• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
mysycka - tak blahopřejeme k řidičáku :grinning:
13. pro 2007 v 10:49  • Odpověz
mysy taky blahopřeji :wink:
14. pro 2007 v 15:44  • Odpověz
jé tak konečně už nám jdou stránky,že holky :wink: mně už se stýskalo :grinning:
14. pro 2007 v 18:13  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
nevíte co je s Pavlou :wink: jak se jí daří :wink: je jí furt,tak zle :frowning2:
16. pro 2007 v 09:43  • Odpověz
ahojky holky, kde je vás víc :wink:

jak se jinak máte?a co Pavlínka?nevíte někdo něco nového?Jak jdou přípravy na Vánoce?U nás se nestííííháááá
16. pro 2007 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj kočky!
16. pro 2007 v 17:34  • Odpověz
ahoj rezetko,jak se daří :wink: tebe jsem už tak dlouho neviděla a nedávno jsem se holek ptala jestli neví co je stebou na chceme být těhotné.... protože jsi se tu dlouho neukázala a nebo jsem na tebe neměla štěstí :grinning: tak jak se jinak daří :wink:
17. pro 2007 v 11:41  • Odpověz
autor
Ahojky holky
tak vas jdu na chvili pozdravit a poprat vam trochu klidu pred vanocema....
Ja se mam uz o neco lip, ikdyz mi neni porad nejlip,tak je to uz krasny, uz sama ledacos zvladam,tak jsem spokojena. Ted se snazim pripravit vanoce tak,jak maji byt,takze je to uz opravdu veselejsi.
Gratuluju mooooooc marusce!!!!!! Hodne stesti a malo nevolnosti- fakt ti to bere naladu,to bych ti neprala, nikomu to nepreju!!!! :wink:
Many-co ty a testy,uz jsi byla, znas vysledky?? ja jdu 10.1. a zacinam se pochopitelne nervovat,snad zbytecne.
Tak zatim ahojky
17. pro 2007 v 16:21  • Odpověz
Many, spíš si na mě neměla štěstí. :wink:
17. pro 2007 v 18:20  • Odpověz
Pavly, jsem ráda, že je to lepší, drž se holka :dizzy_face:
17. pro 2007 v 18:23  • Odpověz
Ahojky,tak je to potvrzené od Dr. JSEM TĚHOTNÁ!!!!! :sunglasses:
17. pro 2007 v 18:38  • Odpověz
ahojky....
Marusko - gratuluju... tak preci se povedlo a jeste jako darek k vanocum :o))) super.... tak at je vsechno v pohode....
Pavly - to je dobre, ze ti je lip.... kamaradce je taky takhle spatne... skoncilo ji to az ve ctvrtem mesici.... a jak ma ted krasnou holcicku :wink: tak se drz.... myslim na tebe :slight_smile:
17. pro 2007 v 18:56  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Pavli - ty myslíš ten screening nebo nějaké jiné testy :wink: ten screenin to jsem byla ve 13.t a byl negativní,takže super a teď ve čtvrtek jdu na tripl testy a pak mě ještě musí znovu poslat na krevní skupinu,aby zjistili,která je pravá :wink: jinak ty tripl testy jsou prý na prd,říkají holky,že ohodně procent je lepší ten screening,proto jsem na něho šla :wink: takže tady ty testy nebudu moc brát,kdyby dopadly hůř :wink:
18. pro 2007 ve 14:28  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak stromeček už je nazdobený :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2007 ve 20:35  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
tak dnes už jsem brzo vzhůru,protože na mě leze nějaký bordel od manžela :angry: mám furt ucpaný nos a po ránu mě hrozně pálí v krku,to je hnus,mě nakazil :angry: zlej :frowning2: doufám,že se toho brzo nějak zbavím
19. pro 2007 v 06:27  • Odpověz
ahoooooooooooooojky holky, tak mám zase časík se na vás kouknout :slight_smile: tak jak to jdeeee

já jsme taky jaká si nachcípana, bolí mě hlava, teče mě z nosu a to nemluvím o tom co se mi vyrašilo na tvářičkáááách aaachjo, ještě že jdu zítra na kosmetiku. Jinak mi ještě ani stromeček nemáme a to nemluvím o dárečkách :(, jdeme je řešit až v sobotu, jedeme na freeport tak tam snad něco objevíme. Už máte na paečíno? My jsme dělali jen perníčky, protože nám zbylo celkem dost cukroví ze svatbičky tak jsme to tentokrát nějak neřešili :slight_smile:

Maruuuuškoooo moc ti gratuluji, hurááááááá tak to je nádherný dáreček k Vánocům :slight_smile: A už víš v kterým si?Gratulujiiiiiiiii
Já to asi taky tak nějak vyřeším, tady v práci to nějak skřípe, začali vyhazovat, nepřídavají takže tu budoucnost nevidím.

jejda jsem se ale rozepsala.

Kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeee
19. pro 2007 v 11:49  • Odpověz
ahoj,já lítám všude možně :wink:
19. pro 2007 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj maji :wink: Moc,moc děkuji,no podle poslední ms jsem v 5tt,přesně budu vědět 3.1 dle UTZ :wink:
19. pro 2007 v 16:28  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas zdravim. Marusko, MOC MOC gratulujeme :wink: , at se vse dobre vyviji :grinning: .Pavli, zdravim, moc na tebe myslim...uz vam to utíká... :dizzy_face:
Mejte se krasne.
19. pro 2007 ve 22:44  • Odpověz
Jéééé, já jsem také na Beremese...k dítku jsme se také ač neplánovaně přesunuli...ale svatba nás teprve čeká :slight_smile:
20. pro 2007 ve 23:22  • Odpověz
Ahojíček :dizzy_face:
Hani moc děkuji,krásnější dárek k vánocům jsem nemohla dostat :dizzy_face: :dizzy_face:

kikimaruska - Ahojky tak to gratuluji,no my jsme to většinou měly naopak,svatba a pak dítě :wink:
A kdypak máte svatbu??
21. pro 2007 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno
koukám že tu máme nějaký přírůstek :slight_smile: Vítám kkimarusku :slight_smile:

Pavli jak se máš?Co je s tebou?Doufám, že si v pořádku a mimi taky.

Holky přeji vám krásné Vánoce, bohatého ježíška a úspěšný krok do Nového roku. Pac a pusu :slight_smile:
21. pro 2007 v 09:49  • Odpověz
Krásné vánoční svátky :slight_smile: a šťastný Nový rok :slight_smile: přejí Kozlovi :grinning:
21. pro 2007 ve 20:30  • Odpověz
I Szotkovi se připojují k přání krásných vánoc a šťastného nového roku 2008 :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2007 v 09:25  • Odpověz
I my Kovářovi přejeme krásné Vánoce, bohatého Ježíška a šťastný nový rok 2008. Míša a Petr kovářovi :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2007 v 16:14  • Odpověz
autor
ahojky holky-manzelky-nemanzelky,maminky-nemaminky, tehulky-netehulky....
vsem preji pohodove proziti vanoc a predevsim,at je pro nas ten dalsi rok alespon stejne tak uspesny,jako letosni!!!! a at nikoho netrapi zdravi!!!!!
mejte se krasne,budu na vas myslet, pa pavlina
23. pro 2007 v 16:20  • Odpověz
Hezké Vánoce všem....
Maruska39: svatbu jsme plánovali na jaro či spíš léto 2008, ale vlítlo do toho mimčo a jsem na rizikovém těhotenství a okolo vidím jaké problémy mohou přijít, tak to nebudeme pokoušet a vezmeme se až bude prcek trošku větší... (aspoň se pak budu moct i napít a nemuset si případně vyčítat kdyby se to nakonec nepovedlo...).
24. pro 2007 ve 12:22  • Odpověz
ahoj holky,jak se daří :wink: nám dobře :slight_smile:
26. pro 2007 ve 12:03  • Odpověz
ale vám určitě taky :wink: nacpaná bříška :wink:
26. pro 2007 ve 12:07  • Odpověz
ahojky holky kde to vázne?
tak jaké byly vánoce a co plánujete na silvestra :slight_smile: My jedeme směr Kyjov a jinak se u nás netrhnout dveře s návštěvama :grinning: :grinning:
28. pro 2007 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.