• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
soni můžeš to dát do sáčku...to je fuk....ale mě to řpijde pohodlnější do té ledoformy no
27. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
ledoforma :grinning: Taky mi to přijde lepší...
27. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Pavly, v kolik hodin jste se brali jako??
A dneska si užíváte nějakou véču? Tak dobré pochutnáníčko :slight_smile:
A jak bylo na dovče, vše OK? Asi jste si to pěkně užívali, že :wink: :sunglasses: :dizzy_face:

Dneska byl venku pěkný hic, ufff...na sluníčku nám stanice ukazovala 45st. :frowning2: Zítra půjdem ven kdyžtak zase ráno, a pak budem doma...v tomhle nikde chodit nebudem...a na 15,15 jdeme k dr., tak dojdem tam a asi zase zpátky, uvidíme...Máme tady pěkný lesopark, jsou tam lavičky, ale pořád tam uklízejí po té vichřici, jsou tam i policejní pásky a uklízejí větve a stromy :frowning2: Tak se tam moc nedá...

Mrkvička zamražena :slight_smile: Jen jsem si odebrala dvě lžičky na zítřek a zbytek do mrazáku. Mám v těch ledopřihrádkách vždycky dvě lžičky v jedné...tak asi 5x2 :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Soni,tak zitra snad nema byt takove vedro.... i kdyz mi dneska prislo, ze je docela fajn... jako tak, jak ma v lete byt... slunicko od rana do vecera a zadny dest, brouka a nebo vitr :dizzy_face:

a Pavlinka se vdavala nekdy po poledni... ale fotit se byli s muzem jeste pred obradem :wink:
27. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Kde je pořád ta Kat? Jsou oki? :confused:
Věřím,že jo :zipper_mouth:
27. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Maru... Kat je oki ... jen psala, ze se z ni stava kvočna, jak se blizi porod.... :grinning:
pere, chysta domecek... a na net nema naladu :wink:
27. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Tak hlavně,že je oki :wink:
27. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
ahojky,tak se hlasim po veceri, bylo to moc dobry a uzili jsme si to-i s malou,ac se mamka stale nabizi s hlidanim-bez terinky by nam stejnak nechutnalo :wink: :dizzy_face:
a nez jsem malou uspala,tak spi i tatulda :grinning: ,tak mam cas na net a dneska fakt nejdu delat nic jineho,spat se mi nechce (pac uz mesic jsem nespala driv nez ve 12-tak je telo naucene...),ale chci odpocinek,tak dam netrelax :sweat_smile:

-brali jsme se fakt az v pul 2,ale meli jsme od 10 cas jen pro sebe :wink: -saty to napsala spravne :dizzy_face:
-jsem rada,ze kat je ok, a mela jsem to podobne s tim uklidem,chaaapu moooc dobre
-k prikrmum se nevyjadruju,u nas se stale ji spis opatrne
27. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky, prejeme Pavlince a Lucince krasne vyroci, krasne jste to oslavili a Lucka na dovci asi taky :wink:
Rada slysim, ze Kat se ma fajn, ale mohla by se obcas ozvat! Moc na ni vsechny myslime :dizzy_face: Tak pozdravuj aspon, at se jeste drzi.
27. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme zpět od mudry a Tomík má "jen" 7250g a 70cm (my teda doma naměřili 71,5 :grinning: )...od 11.6. přibral jen 430g, to není moc, ale dr. to neřeší a stejně, že začnem příkrmy, tak se to zlepší :slight_smile: Třetí hexu nedostal, bo je zrovna nemají, tak si zavolám příští týden a objednáme se...Mohli jsme to mít za sebou, ale to neva. A dr. si ho tak různě prohlížela a že je prý hodně mrštný, tak si to vykope :slight_smile: A jak na potvoru dneska dvakrát kadil, i když kadí tak třeba jednou týdně, nebo ob tři dny...
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli vaše děti to mívají, či mívaly...že po kupované stravě ve skleničkách kadí víc tekutě, kdežto když je domácí strava, tak to mají tužší? :sweat_smile: :grinning:
28. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Soni, mrkev obecně "staví" a rýže taky, takže by měl ,mít tužší...ale rpvotní je to spíš takový miš maš, trávicí trakt se s tím vypořádává podle sebe..takže jindy je to tak a pak zase tak..to se ustálí cca po 10 dnech přikrmování.....já přidávala do jídla Probian mimi (je od uk. 4m) a jsou to probiotika na udržení a obohacení střevní flory...když jsem zaváděla příkrmy a dobrý...přechod byl plynulý :wink:
28. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

