• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jo a Kubíno mi začal v noci vstávat na jídlo,tak dneska dostane frajer kaši,třeba ho to nasytí.

a dneska jsme si prvně strčili palec od nohy do pusy a měl z toho srandu :grinning:
16. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
niky, my necháváme vyvolávat 9x13 a myslím, že stojí 1,99...nebo 2,99? Víc určo nee...a nechávám to vyvolávat přes net..

Tomík je taky trochu nachlazenej...jsem myslela, že dneska dostal ještě kašel, ale on kašle zřejmě jen kvůli té rýmě, aspoň to tak vypadá, tak jsem na to zvědavá....
16. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak už jsem zase on-line, mám novýho noťáska, tak snad zítra bych mohla zvldánout ty oblečky, jinak teda kdyžtak potom, až se vrátíme...

Pavly, Maru, kdepak jste???
17. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
no... tak nic.... nikam v neděli neletíme, krachla nám cestovka.... hezké že?.... ale už vybíráme jinde a jindy :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
ahojky holky
jdu rychle pozdravit,kazdy den se snazim sem dojit,ale nejak neni cas a kdyz uz jdu tak v jednu spat,tak uz nejak nemam silu
cele dny jsme venku-i kdyz nekdy neni uplne ok pocasi,na zahrade je se kam schovat a tak si to uzivame,mame tu porad tu kamosku a jeste i s jeji segrou a dalsi malou holicckou se snazime si uzit alespon chvilek tepla...domu chodime tak v pul devaty,nez zazeneme sibalku spat tak je po devaty a pak rychle pracuju-uz mam skoro vsechny papiry porovnane, jeste porovnat dalsi casti toho nove nastehovaneho,ale z toho nejhorsiho uz jsem venku. a prave chodim spat fakt hodne pozde a rano opet nanovo-poklidit,zabalit nas a v pul 11 honem ven...

takze vsechny moc zdravim a doufam,ze se mate stejne dobre :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my ještě stále nejsme doma, ale zítra už tam pojedeme :slight_smile:

Tomík má stále trochu rýmu a občas kašle...Ve čtvrtek odoledne jsme radši pro jistotu ještě volali dětskému dr., ke kterému jsme chodívala já, co kdyžtak máme dělat a on, že objíždí pacienty, tak se u nás v půl páté zastavil a malého prohlídnul, poslechnul a tak :slight_smile: Hodný to pan doktůrek, co? Tak to bylo fajn, že jsme aspoň věděli, že průdušky má čisté a tak mu kapu do nosu a napsal nám sirup Mucosolvan, tak mu ho dávám dvakrát denně, tak uvidíme. Jen přemýšlím, jestli v pondělí radši s ním zajít k naší dr., když už budem doma?? Asi by to radši chtělo, že? On nám ani nedal žádný papír, že ho jako prohlídl atd. Naštěstí ani žádné velké problémy v noci s ním nejsou, tak jsem ráda.

Jinak od večera prší a je to děs :frowning2: Já teda teď mám leháro, tchán vzal malého do kočárku a jezdí s nim :grinning: Určo se mu venku dýchá líp než tady vevnitř...

Tak snad se máte všechny dobře a holky na Moravě si jistě dneska užívají ještě sluníčka, tak si to pořádně užijte!!
18. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
luci jste měli jet s Tomitour? nebo co to je? prašule nevrátěj co?
18. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Nik, jj, Tomi tour... prašule vrátěj, ale asi ne celý... uvidíme... vypadá to, že poletíme na 14 dní do Egypta místo toho...

sem: http://www.alltours.de/suche/hoteldetailseite/?sLand=eg&sCode=%C4gypten&sHotelCode=SSH101&sSaison=S09&pruefen=&pruefen_zielgebiet=&bShow_hoteldetail=ja&bShow_zielgebiet=ja&bShow_wetterinfo=ja&bShow_laenderinfo=ja&HotelLan=

