• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jj tak jo.....uvidím
1. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
1. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
maru kdybych to nestihla dnes tak zítra čekám na aukci a jdu spát po N jsem spala 2h a jdu na ranní
1. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
v pohodě však ti teprve Lucka musí poslat pozvánku :wink:
už jsem ji o tom pisla :slight_smile:
jo a gify jsou taky blbiny toho si taky nemusíš všímat :wink: tak páčko
1. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
pá maru a dík
1. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Luci tak Lucik říkala,že ti už dříve posílala pozvánku do skupiny musíš se podívat na FB vpravo nahoře tam jak ti chodí ty gify a kraviny tak tam musíš mít i pozvánku do skupiny jmenuje se podobně jako tady na to přijdeš :wink: A many dostala pozvánku taky :wink:
2. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Maru....díkec musím to prozkoumat já su trdlelo na toto
2. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Luci, jj, už je to dýl, co jsem ti jí posílala a bohužel znova ti jí poslat nemůžu... nejde to... mě se tyhle pozvánky zobrazují vpravo v horním rohu...potvrdíš to a pak tu skupinu najdeš pod obrázkem skupin - dvě takový modrý postavičky, ty já mám dole spíš vlevo nebojsou i po straně vlevo... tam klikneš a budeš tam mít skupinu s názvem "z BRMS přes MK až na FB", to rozklikneš a pak tam najdeš záložku diskuze - klikneš a tam je diskuze Svatbou to začalo... tak klikneš a jsi u nás... kdyžtak písni, když nebudeš vědět co a jak
2. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
lucii nemůžu to najít sakra, až malá půjde spát podívám se na to pořádně, to je tak nepřehledný sakra
2. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
ok, tak to pak zkus... a nechodí ti to i na mail? tam bys klikla jen na ten odkaz...
2. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
jj ale to je dávno fuč..... :frowning2:
2. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Luci hlavně to neodmítej,nedávej ignorovat protože jak to dáš tak už ti Lucik nikdy nemůže poslat znovu pozvánku,měla jsem takový samý problém s kámoškou kde máme diskuzi ona to nechtěně odmítla a já musela celou diskuzi mazat a znovu zakládat,abych ji mohla poslat novou pozvánku :wink: zvládneš to!
2. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
aha tak to jo.... uvidíme díkec holky
2. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Maru pak to znova nejde jo? No to je pitomý... a je pitomý, že ani takhle to nemůžu poslat znova.... no nic, tak uvidíme a kdyžtak uděláme postup jako ty...
3. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: teda tady už nidko nechodí :wink:
25. říj 2010 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.