• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
ahojky :slight_smile: zdravím maminky i nemaminky :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: včera mi celkem prošlo, že už jsme i na koníkovi :dizzy_face: a zkoušela jsem to... prý jesti budeme mít miminko... odpověděl, že jo... a já tak to je super! Tak já si už zítra nekoupím prášky... a to že prý ne, jako že miminko bude, jednou, až dostuduju a bude domeček :angry: :angry: chjoooo.... nejhorší je, že má pravdu... teď otěhotnět, horko těžko bych dostudovala a zahodit 4 roky...by byla blbost nooooooooo.... když já mám pocit, že se nedočkám... :confounded:
22. srp 2007 ve 13:51  • Odpověz
holky, tak jsem tu brouzdala po volné diskuzi a našla jsem tohle:
http://www.neiaberau.de/memory/

trošičku nemravné, ale k miminkům se to váže :grinning: :zipper_mouth: :dizzy_face: a proč si to pořizování mimi nezpříjemnit ne? :wink: :wink: :slight_smile:
22. srp 2007 ve 14:39  • Odpověz
teda Luciku... ty se nazdas... a ja to otevrela v praci a ted budu vypadat jako nemrava :o)))
22. srp 2007 v 15:09  • Odpověz
22. srp 2007 v 16:24  • Odpověz
Luci :grinning: :grinning: :grinning: ale je to pěkná fuška, to Ti povím!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. srp 2007 v 16:40  • Odpověz
autor
luci to je fakt super!!! :grinning: lepsi tema nez na beremese,tam sjem se ted do bela rozcilila!!!
22. srp 2007 v 17:14  • Odpověz
na kolik jste to daly? Já asi na 68, páč mě nějak víc zajímaly obrázky, než to, kde který obrázek leží :zipper_mouth: :pensive: :grinning: sem chtěla napsat, kde který obrázek má polohu :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
22. srp 2007 v 18:33  • Odpověz
kuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jak je nastávající a přemýšlející maminy
luci tak to jsme na tom stejně, nám chybí ten domeček, ale buď ráda, že manžílej je tak opatrný :slight_smile: teda a co to je za odkaz za šu....včeličky teda luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2007 v 19:20  • Odpověz
no neříkej, že ses nezasmála :slight_smile: :wink: náhodou, takoví krásní čmeláčci :dizzy_face: :slight_smile:
22. srp 2007 v 19:34  • Odpověz
maji, a kdy vy budete stavět??? jaké máte vlastně plány po svatbě???
22. srp 2007 v 19:35  • Odpověz
můžu do klubu? :wink:
22. srp 2007 v 19:40  • Odpověz
luci to víš že zasmála a poslala i dál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , stavět bychom měli do 2 let, zatím se to u nás jen řeší, myslím územní plán a tak, tak musíme vytrvat a jaké máme plány?no já přemýšlím o tom, že půjdu ještě dál studovat, ale v práci se na to moc netváří, no pak nějaký ten domeček a pak mimi, miláček by už chtěl ale já se na to necítím, teda cítím a necítím, prostě si říkám, že ještě mám časík a taky potřebuji nějakou tu praxi v práci
22. srp 2007 v 19:50  • Odpověz
majinko, hurá!!!! Konečně někdo, kdo to má jako já!!!! :dizzy_face: :slight_smile: :wink: já se snad zblázním blahem :grinning: :wink: my taky začít stavět na jaře 09, podzim 10 se stěhovat a třeba už i s pidi bříškem :dizzy_face: jééé, tak to třeba jednou budem těhotnět spolu!!! a pak budu jednou miminku říkat, že v brně má tetu se stejně starým prckem, kterou jsem potkala pod rozhlednou :grinning: :dizzy_face: :grinning: tý jo, já z toho setkání žiju ještě dneska :grinning:
22. srp 2007 v 19:53  • Odpověz
jééé luci víš že mě to takhle taky napadlooo, že budeme mít tetinu někde za prahou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no mě ani nemluv o tom setkání, ještě dneska se o tom brouček bavil se svědkem a ten tomu taky nevěřil, jenže romik to ještě přibarvil , no jo chlapi no, ale fakt jsem za to setkání ráda, škoda, že byl otakové krátké, ale určo si to vynahradíme v říjnu
22. srp 2007 v 19:58  • Odpověz
určo :wink: prosím tě, co se na tom dá ještě přibarvit??? :confused: :fearful: :slight_smile: já to teda taky povídám na potkání :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2007 ve 20:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: co napotkání, ale to bylo...ahoj nejsi lucinka z beremese, jo jsem, jééé ahojky já jsem májinka no a to bych mohla povídat dál, ale kdybys viděla ty grimasy a jak u toho šaškovat a toho si já mám vzít :grinning: :grinning: :grinning: no kdy on z těch šašků vyroste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2007 ve 20:07  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak se zase hlasim, udelala jsem plany na cestinu-ty jo,za ty roky snad poprve tak poctive :confused: :fearful: a jdu na prvouku, matiku doma nemam,takze nic...

