• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
A já už přála tak ještě jednou všechno nejlepší Kubíčkovi k svátku :dizzy_face:

A gojgy má zítra tuším roček :sunglasses:
25. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
maru jooo zítra už mám dortík, kytičku a dekoraci....večer si k tomu sednu, dopo nachystám občerstvení a poo to nazdobíme
25. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
MAru a Luci děkujeme

jůů zítra bude velkej den u Gojginů :grinning:
25. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
niky bude týjo to jsou přípravy a bere mě zase emocionální stránka už ted mě bere na brečení :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
vím Luci jaké to je neboj až to oslavíte bude líp :wink:
25. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
takže nápis hotov, výzdoba nachystána
už jen nakoupit na chlebíčky a jednohubky, nafouknout balonkya dozdobit to tady.....
ráno se nahlásim.....
jo holt budud řvát celý den
25. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Milá gojgynko,krásné narozeniny :dizzy_face: :dizzy_face:
Hondě štěstíčka,zdravíčka,lásku svých rodičů a plno lumpáren ať taky vědí,že tě mají :sunglasses: Maruška s Domínkem :dizzy_face:
26. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
maruuu děkujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
Tak Gojgynce přejeme s Kubíkem všechno nejlepší k 1 ročku,hodně zdravíčka,štěstíčka,ať roste stále do krásy a dělá rodičům jen a jen samou radost a taky ať je občas pozlobí,aby věděli,že jí mají....posíláme velkou oslintanou pusu :dizzy_face:
Luci užij te si to :dizzy_face:
26. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
I my přejem Gojgynce vše nej k prvním narozeninám a všeho nej nej.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: (pusinky)
26. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
ahojky,v letu zdravim a hlavne
prejeme gojgatkum vse nej nej nej nej nej do dalsich let,at jsou stejne krasna,vzacna a nadherna,hodne stesti a zdravi
myslim na vas od rana a opet jsem dojata a slzy mam na krajicku,holky to je nefer,jak to leti
vic vecer,jsme mezi dverma,jdem ven,zatim pa
26. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
pavly souhlas nefer jak to letí....
chtěla bych ten rok prožít znova.....a se vším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
pridavam se s prani vseho nej pro Gojgy ... krasne narozeniny :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
vcera mel narozeniny Vojtik... byli tam nasi ... slavit se to bude az za 14dni, az prijede bracha...
ale ten obrik uz ma 80cm a 11kg :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Saty tak pak fotečky z narozenin vašeho obříka :dizzy_face:
Domi měl teď na roční 79cm a 10,680g a Dr. řekla že je nadprůměrný až lehce obézní :zipper_mouth: :confounded: :cry: Což není pravda :angry: :angry: :angry:
26. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
maru... kdyz se fotky podari, tak nejaky dodam :wink:
a myslim, ze doktorka keca... jak jako lehce obezni :confused: ... si taky myslim ze je trochu vetsi, proste je to kus chlapa :dizzy_face: ani ten nas obrik mi neprijde "tlustej" ... ale vetsi nez jiny deti v jeho veku je ... nojo, tak roste, ale co s tim clovek nadela... a chlap ma byt velkej :wink:
26. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
No jako asi ji přeskočilo protože mě taky nepřijde tlustý nebo obézní,velký je to ano (stále nechápu po kom) jak píšeš chlap má být velký tak proč ne :wink: A větší než vrstevníci tak to souhlasím,to určitě je.
Těším se na fotečky a určitě se povedou :slight_smile:
26. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Kris, Vojítkovi dodatečně vše nej :slight_smile:
A Tomík od Haničky má dnes 5 měsíců, že? Tak taky menší gratulko :slight_smile:

Tak já nevím, co se děje...ale mi přijde dnešek jak nějakej šíleně zlomovej den...Malej, ač doteď vždycky vydržel tak max. hodinu a půl vzhůru, tak dneska spí až po třech hodinách....dopoledne cca od šesti do 12 spával 3x půl hodiny a dneska jen půl hodiny...třetí den teda od půl čtvrté už nespí, takže chodíme i koupat ve čtvrt na sedm a chodí dřív do postýlky...a vždycky lehnul a usínal...a dneska tam huláká...fakt nevim, co se jako děje... :frowning2: A je i celkově takový ubrečenější...tak nevím, jestli mu třeba neraší zase nějaký zuby :confused: Je to fakt na palici...Odpolko jsem si koupila čokošku, že jí sním celou, ale ještě se tak nestalo... No, jsem zvědavá jak dneska usne :pensive:
26. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
maru zase podle mě je Domi tak, jak má být...jak může být dítě v tom věku obezita, když ty se tak staráš.....no prd na to
holky už je to zamnou a já su off, album už mám a jdu poklízet
26. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Luci,krásné fotečky :slight_smile: Je vidět, že jste si oslavu hezky užili :slight_smile:
26. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
soniíí jo.....užili..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nezoufej malý má období..to přejde.... :wink:
26. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Luci, krasny fotky.... a Saruš ma krasny saticky :dizzy_face:
26. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
satyyy ty jsem kupovala když sjem byla těhule :grinning: :grinning: :grinning: byla akce
26. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
tak se půl hodiny po usnutí vzbudil..to u něj vůbec neznám, pomooooc :sweat_smile:
Jsem mu dala cucnout, namazala dáseń (mimochodem u toho řval jak tur)...a nevím co s ním...je v postýlce a brečí si tam...já ho jako nechci učit nějaký nošení na rukách...je večer a má se spát :grinning:
26. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
ty šatičky jsou úžasné :dizzy_face: A ty culíčky závidím já už můžu česat ježka :grinning: ale néé co jsem ho ostříhala tak má pomalinku zase háro,já nechápu proč to všem chlapům tak rychle roste :frowning2:
Výzdoba parádní,slzy v očích jsem měla i já když jsem koukala a . .. prostě nemám co říct jde vidět že jste si to užili :dizzy_face: :dizzy_face:
Soni přesně tak,je to jen období všechno se zase spraví a ty zuby klidně můžou být to je trápení vždycky nám lezou stoličky,malý odmítá úplně jídlo ( a jak má být obézní když nejí :angry:) a je to boj no.

Holky mrkněte:
http://maruska39.rajce.idnes.cz/vytvory/#DSCN8041.JPG
Je to kapsář a chci vědět váš názor,jestli vás zaujal,jestli se líbí a nevypadá blbě a tak no :grinning: děkuji moc za jakékoli názory.
26. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
luci pěkné fotečky :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
maruuuu děkujem jo užili si to všichniii
a to je tvůj výtvor jo???ten kapsář..počítám do ohrádky že????
26. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Maru, ty jsi ale šikovná...škoda, že taky nešiju, bych si taky mohla plno věcí udělat....nemám stroj a ani talent...
Já si minulý týden objednala z aukra zelené povlečení s žirafkama, jak tam máš ty :slight_smile: Ty jsou tak rozkošný :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
soni zkus mu dát panadol, dle váhy... :wink: tak to dělám já když cca 1x měsíčně je sára mrsklá a ne a ne zabrat :slight_smile:
jinak já su taky levá na šití jak poleno...zvládnu jen knoflík, zbytek vozím tady do krejčovství, zkracování a zipsy a tak
26. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
no, vypadá to, že zabírá sám...leží v postýlce a je tam klid...teď jsem se byla kouknout a je v klidu, zavřený oči, dudlá si, nohy opřený o šprušle :grinning: :grinning: Já mám jen Nurofen a už jsem o něm taky přemýšlela...
Jo, knoflík je jediný snad, co přišiju...ostatní vozíme ke tchýni :grinning:
26. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.