původně jsem i našla odlet zítra na rhodos, all in, na týden, ale pak jsme se rozhodli, že počláme na kamarády (ti s nima měli letět v září na kanáry) a poletíme společně v srpnu... jinak ještě s nima\ měla zaplacený zájezd švagrová... a ségra toho kamaráda se s přítelem předevčírem vrátili - ti to jako jediní stihli...
18. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
luci pěkné :dizzy_face: :dizzy_face:
tak kéž by aspoň něco vrátili :wink:
18. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
čus bus
to síla ta cestovka, v dnešní době se fakt člověk může jen bát do návratu do čr
nikky krásné fotky, ten bazén bych si dala taky líbit :dizzy_face:
19. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
luci ahojjjjjj
děkuju za pochvalu,bazén je opravdu boží :dizzy_face:
co Gojgy nového?
19. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
stoupá si...pár krůčků za ruku, ale to jen když ji nutim :sweat_smile:
jinak v neděli máme celebration, dort objednaný, výzdobu taky mám, jen nakoupit suroviny......
19. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
no jo,bude velká oslava...mazec jak to fakt letí...a já myslela,že Maru rodila později než ty a ono ne :sweat_smile:
jůů šikulka,že zvládla krůčky :dizzy_face:
19. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
niky maru měla rodit srpen, to měla termín porodu, ale Domínek se narodil předčasně, takže jsme se potkaly v porodce
19. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
a joo vlastně,já jsem hlava děravá,ještě jsme se o tom bavili
19. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky,
jen na skok,no nějak vás tu zanedbávám,když já bych vám toho vždycky tolik chtěla říct,pak ale to je román a to zjistím,že není čas abych napsala román tak si rozmyslím a nepíšu nic :zipper_mouth:
Luci s tou cestovkou mě to fakt mrzí,to je pech,že zrovna jste si vybrali tu,která krachla to bych hodně obrečela to fakt že jo ale jak píšeš že už vybíráte další tak držím palečky aby ten Egypt vyšel a bez nějakého už karambolu :dizzy_face: :dizzy_face:
mám fotečky pro Pavly jak rozbaloval Domi tvůj dárek : http://maruska39.rajce.idnes.cz/Rozbalovani_darecku/ a dárek od Niikkyy tak mrkni,Veru už viděla.
Pak ještě dneska jsme byli na pouti bylo super a jednu fotečky si neodpustím vám tu dát,když to vidím tak si říkám,že jsem fakt pyšná matka : http://katdol.rajce.idnes.cz/19.7.09_Stonavska_pout/#Stonavska_pout_087.jpg :sunglasses:
No zajímalo by mě co Kat,jak to snáší takové vedra,jak se těší na miminko a jestli ji už dochází,že za 1,5m bude maminkou? nechci prudit ani strašit,ale mě to nedocházelo vůbec a právě že já 1,5m před termínem porodila,tím nechci samozřejmě vůbec nic přivolávat to v žádném případě jen mě zajímá jak se Kat těší a dlouho tu nebyla ..... co bříško? nešlo by foto?
Chodíme stále ven to ani nemusím psát,jak teď bylo tak moc krásně tak jsme byli na koupáku a prostě v čudu. Taky jsem musela v pátek na gyndu na vyvolávačku nedostala jsem MS tak dneska už dorazila se vší parádou - 44DC.doufám,že se to zase srovná a já nebudu mít takový šílený cyklus.
Víc nevím jdu spinkat,Domi má teď po 2m špatné noci,opět se tlačí zoubky a to horní 4 tak ho to budí v noci. a tak krásně spinkal celou noc a táák dlouho,no zlenivěla jsem a nechce se mi v noci vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
tak dobrou noc
19. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky, taky vas zdravim po vikendu, byli jsme oba dva dny pryc, vcera u kamaradu ve Zline a dali jsme ZOO v Lesne, nadhera! Hezci ZOO jsem nevidela. A dneska jsme byli u meho tatky a zajezdili si na koleckovych bruslich,mame tam takovou super stezku lesem, tak jsme otestovali co spojeni kocarek a brusle a fakt super.
Zitra cekam na cely den kamaradku s jeji holcickou, jeste u nas nebyli, tak navarim obidek a dame nejakou poradnou prochajdu.
Soni, jsem rada, ze jste si mensi "dovolenou" uzili, skoda, ze byl Tominek nemocny, tak snad to bude brzo ok. Ja bych s nim pro jistotu jeste k vasi dr. zasla, lepsi trikrat prijit z bytecne, nez neco promeskat. Aspon si udela zaznam do karty, ze se neco delat, a bude treba do budoucna vedet...
Maru, nadherne fotecky Dominka. A verim, ze jsi pysna matka, a mas byt na co, Dominek je fakt nadherny klucik a dela vam jenom samou radost, tak to ma byt :dizzy_face:
Luci, to je teda pech s tou cestovkou :frowning2: Clovek se fakt nemuze spolehnout na nic. Tak drzim palecky, at vam to Egypt vsechno vynahradi. Ja teda z Egypta moc nadsena nebyla a doporucovala bych jet mimo hlavni sezonu, je tam sileny vedro, ja chytla uzeh i upal a dva dny stravila zavrena na pokoji se zimnicema, zvracenim..no libanky nam to nepokazilo, a to jsem byla celou dobu ve stinu a jeste s ksiltovkou na hlave, fakt priserny klima. Tak snad to budete mit lepsi. Hele, ja myslela, ze kdyz se stavi barak, ze na nic dalsiho nejsou prachy, ale jak vidim, u vas to jde a vyjde i na dve (puvodne planovane) dovci, tak mam radost za vas, ze vam to tak hezky jde :wink:
Pavli, co u vas? Uz hotovo?
Niky, Luci, ahojky. Luci, uzivej si jeste tyden sveho kojenecka, pak uz to bude batolatko :dizzy_face:
Posilame pusinky. Paa
19. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
holky, tak změna, nečekáme na egypt, zítra v půl 12 máme dolet z Linze na Zakynthos :o)) vybrali jsme si 4hv. hotel s allin, tak se těším... jsem hrozná a mám ráda luxus nooo... :zipper_mouth: málem jsme letěli na týden do SAE, přímo do Dubaie, bohužel jsou tam potřeba víza, takže až někdy příště... a to teprve byl luxus :grinning: holt SAE nooo...

