• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Dobré ranko,
další z mých výtvorů tentokrát šité na zakázku,bude k tomu ještě mantinel a povlečení :
http://maruska39.rajce.idnes.cz/Vytvory/#DSCN8121.JPG

Hani mám doma látku oranžových žiraf tak pokud máš zájem pisni IP a domluvíme se :wink:
Víc teď nereaguji nemám čas,brzy napravím :wink:
14. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahojky holky,
jdu ještě narychlo pozdravit, dneska nebudu mít moc času a pak jedem k našim....

Hani, super, že si užíváte a že dělá Tom radost :slight_smile:

U nás to fakt na zuby vypadá a rovnou na čtyři!! Klubou se mu horní jedničky a dvojky :sweat_smile: :sweat_smile:

Škoda Hani, že taky nejsi na facebooku, kolikrát tam napíšu víc než sem a pak na to zapomínám to psát i sem :grinning:

Dneska je tu jasno a hezky má být, tak abychom si nezapomněli zabalit plavečky k bazénu :slight_smile:
14. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahojky holky,jdu se s Vámi rozloučit.
zítra odjíždíme večer,ale už asi nebudu stíhat se sem podívat!
Tak se měj te krásně a po 25.8 se ozvu...

opatruj te se a dej te pusinky prckům :dizzy_face: myslete na mě,ať cestu zvládnem v pohodě a Kubča je OK...papapapa a nezlob te tu :wink:
14. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
tak náš včerejší 3D.... je to holčička, potvrzeno... ale jinak teda jako naše slečna asi chce, abysme si počkali do listopadu :o)) čumák má naplácnutej na děložní stěnu, takže nebylo moc plodový vody před ním a tím pádem prostor pro utz... navíc si tam cumlá ruce, má tam pupečník a stále má oblíbenou polohu nohy u uší, takže tohle všechno měla kolem ksichtíku... takže jsme viděli spíš prd... resp. jako viděli, mě to vlastně stačilo \.o))) viděla jsem, že tam je, otevírá pusinku, hýbe se, šmrdlá,... a byl to zas krásný pocit... jen už nemáme kvalitní fotky a nahrávku... ale to mě je i nějak jedno... pan doktor byl zklamanej za nás, pořád se omlouval, chtěl jen poloviční poplatek... snažil se chudák hodinu, jestli se malá třeba nějak neoddálí... naopak ona mu tlačila proti tý sondě, takže se vždycky ještě víc přimkla k tý stěně potvora :o))) říkal nám teda, že v gennetu a podolí mají ještě lepší utz, tam že by tolik nevadilo, jak je blízko té stěně a ten pupečník že by to taky prosvítilo, ale myslím, že to nemá cenu... v podolí jsme byli snad ani ne za 15 min venku... a jak jsem psala, mě to vlastně stačilo... viděla jsem jí tak... :dizzy_face:

jo a váží cca 1200g, tak jsem ráda, že už tolik... to váží víc než ten chlapeček tý Adajar, co se narodil... tak mě to uklidňuje...

a přišlo mi už i to lehátko houpací :o)) máme ho v obýváku a Vráťa vždycky když jde kolem, tak ho rozhoupá a stojí a kouká a culí se :o) prý trénuje :o))

ještě mi pan doktor říkal, že mám míň plodový vody než je běžné, ale že i tak je to fyziologický, že se nemám ničeho bát... tak snad má pravdu a i nadále to bude ok... to mi třeba ani moje dr neřekla...
14. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
Luci, já to tak nemyslela, jako že mám do začátku nakoupéeno, to samozřejmě ne, jen jsem si myslela, že už jako aspoň "něco málo" mám... a když vás tak čtu, nemám vlastně stále nic :grinning: :grinning:

Niky, krásně si to užijte a neboj, vše bude ok :wink: aspoň mi pak dáš reference, nás Chorvatsko čeká příští rok :slight_smile:

Soni, Hanička už na facu je :wink:
14. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
ahojky,letim vas na skok pozdravit!!!!!!!
jsme porad venku,chodime dom jen spat,net stiham max.docist pri kojeni nebo omylem,kdyz si mala nevsimne,ze jsem tu,jinak me hned stopuje........

