• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
já se jen ptám,že tady u nás to píšou všem těhotným :wink: tak se divím,že třeba jinde ne,víš :wink:
jinak já už mám 14 kilo nahoře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a moje sestra,ta je ve 20.t. tak ta má 8 kilo navíc :wink: a sestřenka ta je ve 24.t a má 4 kila navíc,no každá příbírá jinak :slight_smile:
8. bře 2008 v 11:13  • Odpověz
Luci ta houpačka co máš v albíčku je do kolikati kil :wink: je pěkná
8. bře 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
holky budu se loucit,jdu k mamce na navstevu,je tam nevlastni segra a chce videt bricho-sem nejde,ja tam mam prijit-no neudelam nic,tak zatim se mejte a diky za radu,tesim se zase na vas!!!!!! :wink:
8. bře 2008 v 11:19  • Odpověz
ahoj,ahoj :grinning: já uklízím a odbíhám přitom k netu :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2008 v 11:24  • Odpověz
Ahojky holky :dizzy_face:
No já mám 154 cm,takže ještě menší než Pavly a musím ti Pavly říct,že mě přímo teď ve středu DR. řekla,že mě hrozí císař,že ženy do 155 cm většinou musí jít císařem,já jsem ke všemu hrozně úzká,takže bude záležet jestli se roztáhnu nebo ne a taky jak bude vleké mimi,ale na rovinu mi řekla,že jsem horký adept na císaře :sweat_smile:
8. bře 2008 v 11:33  • Odpověz
No tak já mám už 5 kilo nahoře :pensive: :grinning:
8. bře 2008 v 11:34  • Odpověz
Pavli u nás v Ostravě je indikace pro císaře 155cm.....ale je fakt co špitál to jiné podmínky...snad to půjde....
Many ta je do 13kg jako sedajda...... :wink:
jak to děláte s těma kilama? Já žeru s prominutím za tři a furt nic?
8. bře 2008 v 11:37  • Odpověz
No mě taky řekla DR. že je to do 155 cm :sweat_smile:
Luci mě se neptej,ono to jde nahoru úplně samo,ale zase budď ráda :slight_smile:
8. bře 2008 v 11:41  • Odpověz
Maruš těch 155 je i v průkajdě, ale je to o tom kdo má jakou pánev jak se rozšíří, je to individi třeba kdysi i ženské s více jak 2 diporiema musely na císaře kvůli očím, ať netlačí a neporaskne jim sítnice dnes stačí vyjádření od očního a jde to...holt co lékař a nemocnice to jiný názor
no ale by mě zajímalo, z čeho prcek váží 440g..... :grinning:
8. bře 2008 v 11:43  • Odpověz
Bere si to zatím s tebe :wink: To nabírání ještě přijde :wink:
No od rána mě bolí pánev,jakoby se roztahovala,tak snad jo,na císař se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co,hlavně že čekáme miminko :dizzy_face:
8. bře 2008 v 11:47  • Odpověz
no jsem zvědavá kolik váží teď ten můj,podle toho co jsem našla na netu tak by měl vážit už kolem kilča :grinning: a měřít 37-39 cm :grinning:
holky vy jste malinkatý :wink: já mám 173
8. bře 2008 v 11:48  • Odpověz
Many tak to už máš cvalíčka :dizzy_face:
Krása :slight_smile: jj jsme malinký :sweat_smile: Ale hlavu si s toho určitě nedělám :wink:
8. bře 2008 ve 12:01  • Odpověz
však ne :wink: co je malý to je milý :wink: zas můžete nosit hodně podpatky :wink: my ne :wink:
8. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz
many si si girafa :grinning:
8. bře 2008 ve 12:09  • Odpověz
8. bře 2008 ve 12:31  • Odpověz
no to je fakt.....ale i tak podpadky můžeš :wink:
8. bře 2008 ve 12:33  • Odpověz
to jako jo,chlapa mám vysokýho ale dost lidí je pak menších oproti mě :grinning: no já stejně nejraději bez podpatku,jen sem tam si vezmu podpatek,zase to vypadá pěkně,že :wink: dělá to ještě hubenější a vyšší :grinning:
8. bře 2008 ve 12:36  • Odpověz
no a teď v těhu je to nej bez podpatku :grinning: to bych se přizabila ještě s tím břichem :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2008 ve 12:38  • Odpověz
hlavně to prodlužuje nohy...... :grinning:
jo,tys to napsala dobře :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No to jo já se těším do žabek....přes panděro nic neobuju......takže tensiky nazouváky a žabky to je moje....až bude teplejc
8. bře 2008 ve 12:43  • Odpověz
taky už si musím sedat na židli a dávat nohu pomalu až nevím kam,abych se zavázala,no je to síla :wink: nazouváky nás do porodu zachrání a pak v nich bude taky dobře :slight_smile:
8. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz
si nedovedu představit v zimě mít pupek a obouvat se do goterexů....a šněrovat uf.....
8. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz
právě jsem už kterýsi den schovala kozačky,že už budu nosit jarní boty,doufám,že teda ještě nepříjde sníh :grinning:
8. bře 2008 ve 12:47  • Odpověz
ne ne nepřijde...už bude jen hezky uvidíš....
8. bře 2008 ve 12:48  • Odpověz
kozačky jsem zapla zip a pohoda a tady už musím šněrovat,ale málo naštěstí,ale je to fakt problém přes to bříško
8. bře 2008 ve 12:48  • Odpověz
no snad už bude fine :slight_smile: dnes to sluníčko ale pěkně peče :grinning: to je tak na projížďku na kole :grinning: ale to máme smůlu,tak jen tu procházku
8. bře 2008 ve 12:49  • Odpověz
ty jsi taky sama doma :wink: ten můj musel zase do práce a snad o půl 3 dorazí :wink:
8. bře 2008 ve 12:50  • Odpověz
Ne Honza je doma furt :angry: , dělá od neděle do čtrvrtku od 20h do 24 hod....tak ho mám furt doma, ale nelezem si na nervy a nenudíme se, já pofrčím do vany se zkulturnit a pofrčím za mamčou do špitálu.....
8. bře 2008 ve 12:53  • Odpověz
já už se taky pomalu zkulturňuju :grinning: až půjdeme na procházku ať nestaším :grinning: :grinning: :grinning: tak si nechte dařit :slight_smile:
8. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.