• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Tak to je fajn Pavly,že se neupínáš,já se teď už upnula na kluka,když vím,že to je chlapeček :grinning: No je zajimavé,že u sebe jsi klidná a netrápí tě zvědavost a u kamarádek vyzvídáš :sweat_smile: to máš nějak obrácený :slight_smile:
Já se taky těším až se pustím do pokojíčku,bude to už moc brzy,dokonce i barvičky máme nakoupeny,takže nakonec bude pokojíček modro-zelený :slight_smile:
20. bře 2008 v 15:26  • Odpověz
autor
jeee,super kombinace,taky jsem o ni chvili uvazovala.....ale nakonec jsem se rozhodla pro to,ze bude kazda stena jina-takze 4 barvy :grinning: ,taky uz jsou nakoupeny-jsme blazni,vid :grinning:
20. bře 2008 v 15:46  • Odpověz
tak 4 stěny jiné to taky může vypadat skvěle :slight_smile: A jaké teda budou?
Blázni ani ne,jenom chceme těm našim drobkům připravit pěkné bydleníčko :slight_smile:
20. bře 2008 v 15:55  • Odpověz
autor
no vymyslela jsem si,ze motiv pokojicku budou pruhy.takze bude stena jedna zluta,druha oranzova,treti zelena a pak modra, povleceni do postylky ma taky pruhy, koberec bude sedivy,nabytek bily....

a budete to pulit ty barvy na jedne stene? to ja chtela puvodne,ale prave jsem nevybrala tu nej kombinaci,porad jsem to menila,az to dopadlo takhle
20. bře 2008 v 16:13  • Odpověz
jj půlit to budeme určitě,ale ještě přemýšlím jak,nejprve jsem to chtěla rozdělit takovými většími vlnky,pak mě napadlo to rozdělit bordurou a nakonec sama ještě nevím jak to bude,Marťa už to zkoušel a ty vlnky jsou docela náročné,tak uvidíme :slight_smile:

Tak to máte všechno takové veselé barvičky,to bude moc hezký pokojíček :wink:
20. bře 2008 v 16:26  • Odpověz
autor
marus-borduru jsem prave taky chtela,ale stale jsem se nedokazala rozhodnout kterou!!! a prave k tomu ty barvy-takze proto nakonec uplne jinak :grinning: s tim,ze pripadne se tam ta borura doda,kdyby tomu neco chybelo,ale zatim myslim,ze enbude,uvidime :dizzy_face:

ted stehuju skrine,necitim zada,umiram!!!desny to lezeni po staflich a surovani :rolling_eyes:
20. bře 2008 v 17:19  • Odpověz
No já furt chci ty vlnky,tak doufám že se povedou a když ne tak krajní řešení je bordura,která rozdělí barvy pokojíčku :slight_smile:
jej Pavly opatrně ve svém stavu stěhovat skříně :confused:
20. bře 2008 v 17:21  • Odpověz
autor
nojo marus,musim,protoze jinak by se pokojicek nekonal-doted jsme z nej meli satnu.... :grinning:
ale uz mam pro dnesek dost,takze to ted uz jen jdu nekam pohazet a bude se pokracovat jindy, ja si pak pujdu umyt vlasy a pripravit se na zitra-to jdu na nehty (si odpocinu) a pak jedem na ultrazvuk a do ikeii....ja se na mimi snad nedockam!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2008 v 17:46  • Odpověz
Tak já mám úplně ten samý pocit,že se snad nikdy nedočkám :sweat_smile:
A V Ikeii jsme byli v úterý,taky po UTZ :slight_smile: Dozvěděli se pohlaví a už nakupovali o sto šest :slight_smile:
20. bře 2008 v 17:51  • Odpověz
autor
tak jsem vykoupana a v byte tak nejak pofackovano,tak ok, uz jen vlasy vyfoukat.....

