• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
no to se máš Maruš,já už jsem taky netrpělivá i na ty výsledky z cukru,ale snad to bude dobrý
3. bře 2008 ve 12:48  • Odpověz
Many neodpočívám,vařím u toho :slight_smile: Dělám si dušenou rybičku na zelenince,tak odbíhám :wink:
Neoj cukr bude v pořádku :wink:
3. bře 2008 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj tehulky.... jak rostete?? .o)
Koukam, jak jste to tady zase rozjely .... u nas nic. No, pres prasky to jde blbe :grinning: .. ale ani o segre nic nevim. Uvidim ji snad za 14 dni, tak snad budou zase nejaky fotecky... a pristi tyden by mela jit zase na nejakou kontrolu, tak uvidime s cim prijde :o))

A co, budeme mit tatinky u porodu??
3. bře 2008 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj kiki :slight_smile:
No přes prášky to můžete zkoušet taky celý život :sweat_smile: :grinning: :grinning: A kdypak je vysadíte? :wink:
No naše miminko bude mít 100% tatínka u porodu :slight_smile: Už teď se na to těší,ale říkal,jestli mi prý nebude vadit,kdyby náhodou odešel rozdýchat to :grinning: :grinning:
3. bře 2008 ve 13:07  • Odpověz
Jojo, pres prasky to fakt moc nejde... ale ja uz je budu brat jen mesic a potom toho necham. Ale budeme se jeste chranit jinak. Chtela bych mimi tak za tri roky. Ale prasky uz brat nechci, beru je cca 10let a myslim, ze je na case prestat. Manzel stejne ted bude doma jen o vikendech, tak neni nutne se ladovat cely dny :wink:

Segra ted taky resi tatinka u porodu... ptala se, jestli se za to plati, tak jsem se pidila a vypada to, ze zalezi na nemocnici, tak se asi bude muset zeptat primo tam :o) Kolega byl u porodu... sice nestrihal pupecni snuru, ale za to si mohl fixou podepsat svou malou holcicku.... maji docela dlouhe prijmeni, tak byla holcicka popsana od paty pres bok az na krk :grinning: no, aspon jim ji nikdo nevymenil :wink:
3. bře 2008 ve 13:35  • Odpověz
No mylsím,že za partnera u porodu se platí všude,ale pokaždé to je jiná cena,tu si určují nemocnice sami :unamused: Vydělat chtějí prostě na všem :angry: Marťa se hrozně těší,že tu šnůru přestřihne a já se mu ani nedivím :wink:
jj jen je vysaď,jsou to fakt hormony,s mojím tělem to po vysazení vypadalo hrozně,mrcha nechodila,prostě jsem nefungovala,naštěstí se to brzy srovnalo a následek mám v bříšku :slight_smile:
3. bře 2008 ve 13:39  • Odpověz
no toho nasledku se trochu bojim... ja fakt asi jeste mimi nechci.... ale s tou nasi frekvenci by to byla hodne velka nahoda :zipper_mouth:
ale taky prave chci nechat to telo, aby si zase zvyklo na normalni chod, kdyz ho tak dlouho trapim :pensive:
3. bře 2008 ve 13:41  • Odpověz
Tak pokud ještě mimi neplánujete tak klidně vysaď,aspoň si tělo určí svůj rytmus a očistí se od hormonů,jenom se budete msuet chránit jinak,ať vás potom nepřekvapí pozitivní testík :wink:
3. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz
no, tak to by bylo teda prekvapeni.... :astonished:
3. bře 2008 ve 13:59  • Odpověz
autor
ahojky holky,no ja mam pocit,ze u nas se za tatinka neplati, kazdopadne tam bude,ale jen nevim,co vse vydrzi,bude asi brecet vic,jak ja,je tvrdak pred,v danou chvili je pak horsi nez ja :grinning:,vim,ze tam bude,ale ja budu muset byt ta tvrdsi a silnejsi (nastesti zatim jsem takova byla vzdy,tak snad to zvladnu i pri teto prilezitosti,ja jsem zase hrozna pred a po.....takze ja budu na mekko a rvat az na pokoji-snad!!!!)