luci-super UTZ, mimi se proste casto schovavaji :wink: ,je to slecna,nooo,nebude se ukazovat prece vsem,ne!
hani-jsem rada,ze jste ok a ze kocarek uz je v pohode! :dizzy_face: , jinak noseni chapu,mala ma manducu taky strasne rada,ikdyz ji tam davam co nejmin.....
niky-krasnou dovcu!!!!!!!!!!!!!!!
a soni-at vas zoubky netrapi a vylezou :angry:

vsem dal krasne dny-nejen pocasim,pusinky detem
15. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
Posílám pozdrav z Chorvatskaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
http://pavlys.rajce.idnes.cz/

ahojky,dneska proste vic nezvladam,mejte se krasne
18. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ahojky,
pavly malá nemá chybu mě hrozně fascinuje ten její semišek na hlavičce,ale řeknu ti až jednou bude mít vlásky tak budeš mít co dělat abys nápadníky odehanala,má krásné očička a je šibalka jde to vidět :wink: že je celý tatínek asi nechceš slyšet,co? :grinning:
Ty jsi taky kus a ty tvoje prsáááááááá,uá to jsou děla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ty máš snad 8-čky či co to je mazec,čumím a nechápu ještě teď,to já mám vyschlé švestky :pensive:
U mě tak,že už ze 2 měsíce je ze mě snž :sunglasses: Mám,ale děsně rozhozený cyklus děs běs,minulý měsíc jsem to dostala až na vyvolávačku 44 DC,tento měsíc piju kontryhelový čaj a uvidím či pomůže nebo ne,ale už jsem 32 DC a nic :frowning2: ale nějak mě dneska píchá levý vaječník tak doufám,že se něco chystá páč minule to byl pravý to jsem si jistá :slight_smile: Taky už mám doma calibrum baby plan :grinning:
NO jdeme do toho prostě chceme dvě děti a nemám na co čekat,vždycky jsem si přála mít rozdíl 2 roky mezi dětmi a jak se povede napoprvé (v což nevěřím) tak budeme mít opět doma červencové mimi pokud vykoukne jak má.
Kdyby jste se chtěli podívat mám taky nové fotečky,něco už je na FB a všechno tady,opět hodně tak jak chcete:

http://katdol.rajce.idnes.cz/15.8.09_Domca_13M/

Domi ještě nechodí,nemá k tomu daleko,ale bojí se pořád chňape po ručičce a jde jen když mě drží za ruce,za jednu taky ale bojí se a to není jistý,kolem nábytku a tak je rychlý jako střela více stojí jak leze,ale samostatné chození si ještě počkáme. Na fotkách jde vidět jak jistě stojí sám na svých nohách,musí překonat strach a rozchodí se.
Tak páčko zatím :dizzy_face:

a Kat bude za chvíli maminkou :dizzy_face: Těším se :slight_smile:
19. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahojky holky...mám fotky z dovči na FB tak jukněte kdo chcete...až budu doma,tak kdo tam neni,tak dám sem nějaké :slight_smile:........
20. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
ahojky,jdu na chvilku pozdravit
vzhedem k pocasi u nas stale dokola,vstnem,najime,zabalime,vypadnem na zahradu,domu se vracime se soumrakem,rychle umyt-vetsinou uz ani nekoupem,ale umyvame pod sprcho,pac uz usina,napapat a spat,ja pak litam po byte a pripravuju na rano a tak porad dokola....
ale je to teda bozi a leto,budiz pochvaleno!

terezka se teda stale vzteka, potvora!,ale jinak je to fakt laska nejvetsi,chodit se ji nechce,slo by to asi,ale proste je to poseroutka,boji se ze by hapala :grinning: ,takze chce stale obe ruce a jinak se vzteka az se rozpace,ze ji nechapu
-plaveme v bazenu, otuzujem se,abychom mohli dobre plavat v zari a nemrzli jsme, a zkousime papat,co zahrada da-z toho je problem obcas-silne prdiky a plac,no uvidime,kdy mi budem normalne jist
atd.atd.atd.....

