• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Aha,tak to moc děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: no mě ještě DR. nic o tom neřekla,ale ještě mám nějaký ten týden čas,tak snad až půjdu 6.2 na odběry tak mě na to objedná :slight_smile: Akorát vím,že mám jít na odběr na PAPP-A! náhodou nevíš co to znamená???
11. led 2008 v 10:27  • Odpověz
no většinou to dělaj to NZ doktoři sami, je to jen UZT asi tak 10 minut prohlíží podrobně celý plod a čeká se až se natočí až jde vidět celá páteř.....tykže si myslím, že tě objedá sám, nebo to budeš mít v rámci poradny :wink: , PAPP A, jsou myslím, antigeny, teda protilátky, je to takový krevní screening, jen tě píchnou a vyšetří krev, ale nevím to jistě :wink:
11. led 2008 v 10:32  • Odpověz
Aha,tak to určitě ten UTZ podstoupím :slight_smile: Jsem ještě z těch zkratek úplně mimo :sweat_smile:
No vím,že to bude odběr krve na zjištění nějakých těch vrozených vad,jen jsem nevěděla na co přesně :wink:
Jinak děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2008 v 10:37  • Odpověz
není zač...když můžu a vím, pomůžu a poradím..... :wink:
11. led 2008 v 10:47  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: to ten týden zase utekl,že :wink: já dnes uklízela,tak mám zas na celý víkend padla :grinning: akorát teda v neděli vyžehlím trochu prádla,co jsem dnes vyprala a nádobí,to je každý den :grinning:
Maruš - na ten screening v prvním trimestru běž,sice se platí,ale je to o hodně lepší jak triply, na víc procent ti to zjíistí pravděpodobnost downova syndromu :wink: a třeba tam už uvidíš co čekáte,pokud to teda chceš vědět :wink:
11. led 2008 ve 12:16  • Odpověz
chodí se ve 13.t. :wink:
u nás to není,tak jsem musela jet do Olomouce a platila jsem 1400,- byl semnou i manžílek,tak to poprvé viděl Drobečka v bříšku :grinning: jinak mně brali krev nato už tak 14 dní dopředu,protože to tam posílali a pan doktor nám výsledky řekl hned :wink: a dostali jsme 3 fotečky zadarmo :grinning:
11. led 2008 ve 12:20  • Odpověz
Aha many tak děkuji,já jen že jsem obědnaná už u své vlastní Dr. na odběry na zjištění vrozených vad a ten UTZ si myslím,že bude dělat moje DR. tak uvidím,já se na to ještě budu určitě informovat a i kdyby to něco stálo,tak jdu do toho!! A určitě chci vědět co čekáme :wink:
11. led 2008 v 17:55  • Odpověz
autor
ahojky tehulky,tak se zase na vas jdu podivat.....
muj stav je stale stejny,uz se nelepsi-takze si nemuzu primo nadavat,ale nejsem ani uplne spokojena....nevadi

many-mysim,ze jsi se ptala,co budeme mit, stale trvame na tom,ze to vedet nechceme a nic se na tom casem nezmenilo,naopak, jeste vic si prejeme,aby vyslo to prekvapeni
- na placene testy jsme nesli-u nas se to nikde nedela,vubec se to tu nerozsiruje,asi u vas nejaky hit, byla jsem na testech - jdu ve ctvrtek pro vysledky a ultrazvuk mi dela naprosto neustale,takze asi i proto neni treba se nekam hnat....

a jinak jsem uz i pres zvraceni usporadala par vyprav,takze mame cestovni postylku,objednane chuvicky,v aute se vozim s bezpecnostnim pasem, mam v hlave predstavu o decaku-ted jdu objednat vestavnou skrin do loznice,abych mohla z decaku vyklidit nasi satnu, taky jsem si objednala mycku-abych se nemusela trapit s nadobim....no a tak dal,chystame se,co to jde :grinning:
14. led 2008 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: dva dny mi nešliy stránky beremese a koník :angry: a teď jsem zjistila,že už jdou :grinning:
jinak já na ten screening taky musela jet pryč,a vím že je i v Brně,ale to by teď mělo být ve více městech,vím,že tady bylo i téma :wink:
jinak jsem se dozvěděla,že i na ten velký ultrazvuk zase budu muset jet pryč,tady na to nemají přístroje,tak jsem se těšíila že už to budu mít ve čtvrtek za sebou a zase se budu objednávat do Olomouce :wink: tak zase chvíli čekání,ale to co má mezi nožkama by teda mohl ukázat i tady,tak uvidím :grinning:
15. led 2008 v 16:49  • Odpověz
dobré ráno těhulky :slight_smile: jak se vám jinak daří :wink:
Maruš - třeba má tvůj doktor přímo ty přístroje na to,u nás to není,tak i na další musím zase do Olomouce,ale neva,zase vytahnu manžílka,bude mít proplacený celý den a zase uvidí toho našeho Drobečka :grinning: na to se poptej,je to o dost lepší jak ty triply :wink:nevím jestli jsem to tady psala,ale můžeš jen mrknout na tyto stránky a počíst si,pokud ten letáček už nemáš doma od doktora - www.prediko.cz
16. led 2008 v 07:30  • Odpověz
No many dost pochybuji,že to má zrovna moje Dr.já mám pocit,že i UTZ je starší než já :rolling_eyes:
6.2 jdu na první testy to mi budou brát krev na zjištění vrozených vývojových vad a hned potom bych měla jít na ten UTZ (projasnění šíje),pokud ona sama nic neřekne,tak se na to poptám a uvidíme,další testy mě čekají v březnu :slight_smile:
16. led 2008 v 16:06  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
já už jdu dnes konečně nakontrolu,ani jsem nemohla dospat :grinning:
17. led 2008 v 06:25  • Odpověz
tak holky,velký ultrazvuk mám zasebou :wink: :wink: :wink: i triply jsou v pořádku a čekáme chlapečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mýho vysněnýho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2008 v 16:59  • Odpověz
Jéžiš many obrovská gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
To je super,že ti to vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak to už je dneska druhý chlapeček :slight_smile:
Tak já se budu modlit ať mě zase vyjde ta vysněná holčička :wink:
17. led 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
ahojky holky
many-moooc gratuluju!!!!!

