• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
tak přes bříško mám přesně 95 cm :grinning:
12. únor 2008 v 09:39  • Odpověz
takže lucenek - rosteme spolu :grinning:
12. únor 2008 v 09:40  • Odpověz
doufám,že to po porodě bude rychle dule a budou z nás zase šťouplinky :slight_smile:
12. únor 2008 v 09:41  • Odpověz
12. únor 2008 v 09:41  • Odpověz
tak mě holky roste bříško taky a nějak mega rychle :sweat_smile:
12. únor 2008 v 18:33  • Odpověz
maruš kolik máš přas pupík.? Jo já včera poprvé ucítila Hořínkovou...jak zaražený prdy...taková bublina...ale bylo to sto pro ONO je to jinýýýý :grinning:
12. únor 2008 v 18:41  • Odpověz
je to superrrrrrrrrrrrrrrrrr :slight_smile:
12. únor 2008 v 18:52  • Odpověz
příští týden jdu na ten 3D já se snad nedočkámmmm
12. únor 2008 v 18:56  • Odpověz
Tak přes pupík mám 79 cm :sweat_smile: Normálně jsem měla 60 cm,takže jako fakt rostu :grinning:
12. únor 2008 v 19:13  • Odpověz
to příjde holky před porodem maj i 120 co...takže nás čeká prima napínání bříška :grinning:
12. únor 2008 v 19:26  • Odpověz
a co budu rikat ja, kdyz budu startovat na 78cm v pase a 76 kilech.... tolik kilo nebudete mit ani pred porodem a ja to mam jeste nekolik let pred otehotnenim.... jeeeeeje, ja budu velryba :dizzy_face:
12. únor 2008 v 19:30  • Odpověz
kiki neřeš...hlavně že budeš mít zdravého prcka, apasovat na velrybu se budem těsně před porodem...kolik kdo má cm přes pupendo...třeba právě mě naroste nejvíc :wink:
12. únor 2008 v 19:31  • Odpověz
kuk :wink: :wink: :wink:
13. únor 2008 v 10:02  • Odpověz
13. únor 2008 v 10:02  • Odpověz
tak už si domlouvám přes bazárek kočárek :slight_smile: tak jestli to klapne,tak pro něho o víkendě pojedeme :grinning: tak mi držte pěstičky ať je náš :wink: :wink: :wink:
13. únor 2008 v 10:57  • Odpověz
No já držím pěstičky úplně všude a doufám,že vám to teda vyjde :wink:
13. únor 2008 ve 12:25  • Odpověz
ahoj Maruško :slight_smile: dííííííííííky :wink:
13. únor 2008 ve 12:51  • Odpověz
autor
ahojky holky,takze se zase my dva hlasime, byli jsme dneska na srdicku,dopadlo na jednicku,takze v podstate vsechny testy jsou v poradku a mame velkou radost
pro milacka jsem udelal prekvapko k valentynu-sice ho nedodrzujeme,ale proste to tak vyslo a dala jsem mu dneska dvd zaznam mimiska-7min. z ultrazvuku,kdyz uz se mnou nemuze chodit-tak to byl dojak.... :dizzy_face:

many-jaky kocarek? ja ted taky mam zrovna dobu, kdy vybiram kocarek a zvazuju u vseho pro a proti a davam dohromady v cem musim ustoupit a tak.....

luci-ty jdes na 3D uz ted? tak to ti zavidim,dej pak vedet, my jedem az 20.3. ja zase chtela aby bylo mimi co nejvic vyzrale....tak jsem taky hrozne zvedava,hlavne tam uz bude i tatinek s nama....

marusko a co ty? uz neco nakupujes? uz nejak ulitas na mimi?

