• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Kris a Luci, moc děkuju! :wink: :dizzy_face:
Maru, to nebylo nic proti tobě s těma fotkama, to bylo jenom konstatování všeobecně. :wink: Já se taky moc ráda podívám na tvoje a kohokoliv jinýho fotečky. :dizzy_face:
Ale Kristýnka měla pravdu v tom, že když člověk fotí digitálem, tak je fotek hodně a pak se to stěží probere a vyvolá... :wink: Že není čas atd. Já jsem na to expert - představte si, že mám ještě nevyvolané momentky ze svatby a doma jedno prázdné album... Už to jsou 2 roky a já nebyla schopná fotky nechat vyvolat!!! :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
no, tak ja jak jsem dost casto sama doma, tak se k tomu dokopu... zvlast kdyz potom vidim muze, jak tri hodiny muci navstevu u pocitace a ukazuje fotky ....
takze sedim, mazu, upravuju, vybiram a nechavam tisknout a davam do alba.... abych babicky usetrila nejhorsiho :grinning:

Anoli... teda dva roky po svatbe a jeste jsi si nedodelalal fotky ze svatby??? to je taky dobry....
ale me to s tema fotkama bavi... takze nekdo ve volnem case sije, jiny uklizi, nebo pleje zahonek.... ja sedim u fotek :slight_smile:))
14. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
satyyy, to jsem co? :grinning: No jo, jenže my pořád někde vejletujeme a těch fotek je čím dál víc, tak se to nedá... :unamused:
14. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
ja u toho sedim po nocich misto televize... muz je doma jen o vikendech, tak pres tyden vecer sedim u fotek, televizi nemame, tak koukam do pocitace a patlam fotky...
ted jak byl ten svatek, tak jsme byli tri dny pryc, cca 600fotek.... v nedeli byl muz utahanej a odpoledne spal, tak jsem u toho sedela.... a vcera jsem na nej cekala do pulnoci, nez jsem pro "opilce" jela, tak jsem u toho zase sedela....
jen nevim, jak dlouho budou slouzit oci a zada :confounded:

ale ja se proste bojim, ze se nam jedou ty fotky z pocitace smazou... i kdyz zalohujeme kde se da (DVD, extreni disk) ... a tak chci mit aspon neco v papiru, kdyby naaahodou :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
satyyy, tak z toho smazání mám taky strach, proto taky zálohuju. :wink: :grinning: Když jsem nechodila do školy, tak je fakt, že jsem si hrála pořád s fotkama. Pak jsem taky vyráběla z fotek dědovi kalendář (s jeho kočkama). No a strašně ráda fotím na makro květy kytek a s tím si pak hraju... nebo fotky pořád třídím - složka barák, složka kytky, složka narozeniny apod. :grinning:
My jsme byli o víkendu v jižních Čechách na spoustě místech, tak jsem měla asi 300 fotek, který jsem ale už včera přebrala a nechala jsem z nich půlku. Jak jsi psala - nemám ráda, když pak u toho návštěvy znuděně sedí a trvá to půl dne, než to přejede. :grinning:
A co ty a baráček? Už stavíte? A co mimčo? Snažíte se? Já mám teď po ms, tak se budeme opět tento měsíc snažit. :slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
u nas nic novyho.... projektant slibil tento tyden projekt, ale zatim se neozval... tak uvidime, dam mu jeste zitrek a potom ho zacnu uhanet.... uz bych chtela zacit, dokud je teplo...
snad v zari doopravdy hrabneme do zeme.... :sweat_smile:

o ditko se ani nejak moc nesnazime, ale ani se moc nechranime.... vidame se jen o vikendech, takze podle toho to "snazeni" taky vypada....
a ted stejne ani nebude kdy, protoze manzel by mel pristi tyden odletet na pul roku na misi do Kosova... takze se zacneme snazit asi az se vrati.... sice prijede domu na dvakrat na tyden na dovolenou, ale to se skoro nepocita... takze ted budu mit pul roku na sebe a dum... a potom snad zacneme :slight_smile:)

