• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
My taky vyrazíme na procházku,čekám jen než dopere pračka :wink:
Venku je opravdu překrásně :dizzy_face:
8. bře 2008 ve 13:19  • Odpověz
je suprově,už mi volal manžílek,že valí domů,tak se těším ven :grinning:
8. bře 2008 ve 13:35  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsem tu na skok, nez zalezeme do perin,v noci jsem se moc nevyspala,desne me bolela zada-jsem knucela a budu hlidat neter,takze at se vyspim alespon ted-jestli to teda pujde

- prochazka u me dneksa nehrozi,je tam teplo,ale nejde mi chodit-cekam,az to brisiko povoli a vrati se k normalu,ted fatk jsem rada,ze nemusim stat
- pocasi u nas teda taky nic moc, ze zatazeno,ale nastesti neprsi a je tepleji,nez bylo
- marusko- to budes mit s tim cisarem proto,ze jsi tak hubena,jak rikam,ja jsem pekne siroka, takze by to melo jit a u nas to urcite je do 150 a samozrejmen k prihlednutim k velikosti miminka, kamoska ma stejne jako ja,mozna min a je v panvi hubenejsi a ani jednou ji o cisari nerekli-kluk 3,3 a v pohode...takze asi jak kde, no nechame se prekvapit
- a kilama jsem ted na sve puvodni vaze-konecne, dostala jsem se na ni behem dvou tydnu a ted na ni tyden stojim,ale urcite zacnu nabirat, zeru po dvou hodinach nejdyl, cokoladu na kila, a colu se teda snazim omezovat....
- jo a podpadky-no na me boty s podpatkem sehnat dost dobre nejdou a tri tisice za ne nedam,protoze radeji chodim sportovne,takze aby mi vetsinu casu lezely-ale mam jedny a je fatk,ze v nich je clovek zenska! se tesim a doufam,ze v lete mi budou po porodu ty saty a k nim podpatky a vyrazim s kocarkem a budu delat paradu-doufam,ze mi to vyjde alespon jeden den!!!! :dizzy_face:
8. bře 2008 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
8. bře 2008 ve 14:33  • Odpověz
autor
ahojky barus
tak kdepak jste? ja nespala, prisla mi neter na hlidani uz brzo,tesila se,takze jsem cele odpoledne zpivala,malovala,hrala pexeso, delala ruzna jidla a tak dal a tak dal,ted jsem si vzala ¨notas do postele,mala je vedle me a usina u snehurky....doufam,ze se mi taky podari brzo usnout a hlavne spat dneska alespon pul noce.....
8. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj Pavly,tak o té nespavosti vím své,tuto noc jsem naštěstí spala,ale ta předchozí byla hrozná :rolling_eyes: Půlku jsem proležela a čuměla do tmy :sweat_smile:
8. bře 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak se hlasim
vstavali jsme brzo,protoze ta moje myska me spat nenecha,od sedmi prosi,at otevru oci,ze budem lezet,ale koukat....takze uz jsme po snidani,vykoupany a tak a ted kouka opet na snehurky,nechapu,jak ji to porad muze bavit a jak se porad muze bat tech samych scenek!!!no mazec,ale jak rika bracha,furt lepsi nez dada,z te nam svihalo uz vsem! :grinning:

jinak marusko o nespani jsem tu myslim psala,nebo mozna na cervnu,ted nevim,je to fakt desny,ale vcera jsem nespala,kvuli bolestem toho bricha,dneska musim rict,ze magnezko urcite pomohlo,brisko mnohem lepsi a mamka mi vcera mazala ten kriz,je asi stale bloknuty,mam tam uplnou bouli,ale hlavne se s tim dalo spat a nebolelo to!!!

tak zmena,jdeme si malovat :grinning:
9. bře 2008 v 09:02  • Odpověz
pavly tak vydrž ber to jako trénong na prcka
9. bře 2008 v 09:08  • Odpověz
autor
luci,ja si to s ni naprosto uzivam,jsem rada,ze mi hlavne nedali hlidat v patek,kdyz mi bylo nejhur,toim bych si neuzila,letim malovat zelvu :slight_smile:
9. bře 2008 v 09:20  • Odpověz
jo želvu...nezapomeň na krunýř a ocásek :grinning:
9. bře 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
tak se nam to povedlo, luci-my nastesti zelvu jen vybarvovali a pak i morskyho hada,äle jde to tezko,protoze mala proste po ruzevo tede miluje cervenou,takze vse je cervene,jen tam kde stiham vybarvovat ja je to normalni!!!takze mame cely cerveno oranzovy morsky zivot-ale ona je nadsena :grinning:
nicmene uz mi ji vzali, tak jsem se postarala o milacka-ten prisel ve 4 statej-byl na horach a nevidel se s kamosema a hlavne s jednim,ktery se vratil na chvili z irska a jelikoz je taky tata cekatel,tak to bylo asi zly...tak mi lezi s cesneckou,ja delam obed a pak padim k mamce,prijede babi a deda,tak alespon ja jdu na navstevu....

hlavni ale je,ze brisko boli podstatne nim, tvrdnuti polevuje (tuk tuk tuk),ale po tom magnezku se mi zase ukrutne zveda zaludek, a desne se mi to i polyka,jen prasek vidim a jde to nahoru-tak jsem zvedava,co bude dal...

a co vase nedele? odpocinek???
9. bře 2008 v 11:09  • Odpověz
No česnečku te´d baštím....a na druhé budou bramobráky plněné masozelenivnovou směsí se sýrem mňam...

