• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Přejeme Domínkovi vše nejlepší k svátku, hodně zdraví, štěstí, lásky, hodných rodičů a brzy nějakou tu sestřičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Děkujeme a tu sestřičku si přeji dvojnásob :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Maruško Domínkovi vše nej k druhému svátečku, hodně štěstí, zdraví a hodnou maminu i tatina :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
lucikk jo měla jsem tu od FP akvárium, ale už je střelený....no příliš brzo jsme ho prodala, takže doporučuju ponechat klidně do roku (gojgy má 8610g) tak by si ted v tom vyloženě užívala
4. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
ahojky,taky letim poprat mooooc moooc zdravicka a stesticka pro dominka k svatku!!! terinka posila obriho hubanka :wink:
4. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky

Dneska jsme měli poradnu a 3.Hexu...máme 7,70kg a 68cm za 2 měsíce mi nabral kilečko.....
JInak u Hexy skoro neplakal,jen tak jako zakňučel,jsem čuměla jak péro,ona tam byla jiná sestra a ta to fakt píchla skvěle,neměla jsem ho na ruce,ale ležel na bříšku a čuměl kde co lítá.....no a když ho začala prohlížet,on jí vše z ruky bral,pak mu koukala do krku,tu špejly jí dic nesnědl a pak prej,jdem ho zkusit přitáhnout do sedu a to něměla dělat můj drahý synáček,jak viděl,že se k němu naklání a chce ho chytit aby si sedl,tak se už napůl zvedl sám DR opět nechápala
JInak ta vyrážka je POUZE vyrážka,má prostě holt sušší kůži,takže jen promazávat,neni to žádný exém,tak jsem ráda!

No a teď jsem byla na obrrr nákupu jídla na dovču ( plechovky,konzervy atd zatím) no jsem vyfkusaná jak debil..kluk uječenej,teď teda usnul,takže paráda,to jsem zvědavá do kdy bude spát a jak mu přizpůsobím večer,ale nebudu řešit,holt třeba půjde na koupačku už v 6 a pak spát...nebudu mu dneska držet režim,potřebuje vyhajat tu Hexu...dala jsem mu hned sirup,pač obě Hexy měl děsné,tak snad to nebude tak ošklivé tentokrát,no ale MM jde na noční,tak se tu poseru s ním sama :frowning2:
5. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky holky,
tak dneska jsem objevila hranu levé horní jedničky :dizzy_face: :dizzy_face: Jupí, leze třetí zub...a teď jako "babo raď", jestli to řvaní bylo k zubu nebo jestli měl zácpu...Každopádně byl teď malý dva dny jen kojený a dneska dostal skleničku cukety s bramborou :slight_smile: A vše ok :slight_smile: I kaši večer baští. A občas mu dám švestkový nápoj od Hippu a taky v pohod.

Niky, jak reagujete na hexu? My ji minulý týden nedostali, nebyla...teď jsme týden pryč (dneska jim přišla) a od pondělka má doktorka 14 dní dovču, takže tu třetí dostanem asi až někdy po 25. srpnu..tak snad to neva no...
5. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
ahojky
jdu pozdravit,mala chvili jeste spi,pac vcera vstava pred 8 rano, spala pres den asi jen 40 nim. a spat sla zase az v pul 10-trdlo,tak ted asi dospava deficit

niky-kam jedete??? ja neco prosvihla!
ale jinak nakup nezavidim,ja bych dneska mela taky alespon maly,neni uz pomalu ani naslo,ach jo,ja tak nerada,zvlast,kdyz je pekne :unamused:

a co malicky,ok po ockovani?

soni-nam se vetsinou taky kupi zuby a zacpa-tak to je fakt na vysokou poznat,kde byla pricina :angry: ,nastesti mala se ted vic a vic jakoby krouti-kdyz je to to kakani a nebo vic strka veci do pusinky-kdyz zuby,ale kdyz byla mensi,nebylo to poznat vubec :frowning2:

no a jinak ja zacinam mit cestovni horecku,pac se fakt bojim litat,takze zacinam mit stavy hruzy a pak musim letet na WC-husty teda....a to nemluvim o tom,ze nevim,jak zabalit abychom se vesli do kil :angry: ,jen prikrmy to jisti.....nejak nemam asi odvahu se spolehatm,ze tam budou prodavat to same (a my s jidlem mame dost problemy,takze riskuj to :confounded: )

no nic,jdu se myt,nez vstane,dneska snad uz pusti i vodu,nebo me svihne,nechci zit jak v praveku :angry:
vsem pekny den,papa
6. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahojky

Pavly,Soni: reakce ok..ani teplotku neměl,jen večír nevrlej a protiva,ale byl i unavenej..takže díky bohu bez reakce oproti minulé...

