• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
No tak to se taky nabalím MP3 a časáky,jinak bych se unudila :sweat_smile:
Za chvilku budu volat na držte palečky :wink:
10. bře 2008 v 10:13  • Odpověz
ono je blbý,že už od půlnoci se nesmí pít ani obyčejná voda,tak jsem pěkně žíznila :frowning2:nebojte to zvládnete a nic nevyzvracíte :wink:
10. bře 2008 v 10:14  • Odpověz
Maruš budeme :slight_smile:
10. bře 2008 v 10:15  • Odpověz
držím idu do vany pak frčím ale stihnout přečíst výsledek bych měla :wink:
10. bře 2008 v 10:18  • Odpověz
Tak a je to :sweat_smile:
Výsledky jsou negaivní,všechno je v pořádku,jsme zdaví :grinning: :grinning: :grinning:
Jupíííííííííííííí :grinning:
10. bře 2008 v 10:18  • Odpověz
no to je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2008 v 10:22  • Odpověz
Jo to je :grinning: :grinning: :grinning:
Konečně to ze mě spadlo a teď už si budu jenom těhu užívat :grinning:
10. bře 2008 v 10:22  • Odpověz
Tak jdu něco vyvádět,jsem otevřela špajzku a je tam bordel jak býk,takže to jdu vyklízet,tak papa a děkuji :wink:
10. bře 2008 v 10:28  • Odpověz
správně :slight_smile:
10. bře 2008 v 10:29  • Odpověz
tak si nechte dařit,pa pa :slight_smile: já už ráno pouklízela,tak se tu budu zase flákat :grinning:
10. bře 2008 v 10:30  • Odpověz
ahoj holky... tam mam zpravy od segry.... dneska byla na kontrole .... takze miminko ma 0.5kg a bude to chlapecek ... no, u budouci babicky trochu zklamani, ale hlavne ze to bude zdravy, ne? :wink:
10. bře 2008 v 10:44  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak jsem se vratila od zubniho-prohlidka,jsem se bala,ale je to ok,jen me opravdu ceka vyndavani 3 zubu-po porodu-osmicky si rostou jak chteji a navic do dasni...parada,jen aby pry nezacaly radit do porodu,tak snad ne a za chvili jedu na gyndu-se docela tesim,ze mi prekontroluje mimi po tom tuhnuti briska,vim,ze me uklidni,ale jen se bojim,aby bylo vse v poradku...jak jinak

marus-moc gratuluju k vysledkum!!!!

u nas chodi na cukr kazda mamina-bez rozdilu, cekam,ze dostanu zadanku prave dneska :unamused: , mam taky dotaz,muzu tu hodinu cekat nekde jinde? ja chcipnu na zimu tam u nas,navic jsou tam jen 2 zidle!!!! :angry:
jo a ze to vyhodim,to se taky bojim :grinning: (sice colu miluju a hodne lidi rika,ze je sladka,ale jinak nevypiju nic,nez studeny caj nebo neochucenou vodu,ochucene vody nemuzu vystat-to bude dobrodruzo!!!!)
10. bře 2008 v 10:52  • Odpověz
ahoj kiki - to je super zprávička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2008 v 10:53  • Odpověz
ahoj Pavli,můžeš,ale radijou se moc nepohybovat :wink: a židli ti musejí dát,jsi těhotná,tak tě nemůžou nechat sedět na zemi :angry:
10. bře 2008 v 10:55  • Odpověz
Ahoj Pavly :wink: No já mám taky jednu osmičku co mi roste do dásní a nemá ke všemu místo,před týdnem mě chytla,ale naštěstí jen jeden den a hned si to rozmyslela :slight_smile: Tak ještě,že tak. No dobrodrůžo s tím cukrem to určitě bude :wink: Ale my vydržíme vše,ne? :wink:

kiki tak to je super,babičku to zklamání brzy přejde :wink:

Jinak uklízím tu špajz,ale nedá mi to a chodím nakukovat :sweat_smile:
10. bře 2008 v 10:56  • Odpověz
10. bře 2008 v 11:00  • Odpověz
No, segra se uz taky tesila na holcicku... ma doma spoustu kraaasnejch holcicich podedenych veci... no, tak budou muset pockat .... :dizzy_face:
10. bře 2008 v 11:03  • Odpověz
tak druhá bude holčička :grinning: :grinning: :grinning: a nebo to čeká na tebe :wink: :wink: :wink:
10. bře 2008 v 11:08  • Odpověz
Já se taky těším na holčičku,ale tuším kluka :sweat_smile: No uvidíme za týden,to už budu vědět jistě :wink:
10. bře 2008 v 11:10  • Odpověz
Tak to ja budu mit uz tretiho synovce a to mam jen jednu neter.... a potom, ze je malo chlapecku...
10. bře 2008 v 11:12  • Odpověz
no u nás jsou v rodině samý baby,tak konečně přišli na řadu chlapi,já,segra i sestřenka čekáme kluki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2008 v 11:13  • Odpověz
akorát mamka chtěla nějakou vnučku,no tak příště :wink:
10. bře 2008 v 11:14  • Odpověz
U nás to je teď už tak nastejno,jak kluci tak holky :slight_smile: Víc bych řekla,ale že je holek tak snad ten řetězec holčiček nepřekonáme :grinning:
10. bře 2008 v 11:15  • Odpověz
maruš gratuluju ....trdlo jedno strašpytýlkové :grinning:
10. bře 2008 v 11:20  • Odpověz
autor
kiki- u nas by kvuli chlapeckovi snad zabijeli radosti!! ale jak pises,hlavne zdrave!!!!
10. bře 2008 v 11:25  • Odpověz
Luci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Děkuji :wink:
10. bře 2008 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky, no to je super, jak se vám daří! :dizzy_face: Já se teda přiznám k tomu, že bych hrozně chtěla kluka:slight_smile: teda nechci vypadat, že bych jako holčičku neměla ráda, to je blbost samozřejmě...ale znáte to, takový ten sen...já bych brala klidně tři kluky :sunglasses: Hmm, tak to bych asi měla začít :grinning:

Já teď nemám nějak moc hezký období, takový zvláštní, furt jen co koupíme do baráku (Pavly znáš to, ze seznamu ubyde jen jedna položka, jenže na dlouho, pže stojí 70tis - schody) a furt dokola.
Do toho jezdím s tím debilním autobusem - v pátek jsem nevydržela a poslala stížnost na řidiče - to je nehorázný, co si dovolej! Normálně na mě halekal přes celej autobus, že porušuju nějakej řád nebo co tím, že jím (měla jsem normální muslityčinku), že se v autobuse jíst ani pít nesmí, pokud není označenej jako jídelní vůz, že mě může okamžitě nechat vystoupit, bla bla. Podotýkám, že kdyby mi to řekl slušně, neřeknu ani slovo, ale za prvé mi to přijde jako kravina a za druhé mi normálně tykal a halekal na mě jak na nějakýho spratka. No, prostě jsem byla fakt hodně nas...á, nechápu, jak takovýhle lidi můžou jezdit autobusem, ať si teda jezdí kamionem :rolling_eyes:
Takže jsem, leč to normálně nedělám, prostudovala přepravní řád, kde není o jídle a pití ani čárka a napsala stížnost. Nechci vypadat jako nějakej stěžovatel, ale tohle si fakt nemůže dovolit.
(byla jsem třeba svědkem toho, jak paní chtěla vystoupit na jedné zastávce, on si jí nevšiml, byla malá a stála u zadních dveří, takže zastávku přejel, ona slušně zakřičela, prosim vás, já vystupuju, on teda dupnul na brzdu a zařval "aby ses neposrala"). No tak kde to kruci jsme, já taky pracuju s lidma a nemůžu si dovolit se chovat sprostě, ať mám jakékoliv problémy...
Pak mi ještě nepíše švagrová, nevím proč (bráchova manželka, za měsíc bude rodit), neodpovídá na moje zprávy a furt přemýšlím proč :frowning2:
Holky sorry, že tady tak kvákám, jsem nějaká unavená nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz
Kačko - vubec nekvakas.... jen povidej.
Ridic je fakt debil, pochopila bych, kdyby ses v autobuse ladovala nejakym ovarem s krenem... ale muslitycka jeste nikoho nezabila... mohl se chovat aspon slusne....
10. bře 2008 ve 13:37  • Odpověz
kiki, přesně, kdybych tam baštila popcorn nebo něco takovýho, ale já fakt decentně jedla tyčinku, držela jsem ji za obal, no prostě asi chtěl někoho zbuzerovat, jinak to nevidím...:slight_smile:
10. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz
autor
ahojky holky,zase jen skacu,jdu od doktora a letim na prochajdu-konecne bricho netvrdne a je hezky!!!
-jsme v poradku,jsem stastna,magnezko brat dal i casteji,aby se to uklidnilo,cipek zatim v pohode-hura

