• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
no ja zatim taky nakupuju spis od 56-72 a presne jak pise luci-odhaduju,takze mam uz tri kombinezky na zimu asi od kazde velikosti laclace, a body kupuju taky na stridacku,ale kolik ceho mam zatim nemam uplny prehled, chci urcite jeste nejake mikinky na nejmensi a nejake hodne letni katata na mimi....zbytek uvidime..no a to nemam cepicky a tak dal a tak dal
7. bře 2008 v 18:37  • Odpověz
autor
marusko-az budu u sebe na poci,tak ti kdyztak preposlu ty stazene seznamy
7. bře 2008 v 18:38  • Odpověz
jo jo já mám dvě kombinézky ono jde dobře odhadnout a když je akce tak neváhat a nakoupit z mateřské se bude "těnko srat" :grinning: teda aspoň u mě to tak je
7. bře 2008 v 18:39  • Odpověz
autor
no ja jsem na materskou taky zvedava,spoleham na to,ze nas bude zivit podnikani,mam mozna ale velky oci-uvidime :sunglasses:
7. bře 2008 v 18:48  • Odpověz
no tak já spoléhám na to, že jakmile nebudu kojit jdu jezdit.....ať mám na splátky a jídlo :grinning:
7. bře 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
to vazne? a kdo bude hlidat? vim,ze kamos taky jezdi a casove to fakt jde....
a co dela manzel???
7. bře 2008 v 18:58  • Odpověz
jj Pavli to budeš hodná :wink: Jsem se sekla u kočárku,zatím jen koukám a ještě ani nevím jaký chci :sweat_smile:
7. bře 2008 v 18:59  • Odpověz
autor
marus-kocarek mi nepripominej,ja jsem tak stastna,ze je rozhodnuto,mam hlavu polovicni!!!!!! :rolling_eyes:
7. bře 2008 v 19:01  • Odpověz
jo jo to taky už mám vyřešené a potvrzuji poloviční hlava...
7. bře 2008 v 19:03  • Odpověz
autor
vid luci, zbytek mi prijde prijemne reseni,ale ten kocarek me lezl na nervy,nic neni dokonale,vse predrazene,atd atd
marus a jake mas vyhlidnute, co od nej ocekavas?
7. bře 2008 v 19:06  • Odpověz
No já mám tu hlavu jak balon,jsem už s toho zoufalá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2008 v 19:06  • Odpověz
Pavli já chci hlavně 4 kola,ty trojkolky se mi vážně nelíbí,nejlépe trojkombinaci a značku atd. ti neřeknu neboť nemám favorita :frowning2:
7. bře 2008 v 19:08  • Odpověz
autor
ja taky nechtela trojkolku,chtela jsem vycvakavaci a nacvakavaci korbu a sedacku-takze se vyber zuzïl,pak jsem vyradila kocarky,co maji teleskopicke rukojeti-na me vysoke /takze vypadl i casualek/ no a pak jsem chtela co nejvetsi sedak, polohovani nozicek, lehkost kocarku- a zbylo mi chicco,jane a cam a to chicco jen kvuli cene,jinak se mi proste nelibi,kdyz jsou v predu hodne mala kolecka,prijde ji to jako invalidni vozik
7. bře 2008 v 19:16  • Odpověz
dobré ráno těhulky :slight_smile: teda vy jste toho včera taky nakecaly :wink: ale stihla jsem vás už dočíst :grinning:
Maruško - já jsem na ty tříkolky taky úplně alergická,to je prostě hnus,to není kočárek :grinning: :grinning: ale hodně je kupují,nevím co na nich vidí,vždyť hodně píšou jak jsou nestabilní,.....ale tak každýmu se líbí něco jinýho no :wink: já mám prostě ráda ty starší kočárky s pořádným nákupním košíkem,......u nás byl favorit kočárek typu Roan :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2008 v 09:32  • Odpověz
a je pořádná korbička a mimi se tam nemačká jak sardinka :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2008 v 09:33  • Odpověz
jinak přeju pěkný víkend :grinning: u nás je zase krásně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2008 v 09:33  • Odpověz
cus babky, nechci se nějak zastávat tříkolek, ale jednu mám doma quinny speedi sx a co se týče stability je super, mám odzkoušeno....rukojet si podle své vášky nastavím i kočárek, já mám 160cm manžel 185cm.....takže jediný pohyb a je to OK.... :wink:
8. bře 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
ahojky holky
many-co mas napsano na platicko od toho magnesia??? ja mam magnesii lactici,je to tak? vzala bych si uz dneska!!!!

