• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
ahoj holky :slight_smile:
Maruš - asi mi ten malej bere i myšlení :grinning: :grinning: :grinning: já budu úplně blbá zachvíli :grinning: :grinning:
30. led 2008 ve 13:01  • Odpověz
lucenek - tak má sestra to dvd jen za těch 250,- ale fakt katastrofa,škoda peněz,to 3D nebo 4D bude určo lepší,hlídej si tam ten správný datum :wink:
30. led 2008 ve 13:03  • Odpověz
ahojky holky, tak vás zase po delší době zdravím. Jak se máte?Dneska tu mám po delší době klid, šéfka jela na pololetní prázdniny tak doháním co se dá :wink:
1. únor 2008 v 08:45  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak já dnes ráno lítala po městě a sháněla nějaké podprdy,tak jsem si koupila dvě,jedna stála 39,- no nekupte to,je to lepší jak těhotenská :grinning: a koupila jsem malýmu dvoje bavlněné kalhoty - s modrými medvídky a s žlutými medvídky a pak overálek 62 a jedny ponožečky :slight_smile: ať to pomalu přibývá :grinning:
1. únor 2008 ve 14:48  • Odpověz
hm to je fajn many já koupila supr nextáckou teplákajdu šedo modrou..56 vel. aaaa čekáme holku..... :grinning:
1. únor 2008 v 16:52  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: přejeme pěkný víkend :grinning:
Lucenek - paráda,moje holka by taky chodila v modré :wink: já modrou miluju a malej bude chodit i ve žluté :wink: to jsou prostě dvě nádherné barvy :wink:
2. únor 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak mi neni nejlip,takze si davam pauzu v uklidu a jdu vas pozdravit!
luci-gratuluju k holce!!!!!! ja chcu taky!!!!! :grinning:
jinak ja mam taky obcas uz zachvaty nakupu,nejdu z obchodu,abych neco netahla,i kdyby to byla jen jedna plinka a taky se hlasim k modre,mam ji rada,na holcickach se mi libi,takze mam vse bud neutralni, nebo treba strakate-nemyslim nejak moc....a nebo to mam modre...ale ono je to i okolnostma, protoze neco se proste v jine barve nedostane-chuvicky, cestovni postylka a tak, teplacky mam taky do modre a hnede-no tak uvidime,jak to nakonec dopadne.Jedina barva,ktere se fakt vyhybam je ruzova-to bych na klukovi neunesla sama a jsem docela i rada,protoze nekdy maji maminky na holkach jen tu ruzovou a cervenou a to je taky nuda.....takhle kdyztak pak vlitnu do obchodu a neco nakoupim,od 3 mesicu uz to pak budu vedet....tak to urcite dozeneme i s tou ruzovou :grinning:

jinak jsem objednana na 4D,jen aby nam to vyslo,protoze je to v tydnu,tak snad milacek volno nejak uhraje-uz se tesim a many,taky pujdu pristi tyden k doktorovi a necham si natocit kratky zaznam z 2D - proste ten klasicky ultrazvuk,co mi stale dela,ale je tam krasne videt,jak mimi plave a mrska se,tak se na to tesim.....

v tydnu jdu na velky ultrazvuk,tak snad bude ok

a to je asi tak z hlaseni vse....mam tehotne dalsi dve kamosky-takze tehulka vsude kam se podivam, snad krome svagrove nemluvim ted s nikym jinym,nez s tehuli......
objednali jsme si dovolenou,tak snad nam vyjde
a pristi tyden si jdu odvozit veci z prace.....1) si myslim,ze fakt nemam na to se tam vracet,zvracim vesele dal-ikdyz min......2)stejne bych to tam nemohla mit do konce roku a ted se mi to bude jeste lip balit-kvuli brisku

