• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
ale to dia taky možeš....neboj já to vím.... :grinning:
12. bře 2008 v 19:17  • Odpověz
autor
luci,to jsem mela vedet vcera!!! ted uz to nikde nesezenu! to me nenapadlo!!!! a muzu pit vodu? nekde jsem slysela,ze se nesmi ani pit :confused:
12. bře 2008 v 19:20  • Odpověz
můžeš proč bys nemohla...trošku.... :wink: a co tak na benzince? :wink:
12. bře 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
no to mam z ruky....ale uvidime,jestli to ve ctvrtek nevyjde,tak se na dalsi pokus doooobre pripravim :grinning:
12. bře 2008 v 19:32  • Odpověz
tak tak zkus to a nikomu nic neříkej a uvidíš sama....
12. bře 2008 v 19:52  • Odpověz
autor
uvidime,zitra dam vedet,
jdu za milackem do loznice,tak se loucim,pekny vecer a mimisky pohladte i za me :wink:
12. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz
ty pavli o ofafrně :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak jsem dojela od doktora, zvladla jsem to!!!!!!

ale musim rict,ze jsem z toho hotova a nastvana. nevadilo mi to vypit,to jsem dala na 2x,ale vsichni mluvi o sladke chuti-to bych nerekla,byla to hlavne umela chut a s tim jsem mela problem.....
- v cekarne jsem to nekolikrat malem otocila a musela jsem to tam polykat! desny,
- neni tam zadne zazemi, 5 mist k sezeni na studene chodbe tesne vedle sebe,takze si nemate jak ani dat ruce podel tela,dychate si s lidma na krk-no desny-pochopitelne vsichni smrdi-nevyprane veci, pot, parfemy,kour-no vetsina pochopitelne duchodcu na cukr,takze fakt desny i normlane,kdyz je cloveku dobre a ne kdyz to drzi silou vule.....takze 2 hodiny zoufalstvi....
-a pak me jeste nestvalo,ze jsem si sla po hodine na WC a sestricka me nevarovala,ze bude chtit znovu moc-bych nesla,mela jsem pak desny problem neco ze sebe dostat, o krvi se mluvi,ale ze budou chtit znovu moc mi nikdo nerekl.... :unamused:

takze myslim,ze to neni nic hrozneho,hrozne je jen to zazemi a tak doufam,ze vas,co to mate pred sebou ceka prijemnejsi zazemi,kde se to da pak asi docela dobre vydrzet....

jsem z toho hotova,jdu si lehnout a zaspat to,papa
13. bře 2008 v 09:38  • Odpověz
autor
ahojky
kdepak se toulate???
ja jen hlasim,ze test na cukrovku dopadl nastesti dobre,takze nemusim tu hruzu podstoupit znovu-hura, hura....

kdepak litate? jak se mate?
u nas nic noveho,zitra nam maji jit konecne namontovat vestavnou skrin,takze se pak konecne rozbehne priprava pokojicku,zacinam mit zarizovaci horecku :grinning:
14. bře 2008 v 17:37  • Odpověz
Ahoj Pavly,to je moc dobře,že test dopadl dobře,to gratuluji,já budu mít teď celý týden manžílka doma,takže si ho budu užívat a tady moc nebudu,ale pak vám to zas vynahradím :slight_smile:
16. bře 2008 ve 12:49  • Odpověz
hoj holky, pavly no vidíš šikula...mě to taky čeká, ale kdy to se dovím po poradně.....jo dlala jsem si 2 dny po sobě smažený hermoš...snad by to nemělo vadit ne? :sweat_smile:
16. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz
Luci říká se,že když je to smažené a upravuje se to vlastně tepelně tak se ty případné bakterie zničí a vadit by to teda nemělo :wink:
16. bře 2008 ve 13:49  • Odpověz
tež si to tak vysvětluju..tak snad ok..já nemůžu odolat :wink:
16. bře 2008 ve 14:00  • Odpověz
autor
ahojky holky,zdravim pri nedeli! :wink:
luci-ja zase nemuzu odolat pomazankam-mela jsem vajickovy salat a tak...snazim se fakt malo,ale taky musim a to je mozna horsi :zipper_mouth:
16. bře 2008 ve 14:25  • Odpověz
Tak já zatím odolávám,ale vím,že to už dlouho nevydržím a jak salátek,tak hermelínek si dám :sweat_smile:
16. bře 2008 ve 14:57  • Odpověz
holky a co magnum double cocholate....tý jo to je žrááádlo :grinning:
16. bře 2008 v 17:17  • Odpověz
Nazdárek,tak už snad zítra se dozvím co čekáme,tak držte palečky ať se nám miminko ukáže :sunglasses:
Už se moc těším :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2008 v 18:44  • Odpověz
marus, tak jsem napnutá s tebou, přijď říct:wink:
17. bře 2008 v 19:56  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Maruš :wink: tak co :wink:
18. bře 2008 v 09:02  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jdu pozdravit
zrovna jsem si sedla,cekam na delniky,budou montovat skrin,tak mam konecne chvili klid a cas
jinak jsme se dali do pomaleho predelavani bytecku -pokojicku,takze ted ziju tim- uz mame nakoupene barvy,koberec,dneska snad vyrazim vcas do mesta a sezenu listu a doufam,ze skrin do konce tydne bude hotova (mame s tim samo problemy :angry: ) a o vikendu se zacne s pokojickem-se tesim

jinak noveho nic,u nas snezi-parada!!!! ja chci jaro!!!!!!

