• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
My budeme dělat pro mimčo pokojíček,ale zatím hlavně ze začátku bude spinkat s námi v ložnici,ale pokojík už bude mít nachystaný,právě proto se nemůžu dočkat až nám řeknou pohlaví,hned potom se vrhnu na ten pokojíček :dizzy_face:
28. únor 2008 v 09:07  • Odpověz
autor
No tak to me je fuk,ja to delam vse do veselych barev-takze bude fuk,jestli pro holcicku nebo chlapecka... :dizzy_face:
Kazdopadne u nas bude taky pokojicek hotovy pred narozenim-desne se tesim-snad do konce dubna uz to bude....
A u nas to bude taky tak,ze v podstate budeme mit dve loznice, nechceme,aby se mimi pak stehovalo z loznice do pokojiku,ale my se pekne postehujeme k nemu do pokojicku a pak se odstehujeme my-teda tatinek mozna bude odchazet casteji,aby se vyspal,maminka bude bydlet v pokojicku dyl :grinning:
No a jinak taky zatim nehodlam kupovat primo pokojikove sestavy,jen zakladni skrine a komody,aby melo mimi prostor-predevsim a decacek pro konkretni ditko pak planujem predelat tak ve 4,5 letech,uz pro budouciho skolaka...

marusko-a uz jsi teda objednana,nebo u vas nejsou takove cekacky?
28. únor 2008 v 09:24  • Odpověz
No u nás to je v pohodě,budu volat na ten 3D UTZ příští týden v pondělí a objednává do týdne maximálně 14 dní,takže žádné nekonečné čekací lhůty :wink:
Taky budu dělat pokojík do veselých barev,ale přesto ho chci začít dělat až po odhalení pohlaví,hlavně kvůli tomu,kdyby to byl kluk ať tam nemá moc růžové a naopak :slight_smile:
28. únor 2008 v 11:04  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Pavli tak já ještě nemám doma ani jednu plínku :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2008 v 11:06  • Odpověz
ale od března začnu nakupovat :wink: jinak pokojíček zatím vůbec neděláme,malej bude snáma v ložinici,tak na ten se dáme až tak příští rok :slight_smile:
28. únor 2008 v 11:07  • Odpověz
Many já teda mám,ale jenom látkové a to 4ks :grinning:
28. únor 2008 v 11:07  • Odpověz
no vidíš Maruš,já ani ty látkový :slight_smile: ale budu je se sestrou objednávat z netu,až najdu ty stránky,zase se mi vymazaly ze záložek :angry:
28. únor 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
marusko-tak to bude asi tim,ze ja bych tam ruzovou nedala ani kdybych vedela,ze je to holka...a naopak modrou miluju a je mi fuk,jestli to kluk nebude,protoze i me i male bude pripadne urcite sedet :grinning:

many-no ja jsem si treba uz na vanoce prala,at nekupuji blbosti,ale radeji plinky,ze si rada vybiram veci sama,takze jsem dvoje baleni dostala na vanoce,zbytek nakupuju v akcich,jen kdyz jsou
28. únor 2008 v 11:10  • Odpověz
To teď nedávno byly na plínky akce v Tescu a myslím i v Hypernově,ale ještě jsem je nekoupila,neboť jsem byla zkraje těhotenství :wink: Ale chystám se dělat zásobu :slight_smile:
Pavly já růžovou miluji stejně jako modrou,tak si pohrávám s myslšnkou,že to udělám napůl,bude to pokojíček hned od startu pro holčičky i chlapečky :slight_smile: No uvidím,co nakonec vyhraje :slight_smile:
28. únor 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
tak to jsem marus zvedava!!! :confused: to muze byt zajimave!!!
ja prave ted chci spis oranzovou,zelenou,zlutou-takove "jarni" a pak teprve pro to starsi dite uz to dat treba do te ruzove te princezne...jinak mam ruzovou taky rada,mam i neco v obleceni,ale v byte ji prakticky nedavam....
28. únor 2008 v 11:18  • Odpověz
V bytě ji taky nemám vůbec,ale ten pokojíček chci opravdu dětský,takže v pokojíčku asi bude,ještě ale stále nevím :sweat_smile: Jinak růžové oblečení mám hodně :grinning:
28. únor 2008 v 11:20  • Odpověz
tak my děláme celý byt do modro žluta :grinning: takže i pokojíček bude jednou modrožlutý :slight_smile: jinak já teď sháním starší postýlku,tak furt čučím na bazary,......... snad brzo nějakou seženu :slight_smile:
29. únor 2008 v 09:28  • Odpověz
Ahoj many :wink:
určitě seženeš,nic se neboj :wink:
Modrožluto taky může vypadat moc hezky :wink:
29. únor 2008 ve 12:52  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak zase zdravim!
litam a zarizuju,milacek mi zitra odjizdi-mam pocit,jako kdyz vypravuju dite na skolandu :grinning:
a taky si zarizuju vse, co potrebuju,protoze si berou moje autiiii, budu jak bez ruky!!

