• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
ahojky.... tak segra zatim zadne pohyby.... tak uvidime, kdy to prijde :o)))
20. únor 2008 v 07:06  • Odpověz
ahoj,tak to už příjde každou chvíli :wink:
21. únor 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
ahojky holky
many-ja bych taky rada neco dalsiho na sebe,predevsim mi ze vsech tricek zacina lezt brisko-mam je vsechny kratky!!! kalhoty na jaro snad taky nejake sezenu....
kiki-pohyby jsou super vec, pockej,az ti bude segra volat, ja z nich jsem doted odvazana-az na nocni buzeni, to ted male skube nejvic (kolem 4 rano)
luci-koukala jsem na ultrazvuk, je to krasny,viiiid a jaky z toho mate zazitek,stalo to za to? co manza?
21. únor 2008 v 10:14  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
No já naštěstí už těhu kalhoty mám,doufám,že se do nich vlezu po celé těhu :sunglasses:
Pavly koukla jsem ti do albíčka a musím říct,že mám větší bříško než ty :sweat_smile: :fearful:
Schválně mrkni a uvidíš,že nekecám :grinning:
21. únor 2008 v 16:54  • Odpověz
ahooooooooooooj holky :slight_smile: taky pak mrknu na ty vaše pupany :wink:
Pavli - s těma tričkama to je taky problém :slight_smile: kupuju si už vel.42,abych měla pupek zakrytý :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2008 v 10:28  • Odpověz
jinak jsem si objednala krásný těhu svetr a majího ve více barvách,mrkněte ke mně,kdyby jste ho chtěly taky :grinning: hodně holek si ho objednává :grinning:
22. únor 2008 v 10:29  • Odpověz
teda Pavli,kde to mimčo máš :wink:
22. únor 2008 v 10:30  • Odpověz
Maruško ty už se pěkně kulatíš :wink:
22. únor 2008 v 10:31  • Odpověz
Pavli - tobě bylo dlouho zle,tak si asi moc nepřibrala zatím,že :wink:
kolik máte holky navíc :wink: já už 12 kilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2008 v 10:32  • Odpověz
autor
ahojky holky
many-no presne,bylo mi dlouho zle a jeste mi chybi pul kila a budu konecne na sve vychozi vaze,nez jsem otehotnela,takze ja vas dozenu,nebojte se,jen jsem trochu zabrzdena, zkousela jsem se zvonu fotit,uz leze poradny balon,nebojte :grinning: :wink:
s oblecenim je to fakt mazec,kupuju si vse L, WL a planda mi to nahore u ramenou a pak se brisko vejde,ale je to teda pekne osklive,nelibi se mi to,ale zatim jsem nenasla nejakou dobrou variantu obleceni,asi jeste az bude brisko vetsi,tak to bude vypadat lip.....
kouknu na svetrik
jo a nevim jak to mate vy,ale ja treba 2 dny mam pocit,ze mam desne velky bricho a pak jako dneska mam dny,kdy zmizi! asi jak se male zrovna ulozi ke spanku :grinning: :dizzy_face:

marusko- a tobe je porad dobre?
22. únor 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
ten svetrik je fakt nadherny,ale ja se bojim ho objednat,me by urcite rukavy nebyly :frowning2: ,me nejsou nikdy, na deti to nedelaji :confounded:
22. únor 2008 v 11:30  • Odpověz
Ahojky :wink:
Ten svetřík je opravdu krásný,ale asi bych ho měla taky velký,nejen rukávy,ale stále,i když jsem už přibrala (4kila) mám nejmenší velikost a tu někdy ještě vekou :rolling_eyes: No hold jsem prcek a byla jsem hubeňour :grinning:
Pavly mě,ale nebylo v těhu dobře a stále to ještě není ono,neměla jsem stavy jako ty,ale dost jsem se nazvracela a ještě stále zvracím,naposledy dva dny zpátky jsem obrátila oběd :pensive: No snad už to brzy přejde :sweat_smile:
22. únor 2008 ve 14:31  • Odpověz
ahoj jsem marod mámhnusnou chřipajznu tak jen na chvilku
pavly:uzt bylo super, mě tekly slzy samy od sebe malá se krásně předváděla, Honza byl naměkko, natočeno máme 20 minut, malá si cucala oba palce najednou mávala nám, oči si zakrývala no nasmáli jsem se, a stálo nás to 500Kč....ale nezapomenutelný zážitek
maruško jsi na tom jako já taky vždy vel. xs, nebo S a byla jsem si objednat na jaro léto dvoje těhu kalhoty bílé klasiky a capri ataky S takže doufám, že nenaberu přes kýty.... :grinning:
22. únor 2008 v 16:51  • Odpověz
Ahoj holky těhulky :slight_smile: jdu vás pozdravit, dočetla jsem vás, obkoukla vaše bříška :slight_smile: :wink: máte je krásný, tiše závidím.... :wink: :dizzy_face: a ty oblečky, kočárky, ..... aaaaaaaaaaaaaach......... no a ten těhu svetřík.... bych si objednala i jako netěhu :grinning:

pohlaďte za mě ty vaše drobečky a mějte se krásně :slight_smile: :wink:

Luci, ty máš jorkšírka viď??? Jéééé........ my máme dva :wink:
22. únor 2008 v 19:18  • Odpověz
autor
ahojky holky,no luci zdravim!
holky,ja jsem taky prcek a taky S-normalne...taky mam vzdy smulu a to nemluvim o botech-35/36 :sweat_smile:
luci-mala je kraaaasna, kde jste na tom byli,ze jen 500,nam rekli 12000 :confused:
22. únor 2008 v 19:43  • Odpověz
pavly taky mám 35/36...35 letní a střevíčky a podpadkové, tenisky a zimní 36.....
no byla jsem v Havířově, a to ses s tou jednou nulou upsala že? No já bych za to dala i těch 12000fakt, to je něco bombastického...někomu točí i 40-45 min. ale mě to přijde moc zbytečně dlouhé fakt, těch 20 je akorát.....
luciik mám je to naše sérédéčko :slight_smile: Honza s ní trénuje v košíku pod kočárem, bobek je vyplašená, ale to se poddá
22. únor 2008 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky :wink:
Luci já jdu taky do Havířova,budu se objednávat zhruba v 17tt,aby už šlo vidět pohlaví,taky se už nemůžu dočkat :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2008 v 05:52  • Odpověz
Ahojky holky jen nakukuji a zdravím budoucí maminy :slight_smile: Maru máš termin porodu zrovna na den mích narozek, tak ať se ti to vydaří :slight_smile: :wink:
24. únor 2008 v 19:57  • Odpověz
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat nevíte co je s Majinkou? díky
24. únor 2008 v 19:58  • Odpověz
Ahojky :wink: Jéje Misicko fakt jo?
No já mám toho 22.8 nějaké osudné :sweat_smile:
Co je s majinkou opravdu nevím,tady se neukázala dlouho :wink:
25. únor 2008 ve 14:25  • Odpověz
autor
ahojky holky
marusko-tak to doufam,ze uvidite,copak to cekate a ze se nam pochlubis :wink: jo a ja v terminu tvych narozenin snad budu na nasi prvni dovolene s miminkem! tak snad se i tak pripadne dozvim,jestli uz mate stesti na svete!
ahojky misicko-majinku jsem taky dlouho nevidela a nevim o ni naprosto niiiic
luci-jo upsala jsem se, 1200 :sunglasses: , ja se taaaak tesim
many-urcite jsem mela male bricho kvuli tomu hubnuti,ale ted uz jsem na sve puvodni vaze a bruch roste jak o zivot,vas predbehnu, rostu kazdy den o kus!!!!! a kila taky skakala ted rychle,takze uvidime,kam az se dostanu :fearful:

a ted nevim,jestli jsem sem hlasila,ze mam zamluveny kocarek!!!! jsem z toho vyprdla,neverila jsem,ze mi to vyjde! mame modry jane-mam ho v albu,jsem stastna...
a taky mam od vcera prebalovak,takze jsem tam do nej ted rvala vecicky z krabic, a kocham se tim (jen mi prijde,ze toho mam stale nejak malo-obleceni myslim,pak zase si rikam,ze kdo vi,jak rychle to poroste a jak bude teplo,ze to urcite staci-no blazen.....)

a co je prijemne,je mi stale tak nejak dobre-az na noce a dopoledne,takze zacinam chodit pravidelne na prochazky-ikdyz zatim kratke a jsem na sebe pysna,ze uz neco zase dokazu!!! od pristiho tydne budu taky jezdit cvicit a plavat,tak snad se dam zase do formy,nez se to male narodi :grinning:

holky,uz delate pokojicky, uvazujete nad barvam a tak? ja stale nejak nevim,pro co se rozhodnout :dizzy_face:
25. únor 2008 v 17:35  • Odpověz
Pavly: pokojík neřešíme, máme 2+1 takže bude to ložnico pokojík....to budem řešit později, kočárek mám taky od středy doma, taky good kup, ani jsem nečekala, že to vyjde...ale mohla jsem ho dát ke kámošce do sklepa a Honza že to můžou vykrást a kdesi cosi...když sama má kočár ve sklepě a min. denně tam pro něj jde...tak nic počkám až kočár milostpán složí a bude pokoj....a bude pod postelí...i když jsem proti tomu nic mi nezbývá :frowning2:
25. únor 2008 v 18:01  • Odpověz
autor
ahojky luci,
no ja bych ty povery zase tak vazne nebrala....nerikej,ze jsi tehotna,nez mas za sebou prvni trimestr,nedelej tohle,nedelej tamhleto-myslim,ze kdybych mela vse dodrzet,tak me svihne....jde o to si to nepripoustet a basta :dizzy_face: , ikdyz je pravda,za nas kocarek poputuje k babicce- a to ikdyz mame velky byt,ale ona se na to tak tesi,ze nemam sanci vzdorovat...ale je to asi jedina vec,kterou dodrzim,jinak jsem mela nakoupene oblecky jeste pred tehu-sice nahodou,ale je to tak, ze jsem tehu jsem vykecala hned po manzelovi vsem (teda asi spis to vykecal milacek rychleji :grinning: ),atd. atd...a stale slysim od mamky-to nerikej,to se jeste nesmi, to nemas zatim kupovat,to prehanis, to se nema....ach jooooo, hod to za hlavu, jsme v poradku a budeme - my i mimi a basta :grinning:
25. únor 2008 v 18:11  • Odpověz
autor
teda luci ted jsem si po desli do dobe prohleda tve album, kocarek se mi libi, taky jsem okukovala v obchode,ale spatne se mi hledala vicekolka (nechtela jsem trojkolku) a hlavne je na me vysoka rukojet :dizzy_face:
ale tech oblecku co mas a tak!!!! ty jo, to vazne budu muset napravit,nemam ani pulku!!!! :unamused:
25. únor 2008 v 18:18  • Odpověz
Pavly, ahojky:slight_smile: prosímte, muzes mi rict, kde jsi jako tehotna? Kam jsi to miminko schovala? :grinning: vzdyt ty nemas zadne brisko! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2008 v 07:36  • Odpověz
holky dík moc no tak se sní asi propadla zem :grinning:
26. únor 2008 v 16:38  • Odpověz
ahooooooooooj holky :slight_smile:
tak u mě zatím nic nového,akorát jsem si koupila kojící polštář a odsávačku do nosu a žíňku :grinning: a jedny vlhčené ubrousky,tak to pomalu příbívá :grinning:
jinak oblečení už mám vypraný a vyžehlený,tak mám klid,to byl hnus to žehlit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takový malý věcičky,to už jsou lepší montérky :grinning:
27. únor 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak vas jdu zase pozdravit, zacinam sem chodit casteji a zjistiju,ze nam to tu teda moc nefrci,to se abolutne neda srovnat s beremkem,kde jsem nestacila docitat! :grinning:

kati-no neboj, mam dalsi fotecku a uz je videt vetsi brisko, uz ho fakt neschovam :dizzy_face: (ikdyz v mikinach jeste kazdopadne....)ale jinak uz vypadam jako radna tehule :sweat_smile:

many- vlhcenych ubrousku mam doma asi uz 15 baleni-nejdu snad z obchodu bez nich a asi uz 10 baleni plen-to taky kreckuju,....vecicky ted dohanim, ale snad taky brzo budu spokojnena, kazdopadne ja se na prani a zehleni tesim-vim,ze to bude hnus,lae na to prvni se fakt tesim,desne,ale necham si to,az do noveho decacku-ten doufam, bude nekdy zacatkem dubna-ja se snad nedockaaaaaam :rolling_eyes:

jinak jsem se dneska nesla projit,protoze jak jsem s prochazkama zacala,tak jsem uplne KO az jsem vcera usnula uz v 7 vecer!!!! a ted jsem spala hodinu a pul pres den- to jsem asi mesic nezvladla a nezabrala jsem....takze jsem dneska pracovala doma,prala, ted jdu zehlit a zitra uz zase pofrcim na prochajdu, snad se to casem zlepsi a nebude me to tak vycerpavat!!!!
27. únor 2008 v 17:02  • Odpověz
Ahoj Pavly :wink:
no máš pravdu není to tady tak jako na beremku,vždyt tady nás je i míň :wink: Snad se brzy někdo přidá k řadám těhulek :wink:
To bříško ti teď bude růst mega rychle,musíš všechno dohnat,no to moje bříško je už i tak dost velké,začalo mi růst rychle až jsem se divila a zatím nevypadá,že by se to mělo zastavit :sweat_smile: Už mám 5 kilo nahoře :grinning:
Teda taková zásobu plínek :confused: Ale je to dobře,já se budu taky zásobovat,ono to je potom pomoc jako blázen,to samé s těmi vlhčenými ubrousky,ty zatím taky ještě nemám :sunglasses:
27. únor 2008 v 17:45  • Odpověz
autor
no to taky stale cekam,ze se nas prida vic a ono zatim nic :frowning2:
brisko taky citim kazdym dnem,jak se zvetsuje,je to teda mazec!!!! taktez kila-jedu jedno za tyden-jestli to tak pujde dal,tak budu mit 80 :confused:
a co ty a pokojicek,taky budete mit zatim jen loznici,nebo budete uz delat vlastni pokoj?
27. únor 2008 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.