• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
tak jdu ven,pak zase prijdu,papa :wink:
10. bře 2008 ve 14:47  • Odpověz
Pavliiiiiiiiii, kraaasny obrazek z ultrazvuku.... myslim si dobre, ze je to ksichtik??? ja se v tech smouhach jeste moc nevyznam :sweat_smile: .... ale myslim, si ze je to oblicejik... a ze je ti to moc podobny :wink:
10. bře 2008 v 19:01  • Odpověz
autor
kiki-mas pravdu!!!dneska jsme cvakli oblicejik, uplne bozik,ta fotka zkresluje,ale bylo to uplne zretelny¨-a musim rict,ze jsem se v tom dneska videla a proste dneska jsem v tom videla holku,az jsem byla v soku,ale nevim stale nic,muze to byt i kluk- i milacek mel velky a kulaty oblicej,takze kdo vi...ale je to boziiiii
10. bře 2008 v 19:03  • Odpověz
to je fakt krasny... vzdycky jsem videla na tech obrazcich jen takovy housenky... ale tohle je fakt clovicek, je to fakt kraaasny .... to musi byt Terezka :dizzy_face:
10. bře 2008 v 19:06  • Odpověz
i kdyz me se vlastne jednou zdalo, zes mela blondatyho chlapecka.... no, tak uvidime :slight_smile:
10. bře 2008 v 19:07  • Odpověz
autor
jo a ja jeden den mam pocit,ze je to ten kluk a pak se pristihnu,jak o mimcu premyslim jako o holcicce :sweat_smile:
10. bře 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
pro dnesek se loucim,jsem uz v pelisku a notas chce milacek,mozna nakouknu,uvidim,zatim papa :wink:
10. bře 2008 v 19:32  • Odpověz
holky, pro debila-můžete mi ten ultrazvuk popsat? kde je jako co?:grinning:
10. bře 2008 v 19:50  • Odpověz
10. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz
10. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz
jj, to jsem našla, ale jako myslím popis pro debily:grinning: pro takové debily, co tam ten obličej nemůžou najít :grinning: :grinning:
10. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz
Kat - :o)) nerikej, ze to nevidis... to vidim i ja.... vzdyt to ma ocicka a nosik jak Pavlinka :o))
10. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
leží jako vpravo nahoře? :astonished:
10. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jsem premluvila milacka a dala jem foto dalsiho briska.ale neni to moc videt,ale je fakt velky!!!
jinak kat-ono jednou to pak uvidis krasne,neboj :wink:
tak zatim pa,musim zase vratit notas :frowning2:
10. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz
autor
kati-jo v pravo nahore :wink:
10. bře 2008 ve 20:25  • Odpověz
jj, už to vidím!!! ježiš to je boží!!! :grinning: :sunglasses:
10. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz
Pavlínko, téééda, to je fakt naprosto nádherný!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, já si sem musím zakázat chodit, protože by se mi mohlo stát, že dostuduju už s dítětem :grinning:

totálně mě o víkendu dostal Vráťa - byl na veletrhu o bydlení a volal, že je v dětském oddělení, že se tam naprosto zasekl a že obdivuje postýlky. Pak tam viděl takové to.... nooo mám mezery... zkrátky mimi položíš a nad něj postavíš takovou tu hrazdu s hračkama, snad víte, co myslím, a prý naprosto vážně uvažoval o tom, že to koupí, prostě do budoucna :grinning: :grinning: :grinning: normálně ho nepoznávám... myslím, že až se začne stavět, poleze na něj touha být tatínkem ještrě víc... což tedy se moooc těším :wink: :slight_smile:

Kačenko............ kdy si od tebe přečtu, že se máš fajn a že se usmíváš??? Bolí mě to za tebe... :cry: :frowning2:

jinak vás všechny moc moc pozdravuju a pohlaďte za mě ty vaše broučky :slight_smile: :wink: Maruško, moc na tebe myslím :wink:
11. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pavli - to je super fotečka :grinning: :grinning: :grinning:
Luci - přidej se k nám těhulkám :wink: :wink: :wink: :wink: a nečekej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2008 v 07:05  • Odpověz
Lucinko ahoj :slight_smile:
To je super,že se na nás chodíš koukat :wink: Mám radost,že jsi na mě nezapomněla,já na tebe taky ne,jen už beremko není pro mě tak důležité jako moje miminko :slight_smile: Já myslím,že to je to nejhezčí co ti život může dát :wink: Nevydržela bych čekat být tebou :sweat_smile:
12. bře 2008 ve 14:49  • Odpověz
many, když si pospíšíš, budeš čakat druhý a já první :grinning: :wink:

Maruško, prosím tě, jak bych mohla zapomenout!!! :wink: :slight_smile: čekání je těžké, ale je to potřeba, protože dostudovávat s miminkem na světě bych nechtěla... to by se to muselo nechtěně povést, pak samozřejmě ano... ale zatím zobám každý večer a ještě chvíli zobat budu :slight_smile: :wink:
12. bře 2008 v 16:43  • Odpověz
Luci stejně klobouk dolů,já měla ty mateřské pudy hrozně silné,ale chápu tě,je potřeba nejprve udělat školičku a taky ten váš domeček,že? No držím palečky ať je to brzy za vámi a taky čekáte malinké štěstíčko :wink:
12. bře 2008 v 18:37  • Odpověz
marusko, ta on může každý mít ty pudy v jiný čas a holt to někdo víc promýšlí:wink:
12. bře 2008 v 18:38  • Odpověz
autor
ahojky holky
tak hlasim,ze zitra zkusim jit na test na cukrovku, zkusim proto,ze mam prijit hladova a vzhledem k tomu,ze jak jsem hladova jen 5 minut tak zvracim,tak zatim ani nevim,jestli tam stihnu vubec dojet.....a vydrzet tam pak jeste o hladu 2 hodiny... :frowning2: drzte mi palce,fakt, chtela bych to uz mit za sebou....
12. bře 2008 v 18:39  • Odpověz
No to je jasné,že každý to má nastavené jinak :wink:

No Pavly já ti je držím všude kde to jde,protože budu na tom stejně :wink:
12. bře 2008 v 18:47  • Odpověz
Ahojky mamulky, jdu se na vás podívat jak pokračujete v miminkování :wink:
12. bře 2008 v 19:04  • Odpověz
hoj babky co řešite?????
pavli budu na tě mysleti :grinning: abys ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a byla v :slight_smile:
12. bře 2008 v 19:06  • Odpověz
autor
holky diky moc, dam pak vedet,jestli jsem to zvladal,nebo bude repete! :wink:
12. bře 2008 v 19:12  • Odpověz
pavly ale dej si aspoň dia oplatku a nikomu to neříkej :grinning: :wink:
12. bře 2008 v 19:13  • Odpověz
autor
luci-mam pripraneny jemnoucky salam :grinning: zkusim ho vzit v nejhorsim v noci po 12 bez rohliku a jen fakt platecek.....hlavne ne nic sladkeho,potrebuju proste,aby nebyl zaludek prazdny
12. bře 2008 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.