• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
many,musim se na chvili rozloucit,jdu delat jidlo pro milacka....dokud je mi dobre, pak zase zahucim do postele k notasovi...takze se snad zase potkame :wink:
7. bře 2008 ve 14:41  • Odpověz
zatím :slight_smile:
7. bře 2008 ve 14:45  • Odpověz
třeba se tu pak ukážou i ostatní holčiny - Maruška,Lucka,........
7. bře 2008 ve 14:46  • Odpověz
čus tlachandy vy ste toho teda nakecaly :wink:
7. bře 2008 v 16:15  • Odpověz
autor
cau luci, a ja jsem tu uz zase, jidlo v troube,poklizeno,takze ted uz do vecera jen lezim! :grinning:
7. bře 2008 v 16:20  • Odpověz
vidím, že poctivě doháníš deficit na počátku těhotenství :grinning:
Honza mi tu spí tak jsem potichu jak myšla a taky potichu datluju, nemůžu nic dělat :confounded:
7. bře 2008 v 16:53  • Odpověz
autor
no luci,to teda dohanim!!! ale je fakt,ze se nutim lezet druhy den a kdyz mi neni tak spatne jako bylo,tak me to nudiiiii
7. bře 2008 v 17:20  • Odpověz
no neříkej, že ti ty nevolnosti chybííí
7. bře 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
no to ne,ale kdyz presly,tak jsem se snazila byt v pohybu,ted me od vcera zlobi to bricho-takze jsem se zase pekne ulozila do postele,ale prave kdyz mi neni zle,tak tu mam dlouhou chvili!!!!! predtim jsem nevimala ani dny ani hodiny.,....tak to myslim
7. bře 2008 v 17:37  • Odpověz
jo táák, ja taky celý prosinec prohnipala, a večeři na štědrý večer jsem vyblila...ale nesla sem to statečně, já se těším na pořádné jaro a léto.... :dizzy_face:
7. bře 2008 v 17:40  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face: no holky jste se rozkecali,to je moc dobře :dizzy_face:
7. bře 2008 v 17:44  • Odpověz
autor
no ja si z podzimu a zacatku zimy pamatuju taky jen stedry den, desne jsem se ten den snazila byt normalni! i jsem si trochu primalovala oci-coz jinak nemelo cenu,protoze pri prvni navsteve toalety jsem byla jak z hororu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: o jaru nemluv ja uz ho chci takyyy ja tak miluju slunicko!!!! a kdyz muzu chodit venku a nemrznu!!!!
7. bře 2008 v 17:45  • Odpověz
No když jsem u té štědrovečerní večeře tak tam jsem poprvé zvracela a svou porci jsem jen uždibovala,žaludek plaval od rána a vůbec,ale vůbec jsem si ji nevychutnala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2008 v 17:47  • Odpověz
já sem snědla jen polívku a šla jsem blít a druhé jsem ani nezkoušela....ale co hlavně že jsem těhule ne...takových vánoc ještě bude
7. bře 2008 v 17:48  • Odpověz
No já si to říkala taky,že si vánoce ještě užiju,hlavně že to vyšlo,já byla čerstvá těhule tak jsem si říkala klidně budu zvracet jen ať se miminko udrží :slight_smile:
7. bře 2008 v 17:51  • Odpověz
autor
tak ja od rana nejedla,abych alespon neco do sebe dostala,snedla jsem asi tri lzice salatu-mysleno kavove lzicky-jen jsem milackem v podstate posedela...ale na foto jsem si dala vetsi porci i rizek :grinning: ,jsem zvedava,jak budeme hltat pristi vanoce s mimcama u sebe!!! to jsme vlastne celou tu dobu resili :dizzy_face:
7. bře 2008 v 17:53  • Odpověz
Tak my to měli stejně,že příští rok už budeme tři a že to budou zcela jiné vánoce než ty letošní :grinning:
7. bře 2008 v 17:56  • Odpověz
autor
jo presne, kde bude mimi sedet,jak to udelame s navsevama a jaky budeme mit strom,ze urcite uz ne do stropu,aby se mimi nebalo-tak to asi bylo u vsech tehuli :grinning:
7. bře 2008 v 17:57  • Odpověz
Já mám tolik hraček že už je malé zabalím pod stromek :grinning:
7. bře 2008 v 17:57  • Odpověz
Tak já ještě hračky nemám :grinning:
jj pavly,myslím,že u všech to bylo naprosto stejné :grinning:
7. bře 2008 v 17:59  • Odpověz
autor
ja nemam zadnou!!! jen hajanka a jeden spendlik!jsem koukala,ze na tebe jsem desne pozadu!!!
7. bře 2008 v 17:59  • Odpověz
POavly já kupuju dokud je z čeho na mateřské pak budu ráda když bude na jídlo :confounded:
7. bře 2008 v 18:00  • Odpověz
No tak jsem koukla Luci do alba a teda je toho fakt fůra,nemám ani čtvrtinu :sweat_smile:
7. bře 2008 v 18:01  • Odpověz
no Maruš a pod postelí co mám v těch vacích.....to už je na větší díte.....ale hodně jedu na MMA a MMB a taky v tesku nakupuju.....to slintám nad novou kolekcí, ale musím kupovat větší od půl roku váš...do půl roku jsem vybaveni jen pyžamka 2-3 a dupajdy....
7. bře 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
my zase resime vestavnou skrin,porizovali jsem mycku, budeme delat decak, a tak dal...si rikam,hracky az na zaver,snad to taky stihnu jeste pred malou materskou,zatim se zasobim spis plinkama a tak,vcera jsem dotahla dalsi
7. bře 2008 v 18:03  • Odpověz
No já v podstatě ani nevím čeho všeho budu kolik potřebovat,nemáte holky nějkaý seznámek? :zipper_mouth:
7. bře 2008 v 18:04  • Odpověz
Pavly a plno hraček ti donesou známí a kámošky až se prcek narodí :wink:
7. bře 2008 v 18:05  • Odpověz
autor
marus to stahla jsem si neco tady od nekterych maminek,ale zatim to spis resim odhadem....
luci-doufam,ze donesou a taky asi dostaneme po neterich,maji spousty a drahych hracek,na ktere jsou uz male,takze asi se neco k nam pak postehuje,svagrova uz vyhrozovala,ze to poleti
7. bře 2008 v 18:20  • Odpověz
no tak to máš dobrý Pavli ber...je to fakt je to děsně drahý
maruško...no já taky odhadem podle rpční doby kdy se mimis narodí od košilek triček a dupaček od každého tak 4-5ks v každé velikosti...takže 56 5x dupajdy, 5x košilka...těch 62 mám víc....a 68 taky víc páč díte slitá jako čert, koukala jsem na BBC o lid těle a dítě v prvním půlroce vyprodukuje 145l slin...mazec co?
7. bře 2008 v 18:29  • Odpověz
a třeba když je good cena na timní kombinézu a vím že se malá narodí v červenci tak si odpočítám velikost a je to v půroce má 68, 6-9 měsíců je 74...atd....
7. bře 2008 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.