• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
achooooooooooooooooooj :o)))

já hlásím nové fotky v albu, tak kuk kuk, za čas to promažu, ty oblečky, nechci si dělat druhý...
24. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
Holky, děkuju moc za gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Maru, máš pravdu, dlouho jsem tu nebyla, protože to teď bylo takové hodně chaotické období, navíc jsem se včera vrátila z dovolené, ale určitě bych vám to sem přišla napsat, to se nebojte. :wink: Niky, taky jsme byli v Chorvatsku. :wink: No a 14 dní před dovolenou jsem dostala zánět močových cest. Nikdy jsem nic takového neměla, tak jsem z toho byla trošku v šoku. Dostala jsem slabý antibiotika, protože jsem doktorce hned řekla, že se snažíme o mimi. Ty mi ale nezabrali a tak jsem musela 14.8. přesně v den odjezdu dostat antibiotika další. No a protože jsem měla zpoždění ms, tak mi Dr. vzala krev a říkala, že než nasadí nějaké další antibiotika, tak musí vyloučit těhotenství... jenže já se právě v pátek, v den odjezdu, dozvěděla, že podle krve jsem těhotná! Měla jsem radost, ale zároveň jsem se bála, protože mě čekali další antibiotika. Testíky jsem si vzala s sebou a ob den zkoušela, jestli čárka sílí nebo ne. No a výsledek vidíte v albu. :wink: :grinning: Dnes jsem se objednala na gyndu, takže příští týden uvidíme, jestli je vše tak, jak má být. Pořád mám z těch antibiotik blbej pocit, ale snad to bude o.k. ...
Maru, taky jem četla, že budeš za 2 měsíce snažilka! Toto letí!!! :slight_smile: :dizzy_face:
A Luci koukala jsem do tvého alba, jak jsi nakupovala. Patynka bude velká fešanda! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těším na to, až začnu taky nakupovat. :wink:
Jinak zatím mi nic není. Mám nafouklé břicho, mám citlivá prsa a někdy mě pobolívá bříško. No a začínám mít častěji hlad... tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál... jestli mě čeká zvracení nebo ne... :sweat_smile:
24. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
Ahoooj holky, tedaa, tady je novinek :slight_smile: Tak ja teda pridam novinky od nas - Tominek se od minuleho tydne plazi, ani nevim, jestli jsem to psala, a dneska se nam prorezal prvni zoubek!!! A druhy vypada, ze bude taky do par dni venku...tak mam velkou radost....A zvladl to krasne, poznala jsem, ze ho neco trapi, ale hermanek v jojobe a kartacek na prorezavani zoubku a mamincino prsicko vzdy zabraly. Holky, musim se priznat, ja si v posledni dobe tak uzivam kojeni, vzdycky si s Tomaskem treba odpoledne lehneme k sobe, krasne se tulime, on si sosa, pak si treba zdrimneme, mazlime se....ale v noci ho teda nenecham, i kdyz on to nejak extra nevyzaduje, budi se tak 2krat zatim...Pavli, kdy se ti mala prestala budit v noci? Nevis, do kdy by se meli v noci budit deti, ktere jsou kojene?
My jsme zatim porad na mlicku....