dodatečně vše nej ke všem možným výročím, svátkům a narozeninám :grinning: :dizzy_face: my si výročí užili krásně, s drinkem v bazénku... miláček si mě znova vzal (i mi donutil, že jsem si sundali prstýnky a zas nanadali - jsem se bála, že ho v tom bazénu ztratím :grinning: ) a pak si měl vzal ještě jednou, protože nejdřív si vzal jen mě a pak nám došlo, že tentokrát si musí vzít mě i Patynku :grinning: :grinning: magoři nooo... :grinning: :grinning: :grinning:

jinak dovča super, užívali jsme si to co šlo, tři dny válení, dva dny půjčené auto, jeden den na lodi... krása... jen teda na lodi se Pátě nelíbilo, to kopala chudinka co mohla... asi trošku ty vibrace co tam přece jen jsou se jí nelíbily... a jinak jsme spolu komúnikovaly úžasně - jsem se opalovala a když už jí toho světla přišlo asi moc, začala kopat, tak jsme šli do bazénku, ona přestala... :slight_smile: Vráťa pořád koukal, jak se hýbě bříško, hladil jí... no krásně nám bylo :dizzy_face:

teď si ještě o víkendu pojedeme užít na pár dní do Alp na jezera, pojedeme autem a budeme si tam jezdit kam budeme chtít, tak se taky moc těším... no a pak už holt jen čekání na listopad :grinning:

fotky z dovči mám na facebooku, myslím, že tam jste všechny krom Haničky, že? Hani, zaregistruj se tam taky, přidám si tě do přátel a uvidíš na moje fotky i ty :wink:

jinak bříško roste mega rychlostí, jsem už takový vorvaňátko.... rostu kilo za týden... tenhle týden to možná byly až tři kila.... dovča se projevila :grinning:

a jinak teda vám musím říct, že jako fakt zažívám stavy plný štěstí až euforie :grinning: a čeká mě teď nakupování výbavičky, takže se taky těším...

a jdu vám zkouknout fotky...

jo Maru, jsi fakt šikula... mě šití taky bavilo, ale dneska nějak než si to ušít, raději si to kopím... jsme nějak zlenivěla...
29. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Luci, no Gojgynka je úchvatná........ jako fakt :dizzy_face: ty kukadla její.... a ta stonožka je super :grinning:

my jsme v řecku koupili Patynce obří plyšovou karetu :grinning: je tam pláž, kam se chodí líhnout... no a my jsme nedokázali odolat :grinning:
29. črc 2009 v 16:03  • Odpověz
Luci vítej doma..fotečky jsem zkoukla a krásné :slight_smile:

já hlásím zubákaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
29. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Hojky hoj :slight_smile:
Tak i tady Luci vítej a Kubíkovi gratulko k zoubku :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak jsme vyzkoušeli první kaši od Hami, jen trochu jsem mu dala a on by mi sežral všechno, nenasyta...asi mu chutná, no :sweat_smile: :sweat_smile: Jsme jí s manžou chutnali a jako špatná teda nejni :grinning:
Jsem totiž dneska udělala nálet na Tetu a koupila kaši, pak skleničku brokolice, špenátu s bramborem a ještě jednu mrkev :grinning:
29. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
ahojky holky,jdu rychle pozdravit,zatim to vypada,ze dneska spi mala driv :grinning:
(nebyli jsme totiz na zahrade,takze spala pres den jen hodinu a uz byla ko,ze zahrady jezdime az po osme,vetsinou tam spi jeste chvilku kolem seste,takze je zivejsi...)