ja si taky preju tu holcicku,ale ve finale jsem dneska desne stastna,protoze vse je v poradku, testy vysly pry uplne vic nez na vybornou (triply), nehrozi nam pry vubec nic! navic jsem krasne videla pohyby, prstiky, zebra - no proste jsem nadsena.....taky jsem hned mimovi koupila plno dalsich oblecku a knizku pohadek!Sobe jsem zase koupila tricka a svetrik-na mamutika pomalicku-jestli uz konecne brisko povyroste.... A stale vyhlizim kocarek.....

marusko-ja se vcera taky od kamaradky dozvedlela,ze cekaji chlapecka-takze taky druhy ve dvou dnech :grinning:
17. led 2008 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj Pavly :dizzy_face:
Gratuluji ti k testíkům,to musí být hrozně krásný pocit,vědět,že čekáte zdravé miminko :wink:
No je nějak přechlapečkováno,takže Pavly musíme to prolomit a mít tu holčičku :slight_smile:
18. led 2008 v 10:32  • Odpověz
holky díky moc :grinning: :grinning: :grinning: dnes mám manžílka doma,leží v posteli jak lazar :grinning: včera to šel zapít,že budeme mít kluka,tak nebyl schopný jít do práce :grinning: :grinning: :grinning: to nechci vidět jak bude vypadat až se narodí :wink: :wink: :wink:
18. led 2008 ve 12:44  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
21. led 2008 v 09:51  • Odpověz
čulis tu nějak umírááááá :frowning2:
21. led 2008 ve 21:50  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:
jo ,jo, tady asi zdechl pes :frowning2:
22. led 2008 v 06:08  • Odpověz
a furt ne a ne se dostt na tu 26 stránku :grinning:
22. led 2008 v 09:27  • Odpověz
tak tak :grinning: :grinning: :grinning:
no snad tu už brzo někdo ukáže :grinning:
a tobě se daří jak v těhu :wink: doufám,že dobře :wink: co nevolnosti :wink:
22. led 2008 v 09:44  • Odpověz
už sjou pryč, momentálně mám klidové období, jen nervy s makou a furt něco řešit ale těhu v pohodě, tak koukám, že čekáš vysněného kluka, tak drž palce ať ho mám taky :grinning:
22. led 2008 v 09:53  • Odpověz
jo,tak držím :wink: :wink: :wink:
no třeba ti to zachvíli na ultrazvuku ukáže :wink: ten náš to taky schovával a konečně ukázal na velkým ultrazvuku :grinning:
taky jsi doma až do porodu :wink:
22. led 2008 v 09:55  • Odpověz
ju jsem makám ve špitále na na záchrance a tam bych ty kopance od bezdáků neustála tak sedím doma.Já doufám že ukáže dřív, páč co uzt tak to nohy do praku pokaždé :grinning:
22. led 2008 v 10:04  • Odpověz
jééééééééé tak to už musí teda ukázat :grinning: :grinning: :grinning:
já jsem taky doma,já zase dělám se dřevem,tak by to taky nebylo dobrý,tam chodit do prachu a tahat těžký :slight_smile:
ale doma je pěkná nuda,že :wink: když máš vše pouklízený :wink: kdyby nebyl ten net,tak nevím v telce je prd :wink:
22. led 2008 v 10:43  • Odpověz
a tady si pokecáme a dozvíme se plno věcí,že
22. led 2008 v 10:43  • Odpověz
ahoj holky jak je?? koukam, ze jste to tady rozjely :o)))
22. led 2008 v 11:04  • Odpověz
moje sestra bude v praci jen do konce mesice.... pracuje v prodejne s kobercema... a jelikoz ty tezky role nemuze nosit, tak ji sef rekl, ze nestaci na svou praci a snizi ji pristi mesic plat... tak na to segra kasle a jde domu jeste v dobe, kdy ma aspon nejaky slusny penize...... jsou to svinaci, nekteri zamestnavatele... :angry:
22. led 2008 v 11:06  • Odpověz
Ahojky :wink:
No kiki nevím,ale podle mě to nemůže jí snížit plat,má povinnost ji převést na jinou práci,kterou jako těhotná může vykonávat,ale nesmí ji šáhnout na peníze,musí mít pořád stejný výdělek jako před těhu :wink:
22. led 2008 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.