Soni: myslím,že neva,hlavně aby jí někdy dostal....

Pavly. jedem do chorvatska....takže mega nákup a to jsem ještě nebrala vše,takže v pondělí další nákup a pak balení..já to nesnáším a obzvlášť musím fakt nebrat zbytečnosti,jinak se do auta nevejdem,pač tam ještě bude kočár a cestovní postýlka a kufr skoro plnej :frowning2: no a ty nákupy,to je věda...stres,zda mám vše..no děsné,ale co Vám budu vykládat že?

My jako zas ten zub nemáme :frowning2: vykoukl a zalezl :grinning:

Holky poradíte mi? co už můžu vše dát Kubovi k jídlu?????? už je plně na obídku,masa bílá i červená,plně na svačince odpo...takže co vše už můžu k obědu dávat?? jo a kdy se nahrazuje další jídlo???
my jsme : mlíko,mlíko,oběd,sváča,mlíko či kaše..děkujiiii
6. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Holky, moc si ty dovči užijte :slight_smile: Pavly, kam jedete vy?
Niky, kam přesně jedete??
My zatím celkem v pohodě u tchánovců, jen se nám stýská po tátovi.
Malej konečně dneska kadil, asi po pěti nebo šesti dnech..hurá :grinning: Nevim, cim to...ale zkusila jsem mu zastourat teplomerem v zadku, dostal sirupek Nutrolin B a obcas dostane svestkovou stavu, tak asi vse dohromady...Ale zase uz druhy vecer desnej problem ... usne a za hodinu se vzbudi a rve :frowning2: Tak mu mazu zuby - objevila jsem totiz horni levou jednicku :dizzy_face:, ze vyleze ven, mazu brisko a dam nakojit a dneska usnul teda znova bez problemu...Ale trapeni to jsou... Jestli to nema taky po ty kasi, co vecer dostava...
Hani, a kdepak jste vy?? Copak delate?? Co Tomik?
7. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Soni jedem k Šibeniku...

Hele to může mít z té kaše..přece jen je to dost hutnější než MM a i ty příkrmy to můžou dělat...dej mu probiotika preventivně.....

Hani je prej na návštěvě u jedné koníkovky

dobrou
7. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
jo, jsem asi zapomněla napsat, že jsem včera byla v lékárně a radila se, a lékárnice mi teda dala nějakej Nutrolin B, taky nějaký probiotika, takovej sirup..no nevim, zda to k něčemu bude...uvidíme...
Malýmu dávám obilno-mléčnou kaši od Hami a dneska mu zkusím dát rýžovo-mléčnou, taky od Hami...nevim co je v tom za rozdil, ale tak to prubnem..
8. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
jj Nutrolin B jsou probiotika,je to sirup od 6m a je taky moc super, mám doma do zásoby takže určitě pomůže :wink: Dává se týden jelikož to je prášek,který se naředí vodou a do týdne se má spořebovat.
8. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
jj, jsem si napsala i na krabičku, kdy jsem ho otevřela :slight_smile: Jen mi přijde, že po něm nějak víc ublinkává, tak jestli to je normoš...
Dneska jsme měli brokolici, prvně jí měl včera, a dneska jí měl trochu víc a teda ani večer jsme nedali kaši, jak řval, tak byl jen nakojenej, u toho šíleně prděl a pak usnul...to jsem mu mazala břicho PUpíkem, mazala i zuby (jsem nevěděla, jestli to nejsou i ty zuby)...bych snad radši zůstala u toho kojení :unamused:
8. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Soni, to bude dobry.... jedou to prijit muselo... kojit ho do smrti nebudes a on si za chvili na jidlo zvykne a bude to OK :wink:

my jsme dneska konecne slavili Vojtovy narozeniny.... tak dostal k obedu svičkovou s knedlikama :grinning:
tady jsou nejaky fotky: http://picasaweb.google.com/misakovi/VojtovyNarozeniny#

jinak dostal od pribuznych hracku, je to sest vajicek v krabicce, a v kazdym je kuratko co pipa a muse se podle tech tvaru na dne dava do tech důklu, jinak to tam nejde.... no, sice jsem to nevysvetlila moc dobre, ale snad to pochopite.. na nektery z poslednich fotek je to trochu videt....
jako me se ta hracka moooooc libi :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Soni, jsem to teda napsala trochu drsne, kdyz to ted ctu... nechci rict, abys nekojila... spis, ze ten problem s prechodem na tuhou stravu asi prijde tak jako tak.... :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Kris, úžasný fotečky a všem to tam slušelo, hlavně teda Vojtíkovi :slight_smile:
A ta hračka vypadá dobře :slight_smile: To vyrábí nějaká konkrétní firma?
8. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahojky ženy...