u nas jinak nic noveho, porad se stavi a chce stale neco prelezat,podlezat,uzasne ucopuje jen palcem a ukazovakcem a studuje vse-materialy,struktury veci, porad taky vse komentuje....taky se naucila mlatit-zatim nevim,proc,ale smeje se tomu,ikdyz rvu jak kun, asi nam lezou dalsi zoubky,stale zas slinta a v noci chce byt porad u lizicky, atd.atd....a ja se ted strasne rada divam,jake dokaze se svym telem kousky,ja uzasne leze,protaci nohy a tak,proste zazrak z toho mrnete,co jsem myslela,ze se snad nikdy ani neotoci :sweat_smile:

luci-vitej zpet,super,ze jste si uzili a uzivate!!!
soni-vahu a miru jsme meli my v roce :grinning: ,co dodat,zeeee
niky-gratulujem k zoubku-dalsi,kdo nas predbiha :grinning:
luci-konecne jsem videla fotky, ja tu vasi hnedoocku a hnedovlasku fakt zeru!! tu jsem chtela jaaaa :confused:

jo a pan se me vcera jeden ptal,jestli malou holime-hlavu, nejak nemohl pochopit,ze v roce proste fakt nic,no :grinning: (ale bacha,uz to roste,uz je to videt i z metru!)

tak zatim vsem papa

jo soni a kasi od hami jim porad ted-asi proto tak tloustnu :confused: :confused: :confused: ja je totiz taky miluju :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
hojte luciik- na tu zátoku se chystáme taky je to na zakynthosu že...prej tam jsou i delfíni....tak nevim...teda pojedem až se prodá byt zatim nic a to jsme s cenou skoro o 400 tis dole :frowning2:
pavli děkuji za pochvalu...no...to bys musela mít takového tatínka co má sáruš no :grinning: :grinning: :grinning: hany umí fakt krásný okatý holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
s vláskama si nedělej starost...tohle přijde.. :wink:
30. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky, Luci, vitej zpatky, super, ze jste si dovcu uzili, tak to ma byt. Facebook mam, zkusim te najit.
Niky, gratulujeme k 1.zoubku :dizzy_face:
Holky, ja jsem dala maleho v nedeli do sportaku a jemu se tam asi nelibi, teda prvni den jeste jakztakz, ale vubec mi tam nechce spinkat, rve jak tur, kdyz je na brisku, tak se mu to libi, ale jakmile zacne byt unaveny a dam ho na zada, tak zacne rvat...ale tak rvat, ze ho proste musim vzit...tak premyslim, ze dam zpatky asi jeste hlubokou, i kdyz je tam teda hodne na tesno a v tech vedrech, ale tam mi spinkal...Dneska jsme sli na koupak a cestu tam i zpet jsem ho mela v satku, kocar slouzil jako vozitko na veci...Nemate s tim nekdo zkusenost? Nevim, zda vytrvat..nebo se vratit k hlubokemu..ja jsem ale citila, ze neni nejlepsi doba dat sporatk, maly je na me tedka zavisly, chce me furt videt, i v hlubokem, kdyz jsem tam dala plinu proti slunicku, tak knukal, kdyz jsem ji sundala a videl na me, tak byl v pohode...no to jsou starosti....dekuju predem za kazdy nazor.
30. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
luci-jo,priste to asi bude chtit zmenu tatuldy :grinning:, ne nevadi,ale babicky jsou tmave,tak jsem doufala,nooo

hani-ja dat malou do sportaku v tuto dobu,tak je taky zle, bylo i v tech 11 mesicich,pocinaje ocnim kontaktem,konce preci jen sklonem lehatka....
ja bych korbu vratila, nema odvetravani? nase mela a myslim,ze i vase! navic ma pripadne i polohovani...a letos mi ta vedra prijdou i mensi,snad to vydrzi v te korbe,ikdyz je mu tesnejsi....

ale jinak vim,ze takhle place kolem i dost dalsich deti a casem si zvyknou,musi....
30. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Pavli, diky, odvetravani ma, ale zase kdyz sviti slunicko, tak pres to sviti jemu na oblicejicek, je to dost tezko vychytat, aby mu tam nesvitilo, ale samozrejme jsem vetrala. Kdyz ja zase nechci jezdit 14 dni s revem, nez si zvykne...toto neni muj styl vychovy...ja ho proste plakat nenechavam...Tak ja dam jeste zpatky tu hlubokou. Ale muzu rict, ze po 5 mesicich jizdy mam uplne jiny naroky na kocarek a uz bych Casual asi nebrala...
30. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu jen pozdravit :slight_smile:
Hani, a jaký kočárek bys brala? Copak se ti na něm nelíbí??
Já malýho začla vozit ve sporťáčku od konce června a dobrý...tak u nás šlo jen o to, vyndat tu vložnou tašku :grinning: A v pohodě..je dobrý, že na malýho vidím, ale i si můžu rukojeť přehodit :slight_smile: A co máme ten nový menší sporťáček, tak tam zase na něj nevidím, jen v té stříšce, bo co to je, je průhledný pás, tak koukám zezhora :slight_smile: A tam taky nebrečí...on je v kočárku spokojený a nebrečí tam, tak jsem ráda...

