• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
ahojky many :slight_smile:
pavly díky moc.A už nakupuješ na mimi?ty víš pohlaví a tajíš to před manžílkem nebo jak to vlastně je: :slight_smile:
5. bře 2008 v 18:59  • Odpověz
lucenku těhulka nejsem ale možná jsem dřív psala že možná budu, jako že se mi zpozdil menzes tak proto :slight_smile:
a jak je v těhotenství tobě?vše ok?a co jsi měla za problém s ultrazvukem?já než to dočtu.....
5. bře 2008 v 19:05  • Odpověz
aha maji tak to sem si spletla......myslela jsem na nejhorší
no měla jsem podezření na roštěp rtu a patra...naštěstí se to vyvrátilo...týden jsem byla v nervech šílených...a ted jsem happy. malá je krásná, zdravá a vše má učebnicové
5. bře 2008 v 19:06  • Odpověz
autor
maji-netusime co to bude,nechceme to vedet,neni to tak,ze bychom si hrali na prekvapeni....a nakupuju, co to jde,planujeme pokojicek...a mam zamluveny kocarek,uz aby prisel!!!!

luci-to je super pocit,vid :wink:
5. bře 2008 v 19:12  • Odpověz
pavly je to božíííí nepopsatelné
5. bře 2008 v 19:13  • Odpověz
luci tak to moc gratuluji, že to tak nádherně dopadlo :slight_smile:
pavly tak to je super, že chystáte překvapení nejen pro osatní, tak pěkně plánujte a já budu držet všem palečky ať to výjde tak jak má :slight_smile:
5. bře 2008 v 19:15  • Odpověz
autor
maji-dekujeme!!!!
luci-ja jdu vzdycky z ultrazvuku vysmata,ze si lidi musi myslet,ze jsem blba!!!! nebo sjeta!!!!! :grinning:
5. bře 2008 v 19:17  • Odpověz
holky tak jsem ráda, že se vám daří dobře a já utíkám plavčit, zase se tu objevím, tak se mi opatrujte a pozdravujte pocestný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: držím palečky moc :wink:
5. bře 2008 v 19:17  • Odpověz
majinko kuji a páčes a neutop se :grinning:
5. bře 2008 v 19:18  • Odpověz
autor
je taky bych sla zase plavat,vcera to bylo boziiiii
5. bře 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
holky,ja dneska spala v podstate normalne celou noc,to je sok :confused: :fearful:
6. bře 2008 v 08:19  • Odpověz
Pavli - já dnes taky po dlouhé době spala až do rána :slight_smile: ani jednou jsme se nevzbudila na záchod :wink: až ráno mě budil malej,pěkně se zase hnízdil :grinning: ale to už je normální u něho,to mi dělá každý ráno :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2008 v 08:56  • Odpověz
asi byla nějaká dobrá noc :wink:
6. bře 2008 v 08:57  • Odpověz
autor
ähojky many-no me se chruje mimi i nekolikrat za noc,to neresim, a ja byla i na WĆ,ale zvladla jsem nemit hlad a uspat kocoura,takze jsme pokracovlai ve spani-no zazrak
6. bře 2008 v 09:00  • Odpověz
tak to já se hlady nebudím vůbec naštěstí :slight_smile: akorát ho někdy mívám než usnu,ale poslední dobou už mívám konečně menší hlad,už má žaludek asi míň místa :grinning: taky už mám tento měsíc zatím jen o kilo víc
6. bře 2008 v 11:22  • Odpověz
jinak já se většinou budím za noc jen jednou,četla jsem,že máme míň pít večer,aby jsme se nebudily na záchod a fakt to funguje,jdu jednou a dost,dřív sem lítala víckrát :slight_smile: jinak jsem možná taky spala poprvé celou noc proto,že jsme šli spát až po 23. my jinak chodíme kolem 21. tak to je možná i tím,že jsem byla unavená a spala jsem tvrdě :grinning:
6. bře 2008 v 11:26  • Odpověz
to bych měla dělat každý den,ale já už v 8 telky usínám,včera jsem byla dýl na netu,že měl manžílek zkoušku a šel s basákem na pivko :grinning: tak jsem měla počítač pro sebe :grinning:
6. bře 2008 v 11:28  • Odpověz
no už aby jsme chovaly :slight_smile: to pak nebude na počítač čas vůbec :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2008 v 11:30  • Odpověz
jinak už mi včera přišel ten těhu svetřík a k tomu jsem dostala růžový ponožečky,tak ty si schovám pro druhý :grinning: :grinning: :grinning: snad to bude holčička :grinning:
6. bře 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
many-s tim zaludkem to bude pravda,ja doted mohla doslova zrat,ted bych jeste jedla,ale zaludek mam najednou asi metr od tedla, nemuzu se ani nadechnout.....a prestavam tolik zrat a zacinam jist :dizzy_face: ,to same vecer,prave i v noci uz se nebudim tolik hlady,jen kdyz moc procitnu,tak neusnu a pak jist teda musim....
- ja mam tento tyden taky notas pro sebe,mam milacka na dovolene,to je pohoda,rano jsem v posteli a na notasovi,to same vecer,jen pres den jsem u sebe na poci-lip se mi tu pise....
- a az budes mit foto ve svetriku,chci videt foto,je fakt kouzelnej!

