• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Taky přeju Domínkovi všechno nejlepší k jeho 1. narozeninkám!!! Hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky! :slight_smile: :dizzy_face:

Maru, já jsem vůbec netušila jaký jsi měla porod. :astonished: Před rokem jsem totiž na mimi ještě nemyslela, tak jsem to nesledovala. :slight_smile: Já snad ani nechci rodit, když to čtu!!! :sweat_smile: Ale zase je to asi daň za děťátko a ty máš navíc tak krásný a šikovný děťátko! :wink:

Jo a Domínek se narodil ve stejný den jako Adélka našich známých z Hořovic. :wink:
13. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Maru, tak ještě jednou i sem, ač opožděně (ale celý víkend jsem byla v luftě), vše nej nej nej Domínkovi k prvnímu roku :slight_smile: :wink:

Svatba byla celkem fajn.... ale taková jiná nooo.... večer nebyl kapela, netančilo se, nevěsta se svými kamarády, resp. jsme to byli jen my z práce, ženich se svýma... každý podle svého gusta holt nooo.... my jsme to prokládali ještě u kamaráda na grilču - po obřadu jsme jeli k němu, na sedmou zpět na svatbu a v 11 večer zpět ke kamarádovi - a u něho byla teda lepší zábava... :confused: :zipper_mouth:

Maru, poctivě jsem dočetla tvé příspěvky.... holky, nejde nějak zařídit, abych usnula a probudila se s Patynkou vedle sebe???????? Já rodit nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: ty vado, to snad nemůžu přežít :sweat_smile: :grinning: :wink:
13. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
jo a ještě něco, včera jsem koupila kráááásný růžový šatičky, z fleecu, takže na zimu jak udělaný, s bodýčkem s dlouhým rukávem... u kapsičky vyšitá žirafka :o)))) jééééééééééééééé :o))) jsem se tu s nima večer muchlala jak magor :o)))
13. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Děkuji moc a moc všem :dizzy_face:
Lucíííí já objevila bříšenko no to je krása,ale já bych podle toho bříška opět a zase tipla chlapečka :sweat_smile: NO,ale vidíš moje tipy jsou úplně na nic :wink: Bříško je krásnoučký fakt a už se těším až se snad na úplném začátku roku taky zařadím mezi těhulky :slight_smile: Na víc teď nemám čas reagovat :unamused:
13. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Maru, jj, bříško mám opravdu spíš na kluka, ale já ho měla vždycky takový jako že špičatý :grinning: takový špičatý špíček, který tam je furt, proto vypadá na kluka... když ho zamáčku, je to kulaťoučký holčičí bříško :slight_smile:

jinak jsem si přečetla dva porody, co mi poslala Káťa a už zas věřím, že to zvládnu a že to vlastně bude krásný :grinning: :dizzy_face:

zítra začínám 6. měsíc.......... mazééééééééééééc :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Luci když si nebudeš číst můj porod tak to zvládneš a vlastně zvládla by jsi i můj,ono se to zdá jako nezvládnutelné,ale pohoda to nakonec byla :wink: :grinning:
no jo klučičí špička :wink:
letí to,fakt že jo :sunglasses:
13. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
jé, mi teď došlo, že jsem opomenula zkouknout Domínkovy fotky...

Haničky jsem viděla, jste si fakt všechny hodně podobné :wink:
13. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Maru, fotky z oslavy máte fakt krásný, Domík si to užíval viď? :wink: a děsně mu ty kalhotky s košilkou seknou :slight_smile: fešák po tatínkovi :wink: :slight_smile:
13. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
13. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahojky holky,
teda Maru, kde má Domínek vlásky?? :confused: :cry: :cry: Tak mu to slušelo s těma dlouhýma.... Ale i tak je to fešák a ty jeho modré oči :dizzy_face: :dizzy_face:

Já byla dneska taky u kadeřnice, tak mám foto v albíčku :slight_smile: Hnedka mám tu hlavu lehoučkou :slight_smile:
Zítra přijede náš taťka, to budem do neděle pryč...má být hezky a tak si chci užít bazének, tak se těším, že se budu koupat :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Soni má je ostříhané,je to kluk a kluci musejí mít krátké vlásky,hlavně on se hrozně moc potí a jak to měl dlouhé tak měl věčně vzadu v hlavičce fůru potniček a exémy s potu,no takhle mu je lépe na léto :dizzy_face:
Domi má taky hlavičku lehkou :slight_smile: Mě se tak moc líbí,už nevypadá jako holčička :sunglasses:
13. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Maru, souhlasím... Domínek měl krásné vlásky, ale už byl moc holčičí... takhle je to správný klučina :wink: a opravdu mu musí být lépe... teď v těch vedrech... chlapům závidím i já :grinning:
13. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
jj Luci :dizzy_face:
Já taky závidím jako každý rok :grinning: Mě se fakt tak moc líbí,ono to na fotkách nevynikne tolik,ale sluší mu to vypadá zase o kousek starší :zipper_mouth:
13. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky,my dneska stravili den s kamaradkou a jeji dceruskou o 3.mesice starsi jak Tomasek. Bylo fajn. Ve stredu chystame koupak.
Maru, super sestrih, krasne odlehcenej, stejne mu to naroste zase. Fesak je porad a velkej :dizzy_face:
Soni, taky krasny super lehky sestrih a novy fotecky Tominka, se mi libi ta u toho zrcadla, stejne sranda, ze ty deti nevedi, ze jsou to ony. K tomu nocniku, praktikujeme s Tomaskem BKM - bezplenkovou komunikacni metodu, takze kdyz jsme doma, curame do nocnicku, uz jsme parkrat curali i na travicku venku, ale nebrotim to...vis o tom neco?
Luci, porod zvladnes, vis, jak ja byla smutna, ze jsem skoncila pod kudlou a nemohla rodit normalne? Tes se, protoze na konci bude neco moc moc moc krasneho!!!!!A saticky super, vyfotis nam je? :wink: Svatba teda nic moc, ja radsi tu klasiku...ale proste kazdy jsme jiny, ze?
Katy, kdepak se nam toulas? Jak zvladas horka s pupikem?
Pavli, zdravime, co noveho u vas? Jak dopadlo montovani? Uz mate hotovo?
letim spinkat, dneska mi neni moc dobre, jsem malo pila a hodne slunicka...no jak se rika, cim starsi, tim blbsi... :grinning:
13. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
Hani,jen jsem si toho vsimla asi v nejake diskuzi.Kazdopadne to trochu nechapu u tak maleho ditete...Stejne to ditko to nemuze chapat.

Tak Tomikovi se dnes nechtelo usnout,skoro hodinu to trvalo,zkusila jsem vse mozne a prd,rev a rev.Usnul po osme a ted brecel,tak mu Martin dal dudlik a spinja dal.A ja uz taky lezim,to slunicko zmaha...
13. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
dobre ranko...
Soni, pekne vyroci svatby :dizzy_face: mejte se raaaaaadi :slight_smile:
14. črc 2009 v 06:50  • Odpověz
Kris, kujem :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Soni, taky přeju pěkné výročí svatby! :wink: - i sobě :grinning: Nějak to utíká, viď? Už jsou to 2 roky... :dizzy_face: Jo a koukala jsem, že máš letní sestřih a móc ti to v něm sluší! Úplně jsi v něm omládla :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Anoli, taky přeji pěkné výročí svatby :slight_smile:
Se kouknu na beremko, jestli si někdo vzpomněl :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Tak já holkám taky přeji krásné výročí svatby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Soni no jo,je s tebe kočka,sluší moc :dizzy_face: :dizzy_face:

http://katdol.rajce.idnes.cz/Domca_1._narozeniny/#Domca_1._rok_397.jpg
zbytek fotek ze soboty z oslavy,Domi se tam i koupe :slight_smile:
A z neděle ještě nemám ........ vypadá to,že budu mít okolo 1000fotek z Domínkových 1.narozenin :sweat_smile: :grinning:
14. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Maru, děkuji :wink: Krásný fotečky z oslavy! :dizzy_face: Tý brďo, 1000 fotek, jo? Tak to je pěkný. :wink: :grinning:
14. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Maru, krasny fotky.... super oslava :slight_smile:))
14. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky, Soni, taky gratulujeme, at jste spolu porad stastni a spokojeni :dizzy_face: A totez Anoli :dizzy_face:
Soni, no to je vec diskuze, zda to ditko chape, ci ne....jsou na to dva nazory a ja tomu verim, u nas to funguje tak na 50procent, a kdybych se hodne snazila, verim, ze muzeme byt bez plenky uplne...Ale je to vec nazoru, to je stejny jako s latkovkama....Maly uz nekolikrat cural dokonce na navsteve do umyvadla nebo na travicku..
Maru, ty fotecky jak jste vy dva s Dominkem jsou krasny. ale fotek fakt moooccc....Stejne to melo neco do sebe, kdyz se fotilo na filmy, ty se pak vyvolaly, fotky daly do albumu...tedka ma kazdy hrozme moooc fotek a stejne si je nikdo nejak moc neprohlizi..aspon u nas to tak je, nestiham absolutne tridit ty fotecky.,..a uz vubec ne vyvölavat....
14. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Hani, děkuju :wink:
A s těma fotkama s tebou naprosto souhlasím. :wink:
14. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Ilčo, tobe samozrejme taky gratulace k vyroci.... :slight_smile:))

Hani, s tema fotkama mas pravdu, jak je jich hodne, tak to unavuje a nikoho to moc nebavi prohlizet... ja jsem se proto u nas uz dokopala delat to, ze na net davam jen vyber a taky po kazde dovolene a tak, udelam vyber fotek, ktery necham vyvolat a dam do alba, je jich min, clovek to vezme sebou na navstevu, u kafe to posle babickam kolem stolu a bavi je to vic nez sedet u monitoru.... :wink:

takze ja jsem pro fotit hodne, at je z ceho vybirat, potom byt nekompromisni a nepovedeny fotky mazat (rozmazane, nehezke), at to nezabira misto v pocitaci a nakonec udelat vyber, ktery prezentuju dal.... snad na to budu mit sily i s detma :grinning:
14. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Soni, Anoli, gratulace k výročííííííííííííííí!!!!!!!!! :grinning:

jinak ad fotky, taky je mám ráda vyvolaný, hezky v labu, s popiskama... líp se to prohlíží a je to takový... jiný... :dizzy_face: ale taky se vždycky strašně zasekávám s tím to vyvolat a udělat....
14. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Hani a ta tva bezpelnkova metoda je super.... vim, ze to praktikovala jedna znama.... poprve jsem na to koukala jako blazen, kdyz jsme byli nekde v parku, ona sla malyho prebalit a normalne ho dala vycurat ke stromecku a to mu byly cca 3 mesice :confused:
ale meli ho tak naucenyho, ze to do plinky proste neudelal.... stacilo ho jednou za cas rozbalit, dat nad umyvadlo a slo to.... prijde mi to paradni, kdyz to funguje :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
http://kozulatko007.rajce.idnes.cz/Nas_Dominek_slavil_1._rocek/#P7120994.JPG
fotky z neděle,koukejte fakt jen kdo chcete,je jich moc,myslím že Pavly ráda koukne :pensive: :wink:
No já mám problém je dát i do compu natož vyvolávat a třídit a dělat alba,na to fakt nemám čas :zipper_mouth:
ad BPM - já věřím,že dítě to chápe co má dělat po nějakém čase,kdy maminka pravidelně dává čůrat,ale na to já nemám,raději plenky :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Maru... ja se rada kouknu, to ne ze ne.... :slight_smile:))
vim moc dobre, ze je to jednodussi nahrat tam vsechno.... zvlast kdyz clovek nema cas... ja nad fotkama sedela v sobotu pres dve hodiny a to jsem jich ani nemela tolik..... :pensive:
14. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
saty fakt to zabere moc a moc času a na to já už nemám,tak tak zvládnu něco pošít o volné chvíli :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.