A ted velkaaa OBR gratulace Anoli - hlavne preju zdravicko, to je tedka nej, nej, nej, bud na sebe moc opatrna a at se vsechno krasne vyviji.
Pavli, mrzi me, co se stalo babicce, jak pise Marusko, to stari je teda....Ja teda nevim, jak bych sbalila do letadla, ty vahove limity jsou fakt na prd, my frcime tedka v sobotu do Orlicek na tyden a taky nevim, jak se vlezeme a to jedeme autem....
Soni, jak to, ze vas trapi ty zoubecky? Jaky mate tedka stav? Uz mate nejaky venku? Nebo porad nic? A jaktoze nebudes snazilka? To jsou novinky...Neboj, ani Maruska nebyla snazilka a tedka zase bude... :dizzy_face: Tak treba se to jeste zmeni i u vas...
Luci, no fotecky krasne!!!! Patynka bude paradnice, a zavidim ruzovou (Pavlinka vi), ja ty holcici oblecky miluju a aj Tomasek jich ma par ve vybavicce :grinning: Ale jak to tak vidim, tak je vyhodnejsi mit prvniho kluka, protoze ja bych asi taky mela vsechno ruzove a pak druheho kluka do ruzove neobleces. Naopak kdyz je holka druha, tak sem tak neco modreho nebo zeleneho snese....Ale nee, to je uplne jedno, jak se znam, tak jestli bude druhe holka, stejne budu kupovat vsechno ruzove... :dizzy_face: :slight_smile: Do Alp se zatim nechystame, ale tvoje fotecky me moc nadchly a pojedeme urcite! A taky chci jednou na Zakynthos...No radsi uz na ty fotecky koukat nebudu... :grinning: JO, a hrozne moc se mi libi ta bila soupravicka do postylky, ta me uchvatila...
No jeste jsem toho chtela urcite vic, ale uz si na nic nevzpomenu..
24. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ilčo, to je paradaaaaa ... taky moc gratuluju a drzim pesti, at je vsechno tak jak ma byt :wink:

Luci, oblecky jsou kraaaasny ... a fotky briska samo taky, ale to vis :wink: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 06:56  • Odpověz
Hani, Kristýnko - moc děkuju! :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Anoli, no krásné čárečky, krásné :slight_smile: a zjištění těhu před dovčou, jůůů :o)) co říkal manžel???

Hani, s tou růžovou, ono to fakt člověku nedá.... taky se vždycky snažím koukat i do těch klučičích oddělení, pak se ale otočímna tu druhou stranu a skonstatuju že prostě na holčičky jsou ty oblečky krásnější a už to jede :o))) takže tvojí úchylku na růžovou chápu :o)))

jinak je krásný, jak si užíváte jeden druhého... někdy bych už moc moc chtěla taky, ale jen ať ještě je hezky v teplém pelíšku v bříšku... no a samozřejmě blahopřání k prvnímu zoubku a k plazení!!! ty pokroky jsou stejně úžasný....

jo a Hani, se omlouvám, že jsem včera tak vypadla z FB bez rozloučení, ale celé mi to spadlo a nějak nešlo nahodit...
25. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Luci, jo jo zjištění před dovčou, jenže já jsem se nemohla ani pořádně radovat! Protože mi doktorka nasadila hned další antibiotika a tak jsem měla strach, aby třeba ms ještě nedorazila, víš? Manžel byl překvapenej moc, i slzy dojetí byly, ale pak jsme si spíš říkali, že se k tomu nesmíme tak upínat, kdyby náhodou se všechno pokazilo atb.
No uvidíme, ale budu klidnější příští týden, kdy mám jít na první kontrolu. Snad bude všechno o.k. Musí být!!! :wink:

Luci, to nějak letí!!! Tobě se už za chvíli objeví 30tt!!! To je mazééééc! :grinning:
25. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
no to mi povídej :grinning: :grinning: :grinning: a je to jako včera, co jsem tu ležela neschopná se skoro hnout :grinning: :grinning: :grinning:

neboj, máte bojovníčka, když ustálo i atb, určo to bude v pořádku :wink: necháte si říct pak jednou pohlaví nebo chcete překvapení?
25. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
tak mi přišel balík... nvše je ok, až na to bílé povlečení a bílou zavinovačku, Hani, byla bys zklamaná... je to prachobyč bílý hadr, to povlečení bez výšivky, no horší jak látka na ubrus :o))) a ta zavinka taky, zavolám tam, jestli to můžu vrátit, ale to by mělo jít, že?... jinak ten zbytek je fakt super :o)) a už jsem pochopila, proč je to za tak málo :o)) je to z Polska :o)))
25. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
ty vado tak to jsem nezažila... jsem nastudovala obchodní podmínky a protože mi nebylo jasný, jakou cestou mi vrátí peníze, volám tam... pán značně překvapen a jaksi nechápal, že chci vracet zboží, protože se mi nelíbí :o))) že prej jsou na etu fotky.... a že se setkal jen s tím, že zákazníci vracejí poškozené zboží... mě docela naštval, jakým tonem se mnou jednal... jsem si původně chtěla u nich objednat něco jinýho, ale za tohle teda fakt ne... jdu vybírat jinam...
25. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahojky holky,
Hani, jsem zapomněla pogratulovat k plazení, to jste šikulky :slight_smile:

Luci, fotečky krásné a teda hlavně ty oblečky :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně, abys to všechno užila :wink:
Co vůbec tak kupuješ za velikosti??
Jinak je mi líto, že se ti nelíbí zboží, cos objednala...ale snad ti to vezmou zpátky!!

Anoli, budu držet na příští týden palečky, ať je vše v nejlepším pořádku :slight_smile:

K tomu snažení...jak nemám zaměstnavatele a chtěl druhé dítko do dvou let Tomíka, tak bych s dalším mimčem musela jít na čtyřletou rodičovskou :unamused: Což teda nic moc, že...Takže zatím jsme rozhodnutí, že až Tomovi budou dva roky, půjdu do práce, odpracuju co půjde a další dítko až pak...no, uvidíme co bude a jak...znáte mě, jak vše měním :grinning: :grinning:

Dneska jsme byli u mudry na třetí hexe a nechali jsme Tomíka i zvážit, tak má 7,8 kg :slight_smile: Za měsíc půl kilča nahoře...to se mi hnedka víc líbí, než to, že předtím přibral za dva měsíce 400g :slight_smile: Asi mu mrkev a spol., a kaše dělají dobře :slight_smile:
Zuby, no comment!!
25. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
ahojky,v letu zdravim!

anoli-gratulace!!!!!!!!!a preju mooooc stesti a zdravi!!!!!!!!!!!!!!
luci-vecicky nadherny, vymenit nebo vratit to urcite pujde!!! hodne stesti
soni-gratulujem k plazeni-to se nas vyhnulo,kojeni si tez uzivame-moc dobre chapu,taky mame takove chvilky,bozi,co!
soni-vitej doma,zuby tez nekomentuju!!!!!!!! :angry: a krasnej prirustek!!!!

my hlasime hruuuzu, mala od pondelniho odpoledne horecky,v noci 40, rano doktorka, nenasla nic,teploty klesly (ale ma to v okoli vic deti-takze asi nejaka divna viroza),dneska v aute-vyhratem pochopitelne mela siiiileny zachvat, jsem to jeste nezazila,malem jsem nervama nedojela,cukala se,jecela,pistela-nezabirala zastavka,kojeni,nic,nesla uklidnit ani pred nemocnici,jecela i na chodbe,v pokoji-nemohla jsem poradne mluvit s doktorama-no proste hurza,snad ji bude uz zitra lip
-babi je od vcera o operaci-a povedla se rovnou ta hlavni,primo kycle-krev si dala rict!!! takze super, vcera byla pry ok podle dedy-/ja se na jip s malou nedostala,deda nezvladne pohlidat,vzlast,kdyz uz horela/,jenze vecer jim pak nejak selhavala-srdicko,takze pry ji docela rovnali,rano ale ok a prelozili ji na obyc. pokoj-takze snad uz to bude dobry!!! jen ruku jednu ma desne oteklou a zatim nevim proc-dneska nebyl cas to resit :frowning2:
ale proste tak nejak snad dobry..
-ted jen aby byla mala dobra,pac dedu tam nema kdo jiny odvezt, sam nepojede-nemel by misto na parkovani,navci ho musim dostat az pred spital a ne nechat dole na parkovisti-nedosel by,takze se navic porad dohaduju na brane,aby me pustili dovnitr-proste fakt nervy :angry: :frowning2:
ale bude lip,ja vim