Já balím a balím, jedem na týden ke tchánovcům, tak to bude maso...
30. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
hani,ja myslim odvetravani korby dole,pod lezicim miminkem!! :sweat_smile: nahore jsem to rozepla a aby na ni nesvitilo,tak jsem nad to roztahla slunecnik,a super
(jinak me mrzi tve zklamani z kocarku,ja naopak muj vic a vic miluju,chapu,ze je ti smutno,ale ja tu uz pred tim psala,co chyb jsem na nem nasla....ac jako vzhledove ho stale zeru)
hlavne,at je malemu ok,taky bych plac neustala :unamused: :frowning2:

soni-baleni nezavidim,ja vzdy silim!!!hruza,co a zas to vybalovat a porad dokola
snad se alespon vylet povede! :wink:
30. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
Pavli, no uvidíme, jestli se výlet povede a tchýně nás nechá dýchat...se těším na řečičky typu, proč malému nedám pacholíka a že jsem přísná matka...a dnes tchán prohlásil, že přece snad malýho nebudu kojit do patnácti a že snad začne jíst normálně ne? Si myslí, že dovršil půl roku a během týdne do něj nacpu veškerou stravu, nebo co...
Jo, balim na týden, příští neděli přijedem...a pak zase v pátek pojedeme k našim a tam taky budu týden...a si řikám, že pak aspoň dva měsíce nevystrčim odsud paty jako...
30. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz
autor
ahojky,jdu zase pozdravit
byli jsme dneska zazizovat nakupy (nove vybavujem byt po babicce a pripravujem pro delniky...) a pak jsme byli zase plavat v nemecku-proste to bylo super,zase krasny den
zitra oslava babi 70,rano letim mamce pomahat s pripravou a pak uvidime (ja se moc netesim,pac prijede i mamky bracha se zenou a ja se s nima ani nezdravim :rolling_eyes: ,nechci je ani videt,malou taky jeste nevideli,se bojim,aby miji ta jeho mura neustkla :frowning2: ) ach joooooo

soni-baleni-jsi statecna,ze to tolik vydrziz,me by uz svihlo, taky bych pak byla doma a doma a doma! a jak se mate,alespon dobre???
-prikrmy-nezavidim ten boj,snad te vsichni budou respektovat!!!!

zatim vsem dobrou noc
1. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Pavlínkooooooooooo kdy ty z toho shonu, oslav a příprav vyjdeš???? :fearful: :confounded: :confounded: hezky si Terezku pře můrou hlídej :wink: :slight_smile:

Soni, poslední dobou jak pořád balím, šílím z toho i já a to jen pro nás dva... smekám...

a kdepak jste všechny??? užíváte teplíčka co? To je správný, jen užívejte a užívejte :slight_smile: já se zas na týden loučím, jedeme do těch Alp, tak po návratu se opět ozvu :wink:

jinak jsem včera virtuálně utrácela - máme objednané chůvičky (Philips) a lehátko - nakonec to samohoupací a hrací - Luci, vy jste ho kupovali pro Gojgy viď? Jste spokojení? Já se na něj těším, jak kdyby bylo pro mě :grinning: jen mi teda holčičky přijdou v oblasti lehátek diskriminované :grinning: nenašla jsem samohoupací v růžový... tak bude takový neutrální (mám v albu)... po návratu se chystám na povlečení, vaničku....

Jo, Pavlí, ty do vaničky máš jen toho molitanovýho medvídka jako lehátko nebo ještě něco??

