• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
holky, to, že jsme někde jinde, mi přijde hlavně u Vráti v práci... on je tam te´d jediný ženatý (ten, který byl předtím jediný ženatý, se těsně před naší svatbou rozvedl), dost lidí je úplně samo... a nějak mi to najednou přijde jiný oproti nim... jako pocitově... jako když to manželství nás někam zase posunulo... na jednu stranu posunulo, na druhou je vše stále stejné... nevím, jestli chápete, co tím mylsím, ale taky pociťuju tenhle "rozchod"... já ve škole taky, protože tam jsem prakticky jediná vdaná a s myšlenkama na domeček a mimi a s myšlenkou, že to, co studuju, nikdy dělat nebudu... takže takové to rozcházení nějak cejtím taky... takže to shrnu: JEŠTĚ ŽE VÁS MÁM!!! :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
22. srp 2007 ve 20:29  • Odpověz
kacka.va jojo, někdy mě to až zamrzí...dřv jsme byly úplně super trojka (spolubydlící na koleji) a teď...si připadám skoro až divně, když oni řeší rozvrhy atd. a já to, že se mi rozbil mixér...ony mají radost z přiděleného vyučujícího, já z toho, že jsme konečně vyžehlila ty tři koše prádla...atd. atd. Jiné světy, přitom dřív jsme byly na stejné lodi. Mno...život jde dál...
22. srp 2007 ve 20:30  • Odpověz
No, je mi 26 let, pracuji ve zdravotnictví na JIP a jako vedlejšák mám záchranku.Jsem tak trochu moc zapálená pro každou srandu, momentálně se nejvíc věnuju dřistání po netu a lulání na papírky,jsem ti Maji posílala CD, teda jestli vzpomínáš....
22. srp 2007 ve 20:30  • Odpověz
Lucenek a už jsi tedy vysadila HA a jedete "naostro"?:grinning::grinning:
22. srp 2007 ve 20:32  • Odpověz
Od května frčíme na ostro, Honzula je poctivec :grinning: , ale zatím nic :frowning2:
22. srp 2007 ve 20:33  • Odpověz
a já si lucenko říkala, že si mi povědomááá, jsem ti to teď chtěla napsat :grinning: :grinning: :grinning: tož vítaj mezi náma, jinak cd si pouštím každý den, je fakt suprrrrr
22. srp 2007 ve 20:34  • Odpověz
autor
kati-no tak nejak, ja zase v mem okoli uz mam vsechny vdane nekolik let, vetsina ma dite a ted dokocne zacina etapa druhych miminek, dlouho jsem stala stranou a bydlela na koleji-ikdyz jsem pracovala a ted jsem vlastne mimo - od nic i od vas....

luci-ja ucit taky nikdy nechtela a kdo vim,jak to bude,ale zase rikam,ze si me mozna to povolani naslo samo....nerada to rikam,nebo pisu,ale asi jsem "na to jak delana" - nechtela jsem byt ucitelka-takze si nevybijim sve ambice a tak dal,takze vetsinou stojim na strane deti a rodicu a stve me skolstvi- a je to asi dost vyhoda - pochopit pak ty deti,ci rodice....a tak dal.ale taky nevim,jestli bych to chtela delat furt-teda spis urcite neeee,preci jen jsou deti parchanti- a to diky rodicum,kteri jsou horsi nez ty deti....

lucenek-uricte by nas zajimalo odkud jsi, jestli mas foteky na beremese-abychom se mohli podivat a treba kde pracujes....jen pochopitelne co jde napsat /nebo IP/ to je nekdy lepsi....
Luce - to je v poho, neřeš to zatím! Buď v klidu, užívej si toho sexu jak kdyby o nic nešlo:wink:
Předtím jsi brala HA? Pocity po vysazení? Mám z toho trochu vítr...je to táková pohoda ta antikoncepce, si neumím představit, co pak přijde za chaos...
Pavlí,si pamatuju jak jsme na beremku probírali tvůj začátek s prvnáčky :dizzy_face: tý jo, jako včera... :dizzy_face: a jsi správná paní učitelka, tvůj přístup by měla mít každá, Pavlí, fakt.. svědomitá, pečlivá, přísná a hodná zároveň... tobě bych jednou fakt ráda svěřila své děti... nechceš se přestěhovat? :grinning: :wink:
22. srp 2007 ve 20:35  • Odpověz
Pavly, nebo k nám? :grinning:
22. srp 2007 ve 20:36  • Odpověz
nebo k nám :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2007 ve 20:38  • Odpověz
Kačí, k vám ne, já si o to řekla první!!! a nech toho, nebo půjdu žalovat paní učitelce :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

