• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jj soni nebo ten :wink: však uvidíš
26. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak prvne Mila Sarinko, prejeme ti vse NEJ, NEJ, NEJ k 1.rocku! Hlavne at jsi stale tak zdrava, krasna a sikovna holcicka, ktera dela mamince a tatinkovi jenom a jenom samou radost, taky at je i ten 2.rocek tak krasny jako ten 1. a hodne kamaradu na piskovisti :wink: Posilame pusinky. Hani & Tomi :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Maru, kapsar je krasny, jsi sikulka,hned bych si ho objednala, klobouk dolu :slight_smile:
Maru, co je to za kozu doktorku? Tak to nas Tomik je obezni uz od narozeni a taky to neni pravda, je proste velky, ale neni tlusty, to ne! Vzdyt 11 kg v roce je podle me uplne OK! Nedelej si z toho hlavu, Dominek je opravdu krasny klucik a neni vubec tlusty,navic jak zacne vic behat, bude z nej uplne jiny clovicek, vsak vsechny vime, jak to je. Hlavne ze je zdravucky, to je fakt nej! Ale vim, jak ti je, ja musim od narozeni furt poslouchat, jak je maly velky, copak za to muzu!
Soni, dekuju za gratulaci k nasim 5 mesicninam, hruza jak to leti, ja jsem se zasekla nekdy v breznu a mam pocit, ze mam doma furt mimusko. No dneska jsme dali sportak :grinning: V tech vedrech uz ta hluboka korba byla dost tesna, ale mel tam jeste trosku mista..no tak uvidime. Urcite bude vsechno ok s Tomickem, treba zoubecky nebo kdo vi, porad se to meni u tech deticek...Ja kdyz ma maly nejaky spatny den nebo noc, tak ho klidne pochovam, ale jenom opravdu vyjimecne, aby si nezvykl...Aj my dneska nemeli uplne svuj den, taky to tipuju na zoubky, jsem zvedava, jestli se nejaka spicka uz vyklube...
26. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Luci nee do ohrádky já to udám na aukru nebo na MMB a je to na postel pro větší dítko,na zeď jako ochrana od chladu a proti bouchání se do hlavičky :slight_smile:
Soni jsi mi mohla říct,bych ti ušila :wink:
hani chceš-li ušiju ti :wink: NO DR. neřeším mě to přijde k smíchu fakt že jo a jsem na tom stejně taky poslouchám ja je malý velký a hlavně co fakt žeru ,když jedu a teď slyším nějakou maminu jak říká to byl,ale klacek viděls ho? NO chápeš to? :rolling_eyes: Klacek!!!!! Zrovna dneska jsem to slyšela,moje miminečko hodnoučké a klacek! Nechápu :rolling_eyes:
Zuby nekomentuji,jsou to sviňuchy prostě :frowning2:
26. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
tak jsem dala malému trochu Nurofenu, ale ne tu dávku, co doporučujou, tak půlku z toho...dostal ještě nabaštit a vypadá to zatím celkem slibně...děsím se noci teda...

Maru, to je dobrá nabídka :wink: :sweat_smile:
Hele, to co jsem si objednala, nebylo to šitý Tebou?? :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
maru ahá..fakt jsi moc šikovná jen pordávej...až bude větší postýlka tak si objednám
hele ty babuchy neřeš..oni to možná srovnávaj postavou k tobě, že jsi malinká..na to bycjh se vykbválkla, sice to nasere a ty výrazy no comment, nějaké primitivní barbuchy,
haničko a Tomášku moc děkujeme za přáníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3068031#navigator
Toto jsi myslela Soni? ale určitě to není moje dílo,zatím jediný zelený žirafy jsem šila pro Lencu,toto je její odkaz
26. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Hani, tak už taky sporťák, jo? Však mu tam bude líp, než se tísnit v hluboké korbě :slight_smile:

Já tu zase drandím s oranžovým kočárem, jezdí se mi tu s ním fakt líp...novej bude na cesty :grinning:

A sežrala jsem celou Milku :sweat_smile: :grinning:
26. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
No penízky jsou třeba tak šiju,ale že by mi to extra vynášelo to ne,spíše zatím naopak více investuji jak vydělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
26. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
by mi zajímalo, kolik stojí ta látka :grinning:
26. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
maru jen si přihod koukám, že jsi poctivá a umíš to :wink:
26. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
NO já ti to hned řeknu na netu stojí 90-120kč/metr jak u koho kupuješ a jakou má akci,u nás kupuji oranžové žirafy za 150kč za metr tak fakt nerozumím tomu jak se jim to může vyplatit prodávat za 200kč :rolling_eyes:
26. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
no Luci to by už fakt nikdo nekoupil kdybych přihodila :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
no maru já vím v dbnešní době je to na pytel být jako prodávající, to je fakt
26. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
takže se mi to vyplatí koupit za dvě stovky, než si to stejně ušít sama :grinning:
26. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
jj to je fakt a proto pořád hledám něco kde spotřebuji málo látky a vrátí se to :sweat_smile: Teď šiju doma rychlozavinovačky,ale dneska mi to nešije tak jsem to odložila na zítra.
no to určitě Soni dobrá koupě :wink:
Holky, když jste začaly s mrkví, kolik toho ty děti tak jako sní a jaká by měla být dávka, aby se toho jako najedl?? Dneska jsme zase zkoušeli dát mrkev, byla rozmixovaná a stejně se tím nějak dávil, pak trošku vyblinknul...tak nesnědl snad ani půl lžičky...to bude taky na nervy, co? :grinning:
26. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Luci jako ty kapsáře co jsem zjišťovala tak se prodávají tak za 500kč,což když spočtu materiál se i vyplatí,ale já si dám cenu méně teda a stejnak prd prodám :rolling_eyes:
26. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Soni zvykne si,já když jsem uvařila mrkev doma tak jsem to dávala do skleniček od hami ty malinké a to byla jeho dávka o dost později pak už nomrálně do misky a kolik si dal tolik si dal :slight_smile:
mě Domi trpěl u jídla,měl koliku možná si vzpomínáte řešila jsem to s Luckou
26. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
aha, tak my tu máme akorát jednu skleničku první mrkve, taky asi od Hami, nebo od koho...ale to si nechávám na zlé časy...chci ho naučit na domácí stravu :grinning: :grinning:
Tak asi pak budu mrkev vážit, nebo nevim :slight_smile:
Jsem zvědavá, co nám v úterý řekne dr. k příkrmům...jdeme konečně na půlroční prohlídku...
26. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
NO Soni právě ty první lžičky by jsi měla dát tu Hami je to řidší o dost a lépe se tak začíná,neboj on se ti po takové malé chvilce nenaučí na skleničky,já jsem malému dávala ty první lžičky všechny od hami a je zcela na domácí stravě :wink: naopak sleničky moc nechce.
26. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Takže bych zítra zkusila tu skleničku místo mixované? :sweat_smile: Já jsem takovej srab a skleničky jsem dávat nechtěla, ale možná by to tak bylo lepší...
26. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
soni jak píše maru urřo ty první lžičky a bacha na špenát.....teda ten mraženej, pro děti by se měl dávat jen skleničkovej (páč klasika špenát má v sobě moooc dusičnanů a ty z toho šoenátu klasickým považením nedostaneš, takže já kupuju třeba špenát a pak přidám brambory, či masiko....
a soni ještě jeden tip, dej si třeba skleničku (tu první lžičku do výrobníku na led.....ty gumové kostky.....pak dáš jednu kostečku rpozmrazit..a uvidíš, s postupem času přidáš víc a víc kostek, tak aspon vše nebudeš muset vyhodit :wink:
26. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ty první budou určitě lepší,jde fakt jen o tu první skleničku mrkve,květák atd. Oni to mají ještě jemněji rozmixované než dokážeš ty doma pomixovat.
Mě napadlo a jak jsi to mixovala přidala jsi tam trošku vody z té mrkve? aby to bylo řidší?
ale fakt bych určitě dala první lžičky všechny od hami
26. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
maru ..no třeba časem se ti ten kšeftík rozjede
26. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Holkýýýý, ježiši to vypadá jak děsně složitý :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: Mixovat, zamrazit, rozmrazit.... :grinning: No já právě byla čučet na skleničku mrkve a tam píšou ohřívat ve vodní lázni...a jednou ohřátý už neohřívat, tak jsem přemýšlela, že bych stejně musela ohřát jen trošku...no ježiši, my dopadneme teda :grinning:
Mixovali jsme to jen jako samotnou mrkev...ale fakt je to najemno...žádné kousky...
26. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
soni dyt píšu kup skleničku první lžička mrkev...doma si vytáhni tu blbost v čem děláš kostky ledu a rozlij tu skleničku....pak dej zamrazit a nejprve dej rozmrazit 1 kostku pak dvě tři dle apetitu......
26. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
no a když bych tu skleničku otevřela a ohřála třeba jen trošku, tak jak dlouho může být ta sklenička otevřená?
My tu tamto na led asi ani nemáme :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.