Anoli - a co nejaka dovolena, bude??? kde byste vyrobili budouciho potomka??
14. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Aha, no tak aspoň že už se to rýsuje a jestli kopnete v září do země, tak to bude super, ne? :wink: Tý jo, docela tě obdivuju, že si všechno kolem stavby dokážeš zařídit sama. I když ty máš ČVUT, ne? Tak to potom jo... :grinning:

Takže mimi necháváte zatím osudu, ju? Už sis zvykla nebo se o manžela bojíš? Já bych se asi zbláznila být půl roku bez manžela. Ale zase jsi aspoň o mnoho víc samostatná, viď? :wink:

No a s tou dovolenou... letos to bude "jen" Chorvatsko. Jedeme s mými a manželovými rodiči a taky s mým bráchou a jeho přítelkyní. Snad bude taky trošku soukromí na výrobu potomka. :grinning: Uvidíme no... :wink:
14. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
no, u nas to kolem stavby musim zarizovat ja, muz na to moc neni... ale tak me to docela bavi... a taky se porad nekoho ptam :grinning:
tak snad to nejak pujde...

o muze se nejak extremne nebojim, vlastne ani poradne nevim do ceho jdu... tak uvidime, ale v Kosovu je klid, tak verim, ze se nic nestane....
a jsem ted zvykla byt vic sama, tak to zas takova zmena nebude.... v pres tyden to bude v pohode, to jsem v praci.... a vikendech budu otravovat kamarady :slight_smile:))

Chorvatsko dobry, ja byla u more jen jednou a to v Italii :grinning: ... a co, ze jste se vydali na takovu mega rodinnou dovolenou???
ale tak v jedny posteli s nima snad spat nebudete, tak nejaky to soukromi taky bude :wink:
14. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
hihi, jsem se sem dneska nejak nakyblovala :grinning: ... jeste jsem odklonila tema od deti pryc ....
no, aspon maminy maji co docitat :grinning:
14. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
No, taťka slaví 50 a tak jsme se rozhodli, že naši vezmeme s sebou na dovolenou. (Naši totiž ještě nikdy u moře nebyli - zkrátka na to nejsou a i kdyby byli, tak na to finančně nikdy neměli nebo bylo vždycky něco přednější...) Pak se k nám přidal brácha s přítelkyní a nakonec jsme řekli i manželovým rodičům. A jsme radši, že pojedou 2 auta a že nás bude víc. Nikdy jsme takhle nebyli, tak si říkáme, že všechno se má zkusit, ne? S rodiči vycházíme dobře, bydlíme od nich dál, tak se moc nevídáme, tak si to vynahradíme na dovče. Snad to bude O.K. :wink:

Vždyť jsme se bavili i o snažení, tak co? :wink: :grinning:
14. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
jj, presne, nebylo to nic proti foteckam Maru, ty jsou moc moc krasny, jenom je jich mooc, takze je vzdycky spis prolitnu, protoze s malym pres den se to moc neda a vecer zase padam unavou. Taky mam silene resty co se tyka fotek maleho, hruza, uz 4 mesice delame s Davcou web, kam chci dat fotecky, ale neni sance. Moje segra si k narozeninam, ktere ma v kvetnu, prala fotecky Tomaska v albicku, no myslite, ze je ma, nema!!! No je to muj ukol v nejblizsich dnech, dneska vyrizuju rodicak, musim si to davkovat pekne postupne..
Tak my vyrazime ven, snad uz neni takovy hic....paaa
14. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
ahojky,tak mala usnula a dneska jdu napred pozdravit a pak teprve uklizet a koupat se (protoze jindy vytiram dokud je svetlo a dneska toto delat nebudu....)

tak jsem vas pri uspavani docetla,ale v klusu,tak snad vim vse

-soni-bych te nepoznala,cekala jsem neco pekneho,ale takovou zmenu! jsem byla prekvapena,fakt moc ti to slusi!!!