sakra proč bydlíte tak daleko, když si tak rozumíme??? :sweat_smile: :angry:
22. srp 2007 ve 20:40  • Odpověz
no luci to mi povídej, já bych tu seděla od rána až do večera a klábosila a klábosila, kamarádky mám taky po všech čertech, ještě že to brms je, :slight_smile: :slight_smile:
22. srp 2007 ve 20:43  • Odpověz
No mám album na brms, akorát tu neumím dát ten link, či co to je jsem trdló :grinning: .
Předtím jsem brala Pramino, celkově 10 let , od 15- ti.A pocity? Jéžiš, no kolísaj mi nálady, pusinu mám jak puboška....už tak vypadám na 16 a ještě toto.
dělám na neurochirurgii JIP,ju su v Ostravě :grinning:
22. srp 2007 ve 20:44  • Odpověz
ježiš já se tak těším na ten sraz!!! si to ani neumíte představit jako moc!!!!
22. srp 2007 ve 20:44  • Odpověz
jeřkovy zraky se mám na co těšit až vysadím ha :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2007 ve 20:45  • Odpověz
no mě ani nemluv luci, doufám, že se nestratím, musím se ještě domluvit s hančou
luce a jak dopadlo to svatební dvd?už je hotové a písničky se hodily?
22. srp 2007 ve 20:46  • Odpověz
autor
no tak ze kamosky mame vsechny po certech daleko-to plati jedine pro vsechny dal a dal,co!!!!
jinak holky,ja nejsem urcite ta nej ucitelka-taky vim o svych chybach!!!! takze urcite pro sve mimi dostanete jeste lepsi!!! :wink:
stehovala bych se rada - nekam do velkeho mesta-bohuzel je mi souzeno se dal szivat s malomestem :frowning2: - a furt mi to nejde :rolling_eyes: :cry:
22. srp 2007 ve 20:47  • Odpověz
No u každého je to jinak, u mě tak, a ten břušek nafouklý..... :zipper_mouth: , to jsem u HA neměla, ani tak bolestivou MS, ale dá se vydržet.
u mě taky CD je stále v přehrávači...... :slight_smile:
22. srp 2007 ve 20:48  • Odpověz
páji nezoufej, my žijeme na vesnici, město máme asi 20 minut autem, ale jsem ráda, než žít někde v paneláku a v hluku, tady je to takové pěkné, tiché, máme odvšad blízko jak na vlak tak i na bus, líbí se mi to taky, sice město má taky nějaké pro, ale jsme ráda tam kde žijeme :slight_smile:

holky nezůstaneme v jedné z diskusí, se asi picnu :angry: :angry:
22. srp 2007 ve 20:50  • Odpověz
pavly, já budu bydlet na vesnici :grinning: ale u svého rodného města a to mě blaží.... :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně budem koukat na kopečky, jsme, resp. budeme v CHKO, nokde žádná dálnice, resp. na ní není vidět, na markety taky není vidět... jééé se těšííím :dizzy_face:

no to sem teda taky zvědavá, co to se mnou jednou udělá... od začátku (přes 6 let) mám jednu s tu samou HA, takže vůbec netuším, co změna resp. vysazení udělá...
22. srp 2007 ve 20:51  • Odpověz
luce já ha brala hlavně kvůli bolestem, s pletí problém fakt nemám, takže jsem zvědavá co to se mnou udělá až ha vysadím, teď jsem akorát měnila pilulky a mám logest, ale sedly mě tak je to ok
22. srp 2007 ve 20:51  • Odpověz
No maji, ja problémy s pletí nikdy neměla, až teď a mám pocit, že se to měsíc od měsíce zhoršuje. Předtím jsem pěla pusinu jako mimino, bez problémů....a teď ji mám jak struhadlo :sunglasses:
22. srp 2007 ve 20:54  • Odpověz
autor
maji-jenze mi nemame velke mesto nejak blizko,jen vetsi a nejde o to,ze se mi nelibi libit vic v klidu,ale tady je to MALOMESTO-jako ve smyslu toho slova- proste jsou to tu debil vedle debila-nic ve zlym,ale lidi nemaji prehled, jen pomlouvaji a tlachaji o hovadinach - a ja tak nechci skoncit :angry: :frowning2:
holky já se loučím, miláček se mi vrátil a prý má něco důležitého na vyřízení na netu, takže pac a pusu zítra

dobrou noc ať vás blechy štípou celou noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: MVR
maji, počkej, ty nejsi přímo z Brna? :sweat_smile: jžiš, zase žiju v nějakým omylu :sweat_smile: :zipper_mouth:
22. srp 2007 ve 20:55  • Odpověz
NENNE NEJSEM PŘÍMO Z BRNA, TO JÁ NĚKDY TVRDILA?Jsme z lelekovic, to je nedaleko brna, ale moc pěkná víska :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2007 ve 20:57  • Odpověz
autor
jo a HA - povim vam sve nejnovejsi zkusenosti
mam vysazeno mesic,bala jsem se pleti-nic se mi nedeje (zatim!!!), bala jsem se mastneho cela-taky zatim nic, po vysazeni jsem mela pocit,ze jsem zhubla - i na vaze jsem poprve od te doby klesla pod 55kg-ale to mohlo byt i svatbou,ktera preve vrcholila-ted nevim,jestli mam stejne-zkusim se u mamky prevazit...zatim me od te doby chytla migrena jen jednou...a MS- mela jsem pred praskama po 34-36dnech a asi se to vratilo do normalu....
takze vse ceho jsem se bala u me neprislo!!!vubec nic a uprimne zatim jediny rozdil je,ze nekupuju prasky...ani rano si nevzpomenu,ze mam vzit-to bylo tak automaticke,ze to vypadlo a nevim o tom...
22. srp 2007 ve 20:57  • Odpověz
haha, tebe komáři :grinning: :grinning: :grinning: pa zítra, MTR :wink:

Pavli, takové maloměsto ze své zkušenosti naštětsí neznám,a le moc dobře si to umím představit, a chtěla bych se v takovém případě stěhovat jako ty...
22. srp 2007 ve 20:59  • Odpověz
tak to je dobré páji že ti to tak funguje, tak to hlavně zaklepej, holy mějte se :wink:
22. srp 2007 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.