takze zdravim a mejte se liiiiiip,dobrou noc
:frowning2:
25. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
jo a nechala jsem si malou prevazit,tak za dva mesice jsme ted nabrali to,co predtim za vic jak pul roku!!! :grinning: ,terezka uz ma 8430g!!!!!!!!!!! huraaaaaaaaaa a i vyrostla!!!!!!!!!
jo a vcera snedla dve kulicky hrozna,predtim pul svestky a dneska kousek bananu!!!! ona snad fakt bude nekdy jist!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses:
25. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holky, dekuju moc za gratulace k plazeni, jste hodne :dizzy_face: My mame venku uz druhy zoubek, maly je nesvuj, nejradsi by byl, kdybych u nej sedela a hrala si s nim cely den, coz dost dobre nejde, jakmile odbehnu, zacne se ozyvat, jako kde jsem..no sranda...ale vim, ze na to ma v tomto obdobi narok...
Pavli, jsem rada, ze operace dopadla dobre, mas to teda fakt narocny, jeste navic kdyz mala neni dobra, snad bude brzo ok, verim, ze to na nalade neprida, zvlast kdyz nevis, co ji poradne je...tak at jste vsichni brzo ok. No mala je sikulka, Tomasek mel v 5 mesicich 8480 gramu :grinning: :sweat_smile: Ale my mame opravdu jinou kontrukci, vsak vime :grinning: Ja jenom tak, ze je to fakt sranda, jak jsou ty deticky jine...A neboj, urcite jist bude, jenom ji to proste dyl trva...
Soni, gratulace k 3.hexe, my uz ji mame vic jak mesic za sebou a v zari nas ceka Synflorix, a gratuluju ke krasnemu prirustku...jde videt, ze zeleninkova dieta Tomaskovi svedci :dizzy_face:
Luci, to me mrzi, ze nejsi spokojena, podle fotecky se mi to fakt libilo :frowning2: 100% mas narok to zbozi vratit a oni maji povinnost to vzit. Tusim do 14 dnu myslim i bez udani duvodu. Kdyby jsi chtela vic info, pisni, my mame taky eshop, tak o tom neco vime, teda spis manzel...
Mejte se krasne.
25. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz
Ahojky..

HANI: gratulace k lezení a i k zoubkům....my jsme zatím bezzubáci,asi je nikdy mít nebude a nebo až to přijde,se zvencnu :grinning:

PAVLY: super,že operace dopadla dobře :slight_smile: A váha teda dobrá..myslím,že my se k Vaší roční váze rychle blížíme :grinning: :grinning:

LUCI: fakt až tak hrozné jo?No a jak teda??Vrátíti to nebo jak??????

No a my už lítáme skoro po 4..fakt mazec.Dělá my mosty ,je samej uraz,staví se na hlavu,schazuje na sebe co může..no prostě blázen..je strašně aktivní a já chvílema nestíhačka :grinning: on nemá zábrany vůbec....
No už tu ječí,letím za ním....
26. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Luci, určitě si necháme říct, co to bude. :wink: My jsme zvědavky, takže bysme to asi nevydrželi. Obdivuju všechny, kteří počkají až na den "D" :slight_smile: No a s tím zbožím to je teda síla. A jak to nakonec dopadlo, vrátí ti peníze?

Pavly, děkuju moc a držím Terezce pěsti, aby se co nejdříve uzdravila a byla zase zdravá. Chudáček, to si teda musela vytrpět... :cry: ... a ty taky, viď? :frowning2:

Soni, taky děkuju, doufám, že to bude v pořádku, ale to víš, červík nejistoty hlodá... :unamused: Chtěla jsem se tě zeptat, kdy jsi přišla o zaměstanavatele? Zajímá mě to proto, že u nás je to taky na štíru a nevím, jak dlouho bude zaměstnavatel ještě fungovat. Bojím se, abych pak nebyla bez peněz... takže když jsi na mateřský a nemáš zaměstnavatele, tak pak musíš jen na 4-letou variantu s penězi 3.500 Kč??? To je síla!!! :astonished: To je pak lepší jít fakt na chvíli do práce.

