• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Anoli: jj pohoda..jsem to tam proválela :grinning: :grinning: hele to byl obraz na zdi a kluci si to vyfotili jakoby z letadla a budou všem nakecávat,že jsme se pronajali letadlo :grinning:
27. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ilon, pěkné fotečky...byli jste s rodičema?? Nebyli jste se podívat i v Tučepi? Mi to tak připadalo, ale ono kolem té Makarské je to asi všechno stejné :slight_smile: Ale je tam krásně - moře x hory - parááááda :slight_smile:

A jdu pokračovat na Veru fotky...zatím jsem viděla samou ještěrku :grinning:
27. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Veru, fotky super...hele, ten Kuba je nějakej rychlej, ne? Kam spěchá? :grinning: :grinning:
My jsme rádi, když se Tom obrátí :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Soni Tomík se ještě neplazí?
27. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
No, občas se mu povede se nějak "postrčit", ale zatím nic moc....když je na břiše, tak nohy zkouší různě pod sebe podsouvat, ale zatím z toho nic nebylo..
27. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
ty jo,my lezem o 106,ale buď ráda,že neleze...je to na provaz :grinning:
teď se doplazil ledničce a už u ní klečí..mazec :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Niky, aha, no tak to je bomba! :grinning: Já jsem si právě taky myslela, že jste tam lítali někde nad ostrůvkama. :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky, kde se toulate? Ja se jdu rozloucit a tady nikdo :sweat_smile:
Zitra frcime na tyden na dovolenou do Orlickych hor, jedeme do zrekontruovane roubenky, moc se tesime, tak snad nam bude pocasi prat. Mejte se krasne a Pavlince a cele rodince preju krasnou dovolenou a Kati krasny prirozeny porod, moc se tesim na to Vase miminko :dizzy_face: Dejte mi vedet, kdyby se neco delo, nebudu asi online.
Opatrujte se a posilame pusinky. :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
autor
ahojky,ja mam dneska nocni,manza neni doma,tak dohanim,balim darky na zitra,pomalu balim,atd.ted jim a pak jdu zehlit,..
jen jsem nakoukla a preju tez hanicce krasnou dovolenou!!!!!!!!!!! uzijte si to tam,zavidim vam,ze nemusite letadlem!!! :unamused:

ostatni zdravim,snad napisu zitra...ikdyz fakt nevim,kdy prijdu,zatim papa
28. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz
Hani, užijte si dovolenou v Orlických horách - to je kousek od nás. :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Pavlínko, všechno nejlepší k svátku!!!!!!!!!!!!!!!!

Hani, tak dodatečně krásnou dovolenou :wink:

Pavlí, už mám konečně v provozu i druhé auto, tak když bys chtěla, až se vrátíte z dovči, můžeme konečně spáchat to, co si říkáme od března, kdy jsem u tebe byla - že bych přijela strávit s tebou a Terezkou jeden hezký den :wink: nech si to projít hlavou a pak jen dej vědět, kdy asi by se ti to hodilo, asi počkáme, až se vrátíte a uvidíme, jaké bude počasí... ?

jinak mi asi něco uteklo... jaké dárky? nebo počkej... nemá Marcel narozeniny????
31. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahojky,
Pavly přeji všechno nej.k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
holky, mě dnes naskočil 30tt.... :astonished: :confused: :sweat_smile:
1. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Tý jovko :astonished: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
ahojky holky,jdu pozdravit ted,zitra nevim,co bude.....

a moc napred dekuju za prani :dizzy_face:

jinak ani nevim,kde zacit :unamused: , je toho proste tolik,ze mam hlavu v krecich
-babicka-operace se zdarila,jizva se hoji,ale-jak se cekalo-rehabilitace nebude tak slavna,zacina se to projevovat a zacina z toho byt depka-mame v zive pameti udalosti z jara s druhou babickou a ted to ma stejny scenar :frowning2: , stehy se uz maji vyndavat,ceka ji prelozeni primo na RHB-tak uvidime,ale je to zas az do chomutova-o to delsi cestovani a me asi odvezou...
-jinak jsem tam ted teda litala kazdy den-vozila jsem dedu a ted i mamku s dedou-silene odpoledne!! vedro,dusno a neni tam kde s malou sedet,stat,chodit-proste sileny!!!! o cestovani v tom vedru v aute ani nemluvim....
-luci-v sobotu jsme meli dve oslavy-napred rok naseho zenich a pak oslava brachovo 30tin,proto ty darky,plus jsem rovnou balila darek na dnesek,to ma narozky kamos,co spolu jezdime od pul roka plavat-takze jsme do toho vseho jeste litali po navstevach....a terezka i ponocovala,v sobotu jsme parili do 10, a desne se ji to libilo-triskala tam hudba-kabati, 3 sestry a nevadilo to ani za chlup :grinning:

zitra jeste musim dokoupit susenky,do lekarny pro krupinky male, v 11 mame plavani v chomutove-tzn.odjezd v 10 (poprve to bude pro batolata,tak jsem fakt zvedava!!! bude to hodinu!!!! :fearful: ) dojedem domu a hned vyrazime na cviceni pro deti s rodicema-opet budem s tema nasema klukama,co ted slavili narozky, no a dobalit a rano frcime........
docela uz mam pobaleno,huraaaa, ale v byte jak po vybuchu,to bych taky rada alespon trochu zitra zvladla,ale mam fakt dost toho litani,tak uvidime,no
¨
luci-tobe tam ty tydny nekdo snad pridava,vzdyt nedavno jsi tu byla netehu!!!!!!! :confused: :fearful:
a budu moc rada,jestli si troufnes prijet,presne jak pises,pockame na pocasi a budu fakt rada,se uz ted tesim!!!!!! ja bych takovou cestu nazvladla,mas muj obdiv

a jeste vam snad stihnu neco napsat-trochu z jineho soudku,veci,co vam proste chci napsat treba uz mesic
1) pri vyroci svatby jsem si u zehleni zvladla pustit dvd a musim rict,ze me to dokazalo dojmout vic,nez v rok svatby,a hlavne ted me zase uplne nehorazne robrecela vybrana hudba,jsem za to fakt rada,ze i po "letech" bych nemenila a vybrala jsem fakt odpovedne
2)asi minuly tyden jsem se nahodou stretla se svym spoluzakem (loni jsem psala,ze mu v den prvni prohlidky po porodu u detske doktorky z niceho nic zemrela zena a zustal tu sam...),muzu vam rict,ze to byl rok a ja se bala cokoliv rict,udelat,hruuuza, mala je teda nadherna a ja porad dokola v hlavne myslela na to,ze nema mamu a muzu vam rict a chci vam rict,ze proste obcas resime fakt kraaavoviny v zivote a jsem rada,ze si to diky takovym strasnym vecem muzu zas a znova pripominat,jsme fakt stastny lidi holky,mame se k nezaplaceni!!!!!!!!!!!!
3)a pak jsem chtela,ze kdyz mala spinka,tak je porad stejna,jako byla jako miminecko,porad stejne pohyby,pohled na ni je stejny,jen je vetsi-coz ani v ty tme nevypada...............ze je to zvlastni,jak v noci mam miminko a pres den velkou holku,co dela lumparny, vzteka se, trucuje atd. strasne zvlastni kontrast.....

a jeste neco jsem chtela nad cim dumam napsat,ale to uz ted mozek nejak zablokoval,nemuzu si vzpomenout........
takze budu koncit,preju vam krasne dny, uzivejte si deticek,brisek,miminek a drzte palce,at zvladnu ty lety,ja se fakt silene bojim!!!!!!!!!!!!
1. zář 2009 ve 23:56  • Odpověz
Ahoj Pavlínko :slight_smile:

máš nařízeno na dovče výhradně odpočívat, starosti nechej tady, ne, že si je přibalíš!!! S babičkou se to snad zlepší, po nějaké době RHB jí to snad zas dodá sílu a vše se obrátí... :wink:

letů se neboj, zvládnete to v pohodě a krásně si užijete dovču!!! Na jak dlouho letíte? Týden? A kam přesně? Rhodos??? hlavně jak jsem psala, koukej tam odpočívat!!!

k tomu kamarádovi... myslím, že tě moc dobře chápu a to, co ti běželo hlavou... člověku opravdu až pak dojde, jak mu vlastně vůůůůbec nic neschází...

cestu k vám snad zvládnu :o) zvládla jsem jí jednou, zvládnu jí snad i podruhý (jen si teda zas nechci odvézt pejska :grinning: ). takže se pak nějak domluvíme... :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky,

Luci, teda toto letí, viď? Už 30 tt? Nemůžu tomu uvěřit a přijde mi, že to strašně rychle uteklo! :astonished: :wink: :slight_smile:

Já hlásím, že jsme dnes absolvovali první kontrolu na gyndě a dopadlo to dobře. Jsme tam, kde máme být, máme 11 mm a odpovídáme 7tt+2. Mám i fotečku v albu. Je to taková malá píďalka, ale nejhezčí na světě, protože je NAŠE!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Akorát si to pořád zatím vůbec neuvědomuju, že jsem těhu, protože mi nic není - žádný zvracení atd. jen mě bolí prsa a občas pobolívá bříško.

