• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Maru, teda, me z toho beha mraz po zadech. Kdyz si predstavim, jak jsi sama lezela v te houkajici sanitce, to muselo byt hrozny :frowning2: A odkud ty prispevky beres, sis to zapisovala? Nebo si to pamatujes?
Kazdopadne myslime tento vikend na vas :dizzy_face:

Pavli, se Savem opatrne, je to opravdu svinstvo! :angry: Hlavne ze uz jsi na tom lip :wink: Kdy vlastne frcite na tu dovcu?
Luci, uzijte si svatbu, kdo se zeni/vdava? To mi nejak uniklo.

Dnesni koupaliste se nekona, pac je kosa...! :unamused:
11. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky holky,
teda Pavly, ty sis dala holka :frowning2: Takhle uklízet a ještě se u toho zfetovat...Aspoň, že ti je už dobře.
A super, že máte další tesák :grinning: A s tím napodobováním to musí být děsná sranda :slight_smile:

Maru, co čtu tvoje příspěvky, tak tu taky přemýšlím nad tím, jestli si to pamatuješ, nebo to máš někde zapsané. Ale přijde mi spíš, že si to pamatuješ :grinning: Na tohle se asi zapomenout nedá. Tak se těším na pokračování a užijte si oslavy :slight_smile:

Hani, tak se u vás taky ochladilo? Na dnesek tu spala kamarádka s přítelem a oni se akorát včera vrátili z dovči po Čechách a poslední 3,4 dny byli na Pálavě, v Brně a v Krasu, a říkali, jak tam bylo krásně, i nám ukazovali fotky, tak to měli fajn...Za to tady to celý týden vypadalo blbě, dopoledne hezky, odpoledne se honily mraky, většinou pršelo...no snad se to počásko zlepší...Tak určitě jdete aspoň na nějakou procházku, tak si jí hezky užijte.

Já byla s malým dopoledne venku asi hodinu, i s těma kamarádama, tak teď jsme doma a půjdem ven ještě tak v půl páté, aby si Tom zdřímnul ještě jednou než půjde spát večer.

A včera jsme objednali kočárek (nakonec šedý se zelenou), modrou autosedajdu a i nočník :grinning: :grinning: To navrhl Martin, že když už objednáváme, tak co ještě, tak jsme ho malému už pořídili, tak na něj aspoň můžem zatím koukat :grinning: Chtěla jsem jeden, tam se Martinovi nelíbili barvy, tak chtěl jinej, tak jsem ho objednala, ale až pak jsem si všimla, že je hrací... No, tak to jsem na to zvědavá...Já hlavně nechtěla nějakej extra...Prostě obyč nočník a ne "něco" ke hraní...A co mi řikala ta kamarádka, že její známá dávala dceři do nočníku granulky z gran.čaje a ona když se vyčůrala, že se to vždy rozpouštělo, tak tam holčička pořád chtěla chodit čůrat :grinning: No to by mi v životě nenapadlo, co lidi vymyslej :grinning: :grinning: :grinning: Já doufám, že malej se to naučí pak někdy za x měsíců sám a bez čaje :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
Před rokem:

Od odpoledne žádná změna,zbitá jsem jak pes,usínám mezi kontrakcemi na 1 minuty,už nevěřím,že vůbec někdy porodím po každé kontrole jsem více a více nešťastnější jelikož se prostě neotvírám a jsem nějak mezi 3-4cm.
Někdy v noci Martin usíná na hodinku a já jsem víceméně i ráda,v té neskutečné bolesti chci být sama a prosím a´t je miminko v pořádku. Pořád pípá mobil nereaguji na něj o to se stará Martin. KOntrakce jsou co 2-3 minuty.
Okolo druhé ráno přijde doktor,vyšetří mě a nabídne mi epidurál,pomůže mi to otevřít se a na chvilinku si oddychnu od bolestí a můžu se prospat. Čekání na anesteziologa je nekonečné,po hodině (asi) přijde a napichuje mi katetr epidurálu,necítím bolest vpichu,modlím se ať mi to co nejdříve pomůže.
Po 15 minutách přijde slast,necítím nic a mám chuť se zase smát,Martin odchází do auta se prospat a já ulehám na lůžko,že si taky zdřímnu, za celé 2 hodiny jsem nezamhouřila oko ani na minutu,myšlenky a strach mi to nedovolí. v 5h ráno nastupují kontrakce a v mnohem větší míře a síle ............
11. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Maru, teda to je děs, že tě nechali tak trápit :frowning2:

Koukám na Novu na film a normálně jsem tu brečela...chudák chlap, ženská mu umřela u porodu :cry: To na mě nějak dopadlo :frowning2:
11. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
http://maruska39.rajce.idnes.cz/Dominek_1.narozeniny/#IMG_1651.JPG

Soni já to přepla,to mě dostalo :pensive: šoupla jsem vám tu pár foteček,ještě to není zdaleka vše,to dodám,některé rozmazané,se omlouvám netřídila jsem to. A na tvůj dotaz Soni tak pamatuji,napsané to nemám.
11. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Maru, teda tech fotecek je pozehnane! Ale jsou moc krasny!
Ja jsem taky hodila par novych fotecek, jenom tak na rychlovku, jsem je moc zmensila, tak jsou nic moc...
11. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Před rokem:
Chystám se na vyšetření,v 7h má přijít doktor,kontrakce jsou šílené mám pocit,že jsou pořád. Smích mě opět přešel .......
12. črc 2009 v 06:39  • Odpověz
Před rokem:
Přišel pan Doktor a rozhodl se mi píchnout vodu. Jéžiš já úplně zapomněla,že nějaká voda ve mě je a že by měla jít ven. Tak jsem nadšená,chovám se už fakt tak,že se chytám každé naděje,které mě posune k tomu samotnému závěru. Ptám se pana DR. jestli to bude bolet,už se fakt bojím každé bolesti asi taky je to únavou.Samozřejmě to vůbec nebolelo,vytekla ze mě snad vltava a břicho se mi zmenšilo. To co přišlo po prasknutí vody se mi ani nesnilo. Neskutečné kontrakce,hýkám jako osel a vidím všechny svaté ....
12. črc 2009 v 06:53  • Odpověz
ahoj holky
maru gratulace Domínkovi k prvnímu ročku, fotky jsou úžasné, je vidět, že jste i to užili :dizzy_face: a Domínek je pěkně vykulený z čepičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

soni já taky bulela....jo holt je to síla jak po tom, co člověk porodí dítě se změní co?

pavli ty jsi šílenec s tím savem...já tak odplesnila stěnu v ložnici...měla jsem u ní balíky plen a nedýchalo to...stačilo jednou a měla jsem dost smrdělo to ještě tři dny...maras...a v koupelně si ten rygol nedovedu představit, ty potíže teda byly na mále.....
12. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
Před rokem:

Stále ležím napojená na monitor,nesmím ho sundat,hlídají mi Domínka. Při každé kontrakci vytéká plodovka,nechápu kde se to bere. Konečně se otvírám,už jsem nějakých 6cm. Těžce vydýchávám kontrakce a těším se na miminko :slight_smile:

Luci děkuji :dizzy_face: Už vám to taky klepe na dveře :wink:
12. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Domínkovi vše nejlepší k prvním narozeninám, přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka, hodných rodičů a brzy nějakou sestřičku či bratříčka :wink:

Maru, jsem se těšila na další ranní popisky :slight_smile:

Hani, krásné fotečky :slight_smile: Teda vy jste si ženské všechny tak podobné, to ani není možné...A honily vás pěkná mračna teda :frowning2: A ty jako zkoušíš na malého nočník už teďka?? :confused:

