• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Niky, my byli v Chorvatsku asi ve stejnou dobu, viď? :wink: Máš pravdu, bylo tam pěkný vedro, ale u vody to šlo. Tak to je super, že Kubík zvládl cestu v pohodě. Já jsem z ní byla zničená, ale hlavně tím, že jsme celou noc jeli a že jsem musela být vzhůru a mluvit na manžela, aby neusnul za volantem. Ale bylo tam krásně a byla bych tam ještě klidně týden! :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Soni, tu kombinézku co mám... uvnitř je fleece, zvenku taková měkkoučká látka, ani bych neřekla že něco jako šusťák... myslím, že ta by právě pročůrat šla... jako pak bude ještě fusak, to jo... ale třeba pak na jaro, léto, až nebude tolik oblečená a ve fusaku... no nic, to mi jen tak prolítlo hlavou...

Oli, když já pořád jen slýchám, jak se děti dokážou pročůrat a prokakt vším :grinning: :grinning:

Veru, tak to je super, že si to Kubík tak užíval... jsem včera četla nějaký článek, že do třech let by se mělo s dítětem sedět doma, že je mu jedno, jestli se koupe v "louži" nebo v moři... tak mě to celkem naštvalo, protože vím, že všichni se vrací takhle spokojení... ono to asi i jedno je, hlavně, že jsou s ním rodiče a věnují se mu a když třeba na to nejsou korunky, tak proč ne... ale oni to tam napsali tak blbě... jako myslím si, že právě z toho může mít to děcko i rodiče krásný zážitky a jsou prostě jiný než od našich rybníků... navíc teda fuj, naše rybníky... jinak teda tebe v chorvatsku chytla srajda a až tak moc jo??? jak to??? tam bych to vůbec nečekala... ale je hezké, jak se tatínkové umí postarat, když je potřeba :dizzy_face:

s oblečkama se snažím se mírnit, ale jde to těžko... :grinning: ale jako furt si myslím, že jich mám spíš míň než víc... no uvidíme uvidíme :grinning: rozhodně už chci dokoupit jen tu kombinézu, bodýčka s DR a nějaký ten světřík... už žádný dupačky a overálky :grinning:
26. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Luci, tak to jsem jednou slyšela v Sama doma, že by se s dětma nemělo takhle cestovat do dvou let...Že je lepší být v ČR - máš možnost být rychle doma, kdyby něco...já bych s malým k moři nejela, bych se bála, že kdyby se něco stalo....ale to taky moc přemýšlím... :grinning:
Ale taky slýchávám, že se u moře děti měly pomalu líp jak doma :wink:

Jinak já mám dokonce pocit, že Tom jako miminečko kadil snad jen u jídla :sweat_smile: :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Soni, to máš jako s tím těhu - jet nebo nejet k moři... samozřejmě když máš obavy, pak je fakt lepší zůstat dom, protože člověk si toho jen psychikou dokáže napáchat až až... ale když zas máš pocit, že to zvládneš, tak proč ne... my taky na to příští léto chystáme Chrovatsko... hotel, abysme nemuseli řešit jídlo pro nás a měli k dispozici bazén a asi na 14 dní... ať si to pořádně užijeme :o)
26. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky, jsem to tu lehce prolítla...
Anoli - gratuluji, musíš věřit, že to bude ok! :dizzy_face:

Já jsem na FB pořád, tady bohužel jsou nepovolané oči... :rolling_eyes: samozřejmě nemyslím nikoho z vás...

Já mám termín za 9 dní, mazec:slight_smile: Je mi divně, ale ne na porod, jen to je podobné zaraženým větrům:grinning: a pocitům při ms:slight_smile: Ale dr říká, že to na porod nevypadá, že se v úterý zase uvidíme:slight_smile:

Luci, mně dnes přišel balík ze špuntíku, já tak miluju nakupovat, i když už nic nepotřebuju:grinning: A ikea já fakt miluju, baví mě to tam očumovat a nakupovat dekorace a jíst tam a nakupovat jejich mražený dorty... :grinning: ale je fakt, že pro mimčo tam mám jen osušku, plenky a jedno povlečení. Ale mám to tam ráda... kvalita je úměrná ceně a mně to vyhovuje...že to můžu časem bez slz vyhodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoooooooj :dizzy_face:
Téda jste se rozjeli,jsem vás dočetla u večeře,koblížek už spinká tak jdu honem něco napklepat a jdu rychle došít zakázku,no to je furt jenom rychle všechno :grinning:
Takže já taky nemám zaměstnavatele páč jsem měla smlouvu na dobu určitou a otěhu jsem 3 měsíce před koncem smlouvy,jako měli mi ji prodloužit,ale taky nemuseli takže kdoví jak by to dopadlo a kde pak bych sháněla práci kdyby mi ji neprodloužili takže jsme byli rádi že jsem otěhu a .... teď jsem teda bez rodičovské a nemám nárok na mateřskou,ale 4 letou variantu rodičovské,no božíí ale všechno jsme doma probrali a teda do dalšího těhu jdu,nenechám si státem určovat kdy mám mít a kdy ne děti a vidím to tak,že po 2 letech u toho druhého dítěte buď začnu naplno šít tak abych si vydělala to co mi bude chybět a to minimálně 3tis, nebo se nechám zaměstnat na pár hodin týdně na poloviční úvazek,hlídání mám tchýni už bude v důchodu takže pohoda a na hlídání se těší,šlo by fakt jen o pár hodin týdně maximálně budu roznášet letáky a to si těch 3tis vydělám
:grinning: :grinning: :grinning: Vždycky jsme chtěli 2 děti a 2 roky po sobě a tak to prostě bude,já se práce nebojím,elánu mám dost tak jdu do toho :grinning: :grinning: Martinovi taky stoupá plat pomalu,ale jistě za odsloužené roky takže třeba ani nebudu muset do práce .... mno uvidíme :dizzy_face:
Anoli já tě v tom těhu samotnou nenechám,pokud příroda bude štědrá i podruhé tak se brzy přidám :dizzy_face: :dizzy_face:
Ikeu milujuu,tak je nej u mě,tam jezdím jako fakt dobít baterky a nemusím nic kupovat.
Kat tobě se to sakra blíží,3.září je mooooooooooooc krásné datum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem zvědavá na jméno :sunglasses:
Luci oblečky nádhernééé,fakt krása jako růžová je růžová,ale nemáš ji nějak moc té růžové :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Povlečení a zavinka mě mrzí jak jde to vyměnit tak to neřeš ať si myslí co chcou už tam stejně nebudeš objednávat tak ať si škubnou. My jsme měli na zimu asi 5 kombinéz :sunglasses: Jako malý hrozně rychle rostl to se nedalo,jedna tenčí druhá silnější a pak větší číslo a zimní bundy taktéž,to se pořád kupovali nové :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jo a malá se ti určitě v kočárku nepřečůrá,ty mě bavíš holka :grinning: Mě se Domi ani nikdy neprokakal asi taky protože měl tuhé hovínka jak byl na Um a pročůral tak to až později a to spíše teď jako moc pije i 2 litry denně tak plenky nestíhají.
JO a teď papám moje nejoblíbenější jídlo a to vařenou kukuřicíííííííííí,mňam tak jdu na ni páčko
26. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Jo a nejela bych k moři ani jako těhu ani jako s malým miminkem ani s ročím Domínkem,to je můj názor já jsem velký strašák a bojím se takže raději fakt na koupák :sunglasses:
26. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
čus bus byli jsme na chajdě a bylo suprááácky
jo k moříčku bych jela, někam do evropy ne egypt a tunis či podobné země, aleřecko itoška chorvatsko ideální pro děti :wink:
26. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky, dekuju za pranicko k pulrocku. Dneska jsme byli s Tomaskem cvicit s miminkama a ostatni maminky a miminka mu zpivali hodne stesti, zdravi, bylo to moc mile...
Soni, dekuju za odkazek v IP. Teplotka uz je dobra?
Luci, my nosili 68 hodne brzo, protoze maly byl a je a bude vetsi nez prumerne deti v jeho veku, takze bych to moc neprehaneli, dneska se da vsechno koupit. Maly celou zimu nosil jednu kombinezku. A i kdyby se ti procurala, tak preperes a na topeni to mas druhy den suche...Radeji pockej, nakupky si jeste uzijes! S ditetem je porad co kupovat :slight_smile: Super, ze vrati penizky...Mas na to narok.
Mejte se krasne.
Veru, jsem rada, ze jste se meli krasne, podle fotecek jste si to fakt uzili :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Maru, to je fajn, že bys měla případné hlídání... v tomhle nám tu ty babičky chybí, no...
A jsem ráda, že by někdo taky nejel k moři s malým dítětem :grinning: Mně stačí Čechy - ovšem někam jet, že :grinning: Příští rok snad už něco vyjde...