luci-ja proti trikolkam taky nic nema,ale ja bych to nechtela,me se s tim dobre nejezdi,jednou rukou nemuzu vodit neter a zaroven najet na obrubnik...a pritom kdyz mam otaceci kola u ctyrkolky,tak princip rizeni stejny,jen najezdy snazsi....akorat teda vzhledove se mi to taky moc nelibi,ale to uz je pro me vedlejsi

a s rukojeti-zkousela jsem si to v obchode a zadna ta teleskopicka mi nevyhovovala,musim mit ty klasicke kloubove a otoce az temer dolu-mam 156 a rada vezu kocar u pasu a ne u prsou....(to pak na tu rukojet musim jakoby naskakovat,kdyz chci najet....asi tak :wink: )

kazdopadne quinny se mi jako kocar libi,koukala jsem po nem-na vice kolech teda :grinning:
8. bře 2008 v 10:41  • Odpověz
Luci - tak jestli se ti líbí a jsi spokojená,tak to je hlavní :wink: však s ním budeš jezdit ty :wink:
Pavli - mám tam napsaný Magnesii lactici 0.5 tbl. je jich tam 50 těch tablet :wink:
8. bře 2008 v 10:45  • Odpověz
autor
many-jsi zlato,to tu mam presne,takez jdu zobat,ono to neprestava a nechce se mi cekat do pondeli,tak jsem si to sehnala,ale chtela jsem si to overit!!! diky mooooc
8. bře 2008 v 10:48  • Odpověz
Pavli není zač a beru 3x denně a když by tě třeba bolelo bříško - ty vazy,.... tak si dej klidně dva,hořčíkem se předávkovat nemůžeme stejně a doktorka řekla klidně dva zaráz :wink:
8. bře 2008 v 10:53  • Odpověz
autor
no ja to zatim nebudu prehanet,telo na to neni zvykle,ale uz jsem jeden posnidala,tak snad pomuze, ted ho zajidam rohlikem a dam si i dalsi dva za den,jako to mas ty a v pondeli jsem zvedava co povi doktor....
8. bře 2008 v 10:55  • Odpověz
Jé Pavli ty si prceček...no tak to věřím, že vybrat kočár byla fuška.......
8. bře 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
luci-jo byla,docela jsem to rozdychavala,ze nemuzu mit tu teleskopickou rukojet,protoze vetsina kocarku s ni se mi libila-treba casualek a tak,ale nedalo se nic delat, jsem velika jako deti ve treti tride!!! :grinning: ..
8. bře 2008 v 10:57  • Odpověz
no nebo pro panenky....dneska se dělaj parádní :grinning:
8. bře 2008 v 10:57  • Odpověz
no to jsem zvědavá co ti řekne doktorka :wink: pak nám to napíšeš :wink:
8. bře 2008 v 10:59  • Odpověz
Luci ty bereš hořčík nebo taky ne :wink:
8. bře 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
luci-no neboj,ze jsem na ne nekoukala,stejne hrisny penize jako normalni to stoji!!!!!
8. bře 2008 v 11:06  • Odpověz
Many neberu zatím vše OK a ani kilo nahoře mám stále 55kg :sweat_smile:
No ale jsou nádherný co? Pavly a to ti ale hrozí císař s tvou výškou víš to?
8. bře 2008 v 11:09  • Odpověz
autor
luci-nehrozi, je to od 150 a jedna kamoska ted ma 147 a zatim rikaji,ze taky zkusi prirozenej,pry tam i tenhle tyden porodila prirozene jedna stejne velka vietnamka 3kilove mimco, te kamosce hlidaji vahu miminka a pak se rozhodne....a hlavne,a jsem selka,mam krasny boky a taky snad i panev,takze snad to pujde....ale kdyby ne,tak mi to taky nevadi, halvne,aby to dostali ven zdravi :wink:
8. bře 2008 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.