• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
niky-ja taky nikoho nechtela videt,ale nejde to :unamused: , se treba babi styskalo a potrebovala jsem ji povzbudit....asi to stejnak k nicemu neni,uz ani neumi sedet :frowning2:
no nic,jdu delat fotky a cucet na hrisnak-jestli mala dovoli, nejde ji spat v postylce je pro ni mala!! potrebuje se otacet,ach jo,ze je nedelaji sirsi!
16. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
16. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahojky,
pavly fotky jsou parádní a teda vy jste utopili foťák? To koukám doufám že se vám podaří dostat z něj fotečky,byla by to škoda o ně přijít a Terezka hm co říct asi tě potěším,ale poprvé v ní vidím i tebe něco tam z tebe je,asi pohled nebo nevím ale poprvé za celou dobu jsem viděla i kousek tebe a nejen manžela :wink: A už chodíte? My ne :sweat_smile: Chodí za jednu ruku,stoupne si sám ze země bez opory i stojí jakkoli dlouho bez opory,ale vykročit se bojí,udělal první 2 samostatné krůčky asi týden zpět a víc nic.
Mohla bych se rozplívat co všechno umí a neumí,ale už nechci víc psát na koně mám špatné zkušenosti.
No moc vám to sluší spolu u moře,až závidím že já nemám odvahu s malým někam jet,není cestovní tip,ale domácí tip a já to respektuji.

Lucíííííí bříško nádherné mám pocit,že ti roste taky dolů nebo se mi to zdá? A je opravdu holčičí takové maličké :sweat_smile: ale krásné a chci taky,těším se na svoje ... někdy :dizzy_face: a co ty týdny ti tam někdo připsal? :confused:
18. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Maru, taky jsem na FB psala Pavlíce, že na jedné fotce úplně vidím jí a ne Marcela :o))

jj, bříško mi roste sice málo, ale jsem z ato ráda, už takhle občas než se převalím a vyvalím z postele... :o))) a máš pravdu, mám ho spíš dole...

no nevím, vy mi ty týdny nepřipisujete? :o)))))))))) taky žasnu, jak to naskakuje...
18. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak ani nevim,kde zacit psat,pac cas me porad tlaci a tak nejak mam vzdycky chut to vzdat predem....

takze jak se mame ted:
co jsme se vratili,tak nemam jeste ani vyprano vse,mi to neschne zase!!! a kdyz to ted schne,mame tu navstevu a neni kdy prat a zehlit....
mamka dneska s novym manzelem zeni meho nevlastniho brachu-takze ta mela litani takove,ze ani nevidela fotky, malou jsem ji 2x byla ukazat na skok-sesli jsme se u babicky,mala sedela v kocarku a my babicku posazovali... a vcera vecer dobehla na minutu a dokonce ji i pochovala....hruuuza, do toho ji ve ctvrtek v noci odvezla manzela rychla-podezreni na dalsi ifarkt-takze faaaakt vesele /nasteti ho vcera odpoledne na svatbu pustili,tak neni sama!!!!/
a u nas spi ta brachovo segra s pritelem,takze jsou sice pryc,ale tak nejak chod domacnosti je podrizeny navsteve,marcel spi u nas na zemi a oni v obyvaku (stale nemame novou matraci do loznice-hruuuuza)
babicka-nemam silu psat,atrofuji ji vsechny svaly.je jak hadrovy panacek,neudrzi uz ani hlavu....................... :frowning2: :cry:

dovolena:
bylo to uzasne,byla jsem jak v raji,mela jsem cas,klid,jidlo na dosah,krasny pocasi,more........neskutecne krasny,nepopsatelny
mala andel zlatej,krome nase vztekani u oblikani,mazani apod.co je i doma,tak zadny plac,narek, jen spokojenost....az tak,ze ted doma me stale chce,chce zase ten klid,tolik tuleni apod. a je tezky se vratit do koeji,ze musim prat, umyvat, ze mame dalsi povinnosti :frowning2:
fotak-no asi treti den jsme fotili u more a ze ho nechame chvili na suchu a zaplavem si vsichno dohromady-ze fotky staci,tak jsme ho poctive odnesli kus dal na sous,dali na rucnik i do pouzdra,aby ho pripadny kolemjdouci treba nezaslapl....no a najednou z niceho nic prisly dve megavlny a z naseho rybnika bylo rozbourene more,smetlo to cele pobrezi a nez jsme se otocili vse plavalo-i rucnik i fotak....marcel misto fotaku zachranoval nas,pac ja mela malou na kruhu a on byl kus stranou a bal se,co to s nama udela-s nama nic,my se jen zhoupnuli...a ja na nej naopak rvala "fotak!!!!"ale nebyla sance.........
nasteti karta fakt prezila,fotky jsou-mam obnovene album:

a proste musime poridit novy fotak,bohuzel :angry: :confounded:

a to je asi tak vse, jdu si dat neco dobreho k jidlu a snad pujdu dnes driv spat........
vsechny moc zdravim
19. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
dobre ranko...
prisla jsem vas pozdravit.... docitam co se da, ale nejak nemam moc co rict :-/

deticky vam krasne rostou, těm kterým nerostou dětičky rostou aspoň bříška .... paráda :dizzy_face:

já jsem dneska dva měsice bez manžela, takže u nás zatím rostoucí bříško fakt nehrozí... ale za 14dní mi přijede aspoň na týden na dovolenou domů, tak už se na něj moc moc těším....