kiki a neuvazovala jsi o naplastech,svagrova nesnela zadnou ha prasky,s naplastma je strasne spokojena.....ja bych s mojim milackem po vysazeni vedela,ze budu tehu, my bychom se nechranili jinak-jak ho znam...tak jsem bastila poctive az do svatby,pak ale prave uvazuju o naplastech,taky hormony,ale prijde mi lepsi,ze nejdou pres zaludek...aspon neco

a ja jsem se taky asi 2 mesice rovnala- mi prijde, kdyz se ohlednu zpet.....treti mesic jsem byla ok, a taky se to hned projevilo :grinning:
3. bře 2008 v 15:12  • Odpověz
autor
kde se flakate???? :angry: :grinning:
3. bře 2008 v 18:47  • Odpověz
satyyy, já doporučuju nebrat:wink: je to pohoda, cítím se taková svobodnější... používáme Pharmatex a nebo nic:grinning: Tedy přesněji - vysledovala jsem svůj cyklus a kolem ovulace máme Pharmatex a mimo ovu používámě metodu na bříško:grinning:

Čistím se pořád, ale naštěstí už to je lepší a lepší, nejhorší byl první měsíc, to jsem myslela, že zhebnu:grinning: Pak už to šlo, ale teprve šestý cyklus se mi srovnal - ovu i MS chodí pravidelně jako hodinky:grinning: A ovu poznám podle příznaků (tři cykly jsem měřila BT). A jsem prostě taková nějaká spokojená, že svoje tělo lépe znám. MS prožívám navíc nově s kalíškem a je to prostě super:grinning:
3. bře 2008 v 18:58  • Odpověz
autor
kati,vyzkousela jsi ho,jo,to mi pak budes muset poinformovat,ja zatim o nem nic moc nevim,ale rada se priucim...
jinak ja jsem taky rada ze vimk,ze citim svou ovu,tak i vim,kdy se mimi pocalo :wink:
3. bře 2008 v 19:03  • Odpověz
autor
jo a jinak bez hormonu to urcite je jine,ikdyz ja si toho fakt moc neuzila :unamused:
3. bře 2008 v 19:03  • Odpověz
ja tady doufam, ze to zvladneme uplne bez hormonu.... ten Pharmatex bych taky chtela zkusit, kdyz to pry funguje :wink: ... proste uz si nepamatuju, kdy moje telo bezelo bez hormonu, tak to zas chci zkusit a dostat se do normalu..... hlavne po tech praskach uz fakt na ten sex ani chut nemam :frowning2: tak verim, ze to bude lepsi :grinning:
3. bře 2008 v 19:09  • Odpověz
Pavly, jj, ty sis to moc nevyzkoušela:grinning: ale počkej, až budeš kojit, to nebudeš moci mít HA a nějak to budeš muset vymyslet:slight_smile: Pharmatex je super věc, já mám teda jen krém, globule jsem nikdy neměla, ale je to fajn. Sice asi ne tak pohodlné jako HA, ale ten pocit, že do sebe necpu hormony (Ph se nedostává do oběhu, působí jen lokálně, proto ho můžou i kojící) a dá se na to v pohodě zvyknout:wink:

navíc já po vysazení vidím, jak HA působila - mám mnohem větší chuť na manžílka:slight_smile: konečně se mi daří hubnout... :sunglasses:
3. bře 2008 v 19:10  • Odpověz
Kat - ja i zubnu??? no, tak to mozna nedojim ani to posledni platicko :wink: :dizzy_face: .... no, aspon dalsi duvod proc se do toho hubnuti dat.... budu cely dny sama doma, tak budu mit na hubnuti a sportovani mnohem vic casu :o))
3. bře 2008 v 19:16  • Odpověz
autor
no uvidime,kazdopadne ja jsem zase dost pohodlna v tom ,ze se bojim otehotnet nechtene a jit na potrat-proto ja radeji tu ha....ale fakt uvidime,co bude, za zkousku by to stalo,pac ta chut na sex se opravdu meni a to je to,za co to taky stoji zmenit :dizzy_face:
3. bře 2008 v 19:23  • Odpověz
tak vy jste všechny tady jooooooooo? :slight_smile: :wink: jak si vás tak čtu.... mám či nemám kupovat další krabičku??? :grinning: :wink:
3. bře 2008 v 19:33  • Odpověz
Ahoj Luci ... vsechny jsme utekly sem :o))) No, vypada to, ze za chvili budes na krabicce uz jen ty :grinning: ale nevim jak Kacka (ta asi zacne po ockovani, ze?) :wink: ale my sice budeme bez pilulek, ale doufam, ze jeste nejaky cas i bez miminka....
3. bře 2008 v 19:38  • Odpověz
no my uvidíme, jak nám to půjde s domečkem... když to půjde a začneme letos.... možná si dám dárek k Vánocům v podobě posledního platíčka :dizzy_face: - kalkuluju s úlevama při státnicích s bříškem :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
3. bře 2008 v 19:40  • Odpověz
no, kamaradka rodila dva dny po statnicich... a vsichni meli hruzu aby neporodila pri zkouseni... a jeste k tomu ji bylo v tehotenstvi hodne spatne, tak mela co delat, aby dodelala diplomku.. tak nevim, jestli je to dobre reseni...
3. bře 2008 v 19:44  • Odpověz
kiki - co víš, třeba má Lucinka už diplomku dávno napsanou :grinning: :grinning:

Já mám 4.6. nebo tak nějak poslední vakcínu:wink: ale tím povýšením...a taky teď tou vidinou zrušením víz do USA (máme tam kamarády a jednou nás tam už nepustili)...to vidíme spíš na podzim:wink:
3. bře 2008 v 19:48  • Odpověz
Kat - takze pozitivni test jako darek k Vanocum :sunglasses:
3. bře 2008 v 19:51  • Odpověz
hmm :dizzy_face: a manža má taky posledního listopadu narozky :grinning:
3. bře 2008 v 19:52  • Odpověz
autor
i luci,no neneeeee

ze by byla dalsi nemluvnata??? no huraaaa :sweat_smile:
3. bře 2008 v 19:58  • Odpověz
Kačí, o které Lucince mluivíš??? :grinning: mám téma a zapřisáhla jsme se, že nejsem cvok, abych už ve 4. psala diplomku :grinning: :grinning: třeba ještě v říjnu změním téma, co já vím :grinning: :grinning: :grinning:

holky, dejte pokoj s těma pozitivníma testama :grinning: :grinning: :wink: já sem nemůžu chodit, mě to tu vždycky rozhodí a navnadí :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2008 v 19:58  • Odpověz
Luci, jak jsem taky obcas nahlodana... ale dokud nebudeme mit aspon strechu na dome, tak do toho nejdu.... nebudu vozit Roberta kolem michacky :wink:
3. bře 2008 ve 20:02  • Odpověz
máš pravdu no, hodně to stojí na tom domečku, protož ono i ke konci stavby bude hodně věcí kolem, které si chci užít a v 8. měsíci by to asi až tak ono taky nebylo... vidím to tak, že to závisí na rychlosti, jak nám domeček poroste a pak na anší chuti stát se rodiči (která teda sílí u nás obou, Vráťa sám řekl to, že když začneme letos, pak ať si vysadím klidně v prosinci...)

Pavlínko, to je rychlost co? :grinning: :wink:
3. bře 2008 ve 20:11  • Odpověz
autor
no to jeee

stejne vas s tim bydlenim chapu, ja jsem rada,ze mame bytecek temer hotovy.....na baracek se taky desne tesim,ale jsem rada,ze mimi mame tady v zazemi....a rada bych baracek predelavala.az budou deti zase odchovanejsi...
3. bře 2008 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.