Niky, tak to je super, že už Kubík takhle lítá! :grinning: Akorát uhlídat ho je asi těžší, co?

Hani, gratuluju vám přesně k půl ročku! :dizzy_face: :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
anoli - teď jsem si uvědomila, že nevím jak se jmenuješ :grinning: :grinning: :grinning: To jsem ostuda :grinning:

jj, pokud nemáš zaměstnavetele, nemáš nárok na mateřskou a jdeš rovnou na čtyřletou rodičovskou - první dva roky se bere těch sedm tisic, nebo kolik to dělá a další dva roky těch 3,5 tis.... Pěkně na budku :frowning2:
26. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
jj, zboží dle zákona musí do 14 dní dnů vzít zpět, takže pohoda (Hani, děkuju za nabídku)... vše je jinak hezké, jen to bílý povlečení a za zavinovačka - no je to fakt jak ušitý z obyč prostěradla... nevypadá to vůbec hezky :frowning2: na dečce žádný výšivka, prostě jen hadr... ale tak co, vrátit to můžu, koupím si jinde hezčí a budu zase spokojená :slight_smile:

Soni, kupuju 56 a 62, spíš 62 a právě třeba tu kmbinézku, sukýnku, bundičky mám 62... ty šatičky se žirafou jsou 56, ale jinak tohle oblečení kupuju v tý 62, protože je mi jasný, že 56 uroste ani nebudu vědět jak... ještě mi tak napadá - odkdy vám prckové nosili 68? Jestli bych třeba tu druhou zimní kombinézku neměla koupit 68... i když to už mi přijde dost velký....

Soni, s tím zaměstnavatelem je to blbý.... hele a kdo ti pak bude hlídat Tomíka po těch dvou letech??? Školky jsou od třech, většinou, jesle prakticky neexistují... jen ty soukromý...

Pavlínko, jsem ráda, že čtu samé dobré zprávy od tebe (až na tu teplotu, ale to se snad umoudří, když píšeš, že u vás řádí viroza, snad bude rychle pryč) - baští ovoce, přibírá, babička je po operaci (to srdíčko bude už určitě ok, když je na normálním pokoji). Už se vrátil brácha, že by taky mohl on někdy zavést dědu do nemocnice???

Niky, máš doma ďáblíka co? No a co to Chrovatsko??? Napiš jak bylo!!! :dizzy_face:

jinak my byli včera v Ikea (psala jsem na FB, jak jí fakt nesnáším a chtěla bych naučit, jak se dá milovat, jako jí milujete vy)... pominu nakupovací neúspěchy... ale máme šatní skříň pro Patynku a i komodu - na tu mi truhlář dodělá přebalovák a do skříně police (je na ramínka), takže moje noční můra začíná býti vyřešena, jupííí :o)) jo, Pavly, doma jsem si uvědomila, že jsme asi koupili stejný nábytek, jako má Terezka :grinning:
26. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Hani, taky se připojuju s gratulkem k půl roku :slight_smile:

Pavly, super váha...však Terezka se naučí baštit a zachvíli vás sní :wink:

Jinak my teplůtkujeme..v noci mi malej přišel teplý a ráno jsem ho měřila a měl po odečtu 38...tak dostal Nurofen a před devátou jsme šli ven a spal přes hodinku v kočárku, tak se aspoň prospal...tak to asi je k tomu očkování...
Zuby jsme včera vůbec nemazali, tak že by daly pokoj?? :confused: Uvidíme uvidíme...
26. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
My třeba 68 nosili asi od 3 měsíce?? Já už vůbec nevim :grinning:
Luci, nevim nevim, ale nestačí jedna kombinézka?? Já měla asi 62 a užilil jsme jí celou zimu :slight_smile: Nejdřív v tom trošku plaval a když mu byla akorát, tak přestala zima :grinning:
Taky jde o to, jak bude Patynka veliká...