no a ze po porodu sem asi netrefime,to je asi bohuzel pravda :grinning: ,ale bude i leto a to ja stejne netu nikdy moc nedam
6. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz
to je super ten noťas,taky bych ho brala,mohla bych sedět zároveň u bedny a nebo v posteli a psat si sváma :grinning: dělala jsem si srandu a říkala jsem manžilkovi,že by mi ho měl pořídit do porodnice,abych si sváma mohla psát,tak se smál a kroutil hlavou :grinning:
no fotečky dám do alba až mě manžílek mobílkem vyfotí,ještě nemáme digi.foťák :grinning: ale už jsem to slíbila i včera holkám,ale psala jsem jim,že si v tom připadám hodně tlustá,jak sloup a mamka se mi smála,že jsem těhotná tak co bych chtěla,ale myslím si ,že mi bude víc pasovat s větším břichem nebo až zhubnu :grinning: jsem v tom teď taková divná,no tlustááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2008 ve 12:50  • Odpověz
autor
notas jsem tenkrat chtela prave bezdratovy-do te nemocnice!!! ale levnejsi je u nas kabel- a o dost,takze jsme to vzdali, kazdopadne ja mam tu kravu a milacek notas-protoze ho nosi do prace...ale jednou si snad poridi lepsi a me zustane ten jeho

kazdopadne mame doma furt natazeny kabel,protoze ho mame asi 40metrovy ,aby se dal notas tahat po celem byte,takze muzu mit notas pak i v decaku, v loznici....jinak nastesti ja mam poc v obyvau,takze kdyz jsem tu,muzu koukat i na tv uz ted....

a s tim focenim a oblecenim-mam to stejny!!! pripadam si spis tlusta,je to takovy bricho,jako ze jsem fakt tlustoch a ne tehule, nic mi neprijde na me pekny :rolling_eyes:
6. bře 2008 ve 13:00  • Odpověz
no až nám ty břicha ještě víc povyrostou tak to bude pěknější :grinning: :grinning: :grinning: ale i teď jsme už pěkný těhulky :wink: já se jdu natáhnout,tak zatím pa pa
6. bře 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
many svetrik je krasnej, ja bych v tom fakt plavala,tobe jsou ty rukavy tak akorat
6. bře 2008 v 16:02  • Odpověz
Pavli - díky,akorát pod něj budu muset něco nosit,nějaké tričko,jak je to bříško větší,tak je větší výstřih,hodně z toho lezou prsa,to bych se necítila :grinning: a rukávy mám fakt akorát,no oni říkaly holky co jsou menší,že ho obědnávat nebudou,kvůli těm rukávům :slight_smile: však seženeš jinej krásnej někde v obchodě,kde si ho zkusíš :wink:
6. bře 2008 v 16:05  • Odpověz
autor
many-no to jsem prave rikala i ja,ze kvuli rukavum ho neobjednam,je fakt krasny,ale fakt bych ho mit nemohla,ale na me nemaji ani v obchodech,plavu ve vsem jako blbec :frowning2:
6. bře 2008 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky,tak koukám,že jste se tu rozepsali,což je moc dobře :dizzy_face:
Lucenku moc gratuluji,že to dopadlo dobře,držela jsem ti palečky,teď už si budeš těhu jen a jen užívat :wink:
Many svetr je nádhernej a sluší ti,vůbec v něm nevypadáš divně,právě naopak,bříško ti sluší :slight_smile:
6. bře 2008 v 16:24  • Odpověz
Jo a já bych měla s tím svetrem stejný problém jako Pavly :wink:
6. bře 2008 v 16:25  • Odpověz
Maruš díky :wink:
však zachvíli bude teploučko a budeme nahánět nějaké šatečky :wink: ty vám teda pasovat budou :wink: ale určo něco seženete i ke kalhotům,já si kupuju trička vel. 42 a nebo je tam XXL - XXXL to je nářez z vel. 38 :grinning: :grinning: :grinning: no co naděláme :grinning: :grinning: a nějaký pěkný tílečka na léto vám budou pasovat,........ no však uvidíte,budete kočeny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2008 v 16:37  • Odpověz
já mám hrůzu z šatů,ale taky budu asi shánět na stánkách větší vel. protože na těhu je to hrozně drahý :frowning2: teď jsem si koupila na stánkách tričko na ramínka s výstřihem a to byste řekly,že mám to tričko těhu,ale je to vel.XXL - XXXL no a dala jsem za něho 119,- a za takový těhu bych dala tak 400,- možná i víc
6. bře 2008 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.