-maru-fotecky kouzelny,zavidim,ze jich mas tolik :frowning2: :cry: , zatim jsem je tez proletela...ale ty posledne jsem prosla cela a musim pochvalit dortiky!!!! to jsi delala ten druhy sama? jen jsi na nej ty susenky pak nalepila??? a ty kratasy jsem mela v ruce,ze je koupim,jsem rada,ze jsem to nakonec vzdala! by chudak mel dvoje! ale hadala jsem,ze ta barva by mu slusela a je to fakt,je v tom uzasnej!
a vlasky! no priznavam se,ze kdybyste to napred nenapsali,tak to nepoznam,me se proste porad libi,jen mi prisel takovej starsi-jak jsi dneska i dopsala....ale neprisla bych na to, v cem to je,a myslim,ze mu to fakt taky slusi vic :dizzy_face:

-pak preju holkam vse nej k vyroci,fakt to desne leti!!!!!! at se mate dal tak krasne
:wink:

-anoli-ja ze svatby nemam jeste vubec album!! pac jsem hned byla tehu a od te doby nejak neni cas na nic :grinning: , hruuuuza
dovca s rodici-u nas by to bylo na rozvod!!!!

-hani-nabytek vcera na miste vsechen,bylo par neshod a neco se nepovedlo uplne podle domluvy a predstav,ale nic vazneho,postupne budu chtit ale doopravit....hlavne vse fuhguje a to je super, se mi to strasne libi, mamka mi tu vcera pomahala malou hlidat,takze vse je uz tak nejak na svem miste,vse umyte,jen neco je vyslovene prehazene a musi se to vse postupne vyndat a pretridit (a neco i rychle,protoze ty doklady a tak je potreba mit ok,ze)
BKM-znam,studovala jsem v tehu a me to tez neoslovilo,efekt mi neprijde zadny (bez plen jsou pak stejnak ve stejnou dobu), navic dite vecne nahate (v hroznych navlecich...),a vubec curani do cehokoliv-to se se mnou proste vubec nespojuje....zatimco na plenkach bych jeste neco pozitivniho nasla,na tomhle mi uz neprijde kladneho nic,....ale je to zase jen o nazoru,ze :wink:,takze ja zustavam opet v davu plenkaru :grinning:

a jeste neco jsem nekomu chtela,zkusim si vzpomenout....

zatim jen ze my dneska jeli na cely den na zahradu-ac pocasi fakt desny,ale mam davat male porad plastenku a kodrcat se po meste,nebo byt na zahrade-kam je se pri desti schovat,mala muze lezt pod stanem a venku je teplo,takze jsme si to fakt nakonec uzili,pocasi se vylepsilo a byli jsme tam nakonec se treba miminkama a fakt moc dobry.zitra a pozitri to chcem opakovat-jestli pocasi dovoli a asi bude i vic deti-leto na prd,tak si chcem uzit alespon tech par chvilek tepla...no a vecer zase letim na to prehazovani veci...

takze vsem pekny vecer a mejte se krasne,papa
14. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahojky :o)) Maru, to opravdu nebylo myšleno proti tobě... :fearful: :wink: :slight_smile:

jsem dnes nakupovala... mám bílé těhu plátěný kalhoty a k tomu tyrkysový tílko, takový delší, ale krásně oběpíná bříško :dizzy_face: no a pak Paťulince jsem nakoupila sedmery dupačky (růžový a lila :grinning: ), bryndáčky, dečku, dvoje kalhotky, bodýčko, a teď nevím, jestli ještě něco :grinning: tak jsem zase na chvíli spokojená...

holky, kolikery dupačky a bodýčka jsou tak cca potřeba, aby se stihlo prát a žehlit?? Vůbec nemám odhad, kolik toho potřebuju.... když si vezmu, že každý den na spaní čistý (nebo nepřevlíkáte každý den na spaní čistý???), pak přes den - něco počůrá, poblinká.... fakt nemám odhad... :sweat_smile:

jo a co povlečení??? Bude mi tak troje stačit???
14. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahojky holky,

Pavly, super, že je vše na svém místě, jen škoda, že to není dle představ, ale hlavně, aby se to přeopravilo :slight_smile:
A kde vy máte zahradu, jako Míša?