proste se mame dobre a doufam,ze i vy ostatni :dizzy_face:

maru-gratuluju ke snz!!!!-koukej si zmenit profil!!!!!
-semisacek je to muj fakt uzasnej, si ani nedovedu predstavit,ze nekdy budem myt vlasy natoz delat culiky :fearful: :grinning:
-sibalka je snad vic a vic,je to proste fakt potvora!!!
-fotky boziiiiiiiii,skoda,ze nemam taky segru,co foti :angry: :frowning2: , dominek je fakt nas nahradni zenich!!! fakt uuuzasnej!!!
-prsa-no snad fakt bez komentare, dle posledni podprdy ve spesl odchode je to E,ale verim,ze kdyby meli F,G,tak i tam se vlezem-a asi lip,tohle mi porad vypadava......... :unamused: strasne doufam,ze jednou to budou zase alespon C

niky-fotky teprve musim najit,kazdopadne se mejte co nejliiiip,myslim na vas,jak si to asi kubik uziva

no a ostatni moc zdravim a verim,ze si taky uzivate,pusu detem
20. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
jen na skok,Pavly tam mělo být že UŽ ZA 2 MĚSÍCE JE ZE MĚ snž :sweat_smile:
překlep,takže ofiko snažení bude až od poloviny října :wink:
21. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
a já pak za měsíc porodím a Maruška si chytne mé bříško :o)))

jinak i sem hlásím... nezahálím a utrácím a utrácím a utrácím :grinning: Patynka má zas nové oblečky... bude to frajerka po mamince :o)))) ale jako nakupovala jsem i prakticky... zimní kombinézku v CaA... a pak jsem ulítávala v Tescu - má krásnou sukýnku s tričkem, punčoškama, botičkama a čepičkou... vám to vyfotím, to musíte vidět :o))) je to bílo lila.... no jsem magor no, já vím...

máme za sebou test na cukr, vše je ok a celkem se to dalo i přežít... jako mňamka to nebyla, ale šlo to... muselo, že....

jinak asi nic nového není, máme se fajn, jen teda se nějak začínám víc pozorovat, jestli netvrdne bříško, jestli malá kope, jestli není na kalhotkách krev... nevím, jestli je tou tou adajar jak porodila, nebo co se mi děje v hlavě, jen si furt říkám, už abych byla aspoň 32tt... i když i tak vím, že není moc o co stát, porodit tak brzy...

jo a těšíme se na svatbu, jdeme 4. září... jen moc nevím, co si vezmu na sebe... asi zas ty promoční šaty, nevím... a mají to venku, tak sháním klobouk a nemůžu sehnat :angry:

Niky, ty mě fascinuješ, jak i od moře jsi furt online :grinning:

Pavlí, a už je to s papáním lepší? už ti to tolik neodmítá???

