně Marušky,tak je na Slovensku :wink:

no a my
tak to byl den teda..malej reakci na Hexu jak sviňa....horečka,kňoural,plakal..furt chtěl nosit,tulil se,no šílené a do toho má průjem....mazec...ale to měl už ráno a myslím,že to má ze včera z bazénu,přece jen se pár krát napil té chlorované vody...myslíte,že to může být z toho??co se může dát na průjem???
no a nechctěl jíst...večer ze 180 vypil 60 cudinka moje,jsem z něj hotová...chci zpátky své živé miminko :cry: :cry:

Soni: kočárek superka :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
Soni, tak to se stane, jsem čekala, jaký trapas se vám stal :wink: tohle je ještě ok :wink:

ke kočárku - jsem si říkala, že jsem viděla fotku Tomíka ve sporťáku, ale úplně mě zmátlo, že teď chceš kupovat sporťák :grinning:

Niky, děkuju :slight_smile: na Marušku jsem úplně zapomněla - těhu demence jak prase :grinning: :grinning: :grinning: jé, chudáček malej... číek vám teda nepomohl viď? :o(( tak ať ho to brzy přejde :wink:

Anoli, taky děkuju :slight_smile:

Soni, jinak jj, jméno už zůstane :wink: leda že by Vráťa chtěl Valentýnku, ale to by ho muselo něco praštit :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Luci, k těm Krkonoším....vždyť tam máte chatu, ne?? To radši jeďte na Šumavu, tam je taky krásně :dizzy_face: :dizzy_face:

Ještě nemáme s majitelkou potvrzený přesný termín, ale jeli bychom kdyžtak semka:
http://www.penzionmileta.cz/index.htm
Je to takové obyč., ale nám se to líbí a stačí nám to :slight_smile: I cenově :grinning: S paní je super domluva...chtěli jsme tam minulý rok na jaře, ale to nakonec nevyšlo...

Ale kamarádka kočárkovací tady dneska odjela taky do Krkonoš a ti jezdívají každý rok sem:
http://penzion.penziondolnidvur.cz/
Jsou tam strašně spokojení, hlavně s tím, jak pan majitel vaří...Zuzka už se těší na lososa a na hermelín na grilu atd. To tam prý dělají naprosto mňamózní :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Niky, tak ať je Kubík brzy zase fit a nejsou to třeba taky zuby?? Když píšeš i o průjmu?? Nebo to má fakt k tomu očkování :frowning2:
8. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.