kati
-s prestavbou a placenim bych mohla psat story na desitky stranek, o psychickem a financnim stradani jabysmet...nekdy nechapu,jak jsme to mohli prezit, nerozejit se a tak,neni to prijemne, do toho jsem taky byla cerstve prestehovana,debilove v praci a fakt vim,ze depka stridala depku a nerada na to vzpominam, v podstate jsme z toho stale nevylezli,protoze nasledovalo to podnikani a ted mimi-takze se byt konecne dodelava-coz me tesi,ale vlastne kolotoc nekonci...jen se uz mame teda milionkrat lip,protoze mame 2 platy-coz jsme 2 roky nemeli-jen jeden.....no kdo nezazil,nevi....
takze te moc dobre chapu a lituju,bohuzel na to neplati nic, proste se to musi prezit a verit,ze to bude brzo....ale jedine,co ti fakt muzu napsat-fakt to jednou skonci-jsem dukaz,ted je to uz zlaty- a nejen tim,ze jsem tehu (to sem vubec nepocitam....),takze ti preju hodne a hodne sil....

no a k ridici-neni co dodat,debilu chodi po svete fakt moc,taky se stale rozciluju a udelala bych totez, o tykani ani nemluvi...to mame taky stejny,min. tyden mi tykala na pojistovne-kdyz jsem prisla-pry co chci....pak se chovala jako blbec,kdyz videla RC a ja ji rekla,ze si jdu pro papir pro tehu plavani (byla pak tak zblbla,ze se ptala,jestli se dite narodi letos nebo pristi rok!!!), v tescu zase pred mesicem se me pani vyznamne ptala-chces na to tasku (kupovala jsem detske vlhcene ubrousky),kdyz jsem nereagovala,tak rekla-no tak chcete tasku?
ale je fakt,ze to je spis smesne...ale ten ridic si to zaslouzi...
ja jednou psala stiznost,protoze me odmitl vzit z autobusaku na sidliste-odmitl otevrit dvere,protoze uz mel vypnuty strojek!!! cekala jsem na nej pul hodiny od vlaku,takhla krosnu a dalsi veci,byla zima-asi minus 6 a ja mela navic migrenu-si neumite predstavit,jak mi bylo,kdyz jsem tukala na ty dvere a on mi zamaval,ze ne!!!! jsem se rozbrecela zoufalstvim-domu jsem to mela pul hodiny do kopce,sla jsem hodinu a 2 dny jeste krutejsi migrena...vsichni ho objahovali, protoze mamky manzel taky jezdil busem, (taky byl takovej a od ty doby ho nemam rada,idkyz je to vic jak 15 let)-proste zadna spravedlivost,zadne slusne chovani,naproste zoufalstvi :rolling_eyes: -ach jo
kati,at je ti brzo lip :wink:
10. bře 2008 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.