Jinak my máme teďka takové divné období, malému se moc nechce nikde jen tak ležet, nejradši být na ruce, anebo už u něj musím ležet taky a hrát si s ním....Když náladu má, tak ho můžu nechat i v lehátku, v židličce a něco dělat. Teď se zase nějak neotáčí, nějak se mu nechce, tak nevím...
Včera mi posílala kamarádka super video, jak její klučina (nar.29.11.08) si v postýlce stoupá atd. No fakt sranda...Ale přijde mi, že nějak chvátá, nebo to je skoro v osmým měsíci normální?
12. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Před rokem:
V 9h je mi tak úzko,že škemrám o ten zázračný epidurál,je mě vyslyšeno a během 10 minut mi ho napíchnou. ááách ta úleva Netuším,že zabere jen na hodinku ...
12. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
soni děkuji,už bude konec :wink:
12. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
maru jo klepe, dneska má ségra 25 tak vaše narozky si budu pamatovat vždycky....
Jo mě taky při kontrakcích tekla plodovka jak mi ji píchli.......maras...a nejbrutálnější byly kontra s oxytocinem..ale já neměla epidurál :frowning2:
soni je to normál někkteré děti v 9m i chodí :sweat_smile:
12. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Před rokem:
Tak a je to zpátky a nemusím už ani psát,že to přišlo v takové brutální síle,že se mi zaleskli oči slzami,ano opravdu při každé kontrakci mám chuť brečet.Je to únavou určitě a to že musím ležet přivázaná na monitor. V 11h,ale přijde spása,Domi je v pořádku a pouštějí mě na balon,jsem otevřená na 8cm!!!!! Rekord všech rekordů a já skáču jak divá,aby malý sestoupil dolů. Nejhorší hodinka teprve přijde .....
12. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Před rokem:

Mám tlaky,lezu zpátky na lůžko, Pa mě kontroluje a jsem otevřená jen musí zalézt branka. Musím ležet na boku a vydýchávám neskutečné tlaky na konečník. Tak tady už se neuržím a při každé kontrakci prostě tečou slzy,mám takový neskutečný tlak a nemůžu tlačit ani zatlačovat zpátky,jen tak ležet a vydýchávat a to se nedá,nějaké psí dýchání je naprostý nesmysl,mám suchu v krku,ústech,chci pořád pít. Drtím Martinovi ruku a prosím ho ať něco udělá,že to nemůžu vydržet,brečí se mnou. Chci tlačit,nemůžu .....
12. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
ahojky,zkusim neco napsat,mla je ale u me,takze bojuju o pocitac
maru,od rana na tebe myslim a pocitam hodiny s tebou, po plodovce jsem mela uz taky uplny zatmeni a pocit,ze tohle fakt nezvladnu,praskla mi totiz spolecne s klystyrem a protoze mam i tak pri vyprazdnovani strasny krece,tak se to spojilo,kontrakce proste v kuse a od te doby jsem uz ted nevedela o svete a uz jsem od te doby nepromluvila,byla jsem schopna jen kricet Ne,misto abych rekla,boli me to nebo to....ach jo,to je hukot!!!
ale brzy bude domi tu :grinning: :slight_smile:

a proto mu jeste jednou prejeme vse nej nej nej nej nej a hlavne zdravicko!!!! zlate rodice,kamarady i to ostatni,co potrebuje ma :dizzy_face:

holky savo-no ja uz se nadychala ledacceho,jsem takovej fetak,spousta veci mi voni,natiram i rada barvama...ale tohle byl teda fatk hukot a chvili jsem fakt myslela,ze budu volat doktora :rolling_eyes:

soni-jak psala lucka,nektere deti jsou rychlejsi a jine-jako to nase-zase pomalejsi :sweat_smile:
a podobne obdobi jsme taky my meli,byla protivna az hruza,trenovala to lezeni a chtela neco vic a ne a ne na to prijit,asi to mate podobne.....neboj,prejde to :wink: a prijde zase neco jineho :grinning:

maru a fotky super,je videt,ze byl kdo by tocil,kdo fotil,u nas to bohuzel je vse jen na me-a to se proste stihnout neda-zavidim tu spoutu fotek!!!! fakt krasny
12. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
jo a nase mala ted chodi spat fakt pozde,zvlast,kdyz driv vstane a vetsinou pak na chvili usne kolem 6-jako vcera,takze jsme vecer v 8 sli vyprovodit tatinka na oslavu s kamaradama,docela dobry,ne! tak mala a uz tatu vyprovazi,pry ji to jednou vrati :grinning:
12. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Před rokem:
Tak branka zalezla a jdu na to. První tlačení se nepovedlo,zatlačila jsem si pěkně do hlavy. Pak už se mi to i daří jen mám pocit,že hlavičku v životě nevytlačím .......
12. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Před rokem:
Tlačím jak šílená,přitahuji se rukama do sedu a hlavu mi tlačí DR. k nohám. Proběhl nástřih,cítila jsem ho jenom to štíplo,pohoda. Mezi nohama se mi dere snad meloun :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Už necítím kontrakce mám tlačit na povel,tak tlačím jak mi řeknou......
12. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
mezi nohama se už dere Domínek :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky trochu vám to překazím,malý se narodil 12:17,ale má hlad takže to pisnu už teď,to tlačení bylo teda delší :wink:

Před rokem:
Poslední zatlačení,cítím hlavičku venku,ramínka aááááááá ... ufff vyletěl jako šíp a je pryč. Jsem máma!!!!