Honza mi utekl na ryby tak jsem sama navařeno mám zajdu vyvenčit Nany pak do vany upeču buchtu a pojedu za mamčou do špitálu klasika jako každý den
9. bře 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
luci - co je mamce??? :confused:
9. bře 2008 v 11:15  • Odpověz
No pavli, má nádor na mozku dvakrát operovaný a roste dál, po chemoterapii, ochrnutá na levou stranu ale snaží se, je už zmatená, počůrává se, pořád by chodila na základku nám vyřizovat papíry a tak....už leží, ale zkoušíme rehabilitovat přechodně nějakou ldn a pak domů......
9. bře 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
luci-byla jwsem delat obed, nemam slov,je mi to moc lito :frowning2:
9. bře 2008 ve 12:00  • Odpověz
co naděláš, trápí se dva roky..... :frowning2:
9. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
luci to je desny,to jsi fakt statecna,obdivuju te a tvoji mamku taky
9. bře 2008 ve 12:14  • Odpověz
autor
musim ted odejit, maminku pozdravuj, musi to byt desne tezky,neumim si to ani predstavit.zatim pa
9. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz
luce-to je hustý! Každopádně klobouk dolů před vaší snahou a odvahou, ono to nakonec ani jinak nejde viď? Kolik je mamce let? Je to krutý někdy achjo... Já teď trochu truchlila, 29.2. by měla narozky kamarádka, která mi na vejšce umřela :cry: je mi po ní smutno, byla to jeden z nejlepších lidí co jsem kdy poznala...
9. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz
No jsem zdravotní ses tra dělala jsem na neurochir JIP a jezdím se záchrankou takže dvě práce a mamača....alenestěžuju si, někdy padám na hubu zvlášť u koupání kdy měla ruku po pádu v gypsu a tak jsem vše dělala já....to jsem byla ko za 4 hodiny u ní....ale co mám nějaké kontakty pusu dost prořízlou a péči si vydupu.....nějak bylo nějak budeMamce je53 :frowning2:
Kat a byla nemconá nebo náhle? :frowning2:
9. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz
luce, tak to je děsný, takhle mladá :cry:
Jinak ta kamarádka byla krásná zdravá mladá holka...byla zasnoubená, stavěli s přítelem domeček...no a jeden den jela na kole na tu stavbu a porazilo ji cestou auto...a v nemocnici zemřela :cry: Ten řidič ujel a nikdo ho nevypátral :angry:
9. bře 2008 ve 12:59  • Odpověz
kat tak to je humus..... :angry:
9. bře 2008 ve 13:00  • Odpověz
No holky :pensive:
Samé smutné příběhy a téma :frowning2: Je to neuvěřitelné co všechno se děje :confounded:

Dneska mám volat na gyndu na výsledky testu z tripplu tak jsem zvědavá a zároveň mám strach jak to dopadlo,mám volat po desáté tak pak se ozvu co a jak :slight_smile: jinak měla jsem moc smutný sen,zdálo se mi,že jsem přišla o miminko :cry: Díkybohu,že to byl jen sen :unamused:
10. bře 2008 v 09:19  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: jéééééé vy jste tu měly smutný téma :frowning2:
10. bře 2008 v 09:21  • Odpověz
Maruš sny jsou jen sny....vůbec se nevzrušuj zdálo se ti to protože jsi podvědomě věděla že dnes budeš volat na tripply tak jsi měla v podvědomí obavu a ta se ti takhle promítla...určo dej echo ale jsi mladá zdravá, nefetuješ nechlastáš dbáš o sebe tak proč bys měla mít nemocné mimišo? :wink:
10. bře 2008 v 09:21  • Odpověz
No Luci ty jsi mě zvedla náladu :wink: Ještě,že vás tu holky mám :slight_smile:
10. bře 2008 v 09:22  • Odpověz
ahoj Maruško,tak to jsi měla teda škaredý sen,no hlavně,že to byl jen sen :wink: tak držím pěstičky ať jsou dobrý,hlavní je že máš za sebou dobrý screening,toto už není moc spolehlivý stejně :wink: já se výsledky dozvěděla až po měsíci na další kontrole,to máš dobrý,že máš volat :wink: no já už se těším na čtvrtek,to se dozvím jak dopadl test na cukrovku,snad to bude dobrý :wink:
10. bře 2008 v 09:24  • Odpověz
ahoj Luci :wink:
10. bře 2008 v 09:25  • Odpověz
Ahoj Many :wink: jj první testy dopadli dobře,to bylo negativní,takže v pořádku,ale víš jak to je,každé testy nebo vyšetření ti hlodá v hlavě jak to dopadne :wink: Já vím,že často vychází falešně positivní,snad to nebudu já ... neboj taky budeš mít OK testy na cukr :wink:
10. bře 2008 v 09:28  • Odpověz
no doufám,že jo :wink: nechtěla bych si doma brát krev,.....to bych asi nezvládla
10. bře 2008 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.