• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
niky, video super :slight_smile:

Pavly, v Řecku bude určitě hezky :slight_smile:
A s tím vztekáním - to měla ségra s malou nedávno, no už to bylo někdy po novým roce a Pétě budou v září dva...a teda to je fakt děsný období...je na houpačce, musí jít domů a to jsou záchvaty :frowning2: Záchvaty při oblíkání, při jídle, při všem...fakt na palici...

Maru, copak jsi dělala pěkného? :wink: :grinning:

Jinak u nás je to celkem fajn, jen se těším až bude zub prořízlej...je to taky na palici...Ty řevy určitě byly od toho a ne od příkrmu - to si myslím teďka :grinning:
10. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
soni-a preslo to i tam?????????
10. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
pavly, kde tam? :grinning:
Třeba na tý houpačce, když byli, tak jí vzala z houpačky a malá jí řvala celou cestu až domů, musela jí nést na ruce, hrozný :frowning2: Jsme to zažili i tady, když byli na návštěvě, řev na celý město :frowning2:
10. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
no jako jestli i u nich to nakonec preslo,ale vypada to,ze to jeste neni zazehnane,co :frowning2:
10. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
no, občas to ještě přetrvává....vztekání celkem přešlo, ale teď pořád řiká na všechno NE! Tak nevím, co je lepší :zipper_mouth:
10. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
ne uz mame davno-sice nerika,ale neustale krouti hlavou,az ztraci rovnovahu-dela to kdyz nechce jist,kdyz nechce prave prebalovat a tak-dobre chape,co tim rika,potvora,no tak jen aby to aelspon trochu bylo snesitelne,uz si nedelam radeji iluze
10. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
pavli ty plíny jsou už na větší mimča jsou to Pampers for girk růžové a pro kluky zelené, maj je v tesku u nás váhově myslím od osmi do 14 ale nevím přesně
11. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
pavli a ještě www.huggiesclub.cz jsou tam nové plíny ve 3 velikostech jmenují se baby walker taky jsou natahovací ale maj i lepítka pro snadnější sundávání, písni si tam o vzorek gratis :wink:
11. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky,
Pavly to je mi líto,že máte teď takové období ale přejde to,já bych neřešila to,že to bývá až od roka a půl tak Terezka to může mít teď a my až někde ve dvou letech,kdoví každopádně to tak opravdu nemáme,on je hrozně klidný a dá si říct,někdy se mu taky nelíbí,ale většinou ho zabavím nějakou hračkou nebo čaj ten zabere vždycky.Přebalování tak já už v leže nepřebaluji,to teda fakt neleží,ale ve stoje postavím ho ať se něčeho chytne,skříně nebo postýlky nebo stolu prostě cokoli a vyměním plenku. Tak to je lepší jak ho násilím držet v leže to už ani nezkouším. tak neboj přejde to jen ji nesmíš ustupovat a to se podá.

Soni jak víš že jsem něco šila? jsem to na sebe práskla? ani už nevím :sweat_smile: no každopádně moje dílo je tady:

http://maruska39.rajce.idnes.cz/Pro_Lencu/#DSCN8113.jpg

Ty plenky bych neřešila zkus přebalovat ve stoje,je to rychlovka a stihnu i namazat zadeček :wink: a kakání tak to máme z 90% když jsme doma do nočníku tak to ubyla starost o pokaděnou prdelku.
tak letím vařit :wink:
11. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Oprava,jsem to přejmenovala takže tento odkaz platí:

http://maruska39.rajce.idnes.cz/Vytvory/#DSCN8113.jpg
11. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Maru, ty jsi šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
oho děkuji ti Soni :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Pavlí, Zakynthos, hotel Tsamis Zante:

http://www.nacesty.cz/zajezdy/?RW=SXFxTXLxDRSxERFxLEJxNUExMUCxDUSxFRAxSTRxLNZxSZGxVIExPRGxKTW&HOTEL=tsamis%20zante

http://ehg2.giata-web.de/index2.php?com=ha&cathotid=1422606&uid=5287&frame=0&&catlang[]=de&catlang[]=en&catlang[]=nl&ghgmllang=

jinak my dnes byli na KO, vše v pořádku, opět dr komentovala jaká je to aktivistka... furt se jí tam různě kroutila a točila... no jsme zvědavá, až bude na světě...

na test na cukrovku jdeme příští týden, pít toho bude ale prý jen 300ml, tak to snad dám...

a teď ve čtvrtek jedeme na 3D :dizzy_face:

jinak jsem vykoupila déemko :o))) plínky, ubrousky, hřebínky, krémy, šampon, přebalovací podložky, vložky do podprdy a sposutu a spoustu dalších...

včera zase tesco - oblečky :grinning: mikinku, bundičku, trička, kalhotky... ponožky, čepičku, rukavičky... :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Maru........ ty bláho to je krásný..................