My si to plánujem tak, že budu dělat dvanáctky proti Martinovi a budem se vídat jen večer..noooo, to bude pěknýýý :frowning2: Ale zaítm jiný řešení nemáme...Ale jak řikám, kdoví co bude....
26. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Soni, to je jednoduchý :grinning: přečti si můj nick pozpátku a zjistíš, jak se jmenuju. :wink: :grinning: :grinning: No tak to je docela síla s tím zaměstnavatelem. Fíha!!! Možná budu stejný případ jako ty. :frowning2: Zatím zaměstavatel funguje, ale nevím, jak dlouho ještě bude... doufám, že aspoň do února, kdy já bych měla asi skončit, že? No jo, ale dál nevím, popř. na tom budu stejně jako ty. Budu muset po 2 letech do práce, něco si odpracuju a pak půjdu znova na mateřskou. No, uvidíme, je to ještě daleko a nemá cenu nic plánovat, protože pak je to stejně vždycky jinak.

Luci, nic si z toho nedělej, já taky Ikeu přímo nemiluju, ale něco se mi v ní líbí, to zas jo. :wink:

Jinak teda, Soni, to budeš mít dobrý ty dvanáctky, ale zas lepší, než bejt bez práce a bez peněz, že? :confounded:
26. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Ilon, no vidiš to, a to jsem to věděla :grinning: Jsem trubka... :wink:

No, já mám ještě pocit, že pokud bys neměla zaměstnavatele a měla nastoupit na mateřskou, že bys na ní měla ještě nárok...v zákoně nějak je, že pokud nastoupíš snad do 160ti dnů od ukončení prac. poměru, že nárok na mateřskou ještě je...ale jak s rodičovskou, to nevim...a jestli jsem to teď celé nepomotala :grinning:

Jestli něco na dvanáctky najdu, bylo by to fajn...Sice by to byl záhul pro mě a Martina, ale...když to nepůjde jinak....
26. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Soni, když já si zas říkám, že když mi jednu počůrá, tak abych na další den měla druhou... asi v tom oblečení přemýšlím trochu magalomansky co? :grinning: :grinning: :grinning:

teď mi tak napadá, že asi budu potřebovat do kočáru nějakou nepročůratelnou podložku, že?....

Oli, u vás je taky problém se zaměstnavatelem??? holky, to vám nezávidím... Soni a ty 12ky... ty bláho... a ty už teda víš, kde bys pracovala jo?
26. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ty vado, to jsem vůbec neřešila, jestli se mi v kočárku pročůrá nebo ne :grinning: :grinning: Tak to potom chápu, že víc oblečení je třeba :grinning:
Já jako normoš oblečení měla taky hodně - bodýčka, dupačky atd., jsem si zas řikala, ať nemusím pořád prát :grinning: Teď jde taky o to, jestli kdyby se malá pročůrala v kombinézce, tak jestli se to prosaje..jaké kupuješ? Ty plyšové nebo ty normální? Myslím jako ty omyvatelné, neob co to je :grinning:

Práci budu hledat, až přijde na ní čas :grinning: :grinning: Zatím se mi pracovat nechce :grinning:
26. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
aha, tak nevíš kde bys dělala jestli chápu dobře... my stejně máme sociální systém, že by se p.... slušný lidi, co pracujou, to pak musí řešit takhle, ale hlavně, že máme na černý povaleče, co mají děti deset... no nic, bych se tu zas jen rozčílila...
26. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Lucííí, klííííííd :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Soni, díky :wink: Jo jo, taky jsem slyšela o nějaké ochranné lhůtě, tak snad to bude v pohodě. Jinak, asi to nemá teď cenu řešit - co by kdyby, a uvidíme, čas ukáže, jak to bude. Nemá cenu se zbytečně trápit, však ono to nějak dopadne. :wink:

Luci, ty jsi mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: Dítě bude mít ale plínky ne? A bude čůrat do nich, tak nebój! :grinning: :grinning: :grinning: Ale máš naprostou pravdu s těmi dávkami. My, který pracujeme abysme se báli, co s námi bude, když náhodou přijdeme o práci a oni? Oni si žijí s podpory, protože mají kupu dětí. A jak se mají! Je to nespravedlivý a nakonec jsou to ještě utlačovaní chudáčci!

