• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
odchovalejší děti :grinning: to je super termín :grinning:
3. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz
autor
no, abych prave nelitala s mimi kolem stavby :grinning:
3. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz
hmm, tak díky, tak mám z vás zase pocit, že mimi bude až někdy kdovíkdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože zázemí tady nebudu mít ještě dlouho :rolling_eyes: třeba jsme řešili dveře...jedny dveře a to ty obyčejnější vyjdou na cca 14 tis :astonished: a máme jich 12 :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic, asi musím ještě hódně pracovat :unamused:
3. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz
autor
ale kati,kdyz uz tam bydlite,neni to stavba,do toho bych uz sla!!!!
a jinak my zili bez dveri tri roky- a to vcetne WC a vubec nam to neprislo! :wink:
3. bře 2008 ve 21:14  • Odpověz
pavly, fakt?? bez dveří?? To mi ještě nikdy nikdo neřekl, to je krásné :dizzy_face: :grinning:
3. bře 2008 ve 21:17  • Odpověz
autor
ja vam to nevypravela? ¨bylo to dobrodruzne hlavne pri navstevach,neradi k nam chodilli na WC,museli si poustet nahlas vodu a navic jsme zesilovali televizi....my dva ale od te doby stale dvere nepouzivame :grinning:
3. bře 2008 ve 21:28  • Odpověz
Pavly, jééé :dizzy_face: To máme stejně:slight_smile: taky k nám návštěvy neradi chodí, já je teda kvůli tomu i nerada zvu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale taky jsme si říkali, že nám dvěma to nijak nevadí a že to s dveřma bude divné :grinning: tak u nás to teď bude rok, jsem zvědavá, k jaké době se dopracujeme...ale doufám, že tři roky to nebudou :confused: :grinning:
4. bře 2008 v 07:22  • Odpověz
čus babky dlouho jsem tu nebyla....ale zítra mi držtě pěsti....víc povím pak....čaute :frowning2:
4. bře 2008 v 08:10  • Odpověz
Pavly a v mém případě už to tedy nepovažuješ za stavbu jo? A už bys do toho klidně šla jo?... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. bře 2008 v 08:15  • Odpověz
autor
luci-co se deje???? pesti drzim kazdopadne a uz ted, moc moc stesti!!!!! dej vedet!!!!

kati-no to neni stavba,jen nedodelavky a ty tu mam jeste i po ctyrech letech-pac jsme dali prednost tomu podnikani,a zije se dobre,takze neni co resit..... :wink:
4. bře 2008 v 08:17  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
lucenek - dnes máš velký ultrazvuk :wink: máš nějaké problémy :frowning2: snad ne :frowning2: držíme pěstičky ať je mimi v pořádku
4. bře 2008 v 09:40  • Odpověz
Jujky tak to držím moc a moc palečky, i když nevím co se děje :wink:
4. bře 2008 v 11:39  • Odpověz
Kačenko, proč by to prosím tě nešlo bez dveří??? Jsi blázínek! Hlavně, že máte střechu nad hlavou!
4. bře 2008 ve 13:08  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jsem vcera mela perny den,ale super, jela jsem na cviceni a plavani pro tehule,byla jsem tak nadsena,az jsem dostavala cvicitelku! fakt super!