Luci, jj, je to taky Zakynhos...

a poslední info, ve čtvrtek jsme s Páťou ustáli promoci... tak malá a už si přebírala diplom :grinning: :grinning: popravdě jsme to moc neprožívala... hned na začátku jsem se emočně rozhodila tím, že tam není babička... tak jsem to pak nějak překonala, ale jakékoliv další emoce chyběly... no asi lepší tak, než tam plakat... :zipper_mouth:

tak už vážně pááá, možná ještě nakouknu večer, ale nevím, jestli budu stíhat....
2. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky,
rozepíšu se dýl, ale ted mam dotaz...Od patku, co jsme zacli pridavat bramboru, tak malej vzdycky navecer silene rve, trva to tak 45minut. Fakt des...Jsem myslela, ze to bude od zubu, ale....v patek a vcera dostal bramboru s mrkvi (domaci) kolem jedne odpolko, a oba dny rval kolem seste...dneska dostal mrkev kupovanou a v tom brambor domaci a zase rev, ale jelikoz to dneska jedl v jedenact, tak rval uz pred patou...mozna to ma souvislost, mozna nee..ale ze by nejaka reakce na ten brambor?? Luci, tys rikala neco o kapickach?? Fakt nevim cim to jako muze byt. Diky moc..Zitra asi mu prikrm nedam zadnej, nebo jenom mrkev...a jestli koupit nejake ty kapky??
2. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
ahojky
soni-ja teda nevim,my s tim jidlem zrovna nemame klasicke vysledky...ale rekla bych,ze ta brambora to malemu stavi a on se s tim vyporadava....rekla bych,ze to prejde, chce to cas...(u nas je to ted asi s rohlikem a chlebem,kdyz je dam,nejde kakat-nejde ji to vytlacit,dva dny vynecham a vyprazdnuje se co hodinu :unamused:)takze ja fakt moc neporadim,bohuzel :frowning2:
a kapky-tez nemam zkusenosti,zatim se vzdy vykakala nezý jsem je nasadila,ja bych rada,aby se to naucila a ne abych ji pak porad neco davala...no uvidime

luci-diplom super! kdo by to byl v roce 06 rekl,vid,kdyz jsme chystali svatby :grinning:

a oslava dopadla dobre,jen konec zase deda trochu zvoral-byl na mamku neprijemnej,asi se prejedl (silene tlaskal :angry: :frowning2: ),bylo mu zle a z toho to vzniklo,je mi lito mamky
no a babicka je na tom stale hur a hur,bohuzel to vypada,ze brzy bude i na plenach, mozek je asi v poslednim tazeni :cry: ,takze takovy podivny pocit mam,no :confounded:

jdu si ho vylepsit,jdu vymyslet darek pro rocniho kluka-nemate napad???????????????? asi 500kc
vsem dobrou noc :wink:
2. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Dobré ránko,
tak jsem dostala od ségry rady, ať teď dva dny zase jenom kojím a pak zkusím mrkev a další den přidat brambor a uvidíme teda...
3. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojky,
tak v první řadě vás všechny zdravím,malý usnul tak letím splnit svůj rest a napsat vám,dlouho jsem se tu neozvala :pensive:
Vezmu to tak jak si pamatuji - Luci fotečky z dovolenky jsem viděla na FB a jsou parádní,no jako krajina nemá chybu to je doslova nádhera,ty jako mamina jsi kouzelná a už teda jde opravdu vidět,že se kulatíš a do holčičky,špička zmizela nebo .... už ji nechci vidět? :sweat_smile: No přijde mi,že teď opravdu jasná holčička a tak jak jsem si tě neuměla představit jako těhu tak teď už si tě nedokážu představit jako netěhu :sunglasses:
NO jinak přeji krásnou dovolenku a pořádně si to užijte a těším se na fotečky:wink:

Kat se tady prostě neukáže :frowning2: Nevadí měsíc do porodu ji omlouvá :wink:

Soni to jídlo je boj co? Mám ti vyprávět co jsem si musela zažít při zavádění příkrmů? Hrůza!!!! Domi měl při každém jídle šílenou koliku a vykakat se taky nemohl tak jsem nasadila biopron junior,probiotický komplex díky kterému se přechod na tuhou stravu stal normálním,bez něj malý opravdu měl bolesti a jak jsem mu přidala denně 1/2 sáčku do čajíku tak to bylo úplně v poho,krásně papal a krásně kakal a dávala jsem mu to až do 9m pak jsem to vysadila a dobrý. Zase se chystám mu to nasadit na podzim,ne kvůli bolení ale kvůli tomu,že to jsou probiotika a taky zvyšují imunity,budou období chřipky a tak mu to zase nasadím už ne každý den,ale co 3 den mu to dám.Stojí asi 190kč a je tam 10 sáčků,já dávám 1/2 sáčků do čajíku.