Teplotu malej už nemá, ale byl přes den docela spavý, jako nikdy...a teď večer mi tu dělal scény...v sedm usnul a v půl osmé byl vzhůru...asi ho bolelo bříško, protože prděl, když jsem ho zvedla, tak si krknul (vzala jsem ho z postýlky jen, aby si krknul...)...k prsu nechtěl..tak jsem mu ještě namazala bříško a dala do postýlky a zase řev...tak si tam pobrekával, dokud neusnul...celé to trvalo asi hodinu, fakt na palici...bylo ale už vidět, že zkouší jestli ho vezmu, prootže se mu nechtělo ležet...

Já akorát koukala, že od září tu bude cvičení s dětma na balonech, tak asi budu chodit :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
ahojky,jsem to docetla,ale je toho tolik,ze musim odpovedet asi po castech

cestovani-ja si mylsim,ze je to o tom jet s rozmyslem, nehnat se neprimerene daleko a premyslet,jake mam dite,jestli to pujde....ale jinak se cestovani taky nebojim,spatny dny mame treba ted doma,byt pryc,tak to svadim na to,ze jsme tam a tam a pritom je to jen tim,ze ji proste neco trapi....
co se lekaru tyka,toho se jedineho taky trochu bojim........loni jsme proto taky jeli jen po cechach...ale ted uz preci jen mam zkusenosti s horeckama,rymou, poznam,kdyz ji neni dobre a i ona lip a driv dava priznaky,ze se neco deje-takze snad bychom dokazali vcas hledat pomoc (plus teda vezu mega lekarnu pro malou,nechala jsem vcera litr i v lekarne).
no uvidime,co napisu,az se vratime :confused:
a mj. ja bych kliiido byla jen v cechach,kdyby tu bylo more :frowning2: ,nejedu tam za zazitkama,cestovanim,nicim,ale proste se potrebuju koupat v mori a zahojit si konecne exemy!!!!!!!!! :angry:
tez predpokladam,ze prijedu jako syr,ze budu s malou stale ve stinu,ale s tim pocitam a i tak se tesim :dizzy_face: (az na letadlo :angry: )

obleceni-luci, fakt bych rekla,ze toho uz mas dost :grinning: ,chapu touhy a i proto jsem rikala,jak je super,ze nevime pohlavi,ted se uz tolikrat nikam nedostanu a tak utracim min a jsem rada,pac je to fakt zbytecny!!!!!!!!!!! ja mela dost veci a fakt jsme nektere vzali jednou,dvakrat a to jsme rostli pomalu!!!! ale proste nebylo teplo,nebo nebylo zima a uz jsme zase vyrotsti-je tech veci a penez fakt skoda
-ja nakupovala jen do 68cky, a to par vecicek a cekala jsem,co se po porodu vyvrbi a taky jake zvyky budu mit-nekdo obleka tak,nekdo jinak....a fakt je vzdycky cas nakoupit dopredu!!!! zvlast,kdyt ty mas prahu blizko,ja tam od porodu nekoupila nic!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: (bo jsem tam byla 2x a to v ikee)
-a na zimu,my ted nosili jen strasne malo veci,s letem se to neda srovnat,stejnak to nikdo nevidel!!!! davala jsem dokola 2 kombinezky-slaboucke,jakoby chlupatky a pod to overalky z tesca a hotovo, k mudr. a pod jsem ji vyjimecne vyparadila a stejnak sup do kombinezky,takze honila paradu dve minuty,doma jsem ji stajnak zase dala do pohodlneho........ v lete je to jinaci,ale to stejnak mas cooost casu
-a abych te potesila,dneska jsem omylem byla v moste a najukla jsem rychle do CAcka, videla jsem kombinezku-mam hooodne podobnou,ale zelenou a vetsi ( a to je taky gol,psano 0-3mesice a je nam ted),takez fakt je krasna a taky jsem tam hned koupila dvoje kalhoty a cepici a rukavice :grinning: (a teda s tou ruzovou je fakt potiz,kalhoty mam jedny zelene-klucici a druhe ruzove-pac jine pro holky nedelaji a kdyz jsem to doma dala k mikinam,tak s tou ruzovou je to debilni,nic k tomu poradne neladi,k te zelene vse,proto ruzvou mam rada,ale proste jen vse ruzove je opicarna :angry:)
26. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
soni-super,ze jste bez teplot a jsem taky zvedava,jak to s tim dalsim tehu nakonec dopadne