:rolling_eyes:
26. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
no já mám pocit, že mně se malý vždycky pročůral jen v noci, v kočárku snad nikdy...a prosrandil se asi jenom tak třikrát...jinak se to vždycky udrželo v plínce :grinning:
26. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Luci: Chorvatsko super...cestu tam i zpět Jakub zvládl skvěle.....bylo tam teda vedro k padnutí,ale Kubča byl věčně nahatej a i bez pleny a cestoval na terase a byl spokojenej nad míru...nedej bože jsem mu chtěla dát tílko,to byl boj..prostě nahatej a klid celej den :grinning: v moři se mu strašně líbilo....v kruhu byl spokojenej.....jako jemu ta voda vůbec neva a já se otužovala asi 20 minut :grinning: bavilo ho se pak olizovat od té soli..fakt boží :grinning:
no jinak spinkal OK,akorát v noci víc vstával na čajík,ale nevadí.....
No a mě 3 den chytla srajda..takže den v prdelce.další dva dny mi fakt bylo zle,bolel mě žaludek,pak střeva...no tak 3 dny nic moc,ale taťka fungoval,byl jak naspeedovanej a furt kolem něj lítal,nechápala jsem :grinning: já jen ležela a tiše umírala...no nadopovala jsem se Smectou a černým uhlím a ejhle,zas jsem se neskutečně zacpala a zbytek dovči jsem proskuhrala,že nemůžu kakat :grinning:
Ale celkově dovča super,opálená teda nejsem,pač opravdu s miminkem je to ÚPLNĚ o něčem jiném....bu´d jsem s ním byla pod stanem.nebo doma a na pláž jsem se více méně chodila jen okoupat a na chvilku se vyvalit na slunko,ale mě to nevadilo.....ale fakt boží,mě se tam líbilo,že žádný stres,prostě pohoda,Kubča úžasnej,co víc si přát.....sebou jsem vezla asi půl auta lékárny kdyby něco,ale díky bohu nic nepotřeboval,to spíš já :grinning:

Nepročůratelnou do kočárku???Na co? :grinning: budeš jí vozit nahatou???? :grinning: :grinning: :grinning:

No já měla něco 56 a dost 62velikost,ale my fakt 56 nosili dlouhooo a teď má něco ještě 62 ale už spíš 68....
Luci zda můžu poradit,nakup si fakt pár věciček a pak nakoupíš dle toho jak bude růst a co budeš potřebovat...hele mě každej nakupoval do zásoby a jako já zjistila,že opravdu půlku toho ani neměl na sobě :frowning2: a moc mě to mrzelo,pač ty věcičky byli krásný.Takže spíš méně a pak dokoupit dle potřeby :slight_smile:

Dneska jsem vyřadila zbytek věcí co mu už neni a našla jsem igelitku plnou hadrů vel.74 :grinning: tak jsem hodila na vyprání a dozásobuju komody :grinning:
26. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
teda Veru, to jste se měli bájo, až na tu tvou srajdu, ale hlavně, že to Kuba zvládl v pohodě :slight_smile:

Ono to strašně láká kupovat ty krásné věcičky a je líto, to v tom obchodě nechat...mně třeba malej v zimě chodil skoro v jednom a tom samém - myslím tím, že na bodýčku a dupajdách měl svetr, kalhotky od svetru a kombinézu...a s tím jsme si vystačili...stejně v kočárku jen spal, takže to ani nepoblil nebo tak....a když jsem viděla, co nám tchýně vozí svetrů...a ta teda vůbec neuvažovala nad velikostma...takže mu svetry jsou teď...no na palici...
26. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.