S Veru krafu furt tak nic to si říkáme jinde ...

Pavly ..... tak dárek pro ročního chlapečka je super teda tatrovka,pokud ještě nemá,to si s tím chlapci hodně vyhrají a Domi taky,teď má v oblibě po ní šplhat,točit koly a rád se v ní veze,pak asi jak pro holčičku různé pyramidy z kroužků,skládačky,vkládačky,Domi miluje všechno hrací co vydává nějaký zvuk,melodii,auta má taky hrozně rád a dělá na ně brm,brm .. 500kč je fakt hodně nevím co ten chlapec má a co nemá doma,i houpačka je fajn závěsná ... odrážedlo taky koupíš do 500kč,no je toho hafooooooo.
Ty konce oslav vím své, v naší rodině to vždycky dopadne blbě každý se ne,že přejí,ale u nás opije a pak se nestačím divit co se děje,proto jsem zapřisáhlý abstinent a alkohol nemůžu ani vidět,nepiju ho a odmítám cokoli.
S babičkou je mi to líto,to už je fakt trápení ... Teď mi to připomněla ty oslavy,my byli včera taky na oslavě a jako nemám to ráda,sice tam nehrozí že by se někdo opil a dělal vyvrhely,ale tam mi jde o něco jiného,je tam tchýně (ta je docela v poho,bere mě a respektuje moje přání a tak),ale byla tam i švagrovka taky docela v poho,ale mě štve jedna věc a to,že se pořád motá kolem malého,to by mi ještě tak nevadilo,ale ona ho furt olizuje

:angry: :angry: :angry:
Pořád ho pusinkuje a každou vteřinu se na něho nalepí a mlask pusinka pro Domínka,moje nervy toto!!!! Jako on není lízátko,kdy to každý pochopí? Neřeknu pár pusinek,ale já tu mluvím vážně o stovkách hudlánu a malému to taky určitě není příjemné,však je věčně osypaný a bez tak z toho jak ho každý olizuje. Tchýni jsem to naznačila,že to nemám ráda a ta mě fakt bere a respektuje,švagrovka je hrozná povaha a fakt ho furt slintá,no to je na dlouho. Jen jak jsem četla,že Pavly psala že se bojí že ji Terezku uštkne tak to znám prostě .....

A Hani má krásného Tomíka,jsem koukala na fotečky fakt to je celá maminka :dizzy_face: :dizzy_face: že se do kočárku nevleze,to taky znám naštěstí já měla fakt velký povoz :grinning: takže i s fusákem jsem ho tam držela až do března,to měl 8m (ale musela jsem předělat na sporták,jenže v tom velkém kočárku to tolik nejde znát,to byla jen vytažena jedna část) pak do golfek a s němi jsem maximálně spokojená a zvykla jsem si hned a Domi taky.

Víc nevím,musím jít vařit.
tak páčko :dizzy_face:
3. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojky holky,
jdu ještě pozdravit, než se půjdu umýt a zalehnu s časákem :slight_smile:

Dneska naprostá pohoda, taky malej nedostal nic a jen kojení :slight_smile: Tak ještě zítra budem jen kojit a uvidíme, co pak...ve středu jen mrkev a ve čtvrtek mu dám i brambor. A zkusím koupit švestkovou šťávu, tak uvidíme, co to s ním provede :slight_smile:

Jinak se tady máme celkem fajn. Víkend byl parný, asi tak, jako všude...čachtali jsme se v bazénku, Tomíkovi jsme dali trošku vody do lavůrku, tak cákal ručkama...bylo super. Dneska jsme byli na výletě v Krásném Dvoře, lovit kešku, ale nenašli jsme jí....Tak snad jí najdem zítra, už víme, kde tak by měla být, tak to zkusíme ještě jednou...
Zítra budem asi odpolko už jen tady na chalupě. Ve středu si uděláme výlet do Žatce...ve čtvrtek nevím co bude, každopádně to Martin už odjede domů a nás odvezou rodiče v neděli...tak snad to nějak zvládnem...Kecy kecy, ale kolikrát se snažím tady spoustu věcí ignorovat a zatím mi to jde :grinning:
3. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.