luci-na chalupe muselo byt bozsky,vid,zavidim
26. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
maru-s tim sitim teda fakt jedes, jsi sikula,jestli se tim jednou budes zivit,bych umrela hlady s celou rodinou,byt to tak u nas :fearful:
a kukurici taky miluju!!!!!!!!!!! ted ji miluju na panvicce na masle se slaninou-muzu to mit denne-jen mit cas to delat a byt nekdy doma :frowning2:

hani- a abychom nezapomneli,ted velika gratulace a hodne stesti,ty jo,ty uz taky nemas miminko,ale kojenecka!!!!!!!! to je strasny,jak to letiiiiiiiiiii :fearful:
26. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
Maru - moc růžové... no ne vše mám růžové, něco je lila :grinning: :grinning: ale nemám nafocený to, co jsem kupovala, než jsem znala pohlaví, to je zas samá oranžová, zelená, žlutá, modrá.... takže tolik jí nakonec není... ale jak píše \Pavlí, oni na ty holky dělaj vše růžové :grinning: :grinning: :grinning: antak jako znáte mě, mě to až tak neva :grinning: :grinning: :grinning:

jinak bych možná pro tebe taky měla zakázku, zítra písnu di IP :wink:

Pavlí, jak je Terezce??? už je to lepší?
26. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
lucií oblečky nádhera juá se v tom taky vyžívám na holku je olik nádherných věcí zase víc lezou holky do oeněz než kluci :grinning: :grinning: :grinning: to jsou pak štramplíkčky, bebechy do vlásků..sukýnky šatičky
pavli bylo fááájně moooc akorát ještě nemáme v pískovišti písek škoda.....no snad po výplatě bude :grinning:
27. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahojky

Soni: jj užili...srajda byla mazec,ale ty dva dny potom horší..nejdřív mi bylo blbě jak mě bolelo břicho,nic jsem nemohla jíst a druhý den mi bylo blbě z hladu...superrrrrrrrrr :grinning: ale co,hlavně,že to neměl Jakub.

S těma hadrama přesně jak Soni....nakupovali nám dopředu a něco teplého mu je teď a tudíž na prd....a taky jsme většinou v zimě chodili v jednom a v tom samém....to se nepotil tak OK,ale teď má každý den čisté vše jak je vedro,takže větší spotřeba a díky bohu i zásoby :grinning:

Ale byla jsem v tescu a ejhle,měli body s dl,rukávem,čehož bylo v zimě fakt nedostatek a nikde neměli,tak jsem mu hned vzala 2 balení na zimu......

ANOLI: jéé to nevím,zda jsme byli stejně...my přijeli teď v pondělí 24.8. co vy? a kde jste byli? my u Šibeniku.Já v autě spala,manža byl OK,ale na cestě zpět jsem pak od ČR hranic jela já,on byl fakt KO a když už si řekl o vystřídání,tak to jako musel být stahanej jak pes.