jinak jsem ráda, že Domínek je váš až náhradní ženich, u nás má totiž označení ženich číslo 1 :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
holky, ještě mám dotaz... co bych si měla v lékárně koupit pro malou? jako myslím kdyby měla kašel, rýmu... nevím... co můžou novorozeňata??? co jste měly vy???
21. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
no a s těma prsama... měla jsem vždycky B... včera jsem si kupovala D :frowning2: a to jsem si myslela, že mi kojící podprda nikdy nemůže být... je mi skoro už teď... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky, moc vam s Tomaskem zdravime, nejak ten net nestihame, jsme furt nekde venku. Tento tyden jsme se byli zapsat do plavacku, tak budeme od zari chodit na plavani, moc se tesim. A taky zkusime kurz znakove reci pro miminka, taky od zari, no tesim se moc, holky, co zacaly o mesic driv uz umi nekolik rikanek naznakovat a je to fakt super, a pry ta pani, co to vede, je oblecena jako brouk a ma na hlave velky tykadla, deticky pry na ni muzou nechat oci..no fakt se tesim moc.
Pavli, fotecky jsou uzasne, mala je nadherna, opravdu moc moc krasna holcicka, povedla se vam. Z vlasku si nic nedelej, od kamaradky holcicka taky moc vlasku nemela a tedka ji budou dva a ma krasne mikadko, vsechno bude. Jinak ta kojo fotka je moc krasna, to takhle kojite normalne? I me se maly nekdy prisaje, kdyz je na brisku a narazi pri sve patraci akci na bradavku, ale to jenom tak spis pro radost, nez ze by skutecne sosal. A krasny fotecky z kocourkem :wink:
Me se v tehu ani pri kojeni prsa nezvetsily, tak max. o pul cisla, cislo, takze v pohode, jenom mi teda silene poklesly...mela jsem krasny pevny prsa a tedka jsou dost sveseny..no co se da delat, hlavne ze mlicko je dobry a maly krasne prospiva...
Maru, super, ze se budete snazit, to je nadhera. Fakt to silene leti. Ja jsem si rikala, ze bych tak chtela ty 3 roky rozdil, tak uvidime, jak nam priroda nadeli. A taky Sonka se zacnou asi snazit hnedka po vas, aspon to tak rikala, tak zase budou dalsi tehulinky. To je parada. Na fotecky mrknu pozdeji.
Luci, chapu, ze se vic pozorujes atd...ja si taky rikala, at uz je 1.trimestr za nami, pak at uz je 24.tyden, at uz je tolikaty tyden...je jasny, ze se o sva miminka bojime, a pokud je to v rozumne mire, myslim, ze je to i dobre, aspon je na sebe clovek opatrny. A nakupky si uzivej, to k tomu patri :dizzy_face: Kukala jsem na facu na fotecky a moc krasne vsechno. Das mi pak tip na ty Alpy? Ty vypadaji uzasne!!! A ta kyticka k 25tinam...no teda, klobouk dolu, sikovneho muzicka sis vybrala :dizzy_face: Vzpominala jsem na to, jak jsme byli u vas na te akcicce...Nechcete to zopakovat s detickama? Ja jsem pro kazdou spatnost :sweat_smile:
Luci, posilam ti seznam, co jsem kupovala ja....

Jo a jeste je u nas novinka, ze maly se plazi, od vcerejska, je to uzasne :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
ahojky,letim zase chvili k vam,jestli mala dovoli-asi zoubky,je dneska pekne uplakana...

luci-vzala bych si na svatbu ty promocni,strasne ti podle me slusi-neni co resit
prsa-no uz jsem napsala, nezavidim ti,verim,ze nebudes na tom tak blbe,jako ja
papani-nase mala stale nechce moc papat,ale za posledni dva mesice vyrostla asi o 3cm a pribrala asi 800g,coz je mega pokrok,takhle hodne to nemela od pul roka,takze jsem spokojena
co nakoupit-no neprehanela jsem to a myslim,ze to bylo uplne super, ono od prvni prohlidky u mudry to domu snad chodilo vse samo!!! urcite jsem ale mela lih na pupik (je vic druhu,staci v lekarne rict), bepanthen (dle me nejlepsi na prdelku,pac i jakoby hoji), a jeste me ted rychle napada odsavacka hlenu (tu treba ja potrebovala hned prvni noc doma a byla jsem statstna,ze ji mam)
pak vim,ze kupuji rybilku, pupika atd.ale to jsem mela neco malo a vse zbytecne....
ted mi treba napada mit doma jeste cipek paralen-stovkovy (male deti smi ale jen pulku a myslim od 4 kil??),nurofen je taky pro deti (vse na teploty,me treba mala doted radeji cipek nez lzicku), asi je dobry mit doma i opthal-mela jsem taky na ocicka,ale u nas problem nebyl...........
napada me toho spousta,ale proste podle me staci ten lih,pac kapicky dostanes na prohlidce a kdyz je takhle malemu mimi zle,stejnak letis hned k doktorovi,na pohotovost....to dalsi je spis pro alespon dvoumesicni deti-teda pisu me zkusenosti a urcite jsem neco vynechala,kdyztak dopisu