Pavly - to je teda zážitek s foťákem, přišla přílivová vlna "tsunami" a bylo po fotaku :fearful: tak hlavně že jste o ty fotky nepřišli, byla by to škoda
21. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahojky maminky :slight_smile:, jak se máte? No, alespoň podle foteček vypadáte velmi spokojeně a to je moc dobře. Máte krásné děti, které r\chle rostou ( vždycky okukuju fotečky ) :grinning: . Te´d budu mít troch víc času tak dofám, že śe za vámi dostanu častěji :slight_smile: . Mějte se krásně, opusinkujte děti a lucinka bříško a zatím pápá :sweat_smile:
22. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
ahojky,jsem rada,ze zavitla i saty a myska... :wink:

ja jen hlasim,ze jsem mela migrenu a ted je mala nemocna,ma hnusnou rymu,nespi,musim byt porad u ni,takze letim jen pozdravit,davam ji tak pet minut,nez bude zase plakat,vsem dobrou noc a snad vas nic takoveho netrapi,papa
22. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Pavly my máme taky rýmu a horečky vícen a FB
zdravím Mysycku a držím palečky při snažilkování :dizzy_face:
23. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
ahojky holky,jdu vas pozdravit,razime na prodlouzeny vikend smer harrachov, snad bude priti tyden vic casu na net,zatim pa a vsem detem at jsou zdrave!!!!!!
25. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
holky vy už jste všechny jen na FB???? :frowning2:
4. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teda konečně sem vás našla :wink: a to díky lucenek :wink: :wink: hledala jsem vás který si den a ani za boha nemohla :frowning2: chtěla jsem juknout, jak se vám a dětičkám daří a těhulkám taky ,....
5. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
jééé Maruška už se snažijou o další mimi :grinning:
5. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
satyyy - vy furt zatím neplánujete :wink:
5. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
jééééééééééééééé lucikk už je maminkou :grinning: :grinning: :grinning: tak moc moc blahopřeji k dcerušce :wink: hlavně ať je zdravá a ať se jí v životě vše daří a vám ať přináší jen a jen samou radost :slight_smile:
5. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
jééé a vidím, že tu přibyly i další těhulky a mamky :wink: teda jsem tu za váma pěkně dlouho nebyla :wink: no snad se vám všem a děťátkům moc daří :slight_smile: u nás vše ok :slight_smile: Ladík je fakt zlatý dítě, umí zazlobit a taky se pěkně zavztekat, když se mu něco nelíbí :grinning: ale jinak je zlatej :grinning: fakt si to doma užívám, v noci krásně spí od těch 19.00 do 6.00 od 15. měsíce jsem přestala kojit no a zatím je furt zdravý jako řípa :grinning: musím zaťukat, ještě ani jednou nebyl nemocný, jen teda 2x měl rýmečku a snad dlouho ani nebude :grinning: no tak jsem vám trošku vše o nás zhrnula ať víte jak se daří nám :wink:
snad tu brzo na vás na někoho narazím, pokud sem teda juknete :wink:
5. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Luci - kde máš fotečky malé :wink: :wink: :wink:
5. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Hoja many, myslím, že holky sem už nechodí vůbec :frowning2:
Luci ukaž malou :dizzy_face:
maru gratulka ke snažení, snad se brzo zadaří a o pavly nic nevím.... :frowning2:
5. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahojky... nojo, uz sem moc nechodime...
Many, my porad nic neplanujeme.... mam manzela uz 3,5 mesice pracovne pryc (je na misi v Kosovu) a krome tydenni dovolene se domu vrati asi az v lednu, takze o nejakym snazeni se o miminko nemuze byt ani rec...
tak snad potom

to je dobre, ze je Ladik zlaticko ... :dizzy_face:
5. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
teda satyyy ty máš manžílka tak daleko od domova,jééé to se stýská co :wink: a jak to tam vůbec funguje, má tam mobil nebo jak :wink: :wink: jestli je to tam vše povolený,.... nic o tom nevím :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
no holky, musím si udělat čásek a projet vaše albíčka, jak vám dítka rostou :wink:
5. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
kuky kuky :wink: :wink: :wink:
10. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
tývado maru je těhotná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: doufám, že se příjde ofiko i sem pochlubit
10. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
jéééééééééééééé blahopřeji k těhu Maruško :wink:
10. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
no many jsme tu jen my dvě zbytek to vzdal úplně
11. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
ahojky :slight_smile: teda snad se tu holky ukážou :wink: musíme doufat :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
že příjdou na pokec aspoň jednou za čas :slight_smile: ale nemusí to být až tak za dlouho jako já :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Luci tak jsem si udělala čásek a mrkla na fotečky :wink: teda malá je náádherná a jaký má krásný vlásky :slight_smile: nádherná oslava :wink: a jinak co puzzle u vás doma :wink: já už ho musela teď schovat, protože ho furt celý rozhazoval a já furt skládala a skládala, ale škoda, je to na zemi tak krásně barevný, no musím počkat až bude větší a zase ho vytáhnu :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojk.,
téééda tad. to zase žije no koukám jako puk jsem nečekala že tato diskuze ještě někd. ožije :grinning: No jo je to tak,že jsme se rozhodli,že s jedním dítětem je fajn,ale s dvěmi je lépe a povedlo se neuvěřitelně na první pokus!! :dizzy_face: Takže v červenci po dvou letech k nám přibude další rarášek :dizzy_face: Moc vám děkuji za gratulace jste zlaté :dizzy_face:
Jak se máte v.? Co Ládík a Sáruš? týý jo toto sletělo co holk.?
ps: nepíše mi noťas tvrdé ííí tak všude kde patří je tečka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Many, tak styska se mi, ale denne si piseme po ICQ a volame po SKypu, takze to jde... ted ho cekam v pondeli, prijede na tyden domu... a potom uz letos nebude nic (ani na vanoce :( ) a prijede asi az v lednu nebo unoru
12. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.