• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
soni, nene, my máme chalupu v Jizerkách... a na šumavě už jsme byli... teda jako ne že bysme tam viděli všechno, ale už dlouho si povídáme o těch krkonoších, tak se tam snad konečmě dostaneme... jdu kouknout na ty odkazy...
8. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
já pořádně v Krkonoších snad ani nebyla...nevím, jestli mám počítat ty lyžáky od základky?? :grinning: :grinning: To jsme ale nic nepoznali...a pak jsem byla v Herlíkovicích lyžovat...a v Albrechticích jsme taky jednou byli a jeli lanovkou na Špičák :slight_smile:
Ale tam je ubytovacích možností strašně moc :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak teď jsem se pobavila :grinning: Píšu si s tchýní a prej, co je nového...tak jsem jí napsala, že jsem malému zkoušela dávat mrkev a že pak hodně kadil...a ona se mi zeptá: "jsi mu dávala nastrouhanou ochucenou mrkev syrovou?" :grinning: No nepicla bych se z ní...a prej, že mu mám zkusit dát jablíčko nastrouhaný a mám mu to ochutit :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
no tak přímo v albrechticích máme chalupu :grinning: :slight_smile: :wink:
8. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
soni, tam co jedete vy, jaké jsou tam pokoje??? to je fakt děsně levný... :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
no oboje vypadá dobře... my teda ještě potřebujeme někam, kam můžeme i s pejskama... :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Luci, jsou tam i fotky těch pokojů :slight_smile:
jj, přes léto to tam maj fakt levný, i s polopenzí, na to letíme :grinning: Tak to prubnem :grinning:

Další pecka od tchýně: no tak mu uvař směs na zeleninu - nový brambor, mrkev, něco petržele - my jsme dávali vše co bylo na zahrádce i rajče- pak jsme to rozmixovali nesolili a takovou hustější kaši baštili kluci
:grinning::grinning::grinning:
8. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
a je to i s vlastní sociálkou???
8. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
jsem tupá, už to tu vidím....
8. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
8. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
jj, to mělo být na to, že to má sociálku, ne že jsi tupá :grinning:
8. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
blíží se má desátá hodina, jde se do hajan :slight_smile: Tak brou všem :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky, Luci, tak jeste i teda, velikanska gratulace k holcicce! Ti verim, ze jsi ukapla slzu, ja ji ukapla malem taky za tebe, vim, jak moc jsi si holcicku prala. Je to SUPER! A potrebujeme tady nevestu jako sul! Tak hura na nakupu holcicich vecicek :grinning:
Soni, golfky super, dobra volba, taky se mi moc moc libi. Tak hlavne at dobre slouzi a Tominek je spokojeny. Kdy budete objednavat? Jinak dobra story, to se obcas stane. A co bylo s tou kartou?
Soni, Niky, diky moc za gratulaci k vyroci, my to taky nejak extra neslavime, ale jenom takovy hezky den, s tema mimcama to moc nejde, ze? Nejaky vecere nebo romanticky vikendy nehrozi :grinning:
Opatrujte se, posilame pusinky.
PS: Neni zac, rado se stalo. Jsem rada, ze potesilo :wink:
8. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jen na skok jdu totiž pogratulovat k holčičce,dojalo mě to a jsem moc a moc ráda,mě intuice taky nezklamala :wink: Ta holčička už tu byla třeba,to teda jo a jsem ráda,že taky Domínek nebude mít prozatím jmenovce - by se to pletlo :wink:
Takže gratulujííííííííííííííííí :sunglasses:
9. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Maru, on by to byl stejně nakonec Sebastian :wink: :slight_smile:

pak písni, jak jste se měli :wink:

a zítra na tebe budu myslet, jak budeš ve vzpomínkách rodit :wink: :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
Před rokem:
"Ještě spinkám a vychutnávám si pelíšek,čeká mě krásný den strávený s kámoškou a její 3,5 měsíční dcerkou tak se těším,že si pochovám miminko"
10. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
Maru, jak je? :wink:
10. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Před rokem:
Strávila jsem den venku s kámoškou a její holčičkou,zašli jsme si na obídek a dali procházku,miminku v bříšku jsem koupila puzzle na zem. V 18h jsem sedla ke compu a chladila si nohy v lavoru,celé odpoledne mě divně píchá ve spodku a mě hlavou projela myšlenka,že jsem tak unavená,že bych porod fakt nezvládla .....
10. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
Lucii moc děkuji za krásné přání,jsi poklad :wink:
Pavly a niikkyy za dárek,jste všechny úžasné :dizzy_face: :dizzy_face: Brzy dodám fotečky :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
copak tetky poslali? :grinning:
10. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Před rokem:

Jdu spát,mám břicho jako kámen a Domi se divně mele. Očekávám,že usnu do 5 minut.
10. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
před rokem:
Nemůžu usnout v posteli sebou házím,píchá mě stále dole a Martin vedle mě funí (to si pamatuji přesně,záviděla jsem spánek) - jo a my tak běžně chodíme spát brzy :sunglasses:

A jelikož tu fakt nebudu celou noc sedět tak pokračuji co přišlo v noci!

Ve 23h mi dojde,že mám pravidelné bolesti,jsou co 5 minut,ale slabé tak si pořád myslím,že to jsou prostě poslíčci,spát se nedá ani náhodou,lezu z postele ven a do 02h rána se krčím na sedačce a snažím to prostě zaspat. Bolesti nepřestávají ,chci si dát sprchu teplou,abych to rozhnala,ale boužel je odstávka takže dál trpím a začínám přecházet bolestí po bytě.Říkám si,že to jen tak nepřejde a ve 4h píšu kámošce jak vypadají poslíčce,že mě nějak divně bolí břicho. Krafu s ní na ICQ a ona mě přemlouvá ať vyrazím do porodky. V 6h ráno se odhodlám a po probdělé noci budím Martina ...........

Zbytek se dozvíte následující den :wink:
10. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj holky, Maru, to je krasny, fakt autenticke...Tak jsme zvedave na zitrek :dizzy_face:
Jak se jinak mate pri patku?
Snad bude zitra hezky, chceme vyrazit na koupak...
Luci, krasne fotecky pupiku, jsem koukala do albicka.
Maru, super spaci polohy, jsem se fakt smala. :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
ahojky holky,vcera jsem vas chtela pozdravit,ale normalne jsem blba a prepiskla jsem to s uklidem a prefetovala jsem se savem a fixinelou :stuck_out_tongue_closed_eyes: (abych nerusila malou,zavrela jsem se v koupelne a protoze jsem koupila to savo na plisne,tak jsem to hned chtela radne vyzkouset a vse jsem prestrikala 2X a pak dala jeste tu fixielu a v zaveru jsem to pul hodiny kartackama drbala, pak jsem se citila uz zle,tak jsem koncila,ze jdu k netu,jenze jsem dosedla,dostala jsem silnene krece do bricha,zimnici-no desny,jsem to nezazila,dusila jsem se,neslo mi polknout,oci jsem citila jak lezou ven, bylo mi zle az do pul 3,to jsem nemohla ani zvednout nohy a chodit-no fakt jsem to zazila poprve a nepreju nikomu-tak jen pro pobaveni..... :grinning: ) mj.zle mi bylo jeste cele dopoledne dneska,az od vecera se citim lip

a jinak maru na tebe ted moc myslim,jsem stejna a dovedu si predstavit,co ted prozivas,snad se ti taky ulevi od pondeli-jako jsem to mela ja
:slight_smile:
a taky se tesim na pokracovani,ackoliv si to pamatuju :grinning: ,sedela jsem u netu,mela tu navstevu,byla nervozni z ni i ze zprav o tobe....... :wink:

a terezka ma uz venku 8 zub, stale steka-nadava,kdyz neni po jejim, dal basti krasne kasicky a ostatni nechce (ikdyz dneska mela i kousek toustoveho chleba s maslem a vcera piskoty s ovocem...),koupial jsem ji dneska prvni chodici boticky-nejde nic sehnat,pac ma proste malou nohu,takze alespon nejake mam a nastesti nevypadaji ani tak silene,jako ostatni,co mi nabizeli....
a jeste musim napsat,ze se zase meni, krome mlaskani,cvakani jazykem apod. ji konecne zajima napodobovani,takze dela lalala,krasne povida mama,a pak proste "mluvi"vse okomentovava,miluje macka, leze za nim,aby ho pohladila a taky mu povida a smeje se ne nej,kdyz ho uvidi, v noci ho pri pretaceni hladi, ........
a ja to proste neumim vsechno popsat,nemam pro to pismenka,to se musi ukazat, napodobit.......ach jo

tak jdu radeji spat,vsem dobrou noc a pusinky detem
10. črc 2009 ve 23:51  • Odpověz
Maru, není zač :wink: :slight_smile: Mám vás ráda, to nevíš? :wink: :slight_smile:

Hani, no už je to trochu vidět :o))

Pavlí, ježiš ty jsi blázen... savo na plísně znám... je to pěknej smrad a vůbec se nedivím, že sis v uzavřeným prostoru uhnala takový trable... :pensive: příště si fakt dej bacha... :unamused:

Terezka určo časem přijde na to, že jsou i jiné dobroty než mlíčko a kaše a zachutná jí :wink: :slight_smile:

Maru, já o zítřejší příběh přijdu, fňuk :cry: jdeme na svatbu...
11. črc 2009 v 00:06  • Odpověz
autor
luci-jakto ze teda nespis,at jsi zitra fit
ja chci taky na svatbu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: a nas nikdo nezve :confounded: :confounded: (asi proto,ze jsme byli skoro posledni v rade,co :rolling_eyes: )
tak si to zitra uzijte :wink:
11. črc 2009 v 00:15  • Odpověz
Před rokem:
V 6h ráno budím Martina,že rodím. Chudák vstal vyhukaný a během 10 minut jsme byli v autě. Jedeme do Karvinské porodnice.Jenže ouha tam se maluje,dost na mě vykuleně koukali co tam jako chci a když viděli,že mám bolesti brali mě hned na monitor,začínám být vyhukaná co se děje,pořád si tam šeptají a shánějí doktori. V 7h padne ortel,mimi má nízkou porodní váhu,já OPRAVDU RODÍM,nakládají mě do záchranky a s houkačkou nad hlavou jedu směr Ostrava. Martina mi poslali domů - či-li musel do práce. V záchrance mi to došlo!!! RODÍM!
11. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
Před rokem:
Na cestu do Ostravy dostávám kapačku do žíly,něco na zastavení kontrakcí,prý abych jim v sanitě neporodila.Jsem vyplašená,pořád si sobecky říkám,že mě se tohle prostě stát nemůže :frowning2:
11. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
Před rokem:
Mám za sebou monitory,každý si do mě strčil prsty,pipinka mě bolí jak nikdy a kontrakce neustávají,zesílují dávky magnesia a stále do mě lijou kapačku. Sedím už na porodním pokoji sama v křesle,koukám z okna a tiše o samotě trpím,Domi stále kope a kope,uklidňuji se,že je v pořádku,přemýšlím jestli to zvládne (Ká odhad 1,9kg,Ostrava odhad 2,2kg) a hlavou se mi honí,že já to nezvládla do konce,je mi jasné,že dnes (haha) porodím a stanu se maminkou. Takhle tam sedím až do 15h než přijde Martin z práce.
11. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Před rokem:

"Jsem otevřená na 3cm v duchu jásám,že to bude už určitě brzy,ale nedochází mi,že mi stále kontrakce zastavují. Bolesti mám silnější a v křesle se to už nedá vydržet,monitor prodýchávám těžce,ale ležení mi naštěstí nevadí. Čekám na příchod Martina,hodiny se mi neskutečně táhnou,smskují komu se dá a dozvídám se,že se mnou rodí celý koník."

A jelikož v 15h přijdou hosté pokračují dál: "v 15 h dorazí Martin,čekáme na příchod doktora a jeho ortel zní: maminku necháme porodit! Tady mi dojde,že mě ještě čeká neskutečná cesta než porodím,ale stále věřím,že to ještě dneska bude. Místo kapáku na zastavení dostávám kapačku s Antibiotiky,kdybych měla případného streptokoka. Tak nějak čas mi uniká,přestávám sledovat kolik je hodin,začíná jít do tuhého a už nemůžu ani ležet ani sedět a tak přecházím po pokoji sem a tam. Absolutně nevnínám čas a asi tak přecházím až do nočních hodin. Sprach a ani balon mi nedělají dobře,tak v předklonu vydýchávám kontrakce. Tady si toho už moc nepamatuji,jenom vím,že jsem stále na 3cm otevřená až kdesi do nočních hodin."

Nakouknu zase až někde večer,až všichni hosté odejdou a oslavenec bude spát :slight_smile:Pěkný den.
11. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.