marus-jsem zvedavaaaaaaa,
my jedeme v patek na to 4D a ja mam opacny problem-snad se tam nepodreknou :grinning: :dizzy_face:
18. bře 2008 v 10:23  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face: Tak už jsem zpátky,nebudu to napínat,čekám CHLAPEČKA :sunglasses:
Na holčičku si ještě počkáme pár let,teď už žiju jenom naším maličkým Dominičkem :grinning:
18. bře 2008 v 15:17  • Odpověz
Maruško, tak ještě jednou velikánská gratulace k vašemu chlapečkovi :slight_smile: co na to říká martin?
18. bře 2008 v 16:11  • Odpověz
Luci děkuji,Martin je nadšený,původně chtěl taky holčičku,ale nakonec z něj vypadlo,že jen protože jsem si ji tolik přála já,hned se nadmul pýchou a už plánoval co všechno ho naučí atd. Je šťastný :slight_smile:
18. bře 2008 v 16:55  • Odpověz
Marusko, velka gratulace k pokracovateli rodu :wink: Tak koukam, ze tu zatim chlapeckove vedou ty, Many, moje segra.... tak uvidime jaky prekvapeni privede na svet Pavlinka.... aby ta holcicka nezbyla jen na Lucenek :dizzy_face:
19. bře 2008 v 06:49  • Odpověz
Marusko, jééé, gratuluju!!!!!!!§§ Já bych tak chtěla kluka holky...se vsadím, že budu mít samé holky :grinning:
19. bře 2008 v 07:13  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Maruško moc moc blahopřeji k Dominičkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no to je super,další klučina :slight_smile: jinak tak to bylo i u nás,tatin furt říkal,že mu je to jedno hlavně ať je to zdraví,ale jakmile zjistil,že bude mít syna,tak byl ještě šťastnější :wink: :wink: :wink: chlap má prostě větší radost ze syna aspoň když má jednoho a pak už může být ta holčička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale prostě pro tatina je to něco,že bude mít synáčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 v 08:38  • Odpověz
Káťo já taky toužila po klučinovi :wink: a druhá snad bude holčička :slight_smile: u nás v rodině jsou skoro samý baby a teď přišli na řadu chlapi,já i moje sestra i sestřenka čekáme kluki :grinning: :grinning: :grinning: my jsme 4 ségry,tak teď bude mít taťka aspoň vnuky :wink:
19. bře 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
ahojky holky, vubec nestiham!!!! litam ted jako blazen, mam nemocnou neter,tak ji hlidam, do toho mi montuji skrin- a pochopitelne to nejde hned,takze je to na etapy,neustale tu nekdo je,bordel a tak dal-desny!!!!

kazdopadne marusko moooc gratuluju k dominickovi! :wink:

kat-mamka chtela 3 syny-ja jsem se jako prvni moc nepovedla...ale od opravdu cely zivot dava prednost brachovi, ted miluje snad vic meho manzela nez me a kdybych mela syna-byl by to jeji prvni vnuk-to by asi bylo stejne-to by zase byl nejvetsi milacek....

no a me je fakt cim dal tim vic jedno,co mam v brisku za tajemstvi,jen at je to zdrave,fakt, jeden tyden jsem mela pocit,ze je to holcicka,tenhle tyden zase ziju tim,ze je tam kluk-no je to mazec-ale fakt kraaasnej :dizzy_face: ,uz se zitra nemuzu dockat na ultrazvuk,az to nase stesti uvidime!!!!!! :fearful:
20. bře 2008 v 09:11  • Odpověz
Ahoj Holky :slight_smile:
Všem moc děkuji,je to tak čekáme opravdu Dominička :slight_smile: No už se na něj moc těším a tak nějak si už neumím představit,že bych čekala tu holčičku .. on to člověk hned změní,když už opravdu ví co nosí pod srdíčkem. Je to fajn,že UTZ dokáže odhalit pohlaví,teď už ho můžu oslovovat jménem a připravovat výbavičku v modrém :slight_smile:

Pavly užívej si to,budeš hodně překvapená tím co čekáš,pokud se upneš na jedno pohlaví,doporučuji to neřešit a čekat co to miminko vlastně bude :wink:
Fakt,ale smekám před všemi co si to nechají jako překvapení :wink:
20. bře 2008 ve 13:31  • Odpověz
autor
marusko-ja prave vubec nejsem upnuta na to,co to bude, proste to bude moje miminko a to me naplnuje uplne az po strechu, je pro me vedlejsi,jestli holka nebo kluk,tesim se fakt na oboje stejne,protoze v objim vidim vyhody,zazrak a oboje udela radost..... :dizzy_face:

a jinak chystam vybavu taky v podstate v modre,protoze se mi libi jako barva a i vic,nez ruzova :grinning: a kdyztak tu ruzovou hned dohonime (stejne mam i saticky uz pripravene-po neterince :wink: )

dneska mi dorazil zbytek dekoraci do pokojiku,uz se fakt tesim,az to zacneme davat dohromady!!!!! :dizzy_face:

jo a marusko,je to zajimave,ale u me mi vubec nevadi,co cekam,staci mi ten fatk,ze cekam,ale na kamaradkach vyzvidam jak diva a jsem netrpeliva,kdy uz budou vedet,co cekaji-je to fakt divny :grinning:
20. bře 2008 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.