na modrozlutou jsem zvedava,to bude mit asi znama, a jedna kamoska tak mela koupelnu a jsou to hrozne mile barvicky, tesim se na fotecky :wink:

taky je u vas tak hnusne? jeste,ze jsem se prochazela vcera!!!!!!
29. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz
jo,jo u nás je taky pěkně škaredě :frowning2: a to jsem na netu četla,že má příští týden zase sněžit,už jsem se chystala schovávat zimní věci,tak ještě počkám
29. únor 2008 ve 13:50  • Odpověz
autor
many-me nemluv,ja uz mam jarooooooo :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
29. únor 2008 ve 14:06  • Odpověz
no třeba zase straší a nic nepříjde :wink:
29. únor 2008 ve 14:25  • Odpověz
No já to slyšela taky,že oba dva víkendy co budou bude zima jak býk,na horách má nasněžit až 20 cm sněhu a má být vítr jako vichřice,pořádný hnus :rolling_eyes:
29. únor 2008 v 15:14  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak jdu pozdravit po akcnim vikendu...ted uz lezim v postylce s notasem...
vichrice u nas super, milacek to vcera schytal cestou do alp,snehove boure a tak.no mazec,co!,snad uz to je za nama a snad ikdyz bude jeste zima,rychle to vzda,ja uz ji nechciiiiiiii!!!!! :angry:
2. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz
Pavly já už ji taky nechci,zimu nesnáším a vichřice taky ne,bojím se větru a obzvlášť tak silného,to člověk nikdy neví,kdy to schytá :unamused:
Jinak co nového těhulky?
Dneska jsem volala na 3D UTZ a 18.3 konečně uvidíme mimíska :grinning: Se hrozně těším,i na to co máme mezi nožičkami :slight_smile:
3. bře 2008 v 08:44  • Odpověz
ahoj těhulky :slight_smile:
no dnes je u nás krásně a mohlo by to vydržet :wink: chystala jsem si doma velikonoční dekoraci a teď se chystám na žehlení :wink:
3. bře 2008 v 09:27  • Odpověz
autor
ahojky holky
tak u nas uz vitr povolil,ale uzila jsem si ho pres vikedn,musela jsem cestovat,desny,co jsem videla a milacek chytl snehovou bouri na ceste do alp,jeli desne dlouho,hrozne jsem se bala,ale dojeli dobre,snad uz je tomu konec!!!!

jinak ja se uz byla projit-nechtela jsem dopoledne,chodim az od 2 ,ale zapomnela jsem si papir na penize,tak jsem pro nej mastila a u toho se rovnou prosla, jsem ted utahana jako kote!!!!!!!!

marus-to uvidis mimi driv,jak ja,10. teda u obvodaka urcite,vzdycky mi dela utrlazvuk,ale na 4D jedem az 21-takze zavidim!!!!!!!

many-uz velikonoce-ty ja zrovna moc nemiluju,takze ani nezdobim,ja zdobim spis jarne a to uz mam,koupila jsem primulky, motylky....jaro muzu!
3. bře 2008 v 11:56  • Odpověz
ahoj Pavli - my taky velikonoce nějak neprožíváme,protože už pár let k nám nikdo nechodí,kluci ví,že s manžílkem po zábavě spíme,když chodíme domů až ráno :grinning: :grinning: :grinning: a nikomu neotvíráme,takže už nechodí,ale tu výzdobu mám ráda :grinning: :grinning: jako na vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
jinak už je u nás taky zataženo a čekám ,kdy zase příjde déšť :angry: naprd :angry:
3. bře 2008 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
No Pavly těším se hrozně,jak malá holka :sweat_smile: Neboj máš to jen o 3 dny,takže nebudeš čekat dlouho :wink:

Jinak já velikonoce s celého srdce nenávidím,takže ani nic nezdobím a otvírám jenom rodině a to ještě s utrpením,protože mě to vůbec nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pro mě to je hloupý svátek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
marus-velikonoce vidim stejne,ani k nam nikdo nejde,bych se pohadal,protoze odmitam otevrit a nechat se trapne mlatit.... :rolling_eyes: :angry:
3. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz
no příští rok už budou chodit třeba mrskat ty naše děti :wink: teda u mě je to jistý :grinning: půjde ale asi až odpoledne jen na babičky :grinning: a na maminku :grinning:
3. bře 2008 ve 12:19  • Odpověz
no,vlastně jetě nebude mít rok,ale třeba už ťapkat bude,uvidíme,když ne,tak až další rok
3. bře 2008 ve 12:21  • Odpověz
jinak já jdu nakontrolu 13.3 a to mi bude vlastně dělat zase velký ultrazvuk,tak se taky moc moc těším :grinning:
3. bře 2008 ve 12:45  • Odpověz
Pavly naprosto souhlas :wink:
Many tak pokud neusne s pomlázkou v ruce :wink: Mě čeká kontrola teď ve středu tak snad se něco nového dozvím :slight_smile:
3. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz
kde jste maminy,odpočíváte :wink:
3. bře 2008 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.