hani-super,ze si taky uzivate,neni co resit, jsem docela rada,ze dneska se trochu ochladilo a prselo-ikdyz s tou plastenkou se nam fakt nekocarkuje nejlip-mala tolik nevidi a to ji proste nebavi
-plavani super,taky se tesim na pokracovani a znakovani u nas bohuzel,ale musi to byt fakt super
-kojeni-tohle je vic nez normalni, na fotce nejde videt to ostatni, nabizi si je nastidacku,jedno hladi,druhe sosa,smeje se na ne,leze po me pritom,stavi se u toho na nohy,no bavime tim cele okoli, lidi nechapou,je to proste komediantka :grinning:
-jo a prsa mi taky pekne klesaji vic a vic,ale nesu to hrde a statecne :sunglasses:
-a k plazeni obr gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobrou noc vsem
21. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
ahojky holky
to snad neni ani mozny,co se nam zase stalo!
V patek vecer mamka odjela na dovolenou-jsme si na zahrade rikali,jak to tentokrat snad bude mit v pohode,ze je o vsechny postarano a ja na vse uz jen budu dohlizet......no a nebylo to ani 12 hodin co byla pryc a babicka upadla a lezi v nemocnici,pro zmenu zase se zlomenym krckem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jako mam fakt dost,za chvili jedem za primarem,co povi,jestli ji budou v pondeli operovat.......kazdopadne vzhledem k tomu,jak odmitala chodit a spolupracovat a jak jsem vam psala i o tom vyprazdnovani-nemame zadne iluze,ze je to fakt spatny :frowning2:
jsem to proste musela nekam napsat,bracha je ted taky v chorvatsku,ale ten se uz bude vracet........

jinak se mame nastesti dobre, panikarim,ze nevim,co mam vsechno vzit a nevzit na dovolenou-nesnasim letadla a navic vahove limity :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: uz se nemuzu dockat pristi dovolene-autem!!! kam dam vse a jeste neco navic!!!!! :sunglasses: :grinning:

mejte se co nejlip a uzivjte leto,dokud nam vyjimecne preje,papa
23. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

Hani, plavčo je super a jsem zvědavá, co budeš říkat na to znakování, i když ty budeš určitě nadšená :slight_smile: :wink: no akcička s dětičkama nezní vůbec špatně... že bychom naplánovaly letos příští léto? Víkend? Třeba někde... ???? :wink: :slight_smile: tip na Alpy ti určitě pak dám, byli jsme moc moc spokojeni :slight_smile: kdypak se tam chystáte???

Pavlínko, vy už frčíte??? A kdýýýýýýýýýýýý???????????? Jinak s tou babi, je mit o líto.... tak ať brácha kouká pořádně pomoci a není to jen na tobě, tohle už si fakt nezasloužíš... :frowning2:
a děkuju za pochvalu šatiček, vypadá to na ně, protože asi nic jinýho mi nebude a ony jsou elastický, takže do těch se ještě nacpu :grinning: a děkuju za rady ohledně léků, máte pravdu, že pak se stejně vždycky letí k dr...

jinak já zas včera řádila po internetu... utratila jsem asi 8 tis :grinning: ale mám objednanou postýlku, jupíííí, jak mě se ulevilo si snad ani neumíte představit... stávala se z ní pro mě noční můra... ještě mám teda jednu - přebalovák a pak nějakou komodu s šuplíkama na oblečky... Pavlí, ty to máš vše Ikea???? no a pak máme objednané dvě povlečení i s baldachýnem :grinning: , dvě zavinovačky, kojo polštář, hrací deku s hrazdičkou, kolotoč nad postýlku... ale stejně mě fascinujou ty ceny... v KIKA kolotoč přes litr, stjeně jako ten kojo polštář... na netu za 4-5 set... no jsem ráda, že jsem se neunáhlila... postahuju fotky a dám je do alba, abyste viděli, jak naše malá princezna bude fakt jak princezna :grinning: :grinning: se na ní maminka vyřádí nooo... :grinning: :grinning: :wink:

a pak mám na vás další dotázek - jaké jste volili deky do kočárku??? mám nakoupené takové ty fleecové, budu kupovat zimní fusak a teď vlastně nevím, jaké dečky... na netu jsem viděla přímo sadu do kočárku, ale jen takovou tenoučkou, taky jakoby ten fleece... tak děkuji děkuji :wink: já vás tady nemít... :grinning:
23. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
ahojky holky
luci-letime 3.9.
-vecicky moc chvalim, neni co dodat, ruzova je proste krasna,vid :wink:
-prebalovak-no ja ho mam na miru (psala ti to kat na FB dobre),je to nejlepsi, je pujceny od brachy,takze neni podle mych predstav, spodek-dvirka mi nevyhovuje,davam tam vecicky jen nepotrebne,zato ty 3 police jsem vyuzila maximalne-na plenky-do roka,ted uz je taky tak nepotrebuju.co je nejlepsi je ten vrsek-ma tusim 100x75cm, krasne se tam vejde ta velka podlozka (vespod mam nekouzavou podlozku,takze neklouze,ani kdyz ted mala zuri), napravo mam pak ty kosicky,ktere hlavne prvni pul rok byli k nezaplaceni-mela jsem tam poruce fakt uplne vse dulezite,ted je toho min,ale porad se opravdu hodi (kremy, masticky, kapicky, ctverecky, teplomer, hrebinek,..........-vse pri ruce)
kdybych ho nemohla si pujcict,tak koupim komodu-do te se podle me leze lip,odsunula bych ji od zdi a nechala si vyrobit jen ten vrsek-nemuze to stat tolik! a dobre bych to nechala pridelat tak,abych komodu neposkodila-ta se pak jeste urcite vyuzije........(a mj.myslim,ze by to slo na tu komodu z ikei co mam, jednu dobu jsem chtela prave prebalovak zrusit a dat to na to,jenze jsem si to rozmyslela,preci jen je to ulozny prostor,mista mame dost a tak jsem to nechala tak byt............)
-deky do kocarku,no vzhledem k tomu,ze mas zimni mimi,tak to budes mit asi uplne jinak,nez ja.ja kupovala tu letni soupravu od emitexu-jak pises fleecove, sto pro jsem to vyuzila a deku stale vyuzivam (treba ted do postylky), na zimu ale nebylo potreba, dala jsem do kocaru dolu deku (to by se pouzit krasne taky dalo) a na to zimni fusak.malou jsem mela v overalku z tesca, pak v zimnim overalku a tak jsem ji davala do toho fusaku-plus prekryla "nanoznikem" na korbu a kdyz hodne foukalo,tak jsem pouzila zase tu deku ze soupravicky a jakoby ji tim delala clonu....kazdopadne mylsim,ze ji asi tolik nevyuzijes,ja bych pro zimni mimi asi koupila fakt jen ten fusak-uz od podzimu mala lezi na tom spodku,pak terpve davam ten vrsek....
-do kocarku jsem pak na pekne pocasi mela zavinovacku, na doma dalsi a i pujcene a ty jsem treba ja vyuzila strasne moc a mela jsem jich jakoby malo-protoze napred porad zvracela,pak se porad procuravala...nestihala jsem prat a hlavne ja jsem byla zavinovackova a mala taky-az do 4 mesice, doted zavinovacky (ty ctvercove)pouzivam do postylky-jako "podlozku"

jestli najdu cas,poslu ti i fotky odkazy,co myslim

a babi-no nic moc, je to nejen zlomenina,ale tristiva,chce to nutne operaci,ktera neni ale jista vzhledem k zavaznym neurolog.nalezum-proste 5 mrtvicek je hodne a uspat ji vubec nemuzou,zvazuji lumbalku-ale to je zas problem s redenim krve,kterou musi mit,jinak bude dalsi mrtvice..........no je to na dlouhe povidani,proste zitra ji bud budou operovat-jestli ta krev bude nejak v norme,jestli ne,daji ji zatim do kolene drat,nohu tim narovnaji a daji na dlahu-aby alespon mohla byt s ni manipulace a pak se uvidi,jestli hodnoty krve nejak dobre klesnou,budou ji operovat treba koncem tydne,jestli ne a jestli neurolog rekne neoperovat,tak to nechaji jen na tom dratu a budou jim nejak pohybovat-to by ale musela 2 mesice lezet-plus to pry bude dost bolestive......takze vyhlidky nula.......pry se pak nekdy muze zacit stavet na berle-hahaha,kdyz ted nebyla schopna stat sama bez pomoci :pensive: , urpimne,kdyz skonci jen na plnenach a na voziku,bude to zazkrak...... :frowning2:

no nic,konec oskliveho,mejte se krasne a pusinky detem,papa
23. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky holky,
téda než tu všechno dočtu, tak stejně nevím, na co reagovat dřív :grinning:

Jen jsem si všimla, že anoli našla // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jupí a veliká gratulace :slight_smile: :slight_smile:

Pavly, s babičkou je mi to líto :frowning2:
A fotečky krásné :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, ty teda jedeš s nakupováním :grinning:
Já na prdku používám Rybilku, zatím máme vše OK, tak jsem ráda...hlavně je o mnoho levnější než Bepanthen :grinning: A nám i dr. řekla, ať Rybilku používáme, takže jsme u ní. A Pupík taky máme a teda mastička k nezaplacení :slight_smile: Ale vzhledem k tomu, že budeš mít holčičku, tak možná s prdíkama nebudete mít problémy, tak jí ani potřebovat nebudete, ale pro jistotu bych si jí pořídila...

Maru, takže na cestě další těhulka?? Super :slight_smile:

U nás zatím další snažilkování nehrozí....zase změna :grinning:

Niky, už jste doma z Chorvatska?? Těším se na zážitky :slight_smile:

Hani, tak jsem zvědavá, jaké budete mít plavčo :slight_smile:
My začínáme 7.9. a těším se :slight_smile: Budem jezdit na 13hod...a co jsem zatím se dozvěděla, tak tam budou 4 dětičky, dva kluci a dvě holky :slight_smile:
A znaková řeč pro miminka?? Co to je?? To jsem ještě neslyšela....

Jinak my jsme týden u našich, zítra dopolko přijede táta a v úterý ráno pojedeme domů. Stále nás trápí zuby, ach hrůza...... :cry: :cry: :cry: Jsem už docela vyšťavená a snad bude zase líp, věřím v to...
A papáme docela dobře. Už jsme k obědu zkoušeli i kuřecí masíčko, tak to mu jede, měl ho s mrkví a bramborem. Zatím vše jen mixujem dohladka, jináč se nám dáví...Dneska jsme zkusili přesnídávku, tak zblajznul půlku a ještě by si dal, ale nedala jsem mu, když to bylo prvně, tak uvidíme, co bude. Večer baští kaši a zbaští klidně 150tku :grinning: Párkrát se nám i podařilo, že měl večer kaši a už jsem nekojla...někdy prostě napít chce...ve čtvrtek snědl skoro půlku banánu a taky jsem ho pak nekojila, až pak za dvě hoďky, tak to bylo taky fajn...

Tak já už jdu na kutě a připravit se na další noc, kééééž by spinkal a případně se "jen" najedl a nevyváděl...Na mojí cholerickou povahu ty jeho noční řevy jsou fakt záááááááhul :cry: :cry:
23. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Dobré ranko,
no Luci věcičky krásné a teda to nakupování,to je maso no :grinning: Já s lékarny teda maximálně využila Pupík a kapičky nejdříve Sab simplex(naprd)Baby Calm(ještě větší prd) a nakonec probiotické kapky ty byli boží a bylo po kolice.Taky rektární rourka a teploměr to bylo naše věčné trápení a tak bez toho jsme s počátku nekakali,ale nebyl kojený a byl na UM takže měl tvrdé kaku.
JInak odsávačku na vysavač určitě pořídit je to super věc a ty hadičky jsou naprd a nikdy nevytáhneš to co potřebuješ,jak byl malý větší a už se uměl bránit tak hadičky jsem měla doma pro srandu nešlo to s tím kopal mě,škrábal a bránil se prostě takže jedině na vysavač je to fuk fuk a hotovo :sunglasses: Na ten začátek už mě nic nenapadá ještě teda mastička na zadeček a pro ty první dny bepanthen hodí se i na bolavé bradavky a pak se sama rozhodneš co ti vyhovuje já třeba rybilku nemůžu ani cítit to je taková pro mě odporná rybina,že mi s toho bylo na zvracení,to jsem fakt nemohla. NO a později opět jak přišli zoubky tak zase na noc jedině pytiol úžasná mastička :dizzy_face:
No Pavly tak co říct na tu babičku,je to fakt k uzoufání stáří je na prd a já jen doufám,že se pro babičku najde nějaké východisko něco co ji pomůže nejvíc.
Jinak koukám,že na dovču jedete na moje narozky :dizzy_face: A asi mi uteklo páč nevím kam jedete a na jak dlouho :sweat_smile: To se zrovna budu vracet od Niikkyy.
Luci pak do kočárku tak na léto jsem měla hlavně pod malým zavinovačku a lehkou deku na vrch jak bylo chladněji a na zimu spodek od emitexu fusák a pak klasika celý fusák zabalený do něj a v kombinéze.
A víc už nevím co jsem chtěla Domi mě tu mlátí do klávesnice mám strach,že to smaže tak to raději ukončím a odešlu ....jooooooooo už vím jaký rozměr musí mít fotka když ji chci vyvolat??? Mám 400 fotek zhruba od narození až doteď od malého a nevím jestli je nutno to mít v nějakém rozměru,díky moc :dizzy_face:
tak páčko musím budu dávat spát malého pa :slight_smile:
24. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
jo A LuCI líh na pupík jsem vůbec nepotřebovala byli jsme dlouho v porodce a malému se tam uzdravil celý pupíček :wink:
24. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
jéžiš a Anoli má // tak gratulacéééééé obrovská,stejně tu dlouho nebyla holka jedna :sunglasses:
24. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
jů, má //??? a to nám to sem nepřijde napsat potvora jedna????

