• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
no možná se s ním vyfotím a dám ho taky sem,ale zase se nemůžu fotit ve všem ,že :grinning: :grinning:
6. bře 2008 v 16:40  • Odpověz
jj many já už mám doma plnou skříň volnějších halenek a topů na jaro - léto :grinning:
Mám to celkem jednoduché,měla jsem S a teď nakupuji v L nebo XL :slight_smile: Takže taky pořádný skok :sweat_smile: Šatečky už jsem si taky koupila,těhotenský z Litexu mám je v albíku,takže o sebe se nebojím :wink:
6. bře 2008 v 16:40  • Odpověz
jo ty šatečky už jsem u tebe viděla :wink: máš pěknou tu halenku :wink: sekne ti to :grinning:
6. bře 2008 v 16:52  • Odpověz
Děkuji :wink:
6. bře 2008 v 16:53  • Odpověz
není zač :wink: valím,střídání s manžílkem,tak pa pa
6. bře 2008 v 16:56  • Odpověz
jj tak utíkej,to můžu být jen ráda,že máme noťásek,aspoň mě nikdo nevyhání :sunglasses:
6. bře 2008 v 17:02  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak uz tu zase strasim, uz jsme skoro dve hodiny vzhuru-dneska me macek vyspat moc nenechal,ale protoze me od vcera zlobi tvrdnuti briska,tak jsem si dnesk naordinovala cely den hajajing,max. musim nakoupit a uvarit.takze snad i ten spanek urcite nekdy behem dne dozenu.se nebojim

Jinak jsem se diky tomu od vcera vrhla na sepisovani odkud co si objednam, to bude mazec!!!! Nechavala jsem si to az na jednu dobu,takze to budou super palky,ale zase jsem nechtela platit stokrat postovne,takze jsem cekala,az si budu vsim jista a vse mi pujde dohromady...tak snad uz to vim, tak to zacnu postupne objednavat :dizzy_face:
7. bře 2008 v 07:45  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak já jsem vyprala a pověsila prádlo a vydrhla koupelku,tak už mám taky padla :wink: dnes je tam zase krásně,kéž by to už zůstalo :slight_smile: odpoledne vytáhnu tatina na procházku :grinning: Pavli taky mi hodně často tvrdne břicho,ale naštěstí během chvilky vždycky změkne,třeba si lehnu a pak je to hned dobrý,cpu se furt tím hořčíkem,áááááááá dnes jsem si ještě nedala :grinning: musím napravit :grinning: přeju všem pěkný den :wink:
7. bře 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
ahojky many,
tak me prave stuhne a nepusti me to dost dlouho,ale ted jsem od vcera lezela,a dneska se mi slo lip,ted zase sedim a mam v planu se dneska na vse vy....jen uvarim-nekdy odpoledne,abych si to rozlozila, tak snad to prejde,lekarnu mam daleko a v nejblizsim obchode nemeli ani magnezko,ani nic jineho... :unamused: ,musim vydrzet do pondeli,to jdu k doktorovi.....

a jinak u nas uz je zatazeno a osklivo,mzi jako o zivot,ale uz tolik nefoukalo, byla bych sla na prochajdu,ale dneska tak max. otevrit okno a prochazeni si predstavovat! az to brisko prejde....