BKM taky není nic pro mě, takže u mě papírovky a nočník se bude zkoušet ááž někdy :grinning:

Co se týče fotek :slight_smile: Já se snažím fotky postupně vyvolávat a třídit...taky nerada vozím noťas a zvlášť, když tam jsou všechny fotky, pak to lidi neba...ze svatby máme dva albumy...s malým už mám jedno plné album se 200 fotkama :grinning: Už bych mohla pomalu začít další :slight_smile: Ale tím, že vždycky chtějí fotky i babičky, tak to nechávám vyvolávat všechno najednou :slight_smile: JInak bych to taky bylo složitější.

Já ještě neshlédla všechny fotky Domínka, budu to muset brzy napravit, je jich hodně, ale určitě jsou všechyn krásné :slight_smile:

My jsme teda už u našich, mám tu svůj noťas, tak tu můžu být online :slight_smile: Cesta sem byla hrozná, vedro k padnutí :frowning2: Nakonec jsem do bazénku vlezla v šest večer a bylo to osvěžující :grinning: Nejdřív se to zdálo studený, ale pochvilce super :slight_smile: Jen to počasí na další dny nevypadá moc vábně :frowning2: Tak uvidíme, jak to bude pokračovat.
14. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Luci, toť otázka, kolik je čeho třeba :grinning: :grinning: :grinning:

Já měla asi nějakých 8 bodýček s dl. rukávem, možná nějakých šestero dupaček...na spaní jsem mu od malinka dávala jen overálky...Na začátku jsem prala tak ob dva, tři dny...A já vlastně měla jen vše s dlouhým rukávem, jak byla zima, tak jsem s krátkým nic neměla. A doma jsem ho většinou měla v bodýčku, dupajdách, ponožkách a byla v zavince...
14. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahojda, uz je silene pozde, tak jenom nakukuju a letim spat...
Soni, super s albikama, si z tebe vezmu priklad. A kde nechavas vyvolavat? A za kolik? Kuju. Bazenek super, taky bych si dala rict, ale zitra nas ceka koupak. Teda snad...
Pavli, super, ze mate jakztakz hotovo, ono to chvilku trva, nez se to usporada, ale pak to stoji za to...a s malym ditetem verim,ze to jde pomaleji, nez by si clovek predstavoval, ale nevadi....A co vam presne delali? Jsi ani nepsala...ja myslela, ze uz mate bytecek hotovy...teda devce, ty si furt v akci, hele, dej si taky oddych nekdy :grinning:
Luci, super ulovky, ja si prosim foto holcicich vecicek, taky na tom ulitavam :grinning: No snad se nam nejaka ta dceruska nekdy postesti, abych ji mohla obliknout od hlavy az k pate jako princeznu :grinning: Ale ne, my matky vime, ze pohlavi je sumak, hlavni je ZDRAVI,je jo? :wink: :dizzy_face: :slight_smile: Jinak ja doporucuju toho na zacatek nekupovat moc, ja jsem toho mela silene a uplne zbytecne...co myslite vy ostatni? 1) nevis presne, jak bude miminecko velke 2) nevis presne,jake bude pocasi (treba my meli unor hodne teply, takze vetsinu teplejsich veci jsme neunosili) 3) nedokazes si predstavit, jak to budes kombinovat, neco se ti bude oblikat hur, neco lip, budes premyslet, jak to vrstvit...4) nevis, na jak dlouho ti to oblecenicko vydrzi, my treba rosteme silene rychle,uz ted kupuju velikost 9-12mesicu a mame 4!!!!Takze bych koupila fakt jenom zaklad, a pak postupne dokupovala, uz budes lip vedet, co a jak a dneska se da koupit vsechno v tescu, tam jsou paradni ceny a super vyber, nebo CA, HM...proste vsude...a nakupky si budes uzivat furt, aspon ja mam furt zaminky :grinning: Jinak na spinkani jsou nejlepsi overalky, ja davala overalky i na doma na zacatku, klidne i na ven, je to super, ze to nemaji miminka prepuleny v pase a nijak je to netlaci, co jsem si tak vysledovala, tak nam staci na to jedno obdobi tak 6 overalku (2 baliky Tesco), v jednom spinka, jedno ma ve spine, jedno ceka na susaku, jedno ceka na vyzehleni a neco k dobru, kdyz se prokajdi nebo poblinka...nebo na doma...od vseho bych tak tech 5-6 kousku, i tech bodycek, s kratkym moc nekupuj, to je fakt jenom kdyz je teplo...on ten rukavek je fakt tenucky a neuskodi...takze radsi dlouhy...a me se hodne na zacatku libily propinaci veci, co se neoblikaly pres hlavu, to maly nesnasel, nevim, jak ostatni, ale je to super i k doktroce, jenom krasne vysleces a nemusis tahat pres hlavu...tak uvidime, co ostatni, ale je mi jasny, ze satnik Patulky bude bohaty, Tomasek ma taky snad vic hader nez ja :grinning:
14. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
dobre ranko...
vy teda ponocujete :grinning:

Luci, teeeeda takovy nakupy.... je to super, kdyz uz vic, co to bude.... vcera jsem koukala na nejaky saticky... jedny hezci nez druhy :dizzy_face:

Hani, k tem fotkam.... ja treba nechavam vyvolavat pokazdy jinde.... vsechno teda posilam pres net, tak nejdriv zkouknu jaky kde maji ceny, jestli neni nekde nejaka akce a tam to potom poslu, ony ty ceny dost meni... s tim teda, ze mam rada, kdyz si to nekde v okoli muzu vyzvednout osobne, abych nemusela platit postovny...
15. črc 2009 v 06:31  • Odpověz
Dobré ranko,
holky já to nemyslela tak,že to bylo proti mě :sweat_smile: Nejsem urážlivá,to vůbec mě je jen jasné,že jich je mnoho a člověk to stejně neprohládne všechno a mezi námi ono to už je pak i nuda koukat na fotečky jednoho raráška jak se tam pořád směje do foťáku :wink:
Dneska bude parno,je ráno a už tu 25st.ve stínu a na slunko ani nekoukám to půjde dost přes 30.st. dopoledne nás čeká nakupování (přece jen je 15-tého :sweat_smile: ) a odpoledne jdeme na koupák,počasí se má zkazit u nás až večer tak to stihnem. Včera taky byl neskutečný pařák,ani kapička nespadla a to Pavly psala,že jim tam pršelo,tak lituji nám tady svítí sluníčko :slight_smile:
Luci fakt nekupuj moc,jak jsem četla 7 dupačky a to v jedné velikosti? To si myslím,že je až moc. Já nemůžu radit,malého jsem měla v létě a to mu stačilo bodýnko s krátkým rukávem,maximálně pár dupaček,ale na tu zimu toho bude třeba více to jo.No jak psala Hanička mě se taky na noc osvědčili overálky (jedině a spinká v nich doteď) a to ze začátku jsem měla 7 kusů,malý blinkal takže jsem pořád měnila a měnila a teď už mi stačí 3 kusy overálku,v jednom spinká 2-3 noci záleží jak se potí a jestli se polije čajem :sweat_smile: Bodynko tak ty asi budeš potřebovat s dlouhým rukávem tak to bych vzala na začátek taky asi po těch maximum 7 ks,kdyby malá taky blinkala,ale jako fakt zásoby moc nedělej věčně jsou výprodeje v Tescu, C&A a to se dá koupit pak za pár korun :slight_smile: Jo a já jsem teda absolutně vůbec nevyužila zavinovačku a to právě,že bylo vedro a malý měl potničky takže jsem ho nechávala na volno,aby se nepotil tolik.
Jdu pověsit prádlo,zabalit mantineli (měla jsem mini kšeftík :dizzy_face: )koblížek už usnul tak mám teď na to čas :dizzy_face: tak páčko a fakt jsem to nebrala nijak osobně :wink:
15. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobre ranko,
tak tady od rana leje a leje a vubec to nevypada na zlepseni...Snad zitra...

Hani,ja nechavam vyvolavat v DM drogerii,poslu pres net a Martin je vyzvedne,kdyz ma drogerku hned vedle prace.

K tem vecem-kdyz byl Tomik mensi a i ted to mam radsi,tak kdyz bodycka maj knofliky na rameni,je to lepsi,ze mu drzi u krku,kdezto ty z Tesca to maj na ramenou jen prehnuty.Ted uz mu je taky davam,ale radsi mam knoflikovy:grinning:

jinak maly je nejaky zahleneny,uz jsem 2x odsavala,tak neco slo,tak uvidime,co z toho bude.