ja jinak spis ulitam na bytu, stehovala jsem se z prace,takze mam v hale nastehovane hory krabic a nema to kdo prebrat,roztridit, uklidit a pripravit na uskaldneni do sklepa,vypada to tu,jako kdyz se stehujeme.....a ja spis vesele couram po navstevach a uzivam si to,co jsem 3 mesice nemohla,....domacnost snad pak nekdy dozenu :grinning:
13. únor 2008 v 18:28  • Odpověz
pavly...no právě já si taky myslela že 3D dělaj kolem 25tt, ale když jsem volala na objednání, a říkala jsem sestře že jsem 18tt...tak mi řekla že to je ideál do 20tt prý jde líp vidět...tak nevím, sama jsem zvědavá, co z toho vzejde
13. únor 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
jo,dela se to vsude jinak, ale do 20 je videt jakoby mimi cele-to je to,co mam ted z toho normalniho ultrazvuku,ale na tom 3D je prave pry lespi,kdyz jsi vic tehu,ze uz hlavicka konecne daleko vic vypada jako u cloveka a ne ufounka....a proto je to jakoby lepsi-ale spis je to,co kdo ocekava.... ja uz zase tezko uvidim cele mimi,pry se jakoby nevejde do zaberu....
no tak jsem zvedava,az budes vypravet, kam pujdete?
13. únor 2008 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Pavli - tak mně se líbí jedině ten roan marita,je fakt super,lehkej,můžeš dobře houpat mimi,má velký nákupní košík,polohovatelná zádička,............ no mrkni na net je fakt super a jedna paní ho nabízí přes bazárek jen za 4 200,- a má ho 8 měsíců a je prý jako nový,už jsem ho měla v sobotu od ní kupovat,ale včera jsme byli u známých na návštěvě a ty měli skoro ten samý kočárek akorát ta korbička je proutěná - no super a prodali nám ho jen za 3 000,- takže jsme vysmátí a mám k tomu zdarma peřinky,.... no prostě super,pak ho vyfotím a dám do alba :grinning: takže tamten roan marita je volný a je fakt super,tak kdybys měla zájem pošlu ti emailem přímo ten odkaz na ten inzerát v tom bazárku :wink:
zatím pa pa,dnes valím na kontrolu tak se taky těším že Ladíka uvidím po měsíci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2008 v 06:17  • Odpověz
autor
ahojky
many,me se ten kocar sice libi a taky jsem vzdycky byla do takovych zamilovana,jenze nesplnuji moje pozadavky-nemaji vycvakavaci a prevazeci korbu a autosedacku...takze pro me naprosto nevhodne, potrebuju byt mobilni...ja koukam je po trojkombinacich, ale jsi hodna,diky moc a fakt se tesim na fotecku.my se taky na ten jeden proutenej v praze koukali-je to proste bozi....no bohuzel

uzij si kontrolu,ja jsem si tenhle tyden uzila fakt super, vcera jsem si 2x s milackem poustela ten dvd zaznam, to je proste boziiiii :slight_smile:
14. únor 2008 v 08:32  • Odpověz
tak kontrola super a zítra ráno jdu na cukr,tak z toho mám hrůzu,pak napíšu jak to chutnalo :wink: doufám,že to nevykosím :grinning:
14. únor 2008 ve 14:09  • Odpověz
ahoj holky,tak už jsem doma :slight_smile: testy mám za sebou a doufám,že dopadnou dobře :grinning: jinak teda to pití jsem měla vypít jednu třetinku možná i míň a chutnalo to jako sprite :wink: včera mi to říkala i kámoška a měla pravdu,fakt jako sprite jen trochu hustější ,ale néééééééé moc :wink: v pohodě,ale sladký a pak jen jak to působilo tak jsem chvíli měla návaly horka a hrozně se mi zamotala hlava,tak jsem chvíli ležela hlavou na druhé židli,nikdo tam nebyl,tak byl klid :grinning: a míst :grinning: ale to tak za 15 min přeslo a bylo fine,akorát jsem teda od včerejška od 17.00 nemohla žádný cukr a od půlnoci už se nesmí nic pít ani holá voda, ani ráno ani během testů,nic ani větrová žvýkačka nesmí být,ale uteklo to,prvně mi vzala krev,pak jsem to vypila a každou hoďku jsem šla na odběr - 2x a konec,pak jsem do sebe nalila vodu - holou vodu - žíznivec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže se to dá,je to v pohodě :wink: nebojte se :wink:
15. únor 2008 v 09:37  • Odpověz
Pavli v úterý ti dám vědět jak jsem dopadla...třeba bude ufounek to už budu 19tt.....ale co když tak zajedu později zase :wink:
15. únor 2008 v 19:40  • Odpověz
ahoj těhulky :slight_smile: jak se daří :slight_smile:
18. únor 2008 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky....
tak jsem byla na vikend doma a zkontrolovala jsem segru :o))) fotky jsem dala do alba.... proste bricho uz ji roste... i kdyz ta prsa maji naskok :wink: ... a rozhodli se, ze nechteji vedet, co to bude a nedaji se premluvit :o((
18. únor 2008 v 18:21  • Odpověz
ahoj :slight_smile: tak u mě už je břicho vystrčený víc jak prsa :grinning: hned mrknu do alba na tvoje sestřičku :wink:
19. únor 2008 ve 22:17  • Odpověz
pěkný fotečky :slight_smile: tak mimčo už jí tam roste :slight_smile: už se kulatí :slight_smile: a už cítí pohyby :wink: :wink: :wink:
19. únor 2008 ve 22:19  • Odpověz
jinak včera jsem si musela koupit další kalhoty :grinning: :grinning: :grinning: a jdou z nich udělat pěkně tříčtvrťáky - fakt paráda :grinning:
19. únor 2008 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.