• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Tak a máte tu,tu vaši 26 stránku :grinning:
22. led 2008 v 18:19  • Odpověz
kiki...já se ptala právníka na toto, takže zaměstb¨navatel nesmí snížit plat může ji převést na práci kterou jako těhotná vykonávat může ale pokud ji sníží plat ať si v zaměstnání tak ať si zžáda o vyrovnávací příspěvěk...ten ji musí vypatit ten rozdíl platů, ale opravdu na to nemá nárok snížit ji plat
22. led 2008 v 18:54  • Odpověz
holky diky... pisu si a predam to dal.... uvidime, co se s tim da delat.... :dizzy_face:
23. led 2008 v 07:39  • Odpověz
hoj hoj holky, tak i sem se hlásím po dovči v itálii. JJ maruška má pravdu, nesmí ji snížit plat, měl by ji najít adekvátní práci k jejímu stavu.

a jak se jinak máte?
23. led 2008 ve 14:57  • Odpověz
autor
ahojky holky!
ja chci taky do alp,ja se letos tak tesila.....no ale samo,ze nelituju na druhou stranu....

jinak u me nic noveho, jsem posedla dodelavanim nedostatku bytu-co se odkladalo do nekonecna, ted vse musi byt...takze me to plne zamestnava a pochopitelne teda i tesi.....

krasne citim pohyby,je to bozi, je to asi prvni vec,ktera me prekvapila,necekala jsem,ze to budu tak moc prozivat,ze me to tak moc nadchne.....
23. led 2008 v 19:18  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak já mám od včerejška horečky,tak vás jdu pozdravit a zase lehnout :frowning2: jinak už jsem tento týden taky začala cítit pohyby :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2008 v 11:39  • Odpověz
Ahojky :wink:
Jééé tak obou grtuluji k pohybům,musí to být úžasné :dizzy_face: :dizzy_face:
Mě už ani špatně není tak naštěstí :sunglasses:
Many to mě mrzí,tak honem lehnout a vypotit bacila :wink:
24. led 2008 v 11:41  • Odpověz
ju,ju,tak pa pa
24. led 2008 v 11:42  • Odpověz
ahojky holky jéééé pavly no konečně :wink:

tak jak se máte těhulky?tak popisujte jaké to je cítit to malé v bříšku?Taky se těším až budu cítit to popisované kopání a těšení se na mimi. My zatím pořád zkoušíme :slight_smile: Je to úplně něco jiného než se pořád hlídat :slight_smile:
24. led 2008 v 15:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak choroba už se mi zlepšuje,tak snad už budu brzo fit :wink: no ještě záleží na teplotě,jestli zase večer vystartuje nebo ne :angry: jinak jsem si koupila v lékárně - prášky na cumlání- je to pro těhotné - Septisan za 50,- tak cucám jak o život :wink: a večer si dávám jedne paralen :wink:
25. led 2008 ve 13:35  • Odpověz
many cucej cucej, a bacha na rozedřené patro :slight_smile:všecky vás zdravím, ve středu jdem na poradnu tak se těším na prcka :grinning:
25. led 2008 v 16:01  • Odpověz
lucenek - jééééééé tak to se budeme těšit s tebou ,že uvidíš to svoje mimísko :grinning: já zase budu čekat do Valentýna :grinning: ale to uteče :wink: jinak teploty už nemám,ale lepší se i kašel :wink:
27. led 2008 ve 14:25  • Odpověz
já už se nemůžu dočkat...a hlavně budu chtít jít na 3d ultrazvuk...v kolikátem se chodí????
27. led 2008 v 17:46  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak zase zdravim
- hlasim,ze mimi kope jak o zivot, i nekolik minut v kuse a nekolikrat behem dne i noci, je to teda dabel!
- planujeme stale dal - pokojik a vubec dodelavky,co se v byte odkladaly,tak me to bavi
- zacala jsem nakupovat, blazen,z kazde navstevy obchodu si neco nesu-treba jen ubrousky :grinning:
- konecne se fakt z tehotenstvi raduju
- taky mi konecne narostlo bricho-ted se bojim,ze budu mamut :confused:
28. led 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
many-doufam,ze uz jsi zdrava!!!! ja jdu pristi tyden na velky ultrazvuk,taky se tesim,mohla bych videt mimise denne
luci- me psali,ze 4D asi az od 22-29tt je idealni,taky se chystame :wink:
maruska-tobe je zatim dobre????tak doufam,ze se to i tak udrzi!!!!!nikomu nepreju me trapeni
28. led 2008 v 19:37  • Odpověz
ahoj holky....
Pavly - je super, ze si to konecne uzivas....
Many - co nemoc? uz je pryc?