luci-cekam na zpravy! :confused:
5. bře 2008 v 08:48  • Odpověz
Ahojky...
tak povim vam, moje babicka opet nezklamala.... ona me ma jako mazanka a ostatni sourozence moc nemusi... tak nas prekvapilo, ze ted rikala, at se u ni segra stavi, ukaze se a tak....
tak se segra stavila a babicka ji akorat rekla, ze je tlusta a rozmazlena a buhvi co jeste.... no, to tehuli rozhodne pomuze... no, bych ji prastila.... jeste ze segra je takova, ze se tomu zasmeje a necha to byt... to ja bych ji asi neco rekla :sweat_smile:
v pondeli jde segra na kontrolu, tak snad uz zjisti, co to cekaji... i kdyz to chceme vedet vic my (ja a mama) nez oni :o))
5. bře 2008 v 09:13  • Odpověz
kiki - tak to bych se už do porodu u ní neukázala :wink: :slight_smile:
5. bře 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
ahojky,
teda kiki, dobra babicky,segra je statecna, idkyz me obcas podobne veci rekne i moje mamka...ale to jsem uz taky nekdy rikala-kolem svatby.... :confounded:
-jinak je zvlastni,ze opravdu vetsinou okoli chce vic vedet co to bude a fakt je,ze pro rodice to mozna ani neni tak dulezite, ja jsem dukaz, nehci vedet,co cekame,a doufam,ze se nikde nepodreknou,...ale me tehu kamosky budu bombardovat hned,jak budou ve spravnem tydnu,jeslti uz to viiii??? :grinning: :sweat_smile:
5. bře 2008 v 18:18  • Odpověz
tak vše v pořádku žádné vývojové vady jsme krásné sa zdravé, váříme 440g a meěříme 22cm :grinning:
5. bře 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
luci super!!!!!!!!!!!!! moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!
a vysvetlili ti to nejak??? :angry:
5. bře 2008 v 18:25  • Odpověz
on ne byla jsem jinde....asi půl hodiony trval uzt obrovský rozdíl.....
5. bře 2008 v 18:26  • Odpověz
autor
u nas se tomu rika velky ultrazvuk, chodi se na nej prave asi ve 20tt,nebylo to ono? meri si hlavicka,telicko a tak, asi te na nej poslou znovu,ne?
5. bře 2008 v 18:35  • Odpověz
pavly ono právě u toho mého dr to bylo ten velký uzt trvla asi 2 min....nic neměřil nic neukázal a jen mi řekl že by to mohl být roštěp.....to povídání jsem si zajistila na vl. přání jinde a čučela jsem jak puk....
5. bře 2008 v 18:36  • Odpověz
ahojky maminky a snažilky :slight_smile:
tak se tu zase po delší době hlásím. Holky co nového?Pavly tak jak je?Já jsem tu dlouho nebyla tak zase skoro nic nevím :(
5. bře 2008 v 18:37  • Odpověz
maji? :frowning2:
5. bře 2008 v 18:38  • Odpověz
ahoj lucenku :slight_smile:
5. bře 2008 v 18:44  • Odpověz
autor
luci-tak to jsem z toho blazen,
me dela ultr. muj doktor a fakt pokazdy poctive cely mimi, a prave v tom myslim 20 se posila do nemocnice,kde maji jeste lepsi utlrazvuk a tam zapisuji do prukajdy prave ty rozmery- vse jsem si sama prelozila do cestiny :grinning: ,ale kazdopadne to trvalo asi 10 minut, prohlizela jeden organ po druhem a v zaveru mi tam mudr. ukazala i mimi-rucicky a tak-ikdyz jsem to vse videla, a ja se ptala,jestli ok,tak ona ze jo (ale i jsem to slysela,kdyz to diktovala...) teda co to u vas byla za hovado! :angry: :angry: :angry:

a jdete taky na srdicko?

maji-no ahojky,ja pomalu vstavam z mrtvych a jsem akcnejsi,jinak asi noveho nic, ted super zprava od lucinky,ale to tu ted zrovna asi ctes...jinak me nenapada nic-jak je tobe? jak se mas?
5. bře 2008 v 18:45  • Odpověz
lucenek - to je super,že je vše OK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2008 v 18:47  • Odpověz
ahojky já jsem stále snažilka :slight_smile: nějak to nehrotíme
jinak jsem dneska podepsala prodloužení pracovní smlouvy a vydupala si i přidání takže jsem dneska happy
víš že se plánuje slezinka?29.3. Psala mi Lucik že se tu moc neukazuji, tak jsem tu a nestačím dočítat. Jinak jsem ráda, že už ti je líp a mimi se má k světu.

JInak teď v sobotu oslavíme 6měsíců manželství :slight_smile: a zároveň jdeme i plesat tak to roztočíme.
5. bře 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
maji-vsak ono si mimi cestu najde,alespon tu bude nekdo po nas pokracovat v tehotneni!!! a moc gratuluju k pracovnim uspechum i pulrocnimu manzelstvi
5. bře 2008 v 18:53  • Odpověz
maji...jé no možná to bude blbé ale myslela jsem že jsi těhule.....nebo si tě s někým pletu....
5. bře 2008 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.