• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
no já už obleču jen ty jedny kalhoty,tak furt přemýšlím jestli mám kupovat další,že už raději koupím nějaké ty šatky nebo sukni a zachvíli už bude teplo,má hrůzu z toho,že koupím další a zase mi budou brzo malý,jaksi rychle teď rostu :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2008 ve 13:38  • Odpověz
kup si těhotenský..ty porostou s tebou :wink:
2. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz
jo,však já už mám druhý těhotenský :wink: ale ty prní jsem měla bokovky,no prodavačka mi moc dobře neporadila a byli mi brzo malý,tady ty mandžestrový lacle mi snad vystačí než bude teplo,tak se mi moc nechce kupovat další,když pak už budu potřebovat zase pár šatů na střídačku nebo aspoň dvoje a ty tříčtvrťáky
2. únor 2008 ve 13:48  • Odpověz
tak se mi nechce utrácet za kalhoty :frowning2: když je to tak drahý,ale co naděláme,že :frowning2: bude to na další těhu ale doufám,že už bude brzo teplo,že budu kupovat jen ty šaty,no uvidíme co tam v obchodě najdu,co mi padne do oka :grinning:
2. únor 2008 ve 13:50  • Odpověz
to byse furt nakupovalo,to je hrůza :wink: i na to malý :wink: ale to by chtělo vyhrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2008 ve 13:51  • Odpověz
no už mi volala manželova mamka,že nás čekají a mužíček furt nikde :frowning2: to šel ráno a že tak snad na dvě hoďky :angry: a je z toho normální směna :unamused:
2. únor 2008 ve 13:53  • Odpověz
už máte nakoupených dost věcí na holčičku :wink:
2. únor 2008 ve 13:55  • Odpověz
no my toho máme zatím pár :wink: a mám jednu flašenku a dva dudlíky a hřebínek :grinning: a přebalovák,to je vše :wink: ale příští týden už jdu konečně ke známé a oni nám mají prodat i postýlku a snad ještě nějaké potřebné věci,třeba vaničku,.... ať nemusíme zbytečně kupovat nový :wink: je to naprd,když není pokom dědit
2. únor 2008 ve 13:56  • Odpověz
už tě manžílek odtáhl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2008 ve 13:59  • Odpověz
ne jen jsem převlíkala duchny...no já jsem moc spokejená s riflema co maj kolem pasu látku ta roste s bříškem...v nohách a zadku mi jsou..takže já na léto capri a vystačím si
2. únor 2008 ve 14:03  • Odpověz
no taky jsem si říkala mít zlatou kartu.... :wink:
2. únor 2008 ve 14:03  • Odpověz
to jsem měla taky ty bokovky s tou natahovací gumou,ale najednou jsem je nemohla narvat přes boky a tlačili mě v podbříšku :grinning: :grinning: :grinning: to byli ty prní za 1 100,- tak jsem si je moc neužila,no třeba po porodě,než zplaskne menší bříško se budou hodit :grinning: :grinning: až teda zhubnu před boky,...
2. únor 2008 ve 14:05  • Odpověz
no sem tam dávám šťastných 10 ale furt nic :frowning2:
2. únor 2008 ve 14:08  • Odpověz
aha...tak to já mám pořád ty jedny a OK...zatím....taky mě stály 1000Kč
2. únor 2008 ve 14:09  • Odpověz
no je to drahý a ty mandžestrový lacláče mě stály 1 200,- a jsou super,v zimě hřejou,ale ty šaty jsou taky pěkně drahý :grinning: a nebo budeme muset počkat a na stánkách kupovat větší míry a levnější :grinning: nebo zástěru na babičku a bude klid :grinning: :grinning:
2. únor 2008 ve 14:20  • Odpověz
/www.tehotenstvo.academy.sk/
hrozně ráda se dívám na tyto stránky teda vždycky si po týdnu čtu,kolik už ten malej měří,.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2008 ve 14:21  • Odpověz
nejde mi na to najet :frowning2:
2. únor 2008 ve 14:22  • Odpověz
tak si to zkopíruj nahoru,kam zadáváš ty stránky
2. únor 2008 ve 14:23  • Odpověz
2. únor 2008 ve 14:24  • Odpověz
áááááááá a to se pěkně označilo a půjde ti to :wink:
2. únor 2008 ve 14:25  • Odpověz
ta první adresa mi tak nejde :unamused: tu si musíš zkopírovat :wink:
2. únor 2008 ve 14:27  • Odpověz
šlo ti to,ta první adresa :wink:
2. únor 2008 ve 14:34  • Odpověz
tak manžílek už valí konečně z práce :slight_smile: tak se loučím,pa pa
2. únor 2008 v 15:05  • Odpověz
já se zapoměla na těch slovenských stránkách.....moc krásné, já našla taky jedny o andělíčích...ale je to moc smutnééé
2. únor 2008 v 18:01  • Odpověz
ahoj těhulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2008 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak jak se daří :wink: já už mám zase od včerejška nízký tlak asi :unamused: pořád mám motáky :angry: ale teď jsem si udělala jednu rozpustnou kávičku,tak třeba to bude lepší :grinning: jinak předevčírem jsem měla celou noc střevní problémy,byl to hnus,bála jsem se o malýho,ale naštěstí už včera to nebylo :slight_smile: akorát mám o kilo míň :slight_smile: ale to neva,to zase doženu :grinning:
6. únor 2008 v 10:56  • Odpověz
dávala jsem si věneček,který jsem kupovala před zavíračkou,tak to asi nebyl dobrý nápad,že tam ležel celý den :wink: no z listeriozy mám strach,ale zase si nedat zákusek celých 9 měsíců :wink: to by byla muka :grinning:
6. únor 2008 v 10:59  • Odpověz
many many many lucenek lucenek many many many.....
tož babizny kdéééé stéééé????????? :wink:
6. únor 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak se zase hlasim, mam ted teda litani,dohanim ty zanedbane mesice!!!!! :grinning:
udelalo se mi lip,takze to pomalu jsem zase ja, furt nekde,furt v pohybu a nejlip na drbech s kamoskama,za posledni dva dny jsem zvladla uz tri :grinning: , dalsi snad zvladnu o vikednu :slight_smile:

taky jsem byla na velkem ultrazvuku a milacek je v poradku!!! hura,jeste na srdicko :wink:

jo a vcera a dneska jsem se stehovala z prace...takovy divny pocit ted mam.......

jo a koukala jsem,ze jste resily kalhoty-no jedny jsem si koupila,nejmensi velikost a stale mi jsou desne velky :confounded: , nevim,jestli vubec dorostu,mozna brisko,nevim jak bohy-ikdyz to by mi zase moc nevadilo,cekala jsem,ze budu jak velryba a kdyz ne,tak budu urcite jen rada.....a jak pisete,rada bych pak spis uz plataky nebo sukni-jestli mi teda taky vse nebude padat a sukni nebudou delat zase jen na modelky-myslim vysku :frowning2:
6. únor 2008 v 19:23  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Pavli - tak to je super,že je mimi v pořádku :slight_smile: vidím,že pohlaví teda vědět nechcete :wink: no musím mrknout k tobě do alba jestli tam máš fotečku mimíska a tvýho bříška :slight_smile:
holky jinak už cítím malýho každý den a včera večer to byla síla,ten se vrtěl a já nevěděla jak lehnout :grinning: :grinning: :grinning: pořád jsem ho vnímala,jak se tam rochní :grinning:
7. únor 2008 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.