Anoli, obřííííííííííííííííííííííííííííííííííí gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
24. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
tak předně děkuji všem všem za rady :slight_smile:

Haničko, tobě i za mejlíka, jsem úplně zapomněla ti to napsat...

ad přebalovák... no musím říct, že mé nározy se mění ze dne na den a už taky začínám uvažovat o tom na míru... máme i tak trochu známého truhláře... asi to večer proberu s Vráťou a bude, jinak se z toho už zblázním... jinak bych taky raději zvlášť komodu i přebalovák, velkou skříň zatím kupovat nebudeme, tu až rovnou do pokojíčkun do domečku, takže se mi ty prostory budou hodit...

ad fusak - ještě jeden dotaz :grinning: koukala jsem, že emitex dělá buď jakoby klasiku, dole odepínatelný a bla bla bla a pak dvojitý fusak - že se odepne vnitřní vložka a je na menší zimu, připne a je na větší zimu... nemáte zkušenost přímo s tím??? jde mi o to, o okolik je třeba ten dvojitý teplejší.... spíš si teda říkám, že bych asi koupila ten dvojitý (rozdíl je asi 700,- a to mi nepos... a malý bude teplíčko), jen kdybyste některá znala ze zkušenosti, ráda si to přečtu :wink:

Soni, a copak copak, že snaženíčko zatím ne??? půjdeš teda po 2 letech do práce??? Jinak je úžasný, jak ti Tomík už krásně papká, se na kojení těším, ale na tohle pak taky :o))) jo a prosím tě, ty a cholerik???? Si děláš srandu ne? Jsi v tom případě musela na naše setkání za sebe někoho poslat :grinning: mě přijdeš jako velká pohodářka :wink: ne přímo flegmatická, ale jako že to vše zvládáš s přehledem a nadhledem :wink:

jinak jj, růžová je růžová... snažím se teda, aby vše růžové nebylo, ale ledaskdy to prostě nejde :grinning: :grinning: :grinning:

Pavlí, to s babičkou - vyhlídky teda fakt děs běs... kolik je babičce let??? Chudák, takhle se trápit... no snad to opravdu dopadne tak, že budou moci zvolit tu nejlepší variantu.... držím palečky :wink:

jo a chtěla jsem se ještě na něco zeptat a nevím na co..........

jinak tu odsávačku koupím, už jsem na ní na netu koukala, tak ještě koukám, co s tím rovnou objednám :grinning: ježiš ty prachy lítaj.... to je šílený.... ale je to krásný, mě to moooc bavíííííííííííí :grinning: :grinning: :confused: :zipper_mouth:
24. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
aaaa už vím... měli jste předem koupenou nějakou UM pro případ, že byste neměly mlíko???
24. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
aaaa ještě mi napadá -na lahvičky, dudlíky máte sterilizátory? Nebo postaru stačí vyvařit?
24. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
teda UV - um. výživu... neumím psát...
24. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky..

jsem doma...ještě jsem nedočetla,nestíhám.dočtu a ozvu se.

jen koukám,že Anoli má // tak VELKÁ GRATULACE ode mě a Kubíčka....
24. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.