Pavly, pořádně si na dovolený odpočiň, potřebuješ to jako sůl. :wink: A jak píše Lucka, starosti nech tady a tam načerpej novou energii. :wink:
3. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Čaute holky,
Pavly, užívejte si dovču :slight_smile:
Hani, vy jste si dovču snad pěkně užili, počasí jste měli hezké (soudím podle toho, jak bylo tady :grinning: ). Tak pak podej hlášení a těšíme se na fotečky.
Maru, vy jste snad dorazili v pohodě domů od Verči a jakpak sis užila narozeniny?
Veru se snad má dobře :wink:
Luci a Kat, s těma na facu :grinning:

U nás to jde, až na to, že malej měl teď dva tři dny šílené stavy řevu...vypadá to, že si vymýšlí a nic ho nebaví, jedině abych ho nosila a pořád být těsně vedle mě...to je něco na mé nervy...

Jo, a dneska jsem mu zkusila dát takové ty kukuřičné nevim co...ty válečky prostě :grinning: Zubů má plnou pusu a neumí nic kousat, vše mu musím mixovat...Jsem dneska rozvařila jablko a jen kvrdlačkou rozblemcla a stejně se mi dávil :confounded: Tak by se mohl na těch válečcích naučit kousat. Dám mu tak jeden, max. dva za den, tak snad pochopí o co jde :slight_smile:
4. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojky holky

Tak nám dneska je 7 měsíců a završil to tím,že se začal stavět..tak mám o zábavu postaráno...během te´d 3 dnů začal pomalu lézt po 4,sedíme a stojíme...neuvěřitelné,takže mi začíná fakt mega hlídání,běhání za ním

Takže díky návštěvě Maru Jakub okoukal asi co dělá Domínek a začal to dělat taky...takže vstupujem do 8 měsíce jako lezící,sedící a stojící,nádhera....ani jsem si neužila nějak to malé nehybné miminko...i když Jakub vlastně nehybnej moc nebyl :sweat_smile:

Soni tak ty Jakub jí taky a to nemá zuby :grinning: jí i sušenky :grinning: on si je užužlá a je u toho strašně důležitej :slight_smile:...ty mu mixuješ?já ne,,dneska měl dokonce celou rýži ani nemačkanou a pohoda...on nějak ani ty kaše ze sklenek moc nechce.jako sní je,ale raději si žužlá ty kousky :slight_smile: jsem ráda jako...dneska cucal kousek jablíčka

Teda ale to počasí co teď je na palici..ven nejdu,taky je zima šílená a strašně fučí..což mi dohnalo k tomu,že musím nakoupit teplejší podzimní věci...nemám ani čapku,nosíme piráta,tak tu musím koupit a nějaké punčošky taky....jen nevím jak velikost no---aby mu nebyli malé a nebo zas velké :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz
Cau Veru, teda ten Kuba jede :grinning:
My zatim spis jen lezime a na brise neco "dela", aber co :grinning: :grinning:
Jo, mixujem, protoze se mi proste po vsem davi...ale mne to neva, hlavne kdyz to sni, ne? Tak mu zkousim ty tycky, tak snad se na tom nauci kousat...
Venku jsem vcera byla dvakrat...nerikam, ze rano v devet bylo nejak nadherne, ale slo to...malyho jsem zachumlala a jeste dala plastenku, a sli jsme se chvili projit, aby aspon venku usnul, nakoupit a domu a spal mi doma hodinu. A odpoledne uz bylo lip, tak jsme byli asi hodinu a pul venku :slight_smile:
6. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Oli, ta fotka je fakt krásná... člověk už tam v tom fakt vidí miminko co? Taky takovou jednu mám a moc dobře si pamatuju, že jsme měli pocit, jak když vidíme hlavičku, ručičky, nožičky, i když je to samozřejmě ještě blbost :grinning: Krásně si tyhle první pocity užívej a užívej i to, že je ti dobře :wink: :slight_smile: na druhé těhu si tento stav objednávám taky!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:

my byli v pátek na svatbě... jsem protančila celý večer, tančila víc jak netěhotný, v jednu ráno se mi nechtělo domů a nechápala jsem, kde se ve mě bere tolik energie, když jindy večer skučím, jak mi bolí záda :grinning: Pátě se to moc líbilo, ani jednou nekopla (až jsem pak měla strach, jestli jsem jí tím chudince něco neprovedla), zato když jsem ve dvě ulehla do postele, Páťa se rozkopala jak když říká koukej se ještě hejbat :grinning: :grinning: :grinning: a včera měla taky taneční večer... :grinning:

Niky, ty bláho, máš učenlivého syna :grinning: pár dní s malým Szotečkem a co to udělá :grinning: tak přeji hodně sil do toho běhání za Kubíkem :wink:
7. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
čau holky
veru teda nekecej, sára se do roka plazila a lézt po 4 začalal v roce a třech dneech, sice se stavěla ale i tak vytírala komplet celej byt :grinning:
ted ťapká kolem nábytku stěny,je šikula, za ruku ujde tak 3m a dost pak na 4
11. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
AHojky luci: no nekecám..optej se Marušky,co ten můj rarach vyvádí..ona první viděla,že si sednul a popolezl po 4 :grinning:
no ale jako taky spíš se plazí...hlavně mu to tu kloužr,ale jakmile jsem někde kde je koberec,tak lítá po 4 :grinning: dneska jsem byla na nákupu a hlídal MM a prej,sedím si u PC a najednou za PC vykoukl Jakub :grinning: postaví se prostě kde jen to jde.... no a hrazda??mazec..u té se postaví,pak si klekne a vysí za ruce a houpe se jakoby :grinning:
11. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
niky Kubík je šikula :wink: už skončilo sladké sezení :grinning:
12. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
luci: to skončilo :grinning:
právě jsem ho dala spát a frajer se prochází po postýlce,montuje monitor dechu a chůvičku :grinning:
Ale teď jako se mnou uklízel pokojíček...koupili jsme ještě jednu skříň,tak jsem tam dávala borčus a on slušně seděl a koukal..ale pak objevil bazenek a balonky a bylo po sezení :grinning:
12. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
niky :grinning: :grinning: :grinning:
Sáru už dopo nedávám...stejně mi rajtuje v postýlce a skáče jak pominutá
vstávala dnes v 6.45 ale to od 1 do 2 rádila v pelechu...čavera jedna
taky musíme dokoupit skřín...páč užjsme na hrabě, vše mám vložnici, naše oblečení, ložníprádlo, ručníky, Sářinné věci.....to je sado...a to si nedovedu představit mít dvojčata :grinning:
12. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky, teda, tady je mrtvo...ja to taky pekne flakam...Nejak nestiham v posledni dobe net. Pres den bud nekde jsme, nebo neco delame a vecer jsem nejak presla na jine aktivity, tak net zanedbavam a moc mi to teda uprimne nechybi...pocitac je hrozny zrout casu...ale uplne bez neho byt nemuzu :dizzy_face:
Na dovci jsme se meli fajn, pocasi vyslo, odpocinuli jsme si, fakt pohodicka, v Brne jsme se vratili do starych koleji, plavani, cviceni s miminkama, dneska poprve znakovani - bylo to moc fajn, tak jsem zvedava, jak nam to pujde, jinak trajdame po prochazkach, po zmrzlinach s kamaradkama....proste porad neco.
Tak se mejte krasne a co Kata? Zadne zpravy, tak asi jeste nic... Opatrujte se tehulinky.
14. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Hani Káťa porodila 11.září Honzíka 3,7kg :wink:
15. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
ahojky,jdu pozdravit,jsem zpet z dovolene,
bylo to uzasne,ze nemam vubec silu se vracet do normalu
mala byla zlata,andel,fakt

niky-malej je teda pekny dabel!!!!!!!!!!!!
hanicce uz stihla odovedet maruska.......a zbytek je super,my zitra taky mame zas plavani i cviceni a tesim se,ikdyz asi bychom potrebovali den volna,dneska vybalovani,prani,navstevy...mala je nejaka rozhazena z navratu
15. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Pavly vítej zpět....vykašli se na návštěvy.to počká ne?já teda po příjezdu nechctěla niko vidět
16. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.