holky,je fajn,ze mate nekoho,kdo to bude mit stejne,preju vam to,sama jsem rada,kdyz potkam nekoho,kdo je na tom zase jako ja....preci jen tady se rozchazime vekem a tak....

lucenek-jak dlouho se snazite? kdy byla svatba?? :wink:
22. srp 2007 ve 20:10  • Odpověz
maji, nikdy, to už jsem zjistila... pozdě, ale přece... :grinning: :grinning: :grinning: oni prostě budou pořád kluci nooo... a je to možná tak i fajn, než nějací morousové :dizzy_face: :wink: se vsadím, domluvit se, že se tehdy sejdem tam a tam, tak to budeme mít zpoždění, nebo tam nakonec vůbec nepojedem a tak... no a takhle to vyšlo samo za nás :grinning: stejně je to unbelieveable :grinning:
22. srp 2007 ve 20:11  • Odpověz
ahojky pavly :slight_smile:
22. srp 2007 ve 20:13  • Odpověz
pavly prvouku, matiku?cožee když jsou ještě prázdniny?ne?
22. srp 2007 ve 20:15  • Odpověz
autor
maji-to jsou,ale ono to tak nefunguje-jen lidi radi tlachaji....
22. srp 2007 ve 20:16  • Odpověz
to pavly:od května jsem vysadila HA, a zatím furt nic,svatba byla v červnu...strašně jsem si přála následek svatební noci, ale člověk míní, život mění
22. srp 2007 ve 20:16  • Odpověz
a jo a já myslela, že se učitelky mají o prázdninách nejlíp, takže budeš hodná paní učitelka nebo je trošku potrápíš?a už se těšíš na drobečky?
22. srp 2007 ve 20:19  • Odpověz
autor
je luci nesmutni, to je jeste cas!!! vim,ze se mi to krasne rika...ale ono to tak urcite je - a proto je konik,abys na to nebyla sama :wink:
muzu te vyzpovidat? nevime o tobe nic-my se tu totiz vsechny jinak zname uz i dyl nez rok.... :wink:
22. srp 2007 ve 20:20  • Odpověz
Pavly, chápu, že chceš někoho na povídání, je jasné, že se vždycky trochu rozcházíme...já to děsně cítím u mých kamarádek, dřív jsme všechny bydlely spolu na koleji, škola byla hlavní téma...a teď? Já jediná pracuju, vdala jsem se...a najednou mi přijde, že jsme každá úplně jinde, řešíme úplně jiné věci...prostě musejí dostudovat, začít pracovat a oak se to snad zase trochu srovná...
Pavly a jak to tedy je? Už chodíš do práce?
22. srp 2007 ve 20:20  • Odpověz
pavlínko, ty plány ti nezávidím, to teda ne...

holky, dnes jsem šla na studijní a úplně na mě padla taková děsná otrava a znechucenost... já to fakt asi nikdy dělat nebudu... a taky jsem dospěla k názoru, že je dobře, že jsme se na učitelství nedostala, páč učit celý život bych nechtěla... po nějakých těch 6 letech, co učím AJ, toho začínám mít tak akorát dost...

... trošku teda mimo koníkovské téma, ale když na BRMS rozebíráme mimča, proč ne tady tohle, že? :wink:
22. srp 2007 ve 20:23  • Odpověz
katwind: tohle pociťuju nějak taky, že už je každý někde jinde :frowning2:
Ok, můžeš.teda pokud nevadí, že jsem se k vám nabourala, i když ze staré party nejsem
autor
maji, jdeme do prace driv nez deti a mame toho tolik,ze se poctive pripravujeme uz dopredu,abychom to prezily-teda mluvim hlavne za prvni stupen, a taky ne kazdy pochopitelne...ale me to jedno neni...takze tak
jo a jsem asi hodna nekdy az moc,ale mam rada rad a poradek,takze jsem docela i cert-ikdyz deti ucim,ze v tom dobrem,ze je to proto,ze mi na nich zalezi....
loni jsem mela prvnaky-mela jsem cely srpen co delat,pripravovala jsem jim prvni den-serpy-rucne a tak...
ted uz se na ne desne tesim,dostala jsem od nich i spoustu prani ke svatbe i pohledu z dovolenych...uz me znaji,ja je,takze bude urcite pohoda-loni mi touhle dobou bylo hnusne....
22. srp 2007 ve 20:24  • Odpověz
kat taky to tak mám, kamarádky se vrátily zpět odkud pochází, některé se stačily vdát a nebo teď řeší úplně něco jiného než já, že svatba svatba hurááá já se těšííím

lucenko tak povídej, ať o tobě něco víme :grinning: :grinning:
22. srp 2007 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.