Pavlí, Terezka se pořád vzteká? Chjooo :frowning2: ale tak ono to přejde, uvidíš :wink: a nezapomeň, že některé děti to mají dřív, jiné dýl... holt vaše slečna si to vybírá už teď no...
11. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
kde jste maminy? :wink:

hlásím nové fotečky na facebooku - promoci a Alpy :wink:
12. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
holky, 10. se narodilo první miminko z listopadu... Maru, je to Adajar :frowning2: malý má 880g a bojuje zatím ze všech sil... snad to dobře dopadne... měla termín 14.11........... je mi z toho ouvej teda... prý má vrozenou nedostatečnost děložního hrdla, 28.7. jí začalo tvrdnout bříško, pak začala odcházet zátka... dokázali je udržet ještě 14 dní...
12. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Luci vím to,ona chodí stále k nám na srpen takže to vím od prvního dne co začal problém s tvrdnutím.Ještě se nás ptala jak pozná tvrdnutí ......
13. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
hojte lucikk to je hrozné......ale miminečko ¨je bojoivníček, budem držet pěsti :dizzy_face:
13. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
a propos - Maru, holky, jak se pozná tvrdnutí? :sweat_smile:
13. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
NO to je to samé Luci co jsem řešila s Adajar,nemůžu ti to říct protože to nevím já jsem rovnou rodila :sweat_smile:
13. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
luci ono ti břicho ztvrdne jako kámen začíná to na bocích a jde k pupku
13. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Soni símtě, pamatuješ si , jak sjem tipsalaměsíční spotřebu plenek u Sáry?jak ses hrozila? Tak co...bylo to taky tolik u vás?????
13. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
takže jako fakt je tvrdý... ono mi přijde tvrdý už takhle teda :grinning:

Luci, jakou jste měli??? Jsem četla, že do porodky mám mít na den 6-10ks!! Mi padaly oči z důlků... to jako fakt tolik??? :sweat_smile: jako těch šest bych čekala, ale deset??? :sweat_smile: :confused:
13. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Luci :grinning: :grinning: Už nevim, ale ze začátku to možná bylo i 12ks!!!!! na den :grinning: :grinning: Teď máme spotřebu tak 5-6 ks na den :grinning:
13. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Luci, vem si, že třeba na začátku kojíš co dvě tři hodiny a při každým kojení ti kadí :grinning: :grinning: A to někdy jsem ho přebalila před kojením, během kojení se podělal a pak jsem ho musela přebalit znova :grinning:
13. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
ty vole... a to jsem si říkala že už mám tak třetinu plenek do začátku nakoupenou (mám dva balíky po 28ks)... no takže to nemám....mám tak možná do tý porodky :grinning: :grinning: :grinning: jste platili extra popelnici navíc ne? :grinning:
13. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Luci :grinning: :grinning: :grinning: Já v porodce dostala asi pět plenek od nich :sweat_smile: :sunglasses: (aby se nepřetrhli) a ty dva balíky tam možná padly :grinning: Já vím, že my celkem vypoužívali asi 7ks těch balíků jedniček :slight_smile: Pak jsme rovnou přešli na dvojky. Ty první dny jsou ale blbý no, jde z nich pořád ta smolka, nebo co to je...
13. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
lucikk do porodky max 15 plín na den jde smolka pak vaječina a ta je tam ccca co 2 hodiny stejně tak doma, já za první měsíc sáry použila 272 ks plín :grinning:
lucikk to máš fakt plenkovou výbavu chabou :grinning: to je fakt do porodky
13. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj lidicky, moc moc vas s Tomaskem zdravime!!!! Bylo nam smutno, delsi dobu jsme tu nebyli...Byli jsme u kamaradky, kde jsme zustali s Tomaskem tyden a uzivali jsme si leta, meli jsme se krasne, jenom nam bylo smutno po tatinkovi...
U nas vubec nic noveho, Tominek je porad zdravy, moc sikovny, dela nam jenom samou radost,cas od casu nas potrapi podrazdenejsi tvaricky seboreou, ale nastesti uz je to v mezich, a nema to tak skareda, jak to mel cca. pred mesicem a neco..tak snad uz je to nejhorsi za nama. Ve sportacku uz si pomalu zvyka, ale vsude s sebou vozim satek, zacalo jsem ho nosit na svislo a miluje to, tak jsem rada.
Niky, mate krasne fotecky i videa, Kubicek se vam MOC MOC povedl, je to krasny a velky rostak :dizzy_face:
Maru, vytvory krasne, jsi sikulka. Zrovna jsem premyslela, ze byl malemu poridila nejaky mantinel, furt se mlati do hlavicky, jak se v postylce otaci...Nemas tam nejakou veselou latecku? Hodila by se mi i ta s tema zirafkama..Tak bych ti udelala maly kseftik.
Pavli, to me mrzi, ze je mala takova, ale tim si projdou v mensi nebo vetsi mire vsechny deti, nedelam si iluze, ze by nas to obeslo..Synovec mel v cervenci rok a taky se zacal vztekat, zacne dupat a rvat jako na lesy, kdyz mu neco nedovoli...jak to resit...svagrova Jana proste nepovoli, rekne, ze maminka ustupovat nebude, a kdyz rekne, ze ne, tak proste ne, at se maly treba na hlavu stavi...Rozhodne nepolevuj a nedovolej, ty nastavujes hranice, ne ona, je to pro jeji dobro, takze proste pokud potrebujes, aby neco delala ci nedelala, trvej si na svem, at i breci, sama vim, jak je to velmi neprijemne, v podstate temer vsechny slzicky jsou zbytecne, ale je to dulezite pro jejich dalsi vyvoj...Urcite se to brzo zlepsi a bude zase dalsi faze. Preju pevne nervy...
Soni, tak co u vas? To vypada fakt na zoubek. My nemame zatim zadny, ale uz to vypada, ze taky se snad neco vyklube, tak uvidime...
Luci, nakupky paradni. A hrozne smutne zpravicky o tom predcasnem porodu, fakt tuk tuk tuk, ze v nasi diskuzi mame same zdrave a krasne miminka...tak drzime moc pesticky, at miminko bojuje ze vsech sil :pensive:
Tak se mejte krasne a prijdeme uz casteji.
13. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.