jsem KO,oslava synovce 2 roky,takže celý den na zahradě,no mazec...Jakub byl úžasný miminko,nevěděla jsem o něm,hrál si na zemi a pohoda,sousedi půjčili takovej stan pro něj aby na něj nesvítilo a boží...

jen se omlouvám,dneska nedočítám,dočtu zítra.
Jen jsem vložila nějaké fotky kdo chcete
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3122929&vReferer=

papapa a dobrou
8. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
a ještě video kdo chcete jak náš raubíř usíná :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=U27J7N8CpA8
8. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Niky, video supéééér :grinning: :grinning: Hlavně, když ti pak usne :grinning: :grinning:
Kubík je teda docela čilouš, to Tom je takovej celkem pohodář, ale když se rozjede, tak to taky stojí za to :grinning: Hlavně by nejradši se pořád jenom nosil, koukal nebo chce prostě sedět...Až bude sedět sám, tak snad bude zase o starost míň, doufám :grinning: Ono se ukáže zase něco jiného :grinning:

Dnešní noc u nás trága, třikrát se vzbudil za noc a pokaždý půl hodinový řevy, nechápu...jestli to měl z té brokolice, že by ho nadýmala nebo zuby...já bych se fakt na všechno vyprdla a jen ho kojila, svatej klid :grinning:
9. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
9. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
oj, koukam, ze to nejde.... musis si zkopirovat cely ten odkaz ....
9. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
ahojky, tak jsem zpět i z Alp... bylo to super, počasí přálo, spoustu jsme viděli a super si to užili.... Niky, závidím Chorvatsko, já bych jela ještě někam :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: děsně mě to cestování baví... i když teday včera už jsem pak v autě skuhrala, dost trpím na žebra, bolí mě asi ty mezižeberní svaly... ale jinak bych trajdala pořád někde....

jinak malá už umí dávat pořádný kopance, dvakrát jsem se až instiktivně schouchela do klubíčka, jak to bolelo :grinning: a včera to i Vráťa cítil do své kyčle, když jsem se k němu tulila bříškem :sweat_smile:

Maru, jj, kulatí se bříško kulatí.... myslela jsem, jak odchodím ještě i září v normálním oblečení (kalhoty jsem prostě nedopínala) a to jsem se asi šeredně sekla... už teď je nedopnu vůbec, ani zip na kousek (nevím, že by se mi už roztahovala i pánev???), btak jsem na sebe zvědavá, co budu nosit... za těhu oblečení moc utrácet nechci, na druhou stranu nerada nosím furt to samý a hlavně džíny (ty těhu mám)...

Káťa se má fajn, více méně vše má připraveno, přišel jí už i kočárek a myslím, že se na porod těší. Jen ho odhaduje opravdu ž v termínu, 4.9. a obává se obříka, protože teď odhaduje, že má prcek 3100g :grinning:

já se zítra chystám do Kika, obhlídnout nábytek, tak jsem zvědavá, když jedu jen na obhledy, kolik mě nakonec budou stejně stát :grinning: :grinning: :grinning:

až hodím fotky na face a sem, dám info :wink:

jo a v úterý jdeme na kontrolu a ve čtvrtek na 3D! se nemůžu dočkat :grinning:
9. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
ahojky
letim pozdraivt
saty-mas fakt krasnyho synovce!!!!!!!!!

soni-s prikrmem je boj,ale zatim jste na tom lip,nez jsme byli my...takze vydrz,bude lip,urcite,vic ja radit bohuzel nemuzu :frowning2:

niky-s prikrmama tez nepomuzu,te doslova zavidim,ikdyz je fakt,ze ja bych asi takhel malemu hlavne tolik masa nedala-ale nevim,my s k tomu proste nedostali...snad ti poradi holky

luci-vitej zpet,zavidim to uzivani!!! i kopanecky!!!!!!!!

