• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
tak vánoce byli super jako každým rokem :grinning: dostali jsme co jsme chtěli :wink: a silvestra budeme trávit na diskotéce v blízkosti domu :wink: kdyby nám nebylo dobře ať to máme blízko domů :wink:
28. pro 2007 v 15:41  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: teď jsem konečně našla naši diskuzi,ta byla pěkně daleko,je tu mrtvo :grinning:
3. led 2008 v 18:48  • Odpověz
Ahojky,je tu mrtvo :pensive:
Tak já dneska byla poprvé na UTZ a viděla jsem miminko a buší mu srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face:
Krásný pocit :grinning: A měří 1 cm :wink:
3. led 2008 v 19:12  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Maruško to už je maciček,že :wink:
ten můj by měl měřit podle toho co všude čtu tak 16 cm :grinning:
4. led 2008 v 08:29  • Odpověz
Tý jo, už to chci mít taky potvrzené :grinning:
4. led 2008 v 08:29  • Odpověz
jinak já jdu na kontrolu až 17.1 už se nemůžu dočkat až toho našeho Drobečka uvidím :grinning: doufám,že ukáže co má mezi nožkama :grinning: a nejvíc jsem zvědavá jaký výsledky budu mít z trippl testu a jakou mám nakonec krevní skupinu :wink: kdy teda udělali chybu zmetci :frowning2:
4. led 2008 v 08:31  • Odpověz
ahoj holky... rezet gratuluju k // :dizzy_face:
many - jsem zvedava jak to s tebou bude....
jinak nedeste se, ze tam mam nejaky ten tyden tehotenstvi, jsem si tam zadala segru, aby mi to pocitalo, jak je na tom :o))
4. led 2008 v 10:00  • Odpověz
Ahojky :wink:
Many je to macíček,roste jako z vody :grinning: neboj prcek ti určitě ukáže co nosí mezi nožičkami,přece tě nenechá tak dlouho čekat :wink: výsledky budou taky dobrý,vyšly ti ty první testy dobře,ne??
Jakou chybu??

Terezko ponděli je za dveřmi,ale čekání je dlouhé,já vím :wink:
Určitě miminko uvidíš,pokud ti udělá UTZ a srdíčko hned příště anebo už taky zabuší :wink:
4. led 2008 v 11:05  • Odpověz
Jééé kiki já teda koukala,než pochopila :wink:
4. led 2008 v 11:08  • Odpověz
teda kiki taky jsem si už myslela že jsi těhu :wink:
Maruš já mám od mala v kartotéce krevní skupinu B+ a teď mi vyšla AB+ takže někde udělali chybu,tak mi znovu brali krev,tak jsem zvědavá,mají v tom pěkný bordel :angry: kdyby se mi něco nedej bůh stalo a dali mi krev jinou :angry: no jsou to zmetci :angry:
4. led 2008 v 11:11  • Odpověz
jo takhle,tak to jo to jsou teda zmetci :angry: Já myslela,že už jsi RH negativní a to prý není dobré pro miminko pokud má pozitivní krev,ale to není tvůj případ,ty to máš trošku jinak komplikované :sweat_smile:
4. led 2008 v 11:51  • Odpověz
jojo, jsem trochu podvodnik.... ale vim, ze se to ma segre narodit 10.7. a porad pocitat v kolikatym tydnu je a tak jsem si to zadala sem a pocita se mi to samo :o)))

s tou krevni skupinou je to divny.... a chodila tri roky darovat krev.... takze vim, ze mam A+ a manzel taky daruje a ma taky A+ :dizzy_face: ale ja uz darovat nesmim, neco mi v krvi nasli, co mi sice nevadi, ale pro darcovstvi je to blbe... tak uz nesmim :o(((
ale jsem taky rada, ze mam Rh pozitivni... je to lepsi

dneska asi vyrazim na nakupy.... treba zase sezenu neco na miminko... nejak me to nakupovani zacina bavit :grinning:
4. led 2008 ve 12:56  • Odpověz
To je čas si pořídit svoje miminko :wink: Není to tak těžké :sweat_smile:
4. led 2008 v 17:34  • Odpověz
tak tak :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2008 v 19:03  • Odpověz
4. led 2008 v 19:21  • Odpověz
maruško ahoj, vidím samomluva :wink:
4. led 2008 v 19:26  • Odpověz
Ahoj Lucenku :dizzy_face: :dizzy_face: jj těhu dělá divy :wink:
5. led 2008 v 17:31  • Odpověz
já to znám, taky blbnu.... :grinning:
5. led 2008 v 17:46  • Odpověz
ahojky holky tak jak se máte? U nás právě začalo konečně pořádně sněžit tak se asi půjdeme vyblbnout :wink:
6. led 2008 ve 13:10  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
u nás taky konečně dnes sněží :grinning: je tam krásně bílo :grinning: kdybych nebyla těhu tak jdu řádit na kopec :grinning:
6. led 2008 v 17:16  • Odpověz
Pěkné pondělní odpoledne :slight_smile: ať vám všem co pracujete ten týden rychle uteče :wink:
jinak jak se vám daří :wink:
7. led 2008 ve 12:14  • Odpověz
Tak u nás nesněží :sweat_smile: A to je dobře,já sníh zrovna nemusím :sunglasses:
7. led 2008 v 17:15  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile: já zase nemůžu spát tak už tady brouzdám po netu :wink: tak u nás ještě včera nádherně sněžilo :slight_smile: já mám ráda sníh a gor teď když nemusím na kole do práce a dívám se na něho z okna :grinning: jinak mě v zimě taky deptal,když jsem házela držkopády na kole :grinning:
8. led 2008 v 07:07  • Odpověz
holky tady to vázne, jak je Pavli?
9. led 2008 ve 13:54  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
lucenek - jak se daří :wink: byla jsi na screeningu v prvním trimestru :wink:
10. led 2008 v 08:00  • Odpověz
no brali mi akorát krev a dělali NT...to je asi vše že?Ale neměřili mi pánev, stejně jsem drobek...
10. led 2008 v 18:01  • Odpověz
Holky co to je to NT?
11. led 2008 v 10:13  • Odpověz
Ahój, taky kolik už se tu sešlo těhulíííí :dizzy_face:
11. led 2008 v 10:15  • Odpověz
Ahoj Terezko :dizzy_face: :dizzy_face:
jak je?
11. led 2008 v 10:17  • Odpověz
NT je maruško nuchální transcludence, česky to znamění změření šíjového projasnění, dělá se mezi 11 a 13 tt, později už nejde vidět, doktor změří tloušťku tekutiny vzadu na krku, norma je do 1,6....a celé to znamená riziko vrozené vývojové vady, zejména rosštěpu páteře nebo taky Downova syndromu, pokud je NT do 1,6 vše OK, nad tuto hodnotu...se posílá na odběr choriových klků, což je taková miniamniocentéza....a dělají se krevní resty na genetice, ale jsou případy kdy je NT nad 1,6 a miminka jsou krásná a hlavně zdravá, takže tak :wink:
11. led 2008 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.