ja doufam,ze zitra budu vubec schopna v ikee radit,nikdy mi to nedela problemy,ale ja jsem ted tak utahana,ze kdo vi,jak mi zitra vubec bude....a jinak se chystam utracet,ikdyz se podari pohlavi utajit :grinning:
20. bře 2008 v 19:45  • Odpověz
ahoj tak koukám že plánujete pokojíčky
já tento týden měla krutý , v pondělí mi umřela maminka, v úterý zařizovat pohřeb, ve středu byl žeh bez obřadu , dneska jsme uklízeli a vyklízeli, zítra pro urnu kytku a uložit mamku k babičce jak to chtěla.....příbuzní tu budou do ponděla...tam se jim věnovat a já už teď nemám sílu a všechno mě bolí.....to sou rány :cry:
20. bře 2008 v 19:58  • Odpověz
autor
ahojky luci, tak to jsi me dostala, uprimnou soustrast, obrecela jsem to tu ted,jsi fakt silna,protoze to musi byt neskutecne tezky, preju ti hodne sil a at mas co nejdriv zase trochu svetlejsi myslenky
20. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz
kuji pavli je to běs.. fakt na to se nedá připravit......možná kdyby mi bylo 50 let a mamce tak 70 tak bych to brala jinak...
20. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
no ja myslim,ze tohle prozit a v tomhle veku je snad to nejhorsi,co cloveka potka, a to nepocitam tvuj stav-no proste zoufalstvi,alespon ja to tak vidim,proste na to nemam co vic rict a tak,vim,ze vse je hloupy
20. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz
pavlly na tvém místě bych psala stejně...taky bych nevěděla co říct.....nic si z toho nedělej, já jsem už moc unavená dám si magnézko a jdu do hajan....at na zítra mám sílu pa a dobrou
20. bře 2008 ve 20:44  • Odpověz
autor
ja jdu taky,jsem taky mrtva,vlasy uz vysusesne,ale ja jsem mrtva daleko prijemneji,ja vim
hodne sil luci,fakt je mi za tebe moc smutno, dobrou a snad klidnou noc
20. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz
lucenek - to je strašně smutné...ale jak píšeš, někdy je to vysvobození... pčicházím se smrtí do styku pořád, ale většinou se to týká starých lidí... ale často to je vysvobozující...
Drž se, buď silná pro miminko! Je mi to moc líto :cry:
20. bře 2008 ve 21:14  • Odpověz
Luci taky se připojuji,je mi to moc líto a přeji ti úpřimnou soustrast .. já vím,že žádná slova ti maminku nevrátí a proto jimi tady nebudu plýtvat,jen napíšu,že jsi moc silná osobnost :wink:
21. bře 2008 v 09:00  • Odpověz
ahoj holky
Luci upřímnou soustrast :frowning2:
21. bře 2008 v 09:31  • Odpověz
Luci - je mi to moc lito.... cetla jsem to uz vcera... ale dostalo me to tak, ze jsem nedokazala nic napsat. Je mi to lito. Preju ti hodne sil ... ja si sebe v takove situaci vubec nedokazu predstavit :frowning2:
21. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz
ahojky maminky, jak se máte?
21. bře 2008 v 15:58  • Odpověz
Ahoj mysy :wink: Tak jak kdo ...
Já se mám opravdu dobře,lépe to snad ani nejde :slight_smile:
A co ty? Koukám,že ještě nejsi ani snažilka ani těhule :wink:
21. bře 2008 v 16:08  • Odpověz
ahoj, promiň že odepisuju až teď, ale vypadl mnám net. No ani snažilka ani těhulka jí spíš operuju na modré střeše, ale koukala jsem na tvoje album, je moc pěkné, taky jednou chceme Dominika nebo natálku
21. bře 2008 v 17:16  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: spíte :wink:
21. bře 2008 ve 23:46  • Odpověz
autor
ahojky hoky,
tak jen hlasim,ze co se z mimi vyklube je stale tajemstvi, vydrzeli jsme to a nenechali si to rict :dizzy_face:
ultrazvuk byl super, mame krasny fotky a nemuzeme se jich nabazit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen mimisek chtel spinkat a vubec se mu nelibilo to svetlo,tak se neustale mracil a schovaval oblicej k mamince do briska :grinning:

jo a i tatinek vcera uznal,ze to je presne jako moje fotky z detsvi,ze to snad neni mozny,ale jsem to snad podruhy ja-jsem si to mimi pekne podepsala :grinning:

no a nakupy dobry,je postele jsme nesehnali-teda spis sehnali,ale nejsou na sklade...jinak mame temer cely zbytek pokojicku, jeste objednat postylku a bude :slight_smile:
22. bře 2008 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas zdravim. Vidim, ze diskuze je stale ziva, tak to je super. Moc gratuluji k vasim miminkum, ze krasne prospivaji.Uz se tesim, az se k vam pridam :wink: .Mejte se krasne a uzivejte si to.Papa
23. bře 2008 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky.... dala jsem do alba dalsi fotky segry... no jo, uz se nam mamina zakulacuje.... :o))))
Pavlinko, ten 3D ultrazvuk je super.... vzdyt uz vis, jak to vase prekvapeni bude vypadat :dizzy_face: Je to fakt moc mily.... takovy pekny obrazky :slight_smile:
23. bře 2008 ve 13:30  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
kiki - mrknu :wink: :wink: :wink:
23. bře 2008 v 18:29  • Odpověz
jééééééééé pěkně roste :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2008 v 18:30  • Odpověz
Pavli fotečky náádherný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já bych to typla na chlapečka :wink:
23. bře 2008 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.