my jinak stale na zahrade,takze mi doma vse stoji,nebo po nocich horecnate dohanim.....nevadi, v zime se to snad dozene,to venku urcite nevydrzime......

takze ja zase letim,ale jeste vam reknu,jak jsem ted zacala resit,ze sezenu uz nejake zimni veci-chela jsem kombinezku,tak si vyberu-pracne v noci na ukor spanku a dneska mi doslo,ze si to zmerim a ja fakt nemuzu objednat 86,nam bude velka i 80-tak muzu vybirat znovu a to nemluvim o tom,ze jsem chtela next a ty v 80 delaji s nozickama-coz mi nemuzem.......takaze muzu resit znovu-hahaha
no nic,jsem se vypovidala,chlap tohle nepochopi
tak dobrou noc vsem
9. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
10. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
ahojky holky
tak jdu zase na skok,
jsem docela smutna holky,mala ma porad to odmitave chovani, silene se vzteka a pak z toho strasne place :frowning2: , uz druhy den proste odmita pri koupani sedet a ikdyz ji jen drzim,stejnak se postupne rozbreci..... jinak rve i pri davani do kocarku,pri kazdem prebalovani, prevlekani,proste neni po jejim,ona ted nechce a basta.......mate to taky nektera? /myslim ty starsi deticky/-jak to resite? ja tak nejak nevim, nechci ji v tom podporovat,ale trha mi to srdce,navic si myslim,ze stejnak nechape,proc jsem smutna.....
a navic se docitam,ze by to melo byt az tak v roce a pul :unamused:

a niky-kubika jsem si ted pustila a jsem unesena!!!!!!!!!! je strasne moc krasny!!!!!!! a navic teda sikovny,to,co umi kubik ted,nase urcite neumela,je fakt sikulka!!!!!!
a chorvatsko bych taky rada,radeji nez to recko,pac ja nechci do letadla!!! :frowning2:

hani-kde jste??????????????????????????? :confused: :confused: :confused: :confused:

luci-jsem rada,ze jsi si dovcu uzila :wink: ,budou taky nejake foteck? a pred tim jsem se ptala,kde jste to konkretne byli v tom recku??? posles odkaz???diky moc :slight_smile:

zase na chvili letim,jdu delat jidlo, treba jeste prijdu
zatim vsem pusinky
10. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Pavli teda až tak jo?
Sára taky nechce ležet u koupání )koupu pořád na lehačce...ale dávám ji i sedět po tom co jí spláchnu vlásky), nechce do ohrádky a řve a ryčí a zoufale pláče......když ji dávám do kočáru tak někdy taky...ale ne vždy...přisuzuji to trochu tomu,že si uvšdomila jako sebe samu a nás jako rodiče....páč když ji hany vzal kornoutek od zmrzky, co ji koupil tak poprvé se začala vztekat a děsně vynucovat něco pláčem když jí ho nechtěl dát....holt už není Sára mimo...formuje se osobnost a začíná ta "vyčůranost", prostě nechce a basta......
10. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
jo,kazdopadne mala uz taky presne vi,kdo je ona a jak si co vynutit,to zacalo uz po 11 mesici,ale ted je to fakt sileny!!! :frowning2:
ve vane teda od asi 10 mesice jen sedi-u nas se vlasky tak nejak nesplachuji :grinning: ,ale ted ji proste neposadim,protoze nechce, nechce prebalovat,protoze nechce lezet a hotovo :confounded:

no ja verim ,ze se to zase upravi, nemam ji to za zle,ale je mi z toho teda smutno, nerada ji vidim uplakanou-navic zbytecne....ale taky ji nechci ukazat,ze bude stale po jejim :pensive:

no alespon ze i jinde se neco takove vyskytuje,je mi hned lip :slight_smile: o to vic verim,ze to snad prejde!
10. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
jo o přebalování mi povídej :sweat_smile: to je taky mazec
pavli musíme věřit že bude líp nebo koupit ty pampers for girl ty růžové jsou pevné bez lepítek (jako plavací plíny se oblíkaj) a tak se dá přebalovat :wink:
10. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
nekecej,jsou jo! ja je u nas nevidela,chci je!!!!!!to je pro nas jedina sance ted,fakt!!!!!!!!
zitra vyrazim nekam je najit!!!!
a pro kolik jsou ale kilo,asi proto o nich jeste nevim,
10. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.