• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
soni tak v ikey to kupte......skleničku bych nechala do druhého dne pak bych nekompromisně vyhodila :wink:
26. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
a tu kostičku zamraženou rozmrazíš a pak ohřeješ v kastrůlku, nebo taky v lázni?
Tak se zítra zeptám v domácích potřebách tady...
26. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
určitě jen do druhého dne :wink:
26. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
já ohřívám v mikrovlnce tak nevím jestli to je dobře nebo špatně dělám to tak od začátku
26. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
aha, já slyšela, že v mikrovlnce se to nemá ohřívat, ale ono je to asi putna, co...
26. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
soni....v mikru..... :slight_smile: a v poho to zas tady je téma o škodlivosti mikrovlnky...tohle je fakt už síla.....takže dej nejprve třeba jednu zmraženou kostu mrkve do misky a ohřej v mikru....ppostupně tak můžeš přidávat brambor či jiné kombinace....
26. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
a ty první lžičky ve skleničce jsou i taky jako třeba mrkev s bramborem a tak?
26. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
aha, takže to budu ohřívat v mikrovlnce...jsem ráda, když nebudu za blázna :grinning:
26. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
soni první lžička je jen mrkev, květák, brokolice, špenát, cuketa...pak ty dvoukombinace mrkev brambor, brambor květák jsou strašně málo k vidění tak já to řešila tak že sjem udělala brambor sama a dodala do skleničky :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
no jako nic se nemá přehánět takže fakt mikrovlnka :slight_smile: mrkev není s bramborem,ten uděláš doma
26. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
přesně jak píše Lucka
26. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
no, tak snad se do toho nějak v pohodě dostanem....

Tak já se jdu osprchovat a radši padnu do hajan...kdo ví, jaká bude noc...

Tak dík za tipy a dobrou :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
jdu taky chrupčit a budu doufat,že Domi bude spinkat celou noc bez buzení jako to převedl tuto noc :dizzy_face:
Dobrou noc :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
brou holky )
taky se pomalu odebéřu.... :wink:
26. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
ahojky,rychle letim pozdravit,nemuzu psat,milacek si me vola...hahaha :unamused: :grinning:

-dovca super,jsem ale strasne utahana,takze se fakt tesim do postele,spat jsme chodili tak ve 3,hruuza
-mikrovlnku ja nepouzivam,ohrivam v lazni
-marusko-ten kapsar se mi taky libi,asi pak vykoumam neco podobneho,se pripadne ozvu,inspirovala jsi me
-luci,krasny fotky,dojata jsem az na slzy, jeste jednou hlavne vse nej
-hani,maru-kluci jsou fakt krasni, se divim,ze nekdo neco takoveho u takovych deti vubec resi :angry: :angry:

a jeste jsem neco chtela,ale dneska nemam sanci,pry musim byt vzorna manzelka,pomooooc
tak krasny vecer vsem :wink:
26. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
jo soni a písni co chrobák z ledňáčků...jo???? :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Luci, jakej chrobák??? :astonished: :confused: áááááá, už asi fííííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
no bodejď víš :grinning: :grinning: :grinning: ten hmyz
27. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
Kdože to má dnes výročí??? Pavlínka a Lucinka?? Tak holkám gratulace ke druhému ročku :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás noc jako každá jiná, zaplať Pán Bůh :sunglasses: :grinning:
27. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
soni to je fajn, my taky spaly jako vždy....ted dělá bordel v ohrádce a budí hanyho...holt dostala plno hrajících bebech :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
taky se pridavam s gratulaci holkam k vyroci :slight_smile:
27. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
holky vše nej k výročí svatbičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
Jéé no já taky přeji krásné druhé výročí :dizzy_face: :dizzy_face: Toto letí neuvěřitelné :dizzy_face: A mějte se stále tak rádi jako doteď :dizzy_face:
27. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
Tak jsem šla nakoupit do Tety a koukla se na příkrmy a měli tam i mrkev s bramborem, tak jsem jednu sklenku přitáhla :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky

Soni jj taky kupuju,ale já mu tam ještě přílohu přidělám,aby toho měl víc a nebo mu vařím z mražené zeleninky a když to dobře rozmixuješ,je to jako sklenka
27. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
no, to mám do zásoby, že :grinning: Nejdřív musí začít dlabat tu mrkev :grinning:
27. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
počkej až ti bude dlabat všechno..už nevím co mu vařit aby neměl furt to samé :grinning:
my už jsme i na přesnídávkách

a začali nám zřejmně zuby :confounded:
27. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
ahojky,tak ja byla pred dvema lety touto dobou uz s milackem na foceni v parku-tyyy jooo,svet se meni,ted tu na me vriska moje stesti -mama mama- a ja jsem tisickrat stastnejsi,nez pred dvema lety touto dobou.....

no nic,luci,vse nej i vam a hlavne taky zdrave vonici stesti :dizzy_face:

ja letim ven a objednat nam stul na veceri,papa

soni-super,ze noc ok :wink:
27. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
jéééééééé vše nej k výročí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: užij te si toooooo
27. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
ha, takže skleničková mrkev měla celkem úspěch :grinning: Nandala jsem mu dvě lžičky a snědl to skoro všechno :grinning: A koukám, kolik toho v té skleničce je :sweat_smile: Jen ty ksichtíky u toho :grinning: Půjdem zachvilku ven, tak se dojdu zeptat na to tvořítko na led...my máme doma akorát ty sáčky.... :sweat_smile: :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.