7. bře 2008 v 11:21  • Odpověz
Pavli a ty nebereš magnezium :wink: já už ho beru od začátku těhu a musím 3x denně a když by mě třeba bolelo bříško,ty vazy,....tak si mám dát klidně prý dva prášky zaráz :wink: takže i když jsem cítila to tuhnutí,tak jsem si ho hned vzala,ale nesmím brát žádný jiný,než to co napíše doktorka :wink: protože když jsem jí tenkrát řekla,že máme doma balení - hořčík,zinek,vápník tak řekla,že to brat nemám,že mi napíše
7. bře 2008 ve 14:18  • Odpověz
jinak u nás je celý den krásně,ale tak aspoň když je u vás škaredě,tak tě to aspoň nemusí mrzet,že nejdeš ven a pěkně můžeš odpočívat a nese.. tě to,že by bylo krásně a ty ležela :wink: no tak hlavně ať to máš dobrý :wink:
7. bře 2008 ve 14:20  • Odpověz
autor
many-zatim mi nic nedal,jsem to nepotrebovala,ty hromadne vitaminy tu mam taky....vim,ze to neni ono
pocasi je u nas taky uz osklive,ale bylo tam lip,nez vcera,nefoukal tak hrozny vitr a bylo tepleji,nevadi,si to vynahradim,az mi bude zase dobre :wink:
7. bře 2008 ve 14:23  • Odpověz
já jdu na kontrolu ve čtvrtek už se taky těším :wink: ale pěkně se nám to krátí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je nářez,že minulý rok jsme v tuto dobu plánovaly stavbičku na beremese a teď na koníkovi se připravujeme na naše stvořeníčka,že :grinning: :grinning: :grinning: to je paráááááda,no hlavně ať nám tady to štěstí vydrží aspoň dalších 70 let :grinning: :grinning: :grinning: kdyby jsme tu byly dlouho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2008 ve 14:23  • Odpověz
autor
many-to je presny, taky jsem si vzpomnela,jak jsem touhle dobou resila prstynek...ted postylku :grinning: ,vyslo to fakt kraaaasne, jen aby nam to nadseni zustalo-presne tak!
7. bře 2008 ve 14:25  • Odpověz
u nás to píšou všem těhotným od začátku :wink: asi jak který doktor,to je prý proti nějakým křečům,... tak nevím akorát od 35 nebo 36. se to už prý nesmí brát kvůli porodu
7. bře 2008 ve 14:26  • Odpověz
autor
jo,presne tak,pak se to brat nesmi-ja chtela puvodne brat vitaminy calibrum,ale zvraceni mi to jaksi nedovolilo...
7. bře 2008 ve 14:27  • Odpověz
no zachvíli budeme řešit - čekám druhý dítě :grinning: :grinning: :grinning:
autor
:grinning: nestras!!! ale je to pravda!!! :dizzy_face:
Pavli já už ty vitamíny taky moc neberu,furt je tam mám a jednou za čas spolknu :wink: ale hořčík,ten jo,ale někdy si nedám za den třeba 3 ale jen 2
7. bře 2008 ve 14:28  • Odpověz
no já bych ty děti brala tak dva roky od sebe,možná že po roce bych vynechala prášky a nebo až by měl 2 roky,abych co nejdřív měla,no po tom roce by to bylo asi lepší,než do toho vlítnu a zase 9 měsíců čekat :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
no ja mam v planu mit dite az bude tomuhel 3,aby slo do skolky....kdyby mi bylo stejne zle
7. bře 2008 ve 14:31  • Odpověz
zase mám strach,abych v 50ti nevychovávala pořádnýho puberťáka :wink: aby jsme na to měli s tatnem nervy :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
no ja to mam podobne,taky uz musime pospichat :grinning:
7. bře 2008 ve 14:33  • Odpověz
taky jsem na to myslela,že by bylo horší,kdybych měla malý a bývalo mi zle a musela ležet a lítat kolem něho,to by byl hnus :frowning2: a mně bylo zle jen do 10t. a ani jsem nezvracela,ale je fakt,co máš ty za zkušenosti,tak to se není čemu divit,co pak,že když zvracíš :frowning2: :wink:
7. bře 2008 ve 14:33  • Odpověz
tebe to drželo pěkně dlouho
7. bře 2008 ve 14:34  • Odpověz
autor
no uvidime,jsem na to fakt zvedava,jak to vse pujde, to se da uz planovat mnohem hur!
7. bře 2008 ve 14:34  • Odpověz
no ještě na to máme chvíli čas :wink: teď zachvíli to vyplkneme a budeme to mačkat a nikomu to nepučíme :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2008 ve 14:36  • Odpověz
to už bude úplně jiný,že :wink: už to bude úplně jiná zodpovědnost,budeme matky a budeme se furt o to malý bát :grinning: no manžílek mi říkal,že už kolikrát přemýšlel jak ho budeme vychovávat,aby jsme něco neudělali špatně,.....
7. bře 2008 ve 14:38  • Odpověz
to bude sranda až se nás na něco bude ptát a my budeme vysvětlovat,proč to a proč,a proč,.....
7. bře 2008 ve 14:39  • Odpověz
autor
neboj,verim,ze nam to pujde tak prirozene,jako jinym maminkam,nad tim se nesmi moc premyslet
7. bře 2008 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.