Hani, no tak jako my doufáme, že od Tomi T dostaneme něco zpět... takže na dvě dovči je... ještě teda byly v plánu Alpy, autem, po jezerech... v srpnu, ale to zatím ještě není jisté, uvidíme... a s těma penězma - ono je to složitý, ale hypo máme na 30 let... to bysme se taky 30 let nemuseli nikam podívat... takže to bereme tak, že ano, stavíme barák, ale taky si chceme něco užít a ne jen to cpát do stavby... ono si myslím by to nebylo ani pro vztah dobrý (znám lidi, co takhle spali peníze do baráku, nic jinýho neznali a taky jim na tom manželství skončilo...)... takže stavíme a užíváme si... a tatínek na to musí vydělat na oboje :grinning: :grinning: :wink:

jinak už taky vím, co je to pálení žáhy, včera prvně a pěknej hnus teda...

jo a máme nějak aktivní děťátko... už několik dní po sobě se celý dny vrtí, kope, strká, až si říkám, že by teda měla víc odpočívat... tak jí hladím a domlouvám, na chvíli to pomůže a pak jede nanovo potvůrka jedna :grinning: :grinning: je to normální nebo mě fakt čeká aktivní mimčo a mám se na co těšit??? :sweat_smile:

a další premiéra, se mi na dnešek zdálo o porodu :grinning: nardila se už 26.10., ale už měla přes 3kg a byla strašně nádherná, jak jinak, že... :grinning: jen teda nechápu, nakonec se jmenovala Terezka :sweat_smile: :grinning: - Pavlí, ale slibuju, že nebude!!! :grinning: :grinning: :wink: no a jinak porod byl ok, jako bolelo to, ale bylo to rychlý a krásný... tak jsem ráda, že nemám zatím ty hororový sny a asi se na tom odráží ten můj přístup - když už tam jednou je, nějak musí ven a přežila to každá... takže to bude pohodička :grinning: :slight_smile:

tak papa, opatrujte se a ty vaše broučky a já se za týden ozvu :slight_smile: :wink:
20. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
Luci, no super, uzijte si dovcu!!! Parada. Hlavne opatrne! A jinak kopkani mimi bych rekla nema co delat s aktivitou mimi po narozeni, nerekla bych, ze to nejak souvisi :wink: A jinak na zahu rennie, urcite si kup na dovcu, muzou se i v tehu, me na konci palila zaha silene, nemohla jsem ani spat, tak doporucuju.
My tu dneska meli kamaradku s jeji dcerkou a meli jsme se krasne, uvarila jsem obidek, pak jsme dali prochazku, fakt pohoda!!!
Posilame pusinky.
Katy, jak se mas??? Jsi jeste cela? Myslime na tebe (vas) :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz
autor
ahojky,
zase jen na skok,chcipa mi pocitac a vcera jsem nestihala....
v byte tak nejak uz hotovo, vse v podaste na miste,jen to jeste dorovnat (tim myslim probrat a vyhatet stare papiry a podobne zbytecne veci,ale na to chce zase klid....)
a jinak se pripravujem na minidovcu,odjezd ve stredu rano,takze finisuje prani,zehleni,zbytek snad nakoupen a zarizen,jen zitra dodelavky....
zatim nevim,jestli se tesit,bude to asi narocne,mala je ted fakt akcni a budu ji mit fakt od rana do vecera na starost sama (kazda bude mit sve dite,...),nebude tam mozna dost idealni zazeni,no uvidime,treba to nejak vymyslime a bude to tam nakonec super :slight_smile: (a mj.jeste to pocasi,ze,jedem do hor,takze se fakt bojim i snehu :grinning: :rolling_eyes: ,asi mi auto stacit nebude a budu potrebovat prives :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 23:44  • Odpověz
autor
musela jsem odeslat,mala place
20. črc 2009 ve 23:44  • Odpověz
autor
a jinak-docitam vas,fotky tez prohlizim
doufam,ze tomasek od sonky je uz ok :wink:
hani-super,ze si tak krasne uzivate leto :slight_smile:
maru-malickej je cim dal krasnejsi!!! ja ho proste zeru,zeru,zeru a zavidim ty spousty krasnych fotek,fakt krasny!!!
luci-no cestovky fakt hnus,ja dneska zrovna musela posilat doplatek a nebylo mi ok,snad nam to projde...uvidime
a jinak super vyber,jsem zvedava,jak se vam tam bude libit

tohle jsem vcera nestihla dopsat a odeslat,ted to posilam a dopisu vecer,ted nemam cas,mala je v kocaru,jdem ven
21. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky

Tak hlásím,že jsem už OK ohledně střevních problémů,ale zas místo toho má Jakub asi atopák a má opruzelej zadek a to furt přebaluju,větrám,no děsný :frowning2:

Luci: super,užij te si dovču..teda luxus dobrej :grinning:

Maru nekomentuju,s tou kecám na rarášcích :wink:

Hani: jukala jsem na ty nové fotečky a krásný,jak jinak.....

Pavly: taky si užij te dovolenou a snaž se tam aspoň trošku odpočinou,i když to asi nejde lehce co?

No a my se začínáme plazit,dost teda hlavně couváme,puzle na zemi jsou na prd,stej ě se hned z nich stočí na zem.strašná sranda mi patlat podlahu :angry:

Luci: mě Jakub taky strašně v břiše řádil a mám doma malé torpédo :grinning: tak snad malá nebude tak akční,je to mazec
21. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Niky, plazíte jo? Kam spěcháte?? :grinning: :grinning:

Jinak Tomík je taky lepší, spíš to vypadá, že mu nic není...odsajem tak jednou za den a to skoro že nic...
21. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
¨Soni nevím jako..on už chvílema sedí dám :sweat_smile: se předkloní,dá ruce na zem a drží stabilitu :zipper_mouth: plazí tak jako že ještě pořádně neví jak ruce,tak se jen odstrkuje nohama a nejvíc se točí dokola
21. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
No je to prostě šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:

V Intesparu mají akci na Huggiesky :wink: Manža přitáhnul tři balíky :grinning:
21. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
šikula? já šílím

hm huggiesky nám nějak moc nejdou,ani premium jak maj vzádu přece jen tvrdší než pampersky,já odřenej nebo tak něco jak se furt mele
21. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
tak my zase nejedem na Pamperskách, ale vůbec...furt mu klouzali, padali...ale teď mám doma plenky z Lidlu a jsem spokojená maximálně...lepší jak Babylove z DM :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Niky, a bude hůř...
21. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
ahojky
nez vas doctu,zkusim jeste dopsat,co jsem vcera nestihla

niky-jsem koukala na fotky a maleho nemuzu poznat,je to uz taky kus chlapa a ne miminko,ja fakt nestiham zasnout!!! a jestli ty fotky ve vane (co se tu psalo je ono,tak u nas by to tez proslo naprosto bez problemu :grinning: )

saty-vse nej k vyroci!!!!!!!!!!!!!!! jeste stokrat tolik let prejem
:grinning:
:wink:

noo a zbytek jsem zapomnela :angry: :confounded:

koukam,ze kluci zacinaji byt pekna cisla,no vitejte v klubu matek,co uz si nejen nesednou,ale ani se nesmi podivat jinam! :rolling_eyes: ,jak pise soni,bude fakt hur-ale veseleji :grinning:

to se ted pravede deje u nas,mala nasla nozicky-ze na nich muze stat a tak od rana do vecera chce,abych sedela a mohla si o me stoupat-chce me u toho mit,takze s ni nic neudelam,stale jednou rukou chytam,nebo dobiham,kdyz si hned nekde vzadu stoupne....
a taky nasla spostu novych "hracek",v kazde mistnosti neco -napr. v koupelne hned vytahuje kaminky z kytek hazi je o zem-se ji libi,jak to cinka,v hale jsem ji dneska pristihla,jak sama na sebe dela do zrcadla "tytyty",nebo na sebe ukazuje,atd.atd. no je to fakt legrace, strasne me ted rozesmiva kouskama jakoby dospelackyma-nejde popsat,dockate se :grinning:

a jinak se loucim,min. do kocne tydne,zitra zase odrazime maringotku a jedem :sweat_smile:
mam teda trochu nerva,pac jsem sama nekam podle navigace nejela (zvlast po tom,co jsme to minule nenasli ani s manzou),takze snad budu zitra uspesna a nebudem nocovat nekde v divocine :fearful:
zabaleno je temer uplne,chybi jen veci,co se ted pouzivaji a trochu to tu doma rano poklidit,ted uz nechci kotatko a tatuldu rusit....

mejte se tu krasne a opatrujte se
a jestli bude to vedro,tak at si to vsichni nalezite uzijete (nam na horach snad alespon nebude snezit!)
22. črc 2009 v 00:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.