Dnes mam posledni den netu v mobilu zadaco,tak si to musim douzit... :grinning:
15. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojky :o)) no tak to už mám nakoupeno asi dost a dost :grinning:

Maru, jj, sedmery dupajdy, resp. ty overálky vel. 62 plus jedny už byly doma, takže osmery... bodýčka teda zatím mám dost s krát. rukávkem, ale říkala jsem si, že jí pak přes to dám ještě nějakou mikinku nebo svetřík - přes den nebo na návštěvu... na večer počítám právě ty overálky a chci si koupit takový ty (já tomu říkám) dupačkový pytel na spaní :grinning: tak asi tak dva koupím... a jinak mám něco ve vel. 56, něco 62 a spíš už teď kupuju tu 62, si říkám, že se rokávky dají ohrnout, nohavičky si stejěn napnou plenkou... takže od 56 upouštím, to už jen nějaký ty bodýčka s dl. ruk. a pak až začne se prodávat zimní zboží, abysme měli něco teplého z porodnice a k dr...

Hani, no právě, výprodeje, ale ty jsou i teď!!! Já včera za ten mega nákup dala jen 900! :grinning: a nakupuju Tesco a CA, do HM vždy zalezu a vylezu s prázdnou, nevím, mě tam ty prťavý věcičky neuchvacují... nevím teda, jestli je to jen tím HM, kam chodím (Václavák a Anděl), nebo všeobecně HM... jo a byla jsem včera i v Chicu, ale jako bodýčko za 150kč.... to mám z tesca min. 3.... jako jedno sem si tam koupila, ve slevě, ale to jen tak...

Hani, dnes je hnusně, asi udělám album výbavičky, tak se budeš moci pokochat :grinning: je fakt, že prostě na ty holky je to oblečení sladší a roztomilejší... hlavně ty šatičky, sukýnky... a na tom já taky ulítávám :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
jinak teda fotky my necháváme vyvolávat jen ve foto škoda v Praze... nejsou nejlevnější, ale jsou fakt krásný... mají úplně jiný papír než jinde a prostě ty barvičky jsou na tom znát.... V DM jsou za pár halířů, ale ta kvalita tomu chybí... stejně tak nám přišlo, že se strašně zhoršil Kodak... tak jsme nechávali dřív, ale pak nám jednou tak zkazili fotky, řekli, že to máme blbě nafocený a když jsme to dali do škody, měli jsme výstavní fotky... takže to nebylo o naší nešikovnosti...
15. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
do Foto Skoda chodim taky... kdyz mi na tech fotkach fakt hodne zalezi a nebo tam nechavam delat velky formaty...
ale obyc fotky do alba posledni dobou posilam do Fotolabu :dizzy_face:

nevim, jestli to Foto Skoda jeste dela... ale nedelal volny format fotek, takze jak dela digitalni kompakt (vetsinou) jiny format fotek nez klasicky fotak a nebo zrcadlovka (jiny pomer stran), tak ve Skodovi delali bud jen s bilym okrajem do plneho formatu a nebo tu fotku orizli na pozadovany format.... ale nevim, jestli uz nedelaji i ty "divny" formaty...
15. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
no vždycky se mi ptali, jestli to chci oříznout nebo s tím okrajem...
15. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Holky, a kolik teda to stojí u Škody?? To by mi zajímalo :grinning:
Tak my máme jen obyč digi foťák, takže nemůžem čekat nějak extra kvalitní fotky, jen mi štve, že ty fotky nejsou jako 9x13, 10x15.... ale já jsem vůbec ráda, že nechám nějaké fotky vyvolat, mám je v albu a je to...a babičkám a všem je to jedno, jestli koukaj na fotky za pár halířů nebo za deset kaček :grinning:

Tak malej bojuje s rýmou :frowning2: Vždycky mu něco odsaju a chudák u toho brečí, ale tak zvláštně i kouká, asi co se to s ním děje :grinning: Ale je statečnej. Večer teda usnul s problémama, zdál se mi trošku teplejší, tak jsem mu dala pro jistotu jen malinkou dávku Nurofenu, na uklidnění, tak snad bude v poho. Ale vysavač už mám v pokoji připravený.
Zítra dojede i ségra s rodinkou se podívat, tak se těšíme. Roste tady i šíleně moc hub a borůvek je taky spousta, jen teda já nemám moc možnost tam jít :frowning2: Navíc tu mám ten šílenej "zánovní" kočár a bolí mi z něj záda jak nevim co...Ale tak těch pár dní to tu na vesnici přežiju, že :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Soni, já z hlavy nevím, kolik stojí jedna fotka... ale je to na netu, vygoogluj si foto škoda... ale jako máš pravdu, babičkám to je fuk :o) u nás na tom záleží jen nám :grinning:

chuďátko malý... tak snad ho to brzy přejde... a ty se moc neodrovnej s tím kočárem :grinning: :wink:

\Hani, věcičky jsem nafotila, ale krachnul mi noťas... teď se připojuju z Vráťovo, ale však víte, jak ti chlapi to maj.... sápe se mi tu po něm furt... ale už jsem si vybrala na netu nový, koupíme a budu zas online :wink: a pak ti tam dodám fotečky :wink:
15. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
AHoj holky, zase ponocuju, kurnik...!!!A to si furt rikam, jak budu chodit driv spat...Soni, jenom preju, at je rymicka brzo pryc, neni se cemu divit,i ja jsem nachlazena, o vikendu 20 stupnu, dneska 35...zamave to i s dospelym...
Luci, na fotecky se tesim!
Jakpak se ma nase skoromaminka Kata??? :sweat_smile: Dlouho se tu neukazala? Snad se maji dobre s mimiskem :dizzy_face:
Jo, Luci, HM taky moc nemusim, mam odtud jenom dvoje platacky pro maleho a jeste jedny na prd...zustavaji otlacene na brisku...a to je ma volnejsi...ale je tam takova snurka ci co...a ceny maji nic moc teda. At zije Tesco :grinning:
Diky za tipy na fotecky, omrknu to.
Tak ja letim do postele.
Posilame pusinky.
15. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz
Soni, fotky z digitalu nemaji nikdy takovy rozmer, protoze maji jiny pomer stran.... takze se vzdycky zacova jen ten jeden rozmer a ted druhy je podle toho pomeru stran (trochu mensi) ... z klasickyho fotaku a nebo digi zrcadlovky bys uz mela ten format spravne...

pokud ale chces ten format, tak to taky jde.... proste si nechas udelat ten format a to je to co dela ten Skoda, ze ti proste bud kus fotky orizne (pri fotce foceny na sirku je to prouzek nahore a dole) a nebo ti to udela s tema bilyma okrajema (ale to zas neni ono) ... nektery fotolaby to taky nabizeji i tam maji ukazku toho orezu...
takze pokud mas to co fotis pekne uprostred a tak kolikrat ten orez i jde, ze ti treba neuriznou hlavu :wink:
no a nebo si potom ty fotky na format orezat sama... ale to je pracny...

takze pokud to vkladas do alba, kde bys fakt touzila po tom mit ten format presne 9x13 a pod. tak to jde... :slight_smile:
16. črc 2009 v 06:27  • Odpověz
jinak Foto Skoda chce za fotku cca 8,- !!!
16. črc 2009 v 06:28  • Odpověz
8 kaček, jo? Ty voe, to nechám vyvolat tchýni :grinning: :grinning: Ta by se divila :grinning: :grinning: Vždycky vyvoláváme fotky a ona si jich vybere tak 150 - BLÁZEN...vždycky nám to zaplatí, tak že bych jí natáhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
aloha

Taky řeším kde nechat vyvolat fotky...SOni ty v DM? hele na kolik to přijde?a ty to posíláš přes net?to právě chci taky...konečně jsem na půl vybrala fotky..

Jinak Kubík už je OK...ani nevím,zda jsem Vám psala,že marůdkoval..........
Já už začínám být taky celkem OK,ale zas na mě skočil nějaký zánět dole,tak dneska mažu na gyndu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.