Ahoj jmenuji se Dominik a narodil jsem se dnes s váhou 2 470g a 48cm! Trošku jsem maminku potrápil. Rodiče jsou šťastní - nebo tak nějak :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
A jdu krmit :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
huraaaaaaaaaaa a je tu!!!!!!!!!!!!!!!
miluju stastne konce
vse nej nej nej
a konecne muzem ven,uz je protivna,pekny den vsem,papa
12. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
tak to jeste nevyslo,tak ted!!! uz je tuuuuu
12. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
vítáme Domču na světě :slight_smile:

Já si jdu konečně dělat oběd, tátu máme v práci a doteď jsem tu uždibovala z bonbošky, mořský plody :grinning:
12. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Pridavam se s pranim .... preju Domčovi krasne prvni narozeniny :slight_smile:)
12. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holky, Maru, diky za super popis, fakt jsem to prozivala s tebou, uzila sis, ale stalo to za to!!!! Ja chci taky rodit!!!! Doufam, ze u druheho se nam to podari :slight_smile:
Dominkovi prejeme vse nej, nej, nej!!!!
Vic popreju vecer, tedka nemam moc cas, tak to nechci odbit :dizzy_face:
12. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
Mily Dominku, k tvemu 1. rocku ti prejeme hlavne hodne mooc zdravicka, abys tak krasne rostl a prospival jako dosud a delal mamince a tatinkovi jenom samou radost, aby te maminka s tatinkem meli porad tak radi, jako te zboznuji ted, hodne fajn prvnich kamaradu na piskovisti a taky, pokud si to maminka s tatinkem budou prac, nejakou tu hodnou sestricku nebo bratricka. To vse ti preji Hani & Davi & Tomi Pařízkovi :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
ahojky,tak jdu jeste jednou pozdravit-nebo teda spis si ponarikat,pisu vam ze strasne rozbordelovaneho bytu :rolling_eyes: ,kam se kouknu-bordel :angry: , neni to neporadek,ale zitra nam snad konecne dojdou namontovat vse,co jsme si nechali do bytu delat (a ac jsem se domlouvala,ze to ma byt postupne,tak s panem nebyla a neni rec a zase to ma vse najdenou-po svem),takze jsem musela vyklizet vse,co by zitra branilo pri montovani a tak mame z obyvaku skladiste,kde je vse od loznice,cast koupelny,predsine a kuchyne (neda se tu hnout,je tu i kocarek,jidelni sedacka,houpacka a marcel tu ted usnul), v hale-odkud ted ze zeme pisu- mame starou postel a komodu a da se tu jen tak tak projit..............no proste sileny,
jen doufam,ze to vse fakt zitra udelaji a ja budu moc uz jen uklizet (uz zase uz zase uz zase)
ale to znate vsechny,ze
tesim se,ze to tu bude zase o kus vic dodelane-po tech letech!!!,ale ted jsem z toho fakt na palici, porad vse prerovnavam,kdyby s k tomu dostala mala,aby na ni nemohlo nic nebezpecne spadnout-z toho mam ty nervy,tak snad to vse dopadne zitra dobre

a jinak maru krasne cteni, ze si vse pamatuju do detailu ja me neprekvapuje,ale ze i nekdo jiny,nad tim porad zasnu,jak psala hanicka-kraaaasny vzpominky,vid, i pres tu bolest-nebo jestli misto krasny je lepsi vyraz dojemny,osudovy-nemuzu najit to vystizne slovo...
kazdopadne snad uz krasne chrupkate a mate se dobre a den jste si urcite s vasim pokladem uzili........a dnesni noc bude o tisic procent krasnejsi,nez pred rokem,tul sve stesti a pusinkuj-kdyz ti to loni nebylo doprano (ja z toho taky porad mam trauma a za chvili se k ni zase pujdu taky tulit-dokud muzu a nerika mi- "di pyc" :grinning:

no nic,krasny vecer vsem
jo a soni-na te bombosce bys udrzela i me :grinning: ,tu taky muzu :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.