• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
dobre ranko...

teda Pavly, v takovou silenou dobu tu strasit :sweat_smile: spis ty vubec nekdy???

diky za prani, vyroci jsme si "uzili" ... odvezla jsem muze na letiste a ted ho par tydnu uvidim jen pres Skype... nekdo to Kosovu hlidat musi :sweat_smile:

Luci, uzijte si dovolenou a moc Patynku neškvař na slunicku :wink:
22. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
satyyy, no jó, vždyť vy jste měli výročí, viď? :wink: :slight_smile: Tak vám přeju pořád hodně hodně LÁSKY!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :wink:

A v pondělí budou mít holčiny ostatní, že jo? :wink:
22. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky,
Pavly, kam že to razíte? Mi něco asi trochu uniklo, se omlouvám :sweat_smile: :sweat_smile:

anoli, jak se vede?

Tak konečně dneska dorazil sporťáček a autosedačka, a ještě i teda ten nočník :grinning: :grinning: A zatím jsem spokojená, kočárek super, tak snad poslouží i v terénu :grinning: Je lehký, skladný (oproti tomu našemu krámu) a dobře se s ním jezdí (po koberci) :grinning: :grinning: :grinning: Kámoška by ho chtěla vidět, tak nevím, jestli s ním zítra dopoledne nevyrazím...no jo, ale abych si moc nezvykla a oranžovej zavrhla.... :zipper_mouth:
22. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahoj Soni, ale jó, celkem to ujde - děkuju za optání. :wink: Tento měsíc je druhý snažilkový, tak uvidíme, jestli z toho něco vzejde... :grinning:
23. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Anoli tak držíme palečky :dizzy_face:

Soni super fotky Tomíka....už budeš jezdit ve sporťáku?
Jinak Tomíčkovi přejem s Kubíkem vše nej v půl ročku...boha to to letí :astonished:
23. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Niky, děkuju! :dizzy_face: A jak se máš? A co Kubíček?

No jó, já se ani nemrkla, že má Tomík dneska přesně 6 měsíců!!!! Tý brďo, toto letí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak přeju taky všechno nejlepší!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Anoli: máme se fajn...Kubík je poklad :dizzy_face:
23. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Niky, to je dobře ... já si myslím, že je to poklad! :wink: :grinning: A tiše závidím... taky už bych chtěla mít ten svůj poklad - prozatím alespoň v bříšku. :grinning: :wink:
23. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
holky, děkujeme :slight_smile:
Letí to strašně rychle...pořád si pamatuju, jak jsem pobyt v porodnici prosmskovala s Veru :grinning: :grinning: :grinning: A ono je to už půl roku...
23. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Soni... teeeda, toto leti.... taky gratuluju s pulrocnim narozeninam .... :slight_smile:))

je to mazec, synovec bude mit ROK v sobotu.... a prijde mi to jako vcera, kdy jsem sedela nervozni u telefonu a cekala zpravu od segry, ze uz je venku...
23. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Kris, a už jste domluvení na focení?? :grinning:
Zrovna i na sobotu hlásí hnusně, ale vy byste asi stejně fotili doma, co?
23. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
my o vikendu jeste fotit nebudeme.... oslava bude az za 14dni, az prijede bracha z UK, tak pockame...

ale stejne budu asi fotit doma, at ma peknejsi pozadi.... a stejne se bojim, ze se mi to nepovede ... :sweat_smile:
ale uz je doma Tatrovka ... dostane ji od babicky :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
jo na to si taky pamatuju..kort pak na ten účet za telefon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ( sranda)
23. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Martina málem trefil šlak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
za účet? hele já když byla v porodnici,tak účet byl jednou takovej :grinning:
23. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
jj, ale tak jako s tím musel počítat každej, že :grinning: Se tam člověk nudí, když dítko spí, tak potřebuje aspoň nějak komunikovat :grinning:
23. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
právě..a taky ty MMS lítali jak kdyby to bylo zadáčo :grinning:
23. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
no to sakra jo :grinning: :grinning: :grinning: Ale to byla jediná doba, kdy mi to bylo prominuto :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
nápodobně :grinning:
23. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
satyyy, všechno nejlepší k Tvému dnešnímu svátku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
24. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahojky,
taky přeji saty vše nej. k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:
NO a když už jsme u toho účtu za telefon tak si zkuste být v porodce 16 dní a pak nestačíte zírat co to domů přijdou za čísla na faktuře :grinning: :grinning: :grinning: To byl masakr :sweat_smile:
uspávám až usne snad přijdu pisnout,ale dneska mám velký úklid tak jak podle toho jak to stihnu :wink:
24. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
A opožděně Tomáškovi gratulace k půlročku ani se nenaděješ a slavíte rok :wink:
24. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
holky, diky moc :slight_smile:))
24. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Maru, opět krásné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak my dneska vyzkoušeli sporťák a super jízda, jen jsem si musela zvyknout na "jinej" styl jízdy :grinning: :grinning: Ale asi tu radši budu ještě jezdit s oranžovým...nebo to budu střídat :grinning: Já vám nevim :grinning: Myslím, že přes zimu bude lepší velkej...
24. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky, Kristi, vse nej k svatecku :wink: A Tominkovi vse nej k pulrocku, toto leti, ze ti prijde, ze sis ho pred chvilickou prinesla z porodnice, ze? :slight_smile:
Jak se jinak mate? Uzivate leta? My chodime na prochazky, na koupak, odpocivame, proste pohodicka, noveho u nas ani nic moc neni...
Soni, sportak je bozi, vypada fakt suprove. To mas super, ze ti vyjde hluboky na zimu, to u nas nehrozi...Tak at se ti krasne jezdi a Tomaskovi taky.
24. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Hani, z oranžovýho je sporťák už teď a na zimu taky samozřejmě bude...do sněhu bude určo lepčejší :grinning:
24. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
jj, ja to myslela jako tak, ze ten miminkovskej kocar :wink: No kdo vi, kolik toho snehu bude...ja nechci zimu... :unamused:
24. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Kubíkovi vše nej k prvnímu svááááátkůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
soni děkujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Kubíčkovi posíláme hubana Niky :dizzy_face:
25. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.