a uz me nic nenapada,tak se mejte krasne a pohladte mimisky, papa
2. únor 2008 v 10:39  • Odpověz
ahoj Pavli,to je super,že se ti daří :wink: malýho jsem pohladila,tak ty toho svojeho bobíška taky pohlaď :wink: no jo letos se to pěkně rozrůstá :slight_smile: i moje sestra a sestřenka čekají kluka a jedna kámoška taky a další dvě kámošky ještě neví co to bude :grinning: to bude kočárků v létě :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2008 ve 12:57  • Odpověz
jinak si dej bacha na to dvd - sestra si teď nechala nahrát ten normální ultrazvuk na té genetice a ten doktor tam měl ještě loňský datum a blblo mu tu,no dvd na prd,škoda peněz,platila 250,- no ale hrozně krátký a jak se jí malej začal hýbat,tak mu to zrovna začalo blbnout,tak je pěkně naštvaná :angry: je to dost krátký,to 4D budeš mít určo lepší nebo možná i toto,pokud bude doktor šikovný :wink: já si to nenechávám vůbec,raději malýmu něco koupím :grinning:
2. únor 2008 ve 13:00  • Odpověz
čau holčiny..... :wink:
2. únor 2008 ve 13:01  • Odpověz
ahoj,taky nemáš co dělat :wink:
2. únor 2008 ve 13:05  • Odpověz
my máme jet pryč,ale manžílka ještě nepustili z práce,tak furt čekám,navařený už mám i uklizený a nudím se pěkně :grinning:
2. únor 2008 ve 13:06  • Odpověz
tak já dojedla...peru a úklid mě čeká...ale čekám na chlapa, než přijde a vyhodí mě odsud, jinak se horko těžko přemáhám odejít od PC :wink:
2. únor 2008 ve 13:07  • Odpověz
teď jsem si taky byla nabrat rizoto,tak ho do sebe valím :grinning: a taky doufám,že už příjde :wink:
2. únor 2008 ve 13:09  • Odpověz
jinak taky chci prát,ale čekám na jeho monterky :grinning: tak to vypadá,že budu prát až se vrátíme,aby jsme se nezdržovali :grinning:
2. únor 2008 ve 13:10  • Odpověz
kam jedete?
2. únor 2008 ve 13:10  • Odpověz
k manželové mamince do Prostějova :slight_smile: už jsme u ní dlouho nebyli a je tam i tetka z Brna,tu jsme viděli naposledy v červenci na svatbě :grinning:
2. únor 2008 ve 13:12  • Odpověz
aha....já budu hnipat doma..je hnusně prší ideální počasí na spaní :dizzy_face:
2. únor 2008 ve 13:14  • Odpověz
tak tak,u nás je taky hnusně :frowning2: doma mi to už leze na mozek :grinning: jak nechodím do práce,tak nemám furt co dělat,jak je škaredě,už aby bylo aspoň teplo a já šla s mamkou na zahrádku :grinning: no ještě že máme ten net doma :wink: a můžeme tady pokecat,že
2. únor 2008 ve 13:16  • Odpověz
no,ale kdybych furt nečekala ,že už manžílek dorazí,tak bych šla taky spát :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
2. únor 2008 ve 13:17  • Odpověz
to tričko co sis chceš objednávat už máš objednaný nebo už ho máš doma :wink: to je pěkný :wink:
2. únor 2008 ve 13:21  • Odpověz
to už mám doma...a sukni si taky koupím.... :wink:
2. únor 2008 ve 13:23  • Odpověz
taky si chci z výplaty koupit nějaký šatečky :wink: no a nebo možná i sukni :wink: ať trochu vypadám :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2008 ve 13:24  • Odpověz
jsem si všimla,že už máš taky to tričko s těma ťapkama - kopající bejby :grinning: :grinning: :grinning: to je nářez,že :wink:
2. únor 2008 ve 13:26  • Odpověz
no až budou srazy a holky to budou mít všichni na sobě,tak to bude sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2008 ve 13:26  • Odpověz
no...já ho moc chtěla a narazila jsem na poslední.... :wink:
2. únor 2008 ve 13:28  • Odpověz
já ho sehnala v Brně ve Vaňkovce a měli ho i v hnědé a bylo moc pěkný,ale měli moc velkou velikost,tak jsem si vzala černý,červený tam neměli
2. únor 2008 ve 13:30  • Odpověz
no teď zrovna nemám nic k čemu bych ho nosila,už mám pár těhu halenek,ale nemám k tomu kalhoty ani sukni,zatím mám jen lacláče a to bych ty trička schovala,tak si počkám na jaro a koupím si třeba tříčtvrťáky a k tomu se to bude vše hodit
2. únor 2008 ve 13:31  • Odpověz
taky lítáš všude možně po tématech jak já,že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2008 ve 13:34  • Odpověz
jo já mám rifle a kalhoty zatím to střídám a jde to, nad černým jsem taky uvažovala ale pak jsme si říkala že je to takový smutný tak mám to čebrenýýý
2. únor 2008 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.