Jinak ja hlasim, ze jsem v nedeli koupila segre tehotensky saticky, nebo je to tricko.... no, jak ji znam, bude to nosit jako dlouhy triko pres kalhoty :o)) ale mela jsem z toho radost, tak snad bude mit taky...
bricho ji zatim neroste, nebo jenom trochu, o to vic ji rostou prsa :sweat_smile: tak nevim, kde se ji to miminko usidlilo :wink: za tyden jde na ultrazvuk, tak mi slibila fotecku ...
29. led 2008 v 07:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Pavly je fajn,že si to užíváš,konečně se mimi umoudřilo :wink:
No mě špatně už bylo,zvracela jsem především ráno po čištění zubů a teď dlouho nic,ale včera jsem dostala dárek z bříška,mimi se rozhodlo,že mu nechutná mandarinka,tak skončila v záchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale špatně tak jako tobě my určitě není,jenom občas rande se záchodem :slight_smile: Chtělo by to fotku bříška do albíčka :wink:

Many je fajn,že ti už je lépe,tak hlavně se pořádně douzdrav a bacila už nepouštěj :wink:
29. led 2008 v 08:51  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
už mi je líp akorát kašel mám pořád brutální :grinning:
Maruško - gratuluju ti k těhu,já si vůbec nevšimla,že jsi těhu,nebo jsem tady nebyla a nepřečetla si to pak :dizzy_face:
29. led 2008 v 11:11  • Odpověz
jo,tak jsem to věděla :slight_smile: mrkla jsem zpět :wink: já jsem ale skleroza :grinning: tady už je tolik těhulek,že už se mi to plantá dohromady,to je proto,že lítám po více diskuzích :grinning:
29. led 2008 v 11:12  • Odpověz
a asi mám z té nemoci trochu vygumovaný mozek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2008 v 11:13  • Odpověz
jinak na noc riskuju kapky olynth - aspoň nemám ucpaný nos a usnu dobře :wink: snad mu to neuškodí ta trocha,že jo :wink: doufám :wink:
29. led 2008 v 11:15  • Odpověz
jsem zvědavá na 4D uzt, sice to stojí litr, ale zase 3D fotky 600 tak to už si radši za 400 navíc nechám natočit půlhodiny záznamu na DVD...
29. led 2008 v 11:49  • Odpověz
ahoj,já na to prdím :grinning: :grinning: :grinning:
jinak moje sestra si teď nechala nahrát mimi na dvd a je pěkně naštvaná,má tam loňský datum,ze začátku to blblo a je to hrozně krátký :angry: je ve 13.t a stálo to kolem 300,- nevím přesně,ještě jsem to dvd neviděla,ale zítra k ní jedu,tak si to nechám pustit
29. led 2008 v 11:52  • Odpověz
a pak vám napíšu :wink:
29. led 2008 v 11:52  • Odpověz
Maruško, ahojky, jen tě sem letím rychle pozdravit, pozdravuj mimíska a krásně si užívej těhulkování :slight_smile: :wink: i vy ostatní a mějte se krásně... trošičku vám závidím... :wink:
29. led 2008 v 11:53  • Odpověz
many to je brzo na 4d ve 13tt....teda si myslím...no uvidíme pozjišťuju co a jak tady v Ostravě a nechám se překvapit...
29. led 2008 v 11:56  • Odpověz
to nebyla na tom 4D :wink: to bylo jen to nahrávaní na dvd
29. led 2008 v 11:59  • Odpověz
ale i tak je to pěkný bordel,bych to tomu doktorovi asi omlátila o palici :grinning:
29. led 2008 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
No many teda asi to těhu dělá divy :grinning: :grinning:
Vždyť jsme si už tolikrát od začátku těhu psaly :grinning: :grinning: :grinning:

Lucinko ahoj :dizzy_face: :dizzy_face:
Tebe ráda vidím :dizzy_face: :dizzy_face: Mimíska určitě pozdravím,je to můj poklad a neboj taky se dočkáš :wink:
29. led 2008 ve 13:59  • Odpověz
hoj maruš...nová fotečka....koukám kioukám :grinning:
many omlať a pořádně trouboci....ale zas máš aspo%n něco.....já mám 1 fotku :fearful:
29. led 2008 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.