LUCI: tak to nechápu jako...Jakub to tam nesl líp než my i to vedro a byl tam tááák spokojenej.byl věčně nahatej,což on miluje a jak se tam holky rozkecal,no mazec..hubu nezavře a taky se tam pěkně rozlezl....a jako k našim rybníkům bych nejela...já tam nevlezu,to bych hned skončila na gyndě....a jemu to moře bezva pomohlo na tu vyrajdu....príma..takže jako já jsem pro jezdiit s prckama...ale jako dřív než v půl roce bych asi nejela.....já mu sedačku položila a krásně spal.Hele nevím co mě to chytlo.já jsem od porodu nějaká porouchaná..to jsem nikdy neměla nikde a za poslední 2 měsíce tohle 2x.....

KAT: ty voleee ty už máš termín,neskutečné....tak kdyby jsme se tu nepotkali,tak přeju co nejrychlejší a co nejmíň boletsný porod a budem se těšit na toho tvého chlapáka :grinning:

Jo a Ikeu taky miluju....předevčírem jsme tam byli.....koupili jsme si celý dort :grinning: mnamka....
Jo a koupila jsem malému polštářek kdyby potřebovala a taky aby ho tu měl Dominiček..ale nemám povlečení :grinning: :grinning: jen větší než je polštář.......no mě to neva a Domi to snad přežije..co MAru?? :grinning: :sweat_smile:

No a taky Vám sem hodím foto z dovči..mám je na FB ale kdo tam neni,tak neviděl,tak něco vyberu a hodím sem :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
http://bananci.rajce.idnes.cz/Chorvatsko_2009/
kdo chce,pošlu heslo do IP..nepotřebuju aby to okoukával ještě někdo jiný
Akorát upozorňuju,fotek strašně moc,půlka o ničem,jsou to namíchané fotky i od známých co byli s náma.
27. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
27. srp 2009 v 09:29 • clean3
Ahojky :slight_smile:
Kat děkuju a doufám, že bude vše o.k. Mimochodem jdu na první kontrolu 3.9. - na tvůj termín porodu. :wink: :dizzy_face:

Niky, můžu poprosit o heslo? Na oplátku ti pošlu naše fotky. :wink: My jsme byli o trochu níž - Baška Voda. Taky jsme se byli podívat v Makarský, Omiši a v Bosně a Hercegovině na vodopádech Kravica. To abys věděla, co je na fotkách, protože jsem je nepopisovala. :wink:
27. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
holky, pošlete mi taky fotky :slight_smile: Please :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Ilon, to jdeš na první kontrolu, jo? A po jak dlouhý době od zjištění //?
27. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Anoli: joo BAška voda a Makarskou znám,taky jsme tam byli jednou :slight_smile:
jdu juknout
27. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
jůůů fotečky krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
nik, kuju :wink:
27. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
ty vado, to je prohlížení na tejden, ne? :grinning:
27. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Soni, no já sama v tom trošku plavu, ale první den poslední ms byl 8.7. a ovulace proběhla 29.7. A jdu na první prohlídku, tak jsem napnutá, jestli je všechno na svém místě. :wink: Fotky ti pošlu do IP. :wink:
Niky, díky :slight_smile:. Já jdu mrknout na tvoje. :wink:
27. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Ilon, díky....

Oba odkazy jsem si uložila a budu postupně prohlížet :grinning: To nejde najednou :grinning:
27. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
no já zjistila // a dr. mi řekla, ať přijdu až tak za 3 týdny na kontrolu, že to dřív nemá cenu...
27. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Mě se ptala právě na první den poslední ms do telefonu a říkala, že objednávají tak v tom 7-8 tt. No a navrhla mi datum 3.9., tak nevím, jestli to spočítala dobře. :wink: Uvidíme...
27. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Niky, pěkný fotky, ale že jich teda bylo. :grinning: Odkud máte fotky těch ostrůvků? To je jak z letadla. Pak je taky dobrá ta ještěrka :grinning: Z fotek je cítit pohoda, je vidět, že jste si to tam parádně užívali, viz. grilčo, lenošení atd. :wink:
27. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.